Με την συμμετοχή δυο τμημάτων, κ10, κ12, η ακαδημία μας συμμετείχε στο 1ο τουρνουά Forest Cup που έγινε στο Ελατοχώρι Πιερίας
το τριήμερο 07/05-09/05.
Τα παιδιά είχαν την ευκαιρία να αγωνιστούν με ομάδες απ όλη την Ελλάδα σε μια πολύ ωραία τοποθεσία αποκτώντας πολλές όμορφες εμπειρίες. Αξιοσημείωτο είναι η πολύ καλή πορεία που είχαν και τα δυο τμήματα του κ.Ματσαρίδη.
Θέλουμε να ευχαριστήσουμε και να συγχαρούμε τον κ. Μπαλαμπάνη Αντρέα και την κ. Μουρατίδου Νάσια για την άψογη διοργάνωση τόσο από πλευράς οργάνωσης όσο και από πλευράς φιλοξενίας!