Με αμείωτο ρυθμό συνεχίζονται τα δύο πρωταθλήματα της Ε.Π.Σ. Κοζάνης.
Επιμέλεια: Χρήστος Τσαρτσιανίδης | www.top-sport.gr
Στο Α' Τοπικό θα διεξαχθεί η 7η Αγωνιστική, ενώ στο Β' Τοπικό η 4η Αγωνιστική.
Αναλυτικά το πρόγραμμα:
Α' Τοπικό Ε.Π.Σ. Κοζάνης (7η Αγωνιστική)
Σάββατο 26 Νοεμβρίου (15:00)
ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ - ΔΟΞΑ ΒΕΡΜΙΟΥ ΠΥΡΓΩΝ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ - ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
Α.Σ. ΒΕΛΒΕΝΤΟ - ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΕ ΠΕΡΔΙΚΚΑ
ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ ΑΚΑΔ ΠΟΔ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΡΑΤΥΡΑΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ - ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ
Κυριακή 27 Νοεμβρίου (15:00)
Α.Ε.Κ. ΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ - ΚΗΠΟΥ- ΣΠΑΡΤΟΥ - ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ
Β' Τοπικό Ε.Π.Σ. Κοζάνης (4η Αγωνιστική)
Σάββατο 26 Νοεμβρίου (15:00)
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ - ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ
Κυριακή 27 Νοεμβρίου (11:00)
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Κυριακή 27 Νοεμβρίου (15:00)
Μ.ΑΛΕΞ.ΑΡΔΑΣΣΑΣ - ΙΩΝΙΚΟΣ ΠΕΡ.ΒΑΘΥΛΑΚΚΟΥ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ - Μ.ΑΛΕΞ.ΛΕΥΚΟΠΗΓΗΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΡΕΠΑΝΟΥ - ΜΑΚΕΔΟΝΟΜΑΧΟΣ ΕΟΡΔΑΙΑΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΓΙΛΟΥ - ΔΑΦΝΗ ΠΟΛΥΜΥΛΟΥ
Οι Βαθμολογίες έως τώρα:
Α' ΤΟΠΙΚΟ
ΘΕΣΗ |
ΟΜΑΔΕΣ |
ΒΑΘΜΟΙ |
1 |
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ |
18 |
2 |
ΑΕ ΠΕΡΔΙΚΚΑ |
15 |
3 |
ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ ΑΚΑΔ ΠΟΔ |
14 |
4 |
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ |
13 |
5 |
ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ |
12 |
6 |
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ |
11 |
7 |
ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ |
10 |
8 |
ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ |
8 |
9 |
Α.Σ. ΒΕΛΒΕΝΤΟ |
7 |
10 |
ΔΟΞΑ ΒΕΡΜΙΟΥ ΠΥΡΓΩΝ |
6 |
11 |
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ |
4 |
12 |
Α.Ε.Κ. ΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ - ΚΗΠΟΥ- ΣΠΑΡΤΟΥ |
1 |
13 |
ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ |
1 |
14 |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΡΑΤΥΡΑΣ |
0 |
Β' ΤΟΠΙΚΟ
ΘΕΣΗ |
ΟΜΑΔΕΣ |
ΒΑΘΜΟΙ |
1 |
Μ.ΑΛΕΞ.ΑΡΔΑΣΣΑΣ |
9 |
2 |
ΙΩΝΙΚΟΣ ΠΕΡ.ΒΑΘΥΛΑΚΚΟΥ |
7 |
3 |
ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ |
6 |
4 |
ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΡΕΠΑΝΟΥ |
6 |
5 |
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ |
6 |
6 |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΓΙΛΟΥ |
6 |
7 |
ΔΑΦΝΗ ΠΟΛΥΜΥΛΟΥ |
3 |
8 |
ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ |
3 |
9 |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ |
1 |
10 |
ΜΑΚΕΔΟΝΟΜΑΧΟΣ ΕΟΡΔΑΙΑΣ |
0 |
11 |
Μ.ΑΛΕΞ.ΛΕΥΚΟΠΗΓΗΣ |
0 |
12 |
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ |
0 |
*** Έναν (1) λιγότερο αγώνα έχουν οι: ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ, ΜΑΚΕΔΟΝΟΜΑΧΟΣ ΕΟΡΔΑΙΑΣ, Μ.ΑΛΕΞ.ΛΕΥΚΟΠΗΓΗΣ, ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ
Επιμέλεια: Χρήστος Τσαρτσιανίδης | www.top-sport.gr