Ε.Π.Σ. Κοζάνης: Οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου σε Α' και Β' Τοπικό
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 26.11.2022
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(7η αγωνιστική)
-----------------------------------------
ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ - ΔΟΞΑ ΒΕΡΜΙΟΥ ΠΥΡΓΩΝ
Γήπεδο:ΚΡΟΚΟΥ Ώρα:15.00 Παρατηρητής:ΤΣΑΝΑΚΑΣ
Διαιτησία: ΤΣΙΜΕΝΤΕΡΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ-ΤΖΙΟΥΒΑΡΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ-ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ - Παρατηρητής: ΤΣΑΝΑΚΑΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ - ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπεδο:ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ Ώρα:15.00 Παρατηρητής:ΓΡΑΒΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
Διαιτησία: ΚΟΥΤΣΩΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ-ΠΑΝΥΤΣΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ-ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ - Παρατηρητής: ΓΡΑΒΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
Α.Σ. ΒΕΛΒΕΝΤΟ - ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ
Γήπεδο:ΒΕΛΒΕΝΤΟΥ Ώρα:15.00 Παρατηρητής:ΦΩΛΙΝΑΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ
Διαιτησία: ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΒΑΡΔΙΑΜΠΑΣΗ ΖΟΥΜΠΟΥΛΙΑ - Παρατηρητής: ΦΩΛΙΝΑΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΕ ΠΕΡΔΙΚΚΑ
Γήπεδο:Ν. ΝΙΚΟΠΟΛΗΣ Ώρα:15.00 Παρατηρητής:ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΚΑΡΙΟΣ
Διαιτησία: ΚΑΡΑΤΕΡΠΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-ΣΑΚΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ-ΡΙΖΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ - Παρατηρητής: ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΚΑΡΙΟΣ
ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ ΑΚΑΔ ΠΟΔ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΡΑΤΥΡΑΣ
Γήπεδο:ΔΗΜ.ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ Ώρα:15.00 Παρατηρητής:ΚΑΡΑΜΑΝΩΛΑΣ
Διαιτησία: ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΧΡΥΣΑΝΘΟΣ-ΤΖΙΑΜΠΑΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ-ΣΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ - Παρατηρητής: ΚΑΡΑΜΑΝΩΛΑΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ - ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ
Γήπεδο:ΑΤΡΟΜΗΤΟΥ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ Ώρα:15.00 Παρατηρητής:ΘΕΟΔΟΥΛΙΔΗΣ
Διαιτησία: ΠΕΛΕΤΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ- ΠΡΑΧΑΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ-ΤΥΡΙΑΚΙΔΟΥ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ - Παρατηρητής: ΘΕΟΔΟΥΛΙΔΗΣ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(4η αγωνιστική)
-----------------------------------------
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ - ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπεδο:ΠΡΟΑΣΤΙΟΥ Ώρα:15.00
Διαιτησία: ΤΣΑΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ-ΚΟΥΤΟΥΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ-ΣΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - Παρατηρητής:
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 27.11.2022
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(7η αγωνιστική)
-----------------------------------------
Α.Ε.Κ. ΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ - ΚΗΠΟΥ- ΣΠΑΡΤΟΥ - ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ
Γήπεδο:ΑΙΑΝΗΣ (ΠΑΛΙΟ) Ώρα:15.00 Παρατηρητής:ΚΑΡΑΦΟΥΛΙΔΗΣ
Διαιτησία: ΚΟΥΤΣΩΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ-ΤΖΙΑΜΠΑΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ- ΠΡΑΧΑΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ - Παρατηρητής: ΚΑΡΑΦΟΥΛΙΔΗΣ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(4η αγωνιστική)
-----------------------------------------
Μ.ΑΛΕΞ.ΑΡΔΑΣΣΑΣ - ΙΩΝΙΚΟΣ ΠΕΡ.ΒΑΘΥΛΑΚΚΟΥ
Γήπεδο:ΑΡΔΑΣΣΑΣ Ώρα:15.00
Διαιτησία: ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ (Ε.Π.Σ. ΦΛΩΡΙΝΑΣ)-ΔΟΥΜΤΣΗΣ (Ε.Π.Σ. ΦΛΩΡΙΝΑΣ)-ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ (Ε.Π.Σ. ΦΛΩΡΙΝΑΣ) - Παρατηρητής:
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπεδο:ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΟ ΚΟΖΑΝΗΣ Ώρα:11.00
Διαιτησία: ΚΑΡΑΤΕΡΠΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-ΤΖΙΑΜΠΑΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ-ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ - Παρατηρητής:
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ - Μ.ΑΛΕΞ.ΛΕΥΚΟΠΗΓΗΣ
Γήπεδο:ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ Ώρα:15.00
Διαιτησία: ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ-ΒΑΡΔΙΑΜΠΑΣΗ ΖΟΥΜΠΟΥΛΙΑ - Παρατηρητής:
ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΡΕΠΑΝΟΥ - ΜΑΚΕΔΟΝΟΜΑΧΟΣ ΕΟΡΔΑΙΑΣ
Γήπεδο:ΔΡΕΠΑΝΟΥ Ώρα:15.00
Διαιτησία: ΠΕΛΕΤΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ-ΤΖΙΟΥΒΑΡΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ-ΡΙΖΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ - Παρατηρητής:
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΓΙΛΟΥ - ΔΑΦΝΗ ΠΟΛΥΜΥΛΟΥ
Γήπεδο:ΑΡΓΙΛΟΥ Ώρα:15.00
Διαιτησία: ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΧΡΥΣΑΝΘΟΣ-ΛΑΜΠΡΙΑΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-ΣΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ - Παρατηρητής: