Ε.Π.Σ. Κοζάνης: Όλες οι αγωνιστικές των κατηγοριών υποδομής.
Αναλυτικά:
Κ10 - 1ος ΟΜΙΛΟΣ
1η αγωνιστική
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ - ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ: -
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ - ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ: -
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ: -
ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ - ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ: -
ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΦΣ ΚΟΖΑΝΗ: -
ΑΣ ΒΕΛΒΕΝΤΟ - ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ: -
2η αγωνιστική
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ: -
ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ: -
ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ: -
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ - ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ: -
ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ - ΑΣ ΒΕΛΒΕΝΤΟ: -
ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ - ΦΣ ΚΟΖΑΝΗ: -
3η αγωνιστική
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ: -
ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ - ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ: -
ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ: -
ΑΣ ΒΕΛΒΕΝΤΟ - ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ: -
ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ - ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ: -
ΦΣ ΚΟΖΑΝΗ - ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ: -
4η αγωνιστική
ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ: -
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ: -
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ - ΑΣ ΒΕΛΒΕΝΤΟ: -
ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ: -
ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΦΣ ΚΟΖΑΝΗ: -
ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ - ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ: -
5η αγωνιστική
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ - ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ: -
ΑΣ ΒΕΛΒΕΝΤΟ - ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ: -
ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ: -
ΦΣ ΚΟΖΑΝΗ - ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ: -
ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ - ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ: -
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ - ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ: -
6η αγωνιστική
ΑΣ ΒΕΛΒΕΝΤΟ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ: -
ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ: -
ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ - ΦΣ ΚΟΖΑΝΗ: -
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ: -
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ - ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ: -
ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ: -
7η αγωνιστική
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ - ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ: -
ΦΣ ΚΟΖΑΝΗ - ΑΣ ΒΕΛΒΕΝΤΟ: -
ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ - ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ: -
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ - ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ: -
ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ: -
ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ - ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ: -
8η αγωνιστική
ΦΣ ΚΟΖΑΝΗ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ: -
ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ - ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ: -
ΑΣ ΒΕΛΒΕΝΤΟ - ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ: -
ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ: -
ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ - ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ: -
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ: -
9η αγωνιστική
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ - ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ: -
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ - ΦΣ ΚΟΖΑΝΗ: -
ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ: -
ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΣ ΒΕΛΒΕΝΤΟ: -
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ - ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ: -
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ: -
10η αγωνιστική
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ: -
ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ - ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ: -
ΦΣ ΚΟΖΑΝΗ - ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ: -
ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ - ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ: -
ΑΣ ΒΕΛΒΕΝΤΟ - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ: -
ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ: -
11η αγωνιστική
ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ: -
ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ - ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ: -
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ - ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ: -
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΦΣ ΚΟΖΑΝΗ: -
ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ - ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ: -
ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΣ ΒΕΛΒΕΝΤΟ: -
Κ10 - 2ος ΟΜΙΛΟΣ
1η αγωνιστική
ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΡΕΠΑΝΟΥ - ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ: -
ΑΠΟΛΛΩΝ 2010 ΑΚΡΙΝΗΣ - ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ (Β): -
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ - ΑΕ ΠΟΤΝΙΩΝ ΠΕ ΚΟΖΑΝΗΣ: -
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ (Β) - ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΒΟΪΟΥ: -
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ (Β) - ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ (Β): -
ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ - ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ: -
2η αγωνιστική
ΑΠΟΛΛΩΝ 2010 ΑΚΡΙΝΗΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΡΕΠΑΝΟΥ: -
ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ: -
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ (Β) - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ (Β): -
ΑΕ ΠΟΤΝΙΩΝ ΠΕ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ (Β): -
ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΒΟΪΟΥ - ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ: -
ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ (Β): -
3η αγωνιστική
ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΡΕΠΑΝΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ: -
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ (Β) - ΑΠΟΛΛΩΝ 2010 ΑΚΡΙΝΗΣ: -
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ (Β) - ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ: -
ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ - ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ (Β): -
ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΕ ΠΟΤΝΙΩΝ ΠΕ ΚΟΖΑΝΗΣ: -
ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ (Β) - ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΒΟΪΟΥ: -
4η αγωνιστική
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ (Β) - ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΡΕΠΑΝΟΥ: -
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ - ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ (Β): -
ΑΠΟΛΛΩΝ 2010 ΑΚΡΙΝΗΣ - ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ: -
ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ - ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ: -
