Μπάσκετ Ε.ΚΑ.Σ.ΔΥ.Μ.: Το πρόγραμμα ολόκληρης της χρονιάς στα πρωταθλήματα Εφήβων, Νεανίδων, Παίδων και Κορασίδων.
Να τονίσουμε πως τα πρωταθλήματα των Εφήβων και Νεανίδων ξεκινάνε στις 2 και 3 Οκτωβρίου, ενώ αυτά των Παίδων και Κορασίδων στις 9 και 10 Οκτωβρίου.
Αναλυτικά τα προγράμματα:
ΕΦΗΒΙΚΟ (2021-2022)
Α! ΓΥΡΟΣ | ||||||
1η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
ΔΑΚ Ι.ΣΚΑΡΚΑΛΑ | Α.Σ. ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΟΖ. - ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ | 0 - 0 | ||||
ΔΑΚ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ | Α.Π.Σ. ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ - ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ | 0 - 0 | ||||
ΚΓ ΕΛΙΜΕΙΑΣ | ΓΣ ΕΛΙΜΕΙΑΣ - ΓΣΚ ΛΑΣΣΑΝΗΣ | 0 - 0 | ||||
ΔΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ | ΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ - Α.Σ. ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖ. | 0 - 0 | ||||
2η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ | ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ - Α.Σ. ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΟΖ. | 0 - 0 | ||||
ΔΑΚ Ι.ΣΚΑΡΚΑΛΑ | ΓΣΚ ΛΑΣΣΑΝΗΣ - Α.Π.Σ. ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ | 0 - 0 | ||||
ΔΑΚ Ι.ΣΚΑΡΚΑΛΑ | Α.Σ. ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖ. - ΓΣ ΕΛΙΜΕΙΑΣ | 0 - 0 | ||||
ΔΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ | ΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ - ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ | 0 - 0 | ||||
3η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
ΔΑΚ Ι.ΣΚΑΡΚΑΛΑ | Α.Σ. ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΟΖ. - ΓΣΚ ΛΑΣΣΑΝΗΣ | 0 - 0 | ||||
ΔΑΚ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ | Α.Π.Σ. ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ - Α.Σ. ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖ. | 0 - 0 | ||||
ΚΓ ΕΛΙΜΕΙΑΣ | ΓΣ ΕΛΙΜΕΙΑΣ - ΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ | 0 - 0 | ||||
ΔΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ | ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ - ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ | 0 - 0 | ||||
4η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
ΔΑΚ Ι.ΣΚΑΡΚΑΛΑ | Α.Σ. ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖ. - Α.Σ. ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΟΖ. | 0 - 0 | ||||
ΔΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ | ΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ - Α.Π.Σ. ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ | 0 - 0 | ||||
ΚΓ ΕΛΙΜΕΙΑΣ | ΓΣ ΕΛΙΜΕΙΑΣ - ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ | 0 - 0 | ||||
ΔΑΚ Ι.ΣΚΑΡΚΑΛΑ | ΓΣΚ ΛΑΣΣΑΝΗΣ - ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ | 0 - 0 | ||||
5η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
ΔΑΚ Ι.ΣΚΑΡΚΑΛΑ | Α.Σ. ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΟΖ. - ΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ | 0 - 0 | ||||
ΔΑΚ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ | Α.Π.Σ. ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ - ΓΣ ΕΛΙΜΕΙΑΣ | 0 - 0 | ||||
ΔΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ | ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ - ΓΣΚ ΛΑΣΣΑΝΗΣ | 0 - 0 | ||||
ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ | ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ - Α.Σ. ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖ. | 0 - 0 | ||||
6η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
ΚΓ ΕΛΙΜΕΙΑΣ | ΓΣ ΕΛΙΜΕΙΑΣ - Α.Σ. ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΟΖ. | 0 - 0 | ||||
ΔΑΚ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ | Α.Π.Σ. ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ - ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ | 0 - 0 | ||||
ΔΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ | ΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ - ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ | 0 - 0 | ||||
ΔΑΚ Ι.ΣΚΑΡΚΑΛΑ | Α.Σ. ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖ. - ΓΣΚ ΛΑΣΣΑΝΗΣ | 0 - 0 | ||||
7η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
ΔΑΚ Ι.ΣΚΑΡΚΑΛΑ | Α.Σ. ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΟΖ. - Α.Π.Σ. ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ | 0 - 0 | ||||
ΔΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ | ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ - Α.Σ. ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖ. | 0 - 0 | ||||
ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ | ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ - ΓΣ ΕΛΙΜΕΙΑΣ | 0 - 0 | ||||
ΔΑΚ Ι.ΣΚΑΡΚΑΛΑ | ΓΣΚ ΛΑΣΣΑΝΗΣ - ΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ | 0 - 0 | ||||
Β! ΓΥΡΟΣ | ||||||
1η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
ΔΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ | ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ - Α.Σ. ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΟΖ. | 0 - 0 | ||||
ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ | ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ - Α.Π.Σ. ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ | 0 - 0 | ||||
ΔΑΚ Ι.ΣΚΑΡΚΑΛΑ | ΓΣΚ ΛΑΣΣΑΝΗΣ - ΓΣ ΕΛΙΜΕΙΑΣ | 0 - 0 | ||||
ΔΑΚ Ι.ΣΚΑΡΚΑΛΑ | Α.Σ. ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖ. - ΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ | 0 - 0 | ||||
2η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
ΔΑΚ Ι.ΣΚΑΡΚΑΛΑ | Α.Σ. ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΟΖ. - ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ | 0 - 0 | ||||
ΔΑΚ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ | Α.Π.Σ. ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ - ΓΣΚ ΛΑΣΣΑΝΗΣ | 0 - 0 | ||||
ΚΓ ΕΛΙΜΕΙΑΣ | ΓΣ ΕΛΙΜΕΙΑΣ - Α.Σ. ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖ. | 0 - 0 | ||||
ΔΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ | ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ - ΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ | 0 - 0 | ||||
3η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
ΔΑΚ Ι.ΣΚΑΡΚΑΛΑ | ΓΣΚ ΛΑΣΣΑΝΗΣ - Α.Σ. ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΟΖ. | 0 - 0 | ||||
ΔΑΚ Ι.ΣΚΑΡΚΑΛΑ | Α.Σ. ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖ. - Α.Π.Σ. ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ | 0 - 0 | ||||
ΔΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ | ΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ - ΓΣ ΕΛΙΜΕΙΑΣ | 0 - 0 | ||||
ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ | ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ - ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ | 0 - 0 | ||||
4η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
ΔΑΚ Ι.ΣΚΑΡΚΑΛΑ | Α.Σ. ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΟΖ. - Α.Σ. ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖ. | 0 - 0 | ||||
ΔΑΚ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ | Α.Π.Σ. ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ - ΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ | 0 - 0 | ||||
ΔΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ | ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ - ΓΣ ΕΛΙΜΕΙΑΣ | 0 - 0 | ||||
ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ | ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ - ΓΣΚ ΛΑΣΣΑΝΗΣ | 0 - 0 | ||||
5η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
ΔΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ | ΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ - Α.Σ. ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΟΖ. | 0 - 0 | ||||
ΚΓ ΕΛΙΜΕΙΑΣ | ΓΣ ΕΛΙΜΕΙΑΣ - Α.Π.Σ. ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ | 0 - 0 | ||||
ΔΑΚ Ι.ΣΚΑΡΚΑΛΑ | ΓΣΚ ΛΑΣΣΑΝΗΣ - ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ | 0 - 0 | ||||
ΔΑΚ Ι.ΣΚΑΡΚΑΛΑ | Α.Σ. ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖ. - ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ | 0 - 0 | ||||
6η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
ΔΑΚ Ι.ΣΚΑΡΚΑΛΑ | Α.Σ. ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΟΖ. - ΓΣ ΕΛΙΜΕΙΑΣ | 0 - 0 | ||||
ΔΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ | ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ - Α.Π.Σ. ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ | 0 - 0 | ||||
ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ | ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ - ΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ | 0 - 0 | ||||
ΔΑΚ Ι.ΣΚΑΡΚΑΛΑ | ΓΣΚ ΛΑΣΣΑΝΗΣ - Α.Σ. ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖ. | 0 - 0 | ||||
7η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
ΔΑΚ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ | Α.Π.Σ. ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ - Α.Σ. ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΟΖ. | 0 - 0 | ||||
ΔΑΚ Ι.ΣΚΑΡΚΑΛΑ | Α.Σ. ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖ. - ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ | 0 - 0 | ||||
ΚΓ ΕΛΙΜΕΙΑΣ | ΓΣ ΕΛΙΜΕΙΑΣ - ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ | 0 - 0 | ||||
ΔΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ | ΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ - ΓΣΚ ΛΑΣΣΑΝΗΣ | 0 - 0 |
ΠΑΙΔΙΚΟ (1ος Όμιλος | 2021-2022)
Α! ΓΥΡΟΣ | ||||||
1η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ | Φ.Ο. ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒ. - Α.Σ. ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖ. | 0 - 0 | ||||
ΔΑΚ ΤΣΟΤΥΛΙΟΥ | ΑΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ - ΓΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ | 0 - 0 | ||||
ΔΑΚ Ι.ΣΚΑΡΚΑΛΑ | ΓΣΚ ΛΑΣΣΑΝΗΣ - ΟΦ ΤΣΟΤΥΛΙΟΥ | 0 - 0 | ||||
2η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
ΔΑΚ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ | ΓΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ - Φ.Ο. ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒ. | 0 - 0 | ||||
ΔΑΚ ΤΣΟΤΥΛΙΟΥ | ΟΦ ΤΣΟΤΥΛΙΟΥ - ΑΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ | 0 - 0 | ||||
ΔΑΚ Ι.ΣΚΑΡΚΑΛΑ | Α.Σ. ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖ. - ΓΣΚ ΛΑΣΣΑΝΗΣ | 0 - 0 | ||||
3η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ | Φ.Ο. ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒ. - ΟΦ ΤΣΟΤΥΛΙΟΥ | 0 - 0 | ||||
ΔΑΚ ΤΣΟΤΥΛΙΟΥ | ΑΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ - ΓΣΚ ΛΑΣΣΑΝΗΣ | 0 - 0 | ||||
ΔΑΚ Ι.ΣΚΑΡΚΑΛΑ | Α.Σ. ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖ. - ΓΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ | 0 - 0 | ||||
4η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
ΔΑΚ Ι.ΣΚΑΡΚΑΛΑ | ΓΣΚ ΛΑΣΣΑΝΗΣ - Φ.Ο. ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒ. | 0 - 0 | ||||
ΔΑΚ ΤΣΟΤΥΛΙΟΥ | ΑΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ - Α.Σ. ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖ. | 0 - 0 | ||||
ΔΑΚ ΤΣΟΤΥΛΙΟΥ | ΟΦ ΤΣΟΤΥΛΙΟΥ - ΓΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ | 0 - 0 | ||||
5η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ | Φ.Ο. ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒ. - ΑΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ | 0 - 0 | ||||
ΔΑΚ Ι.ΣΚΑΡΚΑΛΑ | Α.Σ. ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖ. - ΟΦ ΤΣΟΤΥΛΙΟΥ | 0 - 0 | ||||
ΔΑΚ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ | ΓΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ - ΓΣΚ ΛΑΣΣΑΝΗΣ | 0 - 0 | ||||
Β! ΓΥΡΟΣ | ||||||
1η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
ΔΑΚ Ι.ΣΚΑΡΚΑΛΑ | Α.Σ. ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖ. - Φ.Ο. ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒ. | 0 - 0 | ||||
ΔΑΚ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ | ΓΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ - ΑΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ | 0 - 0 | ||||
ΔΑΚ ΤΣΟΤΥΛΙΟΥ | ΟΦ ΤΣΟΤΥΛΙΟΥ - ΓΣΚ ΛΑΣΣΑΝΗΣ | 0 - 0 | ||||
2η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ | Φ.Ο. ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒ. - ΓΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ | 0 - 0 | ||||
ΔΑΚ ΤΣΟΤΥΛΙΟΥ | ΑΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ - ΟΦ ΤΣΟΤΥΛΙΟΥ | 0 - 0 | ||||
ΔΑΚ Ι.ΣΚΑΡΚΑΛΑ | ΓΣΚ ΛΑΣΣΑΝΗΣ - Α.Σ. ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖ. | 0 - 0 | ||||
3η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
ΔΑΚ ΤΣΟΤΥΛΙΟΥ | ΟΦ ΤΣΟΤΥΛΙΟΥ - Φ.Ο. ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒ. | 0 - 0 | ||||
ΔΑΚ Ι.ΣΚΑΡΚΑΛΑ | ΓΣΚ ΛΑΣΣΑΝΗΣ - ΑΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ | 0 - 0 | ||||
ΔΑΚ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ | ΓΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ - Α.Σ. ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖ. | 0 - 0 | ||||
4η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ | Φ.Ο. ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒ. - ΓΣΚ ΛΑΣΣΑΝΗΣ | 0 - 0 | ||||
ΔΑΚ Ι.ΣΚΑΡΚΑΛΑ | Α.Σ. ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖ. - ΑΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ | 0 - 0 | ||||
