Συνεχίστηκαν το Σαββατοκύριακο τα πρωταθλήματα της Ε.Π.Σ. Κοζάνης, σε Α' και Β' Τοπικό αντίστοιχα.
Αναλυτικά τα αποτελέσματα:
Α' Τοπικό Ε.Π.Σ. Κοζάνης (4η Αγωνιστική)
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ |
0-0 |
ΔΟΞΑ ΒΕΡΜΙΟΥ ΠΥΡΓΩΝ - ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ ΑΚΑΔ ΠΟΔ |
0-4 |
ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ - Μ ΑΛΕΞ ΑΡΔΑΣΣΑΣ |
1-1 |
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ |
4-1 |
ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΒΟΪΟΥ - Α.Μ.Σ. ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ |
6-1 |
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΦΟΥΦΑ - ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ |
8-1 |
ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ - ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ |
0-0 |
ΡΕΠΟ: Α.Σ. ΒΕΛΒΕΝΤΟΥ |
|
Β' Τοπικό Ε.Π.Σ. Κοζάνης (1ος Όμιλος | 2η Αγωνιστική)
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΕΡΜΗΣ ΠΛΑΤΑΝΟΡΡΕΥΜΑΤΟΣ |
5-3 |
Α.Ε.Κ. ΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ - ΚΗΠΟΥ- ΣΠΑΡΤΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ |
2-1 |
Μ.Α.Π.Σ. ΑΓΙΑ - ΙΩΝΙΚΟΣ ΒΑΘΥΛΑΚΚΟΥ |
1-2 |
ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΕ ΑΝΩ ΚΩΜΗ |
3-0 α.α. |
ΡΕΠΟ: ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΓΛΙΛΟΥ |
|
Β' Τοπικό Ε.Π.Σ. Κοζάνης (2ος Όμιλος | 2η Αγωνιστική)
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ 20210 ΑΚΡΙΝΗΣ |
7-0 |
ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΕΡΟΥ - ΑΕ ΠΕΡΔΙΚΚΑ |
0-2 |
ΔΑΦΝΗ ΠΟΛΥΜΥΛΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΡΕΠΑΝΟΥ |
3-0 |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΡΑΤΥΡΑΣ - ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ |
5-1 |
ΡΕΠΟ: ΚΟΖΑΝΗ 2004 |
|
Οι Βαθμολογίες:
Α' ΤΟΠΙΚΟ
ΘΕΣΗ |
ΟΜΑΔΕΣ |
ΒΑΘΜΟΙ |
||||||||
1 |
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΦΟΥΦΑ |
12 |
||||||||
2 |
ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ |
10 |
||||||||
3 |
ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ |
10 |
||||||||
4 |
Μ ΑΛΕΞ ΑΡΔΑΣΣΑΣ |
7 |
||||||||
5 |
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ |
7 |
||||||||
6 |
ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ |
7 |
||||||||
7 |
ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ ΑΚΑΔ ΠΟΔ |
6 |
||||||||
8 |
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ |
6 |
||||||||
9 |
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ |
6 |
||||||||
10 |
Α.Σ. ΒΕΛΒΕΝΤΟ |
3 |
||||||||
11 |
ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΒΟΪΟΥ |
3 |
||||||||
12 |
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ |
2 |
||||||||
13 |
ΔΟΞΑ ΒΕΡΜΙΟΥ ΠΥΡΓΩΝ |
1 |
||||||||
14 |
ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ |
0 |
||||||||
15 |
Α.Μ.Σ. ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ |
0 |
||||||||
Β' ΤΟΠΙΚΟ (1ος ΟΜΙΛΟΣ)
ΘΕΣΗ |
ΟΜΑΔΕΣ |
ΒΑΘΜΟΙ |
||||||||
1 |
ΙΩΝΙΚΟΣ ΒΑΘΥΛΑΚΚΟΥ |
6 |
||||||||
2 |
Α.Ε.Κ. ΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ - ΚΗΠΟΥ- ΣΠΑΡΤΟΥ |
4 |
||||||||
3 |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ |
3 |
||||||||
4 |
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ |
3 |
||||||||
5 |
Μ.Α.Π.Σ. ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ |
3 |
||||||||
6 |
ΕΡΜΗΣ ΠΛΑΤΑΝΟΡΡΕΥΜΑΤΟΣ |
1 |
||||||||
7 |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΓΙΛΟΥ |
0 |
||||||||
8 |
ΑΕ ΑΝΩ ΚΩΜΗ |
0 |
||||||||
9 |
ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ |
0 |
||||||||
Β' ΤΟΠΙΚΟ (2ος ΟΜΙΛΟΣ)
ΘΕΣΗ |
ΟΜΑΔΕΣ |
ΒΑΘΜΟΙ |
||||||||
1 |
ΑΕ ΠΕΡΔΙΚΚΑ |
6 |
||||||||
2 |
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ |
3 |
||||||||
3 |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΡΑΤΥΡΑΣ |
3 |
||||||||
4 |
ΔΑΦΝΗ ΠΟΛΥΜΥΛΟΥ |
3 |
||||||||
5 |
ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΕΡΟΥ |
3 |
||||||||
6 |
ΚΟΖΑΝΗ 2004 |
3 |
||||||||
7 |
ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ |
3 |
||||||||
8 |
ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΡΕΠΑΝΟΥ |
0 |
||||||||
9 |
ΑΠΟΛΛΩΝ 2010 ΑΚΡΙΝΗΣ |
0 |
||||||||
Η επόμενη αγωνιστική:
Α' Τοπικό Ε.Π.Σ. Κοζάνης (5η Αγωνιστική)
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ - ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ
ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ ΑΚΑΔ ΠΟΔ - ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ
Μ ΑΛΕΞ ΑΡΔΑΣΣΑΣ - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΦΟΥΦΑ
Α.Σ. ΒΕΛΒΕΝΤΟ - ΔΟΞΑ ΒΕΡΜΙΟΥ ΠΥΡΓΩΝ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ
ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΒΟΪΟΥ - ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ
Β' Τοπικό Ε.Π.Σ. Κοζάνης (1ος Όμιλος | 3η Αγωνιστική)
ΕΡΜΗΣ ΠΛΑΤΑΝΟΡΡΕΥΜΑΤΟΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΓΙΛΟΥ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
ΑΕ ΑΝΩ ΚΩΜΗ - Α.Ε.Κ. ΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ - ΚΗΠΟΥ- ΣΠΑΡΤΟΥ
Μ.Α.Π.Σ. ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Β' Τοπικό Ε.Π.Σ. Κοζάνης (2ος Όμιλος | 3η Αγωνιστική)
ΑΠΟΛΛΩΝ 2010 ΑΚΡΙΝΗΣ - ΑΕ ΠΕΡΔΙΚΚΑ
ΚΟΖΑΝΗ 200 - ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΕΡΟΥ
ΔΑΦΝΗ ΠΟΛΥΜΥΛΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΡΑΤΥΡΑΣ
Επιμέλεια: Χρήστος Τσαρτσιανίδης | www.top-sport.gr