Ε.Π.Σ. Κοζάνης: Το πρόγραμμα και οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου σε Α' και Β' Τοπικό.
Αναλυτικά όπως δημοσιεύτηκαν στο επίσημο site της Ε.Π.Σ. Κοζάνης (epskozanis.gr)
Α' Τοπικό Ε.Π.Σ. Κοζάνης (18η Αγωνιστική)
Σάββατο 8 Φεβρουαρίου
ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ ΑΚΑΔ ΠΟΔ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΕΡΟΥ
Γήπεδο:ΔΗΜ.ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ Ώρα:15.00 Παρατηρητής:ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
Διαιτησία: ΣΑΒΒΟΥΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ-ΤΣΑΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ-ΑΡΣΕΝΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ
ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΒΟΪΟΥ - ΦΣ ΚΟΖΑΝΗ
Γήπεδο:ΝΕΑΠΟΛΗΣ Ώρα:15.00 Παρατηρητής:ΚΟΡΥΦΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
Διαιτησία: ΚΕΧΑΓΙΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ-ΤΖΙΟΥΒΑΡΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ-ΤΖΙΑΜΠΑΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΚΑΔ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
Γήπεδο:ΛΕΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Ώρα:15.00 Παρατηρητής:ΤΣΙΜΕΝΤΕΡΙΔΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ
Διαιτησία: ΚΑΡΑΤΕΡΠΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-ΣΑΚΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ-ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - Μ ΑΛΕΞ ΧΑΡΑΥΓΗΣ
Γήπεδο:ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΟ ΚΟΖΑΝΗΣ Ώρα:15.00 Παρατηρητής:ΣΑΒΒΟΥΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
Διαιτησία: ΓΑΤΣΟΥ ΔΡΟΣΙΑ-ΠΑΝΥΤΣΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ-ΤΥΡΙΑΚΙΔΟΥ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ
Β' Τοπικό Ε.Π.Σ. Κοζάνης (1ος Όμιλος | 17η Αγωνιστική)
Σάββατο 8 Φεβρουαρίου
ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ - ΠΡΟΟΔΟΣ ΜΕΤΑΞΑ
Γήπεδο:ΚΡΟΚΟΥ Ώρα:15.00
Διαιτησία: ΣΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ-ΠΑΠΑΓΕΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ-ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
ΑΣ ΒΕΛΒΕΝΤΟ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ
Γήπεδο:ΒΕΛΒΕΝΤΟΥ Ώρα:15.00
Διαιτησία: ΤΣΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΠΑΠΑΦΙΛΙΠΠΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
Α.Ε.Κ. ΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ - ΚΗΠΟΥ- ΣΠΑΡΤΟΥ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπεδο:ΠΡΩΤΟΧΩΡΙΟΥ Ώρα:15.00
Διαιτησία: ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΞΕΝΟΦΩΝ-ΚΟΥΤΟΥΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ-ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
Β' Τοπικό Ε.Π.Σ. Κοζάνης (2ος Όμιλος | 17η Αγωνιστική)
Σάββατο 8 Φεβρουαρίου
ΔΑΦΝΗ ΠΟΛΥΜΥΛΟΥ - ΔΟΞΑ ΒΕΡΜΙΟΥ ΠΥΡΓΩΝ
Γήπεδο:ΠΟΛΥΜΥΛΟΥ Ώρα:15.00
Διαιτησία: ΖΟΥΓΡΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ-ΠΕΛΕΤΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ-ΣΠΕΝΤΖΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΡΕΠΑΝΟΥ - ΑΕ ΠΕΡΔΙΚΚΑ
Γήπεδο:ΔΡΕΠΑΝΟΥ Ώρα:15.00 Παρατηρητής:ΤΣΙΜΕΝΤΕΡΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
Διαιτησία: ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΧΡΥΣΑΝΘΟΣ-ΛΑΜΠΡΙΑΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-ΜΠΑΚΑΤΑΡΗ ΧΡΥΣΗ
Α' Τοπικό Ε.Π.Σ. Κοζάνης (18η Αγωνιστική)
Κυριακή 9 Φεβρουαρίου
ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ
Γήπεδο:ΑΙΑΝΗΣ Ώρα:15.00 Παρατηρητής:ΦΡΑΝΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
Διαιτησία: ΖΟΥΓΡΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ-ΒΑΡΔΙΑΜΠΑΣΗ ΖΟΥΜΠΟΥΛΙΑ-ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Α.Μ.Σ. ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ - ΒΕΡΜΙΟ ΚΑΡΥΟΧΩΡΙΟΥ
Γήπεδο:ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ Ώρα:15.00 Παρατηρητής:ΣΑΒΒΟΥΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
Διαιτησία: ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΧΡΥΣΑΝΘΟΣ-ΤΖΙΑΜΠΑΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ-ΤΣΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ - ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ
Γήπεδο:ΣΕΡΒΙΩΝ Ώρα:15.00
Διαιτησία: ΚΟΥΤΣΩΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ-ΤΖΙΟΥΒΑΡΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ-ΛΑΜΠΡΙΑΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
Β' Τοπικό Ε.Π.Σ. Κοζάνης (1ος Όμιλος | 17η Αγωνιστική)
Κυριακή 9 Φεβρουαρίου
ΑΣΤΡΑΠΗ ΚΛΕΙΤΟΥ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΠΡΩΤΟΧΩΡΙΟΥ
Γήπεδο:ΑΡΓΙΛΟΥ Ώρα:15.00
Διαιτησία: ΣΠΕΝΤΖΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΚΟΥΤΟΥΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ-ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
ΑΕ ΑΝΩ ΚΩΜΗ - Μ.Α.Π.Σ. ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
Γήπεδο:ΑΝΩ ΚΩΜΗΣ Ώρα:15.00
Διαιτησία: ΚΑΡΑΤΕΡΠΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ-ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ
ΕΡΜΗΣ ΠΛΑΤΑΝΟΡΡΕΥΜΑΤΟΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΓΙΛΟΥ
Γήπεδο:ΠΛΑΤΑΝΟΡΡΕΥΜΑΤΟΣ Ώρα:15.00
Διαιτησία: ΠΕΛΕΤΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ-ΠΑΠΑΓΕΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ-ΣΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
Β' Τοπικό Ε.Π.Σ. