Ε.Π.Σ. Κοζάνης: Το πρόγραμμα και οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου σε Α' και Β' Τοπικό.
Αναλυτικά:
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 22.02.2020
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(20η αγωνιστική)
-----------------------------------------
ΦΣ ΚΟΖΑΝΗ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΕΡΟΥ
Γήπεδο:ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ Ώρα:15.00 Παρατηρητής:ΤΖΟΥΜΕΡΚΙΩΤΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ
Διαιτησία: ΠΕΛΕΤΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ-ΣΥΚΟΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ-ΜΠΑΚΑΤΑΡΗ ΧΡΥΣΗ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ - ΑΚΑΔ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
Γήπεδο:ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ Ώρα:15.00 Παρατηρητής:ΧΑΤΖΗΠΑΥΛΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
Διαιτησία: ΤΣΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ- ΠΡΑΧΑΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ-ΤΖΙΑΜΠΑΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΒΟΪΟΥ - ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ
Γήπεδο:ΝΕΑΠΟΛΗΣ Ώρα:15.00 Παρατηρητής:ΦΡΑΝΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
Διαιτησία: ΖΟΥΓΡΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ-ΠΑΝΥΤΣΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ-ΤΥΡΙΑΚΙΔΟΥ ΑΝΝΑ - ΜΑΡΙΑ
ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ
Γήπεδο:ΛΕΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Ώρα:15.00 Παρατηρητής:ΤΣΙΜΕΝΤΕΡΙΔΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ
Διαιτησία: ΚΑΡΑΤΕΡΠΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ-ΔΕΛΗΖΗΣΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(19η αγωνιστική)
-----------------------------------------------------
ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ - ΑΣ ΒΕΛΒΕΝΤΟ
Γήπεδο:ΚΡΟΚΟΥ Ώρα:15.00 Παρατηρητής:ΠΑΝΙΤΣΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Διαιτησία: ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΛΑΜΠΡΙΑΝΙΔΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-ΤΖΙΟΥΒΑΡΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
ΕΡΜΗΣ ΠΛΑΤΑΝΟΡΡΕΥΜΑΤΟΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ
Γήπεδο:ΠΛΑΤΑΝΟΡΡΕΥΜΑΤΟΣ Ώρα:15.00 Παρατηρητής:ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Διαιτησία: ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΣΠΕΝΤΖΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΣΑΒΒΟΥΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(19η αγωνιστική)
-----------------------------------------------------
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ - ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΙΑΣ
Γήπεδο:ΑΤΡΟΜΗΤΟΥ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ Ώρα:15.00 Παρατηρητής:ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
Διαιτησία: ΤΣΑΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ-ΠΟΥΡΛΟΥΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ - ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΚΑΣΤΡΟΥ
Γήπεδο:ΠΡΟΑΣΤΙΟΥ Ώρα:15.00
Διαιτησία: ΣΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ-ΓΑΤΣΟΥ ΔΡΟΣΙΑ-ΚΑΜΠΕΡ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ-ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΡΕΠΑΝΟΥ - Μ ΑΛΕΞ ΑΡΔΑΣΣΑΣ
Γήπεδο:ΔΡΕΠΑΝΟΥ Ώρα:15.00 Παρατηρητής:ΤΣΙΜΕΝΤΕΡΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
Διαιτησία: ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΧΡΥΣΑΝΘΟΣ-ΠΑΠΑΓΕΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ-ΣΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 23.02.2020
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(20η αγωνιστική)
-----------------------------------------
ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ - Μ ΑΛΕΞ ΧΑΡΑΥΓΗΣ
Γήπεδο:ΑΙΑΝΗΣ Ώρα:15.00 Παρατηρητής:ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Διαιτησία: ΚΟΥΤΣΩΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ-ΛΑΜΠΡΙΑΝΙΔΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-ΣΠΕΝΤΖΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Α.Μ.Σ. ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπεδο:ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ Ώρα:15.00 Παρατηρητής:ΤΣΙΜΕΝΤΕΡΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
Διαιτησία: ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΤΖΙΟΥΒΑΡΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ-ΣΑΒΒΟΥΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(19η αγωνιστική)
-----------------------------------------------------
ΑΕ ΑΝΩ ΚΩΜΗ - ΑΣΤΡΑΠΗ ΚΛΕΙΤΟΥ
Γήπεδο:ΑΝΩ ΚΩΜΗΣ Ώρα:15.00
Διαιτησία: ΖΟΥΓΡΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ-ΣΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ-ΤΖΙΟΥΒΑΡΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
Μ.ΑΛΕΞ.ΛΕΥΚΟΠΗΓΗΣ - ΠΡΟΟΔΟΣ ΜΕΤΑΞΑ
Γήπεδο:ΡΟΔΙΑΝΗΣ Ώρα:15.00
Διαιτησία: ΠΟΥΡΛΟΥΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ- ΤΣΙΟΤΣΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ
Α.Ε.Κ. ΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ - ΚΗΠΟΥ- ΣΠΑΡΤΟΥ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΠΡΩΤΟΧΩΡΙΟΥ
Γήπεδο:ΠΡΩΤΟΧΩΡΙΟΥ Ώρα:15.00
Διαιτησία: ΚΑΡΑΤΕΡΠΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-ΣΥΚΟΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ-ΤΖΙΑΜΠΑΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΓΙΛΟΥ - Μ.Α.Π.Σ. ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
Γήπεδο:ΑΡΓΙΛΟΥ Ώρα:15.00
Διαιτησία: ΣΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ-ΒΑΡΔΙΑΜΠΑΣΗ ΖΟΥΜΠΟΥΛΙΑ-ΤΥΡΙΑΚΙΔΟΥ ΑΝΝΑ - ΜΑΡΙΑ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(19η αγωνιστική)
-----------------------------------------------------
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΡΑΤΥΡΑΣ - ΔΑΦΝΗ ΠΟΛΥΜΥΛΟΥ
Γήπεδο:ΕΡΑΤΥΡΑΣ Ώρα:15.00
Διαιτησία: ΔΕΛΗΖΗΣΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ-ΠΑΠΑΓΕΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ-ΤΣΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΔΟΞΑ ΒΕΡΜΙΟΥ ΠΥΡΓΩΝ
Γήπεδο:ΛΙΑΠΕΙΟ (ΚΟΙΛΩΝ) Ώρα:15.00 Παρατηρητής:ΤΣΙΜΕΝΤΕΡΙΔΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ
Διαιτησία: ΚΡΙΚΕΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ- ΠΡΑΧΑΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ-ΠΕΛΕΤΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