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ (Β) - ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ (Β): -
ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΒΟΪΟΥ - ΑΕ ΠΟΤΝΙΩΝ ΠΕ ΚΟΖΑΝΗΣ: -
5η αγωνιστική
ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΡΕΠΑΝΟΥ - ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ (Β): -
ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ (Β): -
ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ: -
ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ (Β) - ΑΠΟΛΛΩΝ 2010 ΑΚΡΙΝΗΣ: -
ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΒΟΪΟΥ - ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ: -
ΑΕ ΠΟΤΝΙΩΝ ΠΕ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ (Β): -
6η αγωνιστική
ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΡΕΠΑΝΟΥ: -
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ (Β) - ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ: -
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ (Β) - ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ (Β): -
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ - ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΒΟΪΟΥ: -
ΑΠΟΛΛΩΝ 2010 ΑΚΡΙΝΗΣ - ΑΕ ΠΟΤΝΙΩΝ ΠΕ ΚΟΖΑΝΗΣ: -
ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ - ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ (Β): -
7η αγωνιστική
ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΡΕΠΑΝΟΥ - ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ: -
ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ (Β) - ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ: -
ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΒΟΪΟΥ - ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ (Β): -
ΑΕ ΠΟΤΝΙΩΝ ΠΕ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ (Β): -
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ (Β) - ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ: -
ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ 2010 ΑΚΡΙΝΗΣ: -
8η αγωνιστική
ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ (Β) - ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΡΕΠΑΝΟΥ: -
ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΒΟΪΟΥ: -
ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ - ΑΕ ΠΟΤΝΙΩΝ ΠΕ ΚΟΖΑΝΗΣ: -
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ (Β) - ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ (Β): -
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ (Β) - ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ: -
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ 2010 ΑΚΡΙΝΗΣ: -
9η αγωνιστική
ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΡΕΠΑΝΟΥ - ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΒΟΪΟΥ: -
ΑΕ ΠΟΤΝΙΩΝ ΠΕ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ (Β): -
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ (Β) - ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ: -
ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ - ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ: -
ΑΠΟΛΛΩΝ 2010 ΑΚΡΙΝΗΣ - ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ (Β): -
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ (Β): -
10η αγωνιστική
ΑΕ ΠΟΤΝΙΩΝ ΠΕ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΡΕΠΑΝΟΥ: -
ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΒΟΪΟΥ - ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ (Β): -
ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ (Β) - ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ: -
ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ 2010 ΑΚΡΙΝΗΣ: -
ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ: -
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ (Β) - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ (Β): -
11η αγωνιστική
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ (Β) - ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΡΕΠΑΝΟΥ: -
ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ - ΑΕ ΠΟΤΝΙΩΝ ΠΕ ΚΟΖΑΝΗΣ: -
ΑΠΟΛΛΩΝ 2010 ΑΚΡΙΝΗΣ - ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΒΟΪΟΥ: -
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ - ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ (Β): -
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ (Β) - ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ: -
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ (Β) - ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ: -
Κ12 - LEAGUE A
1η αγωνιστική
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ - ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ: -
ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ - ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ: -
ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ - ΑΜΣ ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ: -
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΒΟΪΟΥ: -
ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ: -
ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ: -
2η αγωνιστική
ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ - ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ: -
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ - ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ: -
ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ: -
ΑΜΣ ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ - ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ: -
ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΒΟΪΟΥ - ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ: -
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ - ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ: -
3η αγωνιστική
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ - ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ: -
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ: -
ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ: -
ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ - ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ: -
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ - ΑΜΣ ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ: -
ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΒΟΪΟΥ: -
4η αγωνιστική
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ: -
ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ - ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ: -
ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ - ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ: -
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ: -
ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ - ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ: -
ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΒΟΪΟΥ - ΑΜΣ ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ: -
5η αγωνιστική
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ - ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ: -
ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ: -
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ - ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ: -
ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ: -
ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΒΟΪΟΥ - ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ: -
ΑΜΣ ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ - ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ: -
6η αγωνιστική
ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ - ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ: -
ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ: -
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ: -
ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ - ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΒΟΪΟΥ: -
ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ - ΑΜΣ ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ: -
