Ε.Π.Σ. Κοζάνης: Οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου σε Α' και Β' Τοπικό.
Αναλυτικά:
Α' Τοπικό Ε.Π.Σ. Κοζάνης (3η Αγωνιστική)
Σάββατο 25 Σεπτεμβρίου
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΦΟΥΦΑ
Γήπεδο: ΑΤΡΟΜΗΤΟΥ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ Ώρα:17.00 Παρατηρητής: ΣΩΤΗΡΙΑΔΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
Διαιτησία: ΚΑΡΑΤΕΡΠΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ-ΑΡΣΕΝΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ - ΔΟΞΑ ΒΕΡΜΙΟΥ ΠΥΡΓΩΝ
Γήπεδο: ΛΙΑΠΕΙΟ (ΚΟΙΛΩΝ) Ώρα:17.00 Παρατηρητής: ΚΑΡΑΧΑΛΙΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
Διαιτησία: ΤΣΙΜΕΝΤΕΡΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ-ΚΡΙΚΕΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ-ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ
ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ - ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπεδο: ΚΡΟΚΟΥ Ώρα:17.00 Παρατηρητής: ΦΩΛΙΝΑΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ
Διαιτησία: ΤΖΙΟΥΒΑΡΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ-ΣΑΒΒΟΥΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ-ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΧΡΥΣΑΝΘΟΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ
Γήπεδο: ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΟ ΚΟΖΑΝΗΣ Ώρα:17.00 Παρατηρητής: ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΚΑΡΙΟΣ
Διαιτησία: ΣΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ-ΤΖΙΑΜΠΑΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ-ΡΙΖΟΣ
Κυριακή 26 Σεπτεμβρίου
Μ ΑΛΕΞ ΑΡΔΑΣΣΑΣ - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ
Γήπεδο: ΑΡΔΑΣΣΑΣ Ώρα:17.00 Παρατηρητής: ΤΣΙΤΣΑΡΗΣ ΧΟΡΧΕ
Διαιτησία: ΤΣΙΜΕΝΤΕΡΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ-ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΛΑΜΠΡΙΑΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
Α.Σ. ΒΕΛΒΕΝΤΟ - ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΒΟΪΟΥ
Γήπεδο: ΠΛΑΤΑΝΟΡΡΕΥΜΑΤΟΣ Ώρα:17.00 Παρατηρητής: ΚΟΝΤΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
Διαιτησία: ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΧΡΥΣΑΝΘΟΣ-ΤΖΙΑΜΠΑΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ-ΠΑΝΥΤΣΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ - Α.Μ.Σ. ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ
Γήπεδο:ΑΙΑΝΗΣ Ώρα:17.00 Παρατηρητής:ΠΕΧΛΙΒΑΝΙΔΗΣΣΑΒΒΑΣ
Διαιτησία: ΚΟΥΤΣΩΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ-ΤΖΙΟΥΒΑΡΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ-ΣΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
Β' Τοπικό Ε.Π.Σ. Κοζάνης (1ος Όμιλος | 1η Αγωνιστική)
Σάββατο 25 Σεπτεμβρίου
ΕΡΜΗΣ ΠΛΑΤΑΝΟΡΡΕΥΜΑΤΟΣ - Α.Ε.Κ. ΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ - ΚΗΠΟΥ- ΣΠΑΡΤΟΥ
Γήπεδο: ΠΛΑΤΑΝΟΡΡΕΥΜΑΤΟΣ Ώρα:17.00 Παρατηρητής: ΜΗΤΣΙΑΚΟΣ ΝΕΣΤΩΡ
Διαιτησία: ΓΑΤΣΟΥ ΔΡΟΣΙΑ-ΚΟΥΤΟΥΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ-ΣΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
Κυριακή 26 Σεπτεμβρίου
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ - ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπεδο:ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ Ώρα:17.00 Παρατηρητής:ΜΑΡΟΥΔΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ
Διαιτησία: ΚΡΙΚΕΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ-ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ-ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΓΙΛΟΥ - Μ.Α.Π.Σ. ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
Γήπεδο:ΑΡΓΙΛΟΥ Ώρα:17.00 Παρατηρητής:ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΦΩΤΙΟΣ
Διαιτησία: ΤΣΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΓΑΤΣΟΥ ΔΡΟΣΙΑ-ΒΑΡΔΙΑΜΠΑΣΗ ΖΟΥΜΠΟΥΛΙΑ
Β' Τοπικό Ε.Π.Σ. Κοζάνης (2ος Όμιλος | 1η Αγωνιστική)
Σάββατο 25 Σεπτεμβρίου
ΑΠΟΛΛΩΝ 20210 ΑΚΡΙΝΗΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΕΡΟΥ
Γήπεδο: ΑΚΡΙΝΗΣ Ώρα:17.00 Παρατηρητής: ΤΣΑΛΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
Διαιτησία: ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΣΥΚΟΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ-ΛΑΜΠΡΙΑΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
Κυριακή 26 Σεπτεμβρίου
ΑΕ ΠΕΡΔΙΚΚΑ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΡΑΤΥΡΑΣ
Γήπεδο: ΠΕΡΔΙΚΚΑ Ώρα:17.00 Παρατηρητής: ΤΣΙΤΣΑΡΗΣ ΧΟΡΧΕ
Διαιτησία: ΚΑΡΑΤΕΡΠΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ-ΚΑΜΠΕΡ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ-ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΚΟΖΑΝΗ 2004 - ΔΑΦΝΗ ΠΟΛΥΜΥΛΟΥ
Γήπεδο: Ν. ΝΙΚΟΠΟΛΗΣ Ώρα:17.00 Παρατηρητής: ΑΝΤΩΝΟΓΙΑΝΝΗΣ
Διαιτησία: ΤΣΑΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ-ΣΑΒΒΟΥΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ-ΚΟΥΤΟΥΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