ΔΑΚ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ | ΓΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ - ΟΦ ΤΣΟΤΥΛΙΟΥ | 0 - 0 | ||||
5η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
ΔΑΚ ΤΣΟΤΥΛΙΟΥ | ΑΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ - Φ.Ο. ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒ. | 0 - 0 | ||||
ΔΑΚ ΤΣΟΤΥΛΙΟΥ | ΟΦ ΤΣΟΤΥΛΙΟΥ - Α.Σ. ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ ΚΟΖ. | 0 - 0 | ||||
ΔΑΚ Ι.ΣΚΑΡΚΑΛΑ | ΓΣΚ ΛΑΣΣΑΝΗΣ - ΓΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ | 0 - 0 |
|
ΠΑΙΔΙΚΟ (2ος Όμιλος | 2021-2022)
Α! ΓΥΡΟΣ | ||||||
1η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
ΔΑΚ Ι.ΣΚΑΡΚΑΛΑ | ΑΣ.ΔΥΝΑΜΙΣ - ΑΣ ΒΕΛΒΕΝΤΟΥ | 0 - 0 | ||||
ΚΓ ΕΛΙΜΕΙΑΣ | ΓΣ ΕΛΙΜΕΙΑΣ - ΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ | 0 - 0 | ||||
ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ | ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ - ΑΣ ΑΡΓ. ΟΡΕΣΤΙΚΟ | 0 - 0 | ||||
2η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
ΔΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ | ΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ - ΑΣ.ΔΥΝΑΜΙΣ | 0 - 0 | ||||
ΔΑΚ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑ | ΑΣ ΑΡΓ. ΟΡΕΣΤΙΚΟ - ΓΣ ΕΛΙΜΕΙΑΣ | 0 - 0 | ||||
ΔΑΚ ΒΕΛΒΕΝΤΟΥ | ΑΣ ΒΕΛΒΕΝΤΟΥ - ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ | 0 - 0 | ||||
3η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
ΔΑΚ Ι.ΣΚΑΡΚΑΛΑ | ΑΣ.ΔΥΝΑΜΙΣ - ΑΣ ΑΡΓ. ΟΡΕΣΤΙΚΟ | 0 - 0 | ||||
ΚΓ ΕΛΙΜΕΙΑΣ | ΓΣ ΕΛΙΜΕΙΑΣ - ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ | 0 - 0 | ||||
ΔΑΚ ΒΕΛΒΕΝΤΟΥ | ΑΣ ΒΕΛΒΕΝΤΟΥ - ΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ | 0 - 0 | ||||
4η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ | ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ - ΑΣ.ΔΥΝΑΜΙΣ | 0 - 0 | ||||
ΚΓ ΕΛΙΜΕΙΑΣ | ΓΣ ΕΛΙΜΕΙΑΣ - ΑΣ ΒΕΛΒΕΝΤΟΥ | 0 - 0 | ||||
ΔΑΚ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑ | ΑΣ ΑΡΓ. ΟΡΕΣΤΙΚΟ - ΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ | 0 - 0 | ||||
5η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
ΔΑΚ Ι.ΣΚΑΡΚΑΛΑ | ΑΣ.ΔΥΝΑΜΙΣ - ΓΣ ΕΛΙΜΕΙΑΣ | 0 - 0 | ||||
ΔΑΚ ΒΕΛΒΕΝΤΟΥ | ΑΣ ΒΕΛΒΕΝΤΟΥ - ΑΣ ΑΡΓ. ΟΡΕΣΤΙΚΟ | 0 - 0 | ||||
ΔΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ | ΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ - ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ | 0 - 0 | ||||
Β! ΓΥΡΟΣ | ||||||
1η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
ΔΑΚ ΒΕΛΒΕΝΤΟΥ | ΑΣ ΒΕΛΒΕΝΤΟΥ - ΑΣ.ΔΥΝΑΜΙΣ | 0 - 0 | ||||
ΔΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ | ΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ - ΓΣ ΕΛΙΜΕΙΑΣ | 0 - 0 | ||||
ΔΑΚ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑ | ΑΣ ΑΡΓ. ΟΡΕΣΤΙΚΟ - ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ | 0 - 0 | ||||
2η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
ΔΑΚ Ι.ΣΚΑΡΚΑΛΑ | ΑΣ.ΔΥΝΑΜΙΣ - ΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ | 0 - 0 | ||||
ΚΓ ΕΛΙΜΕΙΑΣ | ΓΣ ΕΛΙΜΕΙΑΣ - ΑΣ ΑΡΓ. ΟΡΕΣΤΙΚΟ | 0 - 0 | ||||
ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ | ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ - ΑΣ ΒΕΛΒΕΝΤΟΥ | 0 - 0 | ||||
3η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
ΔΑΚ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑ | ΑΣ ΑΡΓ. ΟΡΕΣΤΙΚΟ - ΑΣ.ΔΥΝΑΜΙΣ | 0 - 0 | ||||
ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ | ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ - ΓΣ ΕΛΙΜΕΙΑΣ | 0 - 0 | ||||
ΔΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ | ΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ - ΑΣ ΒΕΛΒΕΝΤΟΥ | 0 - 0 | ||||
4η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
ΔΑΚ Ι.ΣΚΑΡΚΑΛΑ | ΑΣ.ΔΥΝΑΜΙΣ - ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ | 0 - 0 | ||||
ΔΑΚ ΒΕΛΒΕΝΤΟΥ | ΑΣ ΒΕΛΒΕΝΤΟΥ - ΓΣ ΕΛΙΜΕΙΑΣ | 0 - 0 | ||||
ΔΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ | ΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ - ΑΣ ΑΡΓ. ΟΡΕΣΤΙΚΟ | 0 - 0 | ||||
5η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
ΚΓ ΕΛΙΜΕΙΑΣ | ΓΣ ΕΛΙΜΕΙΑΣ - ΑΣ.ΔΥΝΑΜΙΣ | 0 - 0 | ||||
ΔΑΚ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑ | ΑΣ ΑΡΓ. ΟΡΕΣΤΙΚΟ - ΑΣ ΒΕΛΒΕΝΤΟΥ | 0 - 0 | ||||
ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ | ΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ - ΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ | 0 - 0 |
ΠΑΙΔΙΚΟ (3ος Όμιλος | 2021-2022)
Α! ΓΥΡΟΣ | ||||||
1η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
ΔΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ | ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ - Α.Π.Σ. ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ | 0 - 0 | ||||
ΔΑΚ Ι.ΣΚΑΡΚΑΛΑ | ΦΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - Α.Σ. ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΟΖ. | 0 - 0 | ||||
ΔΑΚ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ | ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ ΑΠ - ΑΣ ΕΛΠΙΔΑ ΠΕΡΔΙΚΑΣ | 0 - 0 | ||||
2η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
ΔΑΚ Ι.ΣΚΑΡΚΑΛΑ | Α.Σ. ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΟΖ. - ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ | 0 - 0 | ||||
ΔΑΚ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ | ΑΣ ΕΛΠΙΔΑ ΠΕΡΔΙΚΑΣ - ΦΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ | 0 - 0 | ||||
ΔΑΚ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ | Α.Π.Σ. ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ ΑΠ | 0 - 0 | ||||
3η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
ΔΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ | ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ - ΑΣ ΕΛΠΙΔΑ ΠΕΡΔΙΚΑΣ | 0 - 0 | ||||
ΔΑΚ Ι.ΣΚΑΡΚΑΛΑ | ΦΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ ΑΠ | 0 - 0 | ||||
ΔΑΚ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ | Α.Π.Σ. ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ - Α.Σ. ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΟΖ. | 0 - 0 | ||||
4η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
ΔΑΚ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ | ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ ΑΠ - ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ | 0 - 0 | ||||
ΔΑΚ Ι.ΣΚΑΡΚΑΛΑ | ΦΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - Α.Π.Σ. ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ | 0 - 0 | ||||
ΔΑΚ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ | ΑΣ ΕΛΠΙΔΑ ΠΕΡΔΙΚΑΣ - Α.Σ. ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΟΖ. | 0 - 0 | ||||
5η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
ΔΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ | ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ - ΦΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ | 0 - 0 | ||||
ΔΑΚ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ | Α.Π.Σ. ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ - ΑΣ ΕΛΠΙΔΑ ΠΕΡΔΙΚΑΣ | 0 - 0 | ||||
ΔΑΚ Ι.ΣΚΑΡΚΑΛΑ | Α.Σ. ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΟΖ. - ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ ΑΠ | 0 - 0 | ||||
Β! ΓΥΡΟΣ | ||||||
1η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
ΔΑΚ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ | Α.Π.Σ. ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ - ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ | 0 - 0 | ||||
ΔΑΚ Ι.ΣΚΑΡΚΑΛΑ | Α.Σ. ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΟΖ. - ΦΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ | 0 - 0 | ||||
ΔΑΚ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ | ΑΣ ΕΛΠΙΔΑ ΠΕΡΔΙΚΑΣ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ ΑΠ | 0 - 0 | ||||
2η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
ΔΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ | ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ - Α.Σ. ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΟΖ. | 0 - 0 | ||||
ΔΑΚ Ι.ΣΚΑΡΚΑΛΑ | ΦΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΣ ΕΛΠΙΔΑ ΠΕΡΔΙΚΑΣ | 0 - 0 | ||||
ΔΑΚ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ | ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ ΑΠ - Α.Π.Σ. ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ | 0 - 0 | ||||
3η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
ΔΑΚ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ | ΑΣ ΕΛΠΙΔΑ ΠΕΡΔΙΚΑΣ - ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ | 0 - 0 | ||||
ΔΑΚ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ | ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ ΑΠ - ΦΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ | 0 - 0 | ||||
ΔΑΚ Ι.ΣΚΑΡΚΑΛΑ | Α.Σ. ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΟΖ. - Α.Π.Σ. ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ | 0 - 0 | ||||
4η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
ΔΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ | ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ ΑΠ | 0 - 0 | ||||
ΔΑΚ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ | Α.Π.Σ. ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ - ΦΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ | 0 - 0 | ||||
ΔΑΚ Ι.ΣΚΑΡΚΑΛΑ | Α.Σ. ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΟΖ. - ΑΣ ΕΛΠΙΔΑ ΠΕΡΔΙΚΑΣ | 0 - 0 | ||||
5η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
ΔΑΚ Ι.ΣΚΑΡΚΑΛΑ | ΦΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΦΣΦ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ | 0 - 0 | ||||
ΔΑΚ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ | ΑΣ ΕΛΠΙΔΑ ΠΕΡΔΙΚΑΣ - Α.Π.Σ. ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ | 0 - 0 | ||||
ΔΑΚ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ | ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ ΑΠ - Α.Σ. ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΟΖ. | 0 - 0 |
ΝΕΑΝΙΔΩΝ (2021-2022)
Α! ΓΥΡΟΣ | ||||||
1η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
ΔΑΚ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ | ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ ΑΠ - ΓΣΚ ΛΑΣΣΑΝΗΣ | 0 - 0 | ||||
ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ | Φ.Ο. ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒ. - ΑΣ ΑΡΓ. ΟΡΕΣΤΙΚΟ | 0 - 0 | ||||
ΔΑΚ Ι.ΣΚΑΡΚΑΛΑ | Α.Σ. ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΟΖ. - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛ. | 0 - 0 | ||||
2η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
ΔΑΚ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑ | ΑΣ ΑΡΓ. ΟΡΕΣΤΙΚΟ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ ΑΠ | 0 - 0 | ||||
ΔΑΚ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙ | ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛ. - Φ.Ο. ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒ. | 0 - 0 | ||||
ΔΑΚ Ι.ΣΚΑΡΚΑΛΑ | ΓΣΚ ΛΑΣΣΑΝΗΣ - Α.Σ. ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΟΖ. | 0 - 0 | ||||
3η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
ΔΑΚ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ | ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ ΑΠ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛ. | 0 - 0 | ||||
ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ | Φ.Ο. ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒ. - Α.Σ. ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΟΖ. | 0 - 0 | ||||
ΔΑΚ Ι.ΣΚΑΡΚΑΛΑ | ΓΣΚ ΛΑΣΣΑΝΗΣ - ΑΣ ΑΡΓ. ΟΡΕΣΤΙΚΟ | 0 - 0 | ||||
4η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
ΔΑΚ Ι.ΣΚΑΡΚΑΛΑ | Α.Σ. ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΟΖ. - ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ ΑΠ | 0 - 0 | ||||
ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ | Φ.Ο. ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒ. - ΓΣΚ ΛΑΣΣΑΝΗΣ | 0 - 0 | ||||
ΔΑΚ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙ | ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛ. - ΑΣ ΑΡΓ. ΟΡΕΣΤΙΚΟ | 0 - 0 | ||||
5η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
ΔΑΚ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ | ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ ΑΠ - Φ.Ο. ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒ. | 0 - 0 | ||||
ΔΑΚ Ι.ΣΚΑΡΚΑΛΑ | ΓΣΚ ΛΑΣΣΑΝΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛ. | 0 - 0 | ||||
ΔΑΚ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑ | ΑΣ ΑΡΓ. ΟΡΕΣΤΙΚΟ - Α.Σ. ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΟΖ. | 0 - 0 | ||||
Β! ΓΥΡΟΣ | ||||||
1η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
ΔΑΚ Ι.ΣΚΑΡΚΑΛΑ | ΓΣΚ ΛΑΣΣΑΝΗΣ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ ΑΠ | 0 - 0 | ||||
ΔΑΚ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑ | ΑΣ ΑΡΓ. ΟΡΕΣΤΙΚΟ - Φ.Ο. ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒ. | 0 - 0 | ||||
ΔΑΚ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙ | ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛ. - Α.Σ. ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΟΖ. | 0 - 0 | ||||
2η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
ΔΑΚ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ | ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ ΑΠ - ΑΣ ΑΡΓ. ΟΡΕΣΤΙΚΟ | 0 - 0 | ||||
ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ | Φ.Ο. ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒ. - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛ. | 0 - 0 | ||||