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ - ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ: -
7η αγωνιστική
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ: -
ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ: -
ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΒΟΪΟΥ - ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ: -
ΑΜΣ ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ: -
ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ - ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ: -
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ - ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ: -
8η αγωνιστική
ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ - ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ: -
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ - ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΒΟΪΟΥ: -
ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ - ΑΜΣ ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ: -
ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ: -
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ: -
ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ - ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ: -
9η αγωνιστική
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ - ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΒΟΪΟΥ: -
ΑΜΣ ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ - ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ: -
ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ: -
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ - ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ: -
ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ - ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ: -
ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ: -
10η αγωνιστική
ΑΜΣ ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ - ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ: -
ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΒΟΪΟΥ - ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ: -
ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ - ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ: -
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ - ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ: -
ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ - ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ: -
ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ: -
11η αγωνιστική
ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ - ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ: -
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ - ΑΜΣ ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ: -
ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ - ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΒΟΪΟΥ: -
ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ - ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ: -
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ: -
ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ: -
Κ12 - LEAGUE B
1η αγωνιστική
ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ (Β) - ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ: -
ΑΠΟΛΛΩΝ 2010 ΑΚΡΙΝΗΣ - ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ (Β): -
ΕΡΜΗΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ - ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ (Β): -
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ (Β) - ΑΜΣ ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ: -
ΑΕ ΠΕΡΔΙΚΚΑ - ΦΣ ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.: -
2η αγωνιστική
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ - ΕΡΜΗΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ: -
ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ (Β) - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ (Β): -
ΑΜΣ ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ - ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ (Β): -
ΦΣ ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ ΑΚΑΔ.ΠΟΔ. - ΑΠΟΛΛΩΝ 2010 ΑΚΡΙΝΗΣ: -
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ (Β) - ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ: -
3η αγωνιστική
ΕΡΜΗΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ (Β): -
ΑΕ ΠΕΡΔΙΚΚΑ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ: -
ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ (Β) - ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ (Β): -
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ (Β) - ΑΜΣ ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ: -
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ - ΦΣ ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.: -
4η αγωνιστική
ΑΕ ΠΕΡΔΙΚΚΑ - ΕΡΜΗΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ: -
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ (Β) - ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ (Β): -
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ 2010 ΑΚΡΙΝΗΣ: -
ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ (Β) - ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ (Β): -
ΦΣ ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ ΑΚΑΔ.ΠΟΔ. - ΑΜΣ ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ: -
5η αγωνιστική
ΕΡΜΗΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ - ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ (Β): -
ΑΠΟΛΛΩΝ 2010 ΑΚΡΙΝΗΣ - ΑΕ ΠΕΡΔΙΚΚΑ: -
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ (Β) - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ (Β): -
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ: -
ΦΣ ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ ΑΚΑΔ.ΠΟΔ. - ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ (Β): -
6η αγωνιστική
ΑΠΟΛΛΩΝ 2010 ΑΚΡΙΝΗΣ - ΕΡΜΗΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ: -
ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ (Β) - ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ (Β): -
ΑΕ ΠΕΡΔΙΚΚΑ - ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ: -
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ (Β) - ΦΣ ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.: -
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ - ΑΜΣ ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ: -
7η αγωνιστική
ΕΡΜΗΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ - ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ (Β): -
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ 2010 ΑΚΡΙΝΗΣ: -
ΦΣ ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ ΑΚΑΔ.ΠΟΔ. - ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ (Β): -
ΑΜΣ ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ - ΑΕ ΠΕΡΔΙΚΚΑ: -
ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ (Β) - ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ: -
8η αγωνιστική
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ - ΕΡΜΗΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ: -
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ (Β) - ΦΣ ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.: -
ΑΠΟΛΛΩΝ 2010 ΑΚΡΙΝΗΣ - ΑΜΣ ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ: -
ΑΕ ΠΕΡΔΙΚΚΑ - ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ (Β): -
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ (Β) - ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ: -
9η αγωνιστική
ΕΡΜΗΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ - ΦΣ ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.: -
ΑΜΣ ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ - ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ: -
ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ (Β) - ΑΠΟΛΛΩΝ 2010 ΑΚΡΙΝΗΣ: -
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ - ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ (Β): -
