Με έξι παιχνίδια άνοιξε η αυλαία των πρωταθλημάτων της Ε.Π.Σ. Κοζάνης, το απόγευμα του Σαββάτου.
Αναλυτικά τα αποτελέσματα:
Α' Τοπικό Ε.Π.Σ. Κοζάνης (9η Αγωνιστική)
Σάββατο 13 Νοεμβρίου (15:00)
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ |
2-0 |
ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΒΟΪΟΥ - ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ |
0-5 |
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ - ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ |
1-2 |
ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΔΟΞΑ ΒΕΡΜΙΟΥ ΠΥΡΓΩΝ |
1-0 |
Β' Τοπικό Ε.Π.Σ. Κοζάνης (1ος Όμιλος | 7η Αγωνιστική)
Σάββατο 13 Νοεμβρίου (15:00)
Α.Ε.Κ. ΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ - ΚΗΠΟΥ- ΣΠΑΡΤΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΓΙΛΟΥ |
1-0 |
ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΙΩΝΙΚΟΣ ΒΑΘΥΛΑΚΚΟΥ |
0-4 |
Το πρόγραμμα και οι διαιτητές της Κυριακής:
Α' ΤΟΠΙΚΟ Ε.Π.Σ. ΚΟΖΑΝΗΣ (9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
ΚΥΡΙΑΚΗ 14 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ
Α.Μ.Σ. ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ - Α.Σ. ΒΕΛΒΕΝΤΟ
Γήπεδο:ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ Ώρα:15.00 Παρατηρητής:ΑΝΤΩΝΟΓΙΑΝΝΗΣ
Διαιτησία: ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΛΑΜΠΡΙΑΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-ΒΑΡΔΙΑΜΠΑΣΗ ΖΟΥΜΠΟΥΛΙΑ
ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ - Μ ΑΛΕΞ ΑΡΔΑΣΣΑΣ
Γήπεδο:ΑΙΑΝΗΣ Ώρα:15.00 Παρατηρητής:ΜΑΝΔΡΑΒΕΛΗΣ
Διαιτησία: ΤΖΙΟΥΒΑΡΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ-ΤΖΙΑΜΠΑΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ-ΠΑΝΥΤΣΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ - ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ ΑΚΑΔ ΠΟΔ
Γήπεδο:ΣΕΡΒΙΩΝ Ώρα:15.00 Παρατηρητής:ΦΩΛΙΝΑΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ
Διαιτησία: ΠΑΓΩΝΗΣ-ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ-ΦΑΚΑΝΑΣ
Β' ΤΟΠΙΚΟ Ε.Π.Σ. ΚΟΖΑΝΗΣ (1ος ΟΜΙΛΟΣ | 7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
ΚΥΡΙΑΚΗ 14 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπεδο:ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ Ώρα:15.00 Παρατηρητής:ΜΑΡΟΥΔΗΣ
Διαιτησία: ΚΡΙΚΕΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ-ΠΑΠΑΓΕΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ-ΣΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
Μ.Α.Π.Σ. ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΕΡΜΗΣ ΠΛΑΤΑΝΟΡΡΕΥΜΑΤΟΣ
Γήπεδο:ΡΟΔΙΑΝΗΣ Ώρα:15.00 Παρατηρητής:ΣΑΒΒΟΥΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
Διαιτησία: ΣΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ-ΓΑΤΣΟΥ ΔΡΟΣΙΑ-ΤΥΡΙΑΚΙΔΟΥ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ
Β' ΤΟΠΙΚΟ Ε.Π.Σ. ΚΟΖΑΝΗΣ (2ος ΟΜΙΛΟΣ | 7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
ΚΥΡΙΑΚΗ 14 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΕΡΟΥ - ΚΟΖΑΝΗ 2004
Γήπεδο:ΒΑΤΕΡΟΥ Ώρα:15.00 Παρατηρητής:ΣΩΤΗΡΙΑΔΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
Διαιτησία: ΤΣΑΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ-ΣΑΚΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ-ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
ΑΕ ΠΕΡΔΙΚΚΑ - ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Γήπεδο:ΠΕΡΔΙΚΚΑ Ώρα:15.00 Παρατηρητής:ΔΙΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
Διαιτησία: ΚΑΡΑΤΕΡΠΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ- ΤΣΙΓΓΕΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ-ΚΑΜΠΕΡ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ-ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΔΑΦΝΗ ΠΟΛΥΜΥΛΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ 2010 ΑΚΡΙΝΗΣ
Γήπεδο:ΠΟΛΥΜΥΛΟΥ Ώρα:15.00 Παρατηρητής:ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΦΩΤΙΟΣ
Διαιτησία: ΚΟΥΤΟΥΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ-ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ -ΡΙΖΟΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΡΑΤΥΡΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΡΕΠΑΝΟΥ
Γήπεδο:ΕΡΑΤΥΡΑΣ Ώρα:15.00 Παρατηρητής:ΤΣΙΤΣΑΡΗΣ ΧΟΡΧΕ
Διαιτησία: ΔΡΟΥΔΑΚΗΣ-ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ-ΣΤΕΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ
Επιμέλεια: Χρήστος Τσαρτσιανίδης | www.top-sport.gr