ΔΑΚ Ι.ΣΚΑΡΚΑΛΑ | Α.Σ. ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΟΖ. - ΓΣΚ ΛΑΣΣΑΝΗΣ | 0 - 0 | ||||
3η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
ΔΑΚ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙ | ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛ. - ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ ΑΠ | 0 - 0 | ||||
ΔΑΚ Ι.ΣΚΑΡΚΑΛΑ | Α.Σ. ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΟΖ. - Φ.Ο. ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒ. | 0 - 0 | ||||
ΔΑΚ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑ | ΑΣ ΑΡΓ. ΟΡΕΣΤΙΚΟ - ΓΣΚ ΛΑΣΣΑΝΗΣ | 0 - 0 | ||||
4η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
ΔΑΚ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ | ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ ΑΠ - Α.Σ. ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΟΖ. | 0 - 0 | ||||
ΔΑΚ Ι.ΣΚΑΡΚΑΛΑ | ΓΣΚ ΛΑΣΣΑΝΗΣ - Φ.Ο. ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒ. | 0 - 0 | ||||
ΔΑΚ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑ | ΑΣ ΑΡΓ. ΟΡΕΣΤΙΚΟ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛ. | 0 - 0 | ||||
5η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ | Φ.Ο. ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒ. - ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ ΑΠ | 0 - 0 | ||||
ΔΑΚ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙ | ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛ. - ΓΣΚ ΛΑΣΣΑΝΗΣ | 0 - 0 | ||||
ΔΑΚ Ι.ΣΚΑΡΚΑΛΑ | Α.Σ. ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΟΖ. - ΑΣ ΑΡΓ. ΟΡΕΣΤΙΚΟ | 0 - 0 |
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (2021-2022)
Α! ΓΥΡΟΣ | ||||||
1η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
ΔΑΚ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙ | ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛ. - ΓΣΚ ΛΑΣΣΑΝΗΣ | 0 - 0 | ||||
ΔΑΚ Ι.ΣΚΑΡΚΑΛΑ | Α.Σ. ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΟΖ. - ΠΜΣ ΑΙΑΝΗΣ Η ΠΡΟΟΔΟΣ | 0 - 0 | ||||
ΔΑΚ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ | ΓΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ ΑΠ | 0 - 0 | ||||
2η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
ΔΑΚ Ι.ΣΚΑΡΚΑΛΑ | ΓΣΚ ΛΑΣΣΑΝΗΣ - ΠΑΟΚ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ ΚΑ | 0 - 0 | ||||
ΔΑΚ ΑΙΑΝΗΣ | ΠΜΣ ΑΙΑΝΗΣ Η ΠΡΟΟΔΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛ. | 0 - 0 | ||||
ΔΑΚ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ | ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ ΑΠ - Α.Σ. ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΟΖ. | 0 - 0 | ||||
3η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
ΔΑΚ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑ | ΠΑΟΚ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ ΚΑ - ΠΜΣ ΑΙΑΝΗΣ Η ΠΡΟΟΔΟΣ | 0 - 0 | ||||
ΔΑΚ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙ | ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛ. - ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ ΑΠ | 0 - 0 | ||||
ΔΑΚ Ι.ΣΚΑΡΚΑΛΑ | Α.Σ. ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΟΖ. - ΓΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ | 0 - 0 | ||||
4η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
ΔΑΚ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ | ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ ΑΠ - ΠΑΟΚ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ ΚΑ | 0 - 0 | ||||
ΔΑΚ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ | ΓΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛ. | 0 - 0 | ||||
ΔΑΚ ΑΙΑΝΗΣ | ΠΜΣ ΑΙΑΝΗΣ Η ΠΡΟΟΔΟΣ - ΓΣΚ ΛΑΣΣΑΝΗΣ | 0 - 0 | ||||
5η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
ΔΑΚ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑ | ΠΑΟΚ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ ΚΑ - ΓΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ | 0 - 0 | ||||
ΔΑΚ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙ | ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛ. - Α.Σ. ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΟΖ. | 0 - 0 | ||||
ΔΑΚ Ι.ΣΚΑΡΚΑΛΑ | ΓΣΚ ΛΑΣΣΑΝΗΣ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ ΑΠ | 0 - 0 | ||||
6η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
ΔΑΚ Ι.ΣΚΑΡΚΑΛΑ | Α.Σ. ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΟΖ. - ΠΑΟΚ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ ΚΑ | 0 - 0 | ||||