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ (Β) - ΑΕ ΠΕΡΔΙΚΚΑ: -
10η αγωνιστική
ΑΜΣ ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ - ΕΡΜΗΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ: -
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ - ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ (Β): -
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ (Β) - ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ: -
ΑΠΟΛΛΩΝ 2010 ΑΚΡΙΝΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ (Β): -
ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ (Β) - ΑΕ ΠΕΡΔΙΚΚΑ: -
11η αγωνιστική
ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ (Β) - ΑΜΣ ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ: -
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ - ΦΣ ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.: -
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ (Β) - ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ: -
ΑΕ ΠΕΡΔΙΚΚΑ - ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ (Β): -
ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ (Β) - ΑΠΟΛΛΩΝ 2010 ΑΚΡΙΝΗΣ: -
K14 - 1ος ΟΜΙΛΟΣ
1η αγωνιστική
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ - Μ.ΑΛΕΞ.ΑΕΤΟΥ: -
ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ - ΕΡΜΗΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ: -
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ - ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ: -
ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ: -
2η αγωνιστική
ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ - ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ: -
Μ.ΑΛΕΞ.ΑΕΤΟΥ - ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ: -
ΕΡΜΗΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ - ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑ: -
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ - ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ: -
3η αγωνιστική
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ - ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ: -
ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑ - ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ: -
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ - Μ.ΑΛΕΞ.ΑΕΤΟΥ: -
ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ - ΕΡΜΗΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ: -
4η αγωνιστική
ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑ - ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ: -
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ: -
ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ: -
Μ.ΑΛΕΞ.ΑΕΤΟΥ - ΕΡΜΗΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ: -
5η αγωνιστική
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ: -
ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ - ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑ: -
ΕΡΜΗΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ - ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ: -
Μ.ΑΛΕΞ.ΑΕΤΟΥ - ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ: -
6η αγωνιστική
ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ - ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ: -
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ - ΕΡΜΗΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ: -
ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑ - Μ.ΑΛΕΞ.ΑΕΤΟΥ: -
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ - ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ: -
7η αγωνιστική
ΕΡΜΗΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ - ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ: -
Μ.ΑΛΕΞ.ΑΕΤΟΥ - ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ: -
ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ: -
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ - ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑ: -
8η αγωνιστική
Μ.ΑΛΕΞ.ΑΕΤΟΥ - ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ: -
ΕΡΜΗΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ - ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ: -
ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ - ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ: -
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ - ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑ: -
9η αγωνιστική
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ - ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ: -
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ - Μ.ΑΛΕΞ.ΑΕΤΟΥ: -
ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑ - ΕΡΜΗΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ: -
ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ: -
10η αγωνιστική
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ - ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ: -
ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ - ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑ: -
Μ.ΑΛΕΞ.ΑΕΤΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ: -
ΕΡΜΗΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ - ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ: -
11η αγωνιστική
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ - ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑ: -
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ - ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ: -
ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ - ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ: -
ΕΡΜΗΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ - Μ.ΑΛΕΞ.ΑΕΤΟΥ: -
12η αγωνιστική
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ - ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ: -
ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑ - ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ: -
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ - ΕΡΜΗΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ: -
ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ - Μ.ΑΛΕΞ.ΑΕΤΟΥ: -
13η αγωνιστική
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ - ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ: -
ΕΡΜΗΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ: -
Μ.ΑΛΕΞ.ΑΕΤΟΥ - ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑ: -
ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ - ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ: -
14η αγωνιστική
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ - ΕΡΜΗΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ: -
ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ - Μ.ΑΛΕΞ.ΑΕΤΟΥ: -
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ - ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ: -
ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑ - ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ: -
K14 - 2ος ΟΜΙΛΟΣ
1η αγωνιστική
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ - ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ: -
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ (Β): -
ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ - ΑΣ ΒΕΛΒΕΝΤΟ: -
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ (Β) - ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ: -
ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ (Β) - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ: -
2η αγωνιστική
ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ: -
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ: -
ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ: -
ΑΣ ΒΕΛΒΕΝΤΟ - ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ (Β): -
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ (Β) - ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ (Β): -
3η αγωνιστική
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ - ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ: -