ΔΑΚ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ | ΓΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ - ΓΣΚ ΛΑΣΣΑΝΗΣ | 0 - 0 | ||||
ΔΑΚ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ | ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ ΑΠ - ΠΜΣ ΑΙΑΝΗΣ Η ΠΡΟΟΔΟΣ | 0 - 0 | ||||
7η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
ΔΑΚ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑ | ΠΑΟΚ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ ΚΑ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛ. | 0 - 0 | ||||
ΔΑΚ Ι.ΣΚΑΡΚΑΛΑ | ΓΣΚ ΛΑΣΣΑΝΗΣ - Α.Σ. ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΟΖ. | 0 - 0 | ||||
ΔΑΚ ΑΙΑΝΗΣ | ΠΜΣ ΑΙΑΝΗΣ Η ΠΡΟΟΔΟΣ - ΓΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ | 0 - 0 | ||||
Β! ΓΥΡΟΣ | ||||||
1η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
ΔΑΚ Ι.ΣΚΑΡΚΑΛΑ | ΓΣΚ ΛΑΣΣΑΝΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛ. | 0 - 0 | ||||
ΔΑΚ ΑΙΑΝΗΣ | ΠΜΣ ΑΙΑΝΗΣ Η ΠΡΟΟΔΟΣ - Α.Σ. ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΟΖ. | 0 - 0 | ||||
ΔΑΚ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ | ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ ΑΠ - ΓΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ | 0 - 0 | ||||
2η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
ΔΑΚ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑ | ΠΑΟΚ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ ΚΑ - ΓΣΚ ΛΑΣΣΑΝΗΣ | 0 - 0 | ||||
ΔΑΚ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙ | ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛ. - ΠΜΣ ΑΙΑΝΗΣ Η ΠΡΟΟΔΟΣ | 0 - 0 | ||||
ΔΑΚ Ι.ΣΚΑΡΚΑΛΑ | Α.Σ. ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΟΖ. - ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ ΑΠ | 0 - 0 | ||||
3η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
ΔΑΚ ΑΙΑΝΗΣ | ΠΜΣ ΑΙΑΝΗΣ Η ΠΡΟΟΔΟΣ - ΠΑΟΚ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ ΚΑ | 0 - 0 | ||||
ΔΑΚ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ | ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ ΑΠ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛ. | 0 - 0 | ||||
ΔΑΚ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ | ΓΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ - Α.Σ. ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΟΖ. | 0 - 0 | ||||
4η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
ΔΑΚ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑ | ΠΑΟΚ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ ΚΑ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ ΑΠ | 0 - 0 | ||||
ΔΑΚ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙ | ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛ. - ΓΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ | 0 - 0 | ||||
ΔΑΚ Ι.ΣΚΑΡΚΑΛΑ | ΓΣΚ ΛΑΣΣΑΝΗΣ - ΠΜΣ ΑΙΑΝΗΣ Η ΠΡΟΟΔΟΣ | 0 - 0 | ||||
5η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
ΔΑΚ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ | ΓΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ - ΠΑΟΚ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ ΚΑ | 0 - 0 | ||||
ΔΑΚ Ι.ΣΚΑΡΚΑΛΑ | Α.Σ. ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΟΖ. - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛ. | 0 - 0 | ||||
ΔΑΚ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ | ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ ΑΠ - ΓΣΚ ΛΑΣΣΑΝΗΣ | 0 - 0 | ||||
6η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
ΔΑΚ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑ | ΠΑΟΚ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ ΚΑ - Α.Σ. ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΟΖ. | 0 - 0 | ||||
ΔΑΚ Ι.ΣΚΑΡΚΑΛΑ | ΓΣΚ ΛΑΣΣΑΝΗΣ - ΓΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ | 0 - 0 | ||||
ΔΑΚ ΑΙΑΝΗΣ | ΠΜΣ ΑΙΑΝΗΣ Η ΠΡΟΟΔΟΣ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ ΑΠ | 0 - 0 | ||||
7η Αγωνιστική | ||||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ | Διαιτητής 1 | Διαιτητής 2 |
ΔΑΚ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙ | ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΤΟΛ. - ΠΑΟΚ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ ΚΑ | 0 - 0 | ||||
ΔΑΚ Ι.ΣΚΑΡΚΑΛΑ | Α.Σ. ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΟΖ. - ΓΣΚ ΛΑΣΣΑΝΗΣ | 0 - 0 | ||||
ΔΑΚ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ | ΓΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ - ΠΜΣ ΑΙΑΝΗΣ Η ΠΡΟΟΔΟΣ | 0 - 0 |
(Οι πίνακες είναι από το επίσημο σάιτ της Ε.ΚΑ.Σ.ΔΥ.Μ. - ekasdym.gr)