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ (Β) - ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ: -
ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ (Β) - ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ: -
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ (Β): -
ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΣ ΒΕΛΒΕΝΤΟ: -
4η αγωνιστική
ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ: -
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ: -
ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ - ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ (Β): -
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ (Β) - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ: -
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ (Β) - ΑΣ ΒΕΛΒΕΝΤΟ: -
5η αγωνιστική
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ - ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ (Β): -
ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ (Β): -
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ (Β): -
ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ: -
ΑΣ ΒΕΛΒΕΝΤΟ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ: -
6η αγωνιστική
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ: -
ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ (Β): -
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ (Β) - ΑΣ ΒΕΛΒΕΝΤΟ: -
ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ (Β) - ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ: -
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ: -
7η αγωνιστική
ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ (Β): -
ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ: -
ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ: -
ΑΣ ΒΕΛΒΕΝΤΟ - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ: -
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ (Β) - ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ (Β): -
8η αγωνιστική
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ - ΑΣ ΒΕΛΒΕΝΤΟ: -
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ (Β) - ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ: -
ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ (Β) - ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ: -
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ: -
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ (Β) - ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ: -
9η αγωνιστική
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ (Β): -
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ: -
ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ: -
ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ (Β) - ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ (Β): -
ΑΣ ΒΕΛΒΕΝΤΟ - ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ: -
Κ16
1η αγωνιστική
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ - ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑ: -
ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΕ ΠΕΡΔΙΚΚΑ: -
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ: -
ΦΣ ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ ΑΚΑΔ.ΠΟΔ. - ΕΡΜΗΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ: -
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ: -
2η αγωνιστική
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ: -
ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑ - ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ: -
ΑΕ ΠΕΡΔΙΚΚΑ - ΦΣ ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.: -
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ: -
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΕΡΜΗΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ: -
3η αγωνιστική
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ - ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ: -
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ: -
ΦΣ ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ ΑΚΑΔ.ΠΟΔ. - ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑ: -
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΕ ΠΕΡΔΙΚΚΑ: -
ΕΡΜΗΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ: -
4η αγωνιστική
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ - ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ: -
ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ - ΦΣ ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.: -
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ: -
ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ: -
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ - ΑΕ ΠΕΡΔΙΚΚΑ: -
5η αγωνιστική
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ - ΦΣ ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.: -
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ - ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ: -
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ: -
ΕΡΜΗΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ: -
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ - ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑ: -
6η αγωνιστική
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ - ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ: -
ΦΣ ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ ΑΚΑΔ.ΠΟΔ. - ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ: -
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ - ΕΡΜΗΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ: -
ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ: -
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΕ ΠΕΡΔΙΚΚΑ: -
7η αγωνιστική
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ: -
ΕΡΜΗΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ: -
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ - ΦΣ ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.: -
ΑΕ ΠΕΡΔΙΚΚΑ - ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ: -
ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑ - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ: -
8η αγωνιστική
ΕΡΜΗΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ - ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ: -
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ: -
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ - ΑΕ ΠΕΡΔΙΚΚΑ: -
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ - ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑ: -
ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ: -
9η αγωνιστική
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ: -
ΑΕ ΠΕΡΔΙΚΚΑ - ΕΡΜΗΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ: -
ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑ - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ: -
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΦΣ ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.: -
ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ - ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ: -
10η αγωνιστική
ΑΕ ΠΕΡΔΙΚΚΑ - ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ: -
ΕΡΜΗΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ - ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑ: -
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ: -
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ - ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ: -
ΦΣ ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ ΑΚΑΔ.ΠΟΔ. - ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ: -
11η αγωνιστική
ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑ - ΑΕ ΠΕΡΔΙΚΚΑ: -
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ: -
ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ - ΕΡΜΗΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ: -
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ: -
ΦΣ ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ ΑΚΑΔ.ΠΟΔ. - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ: -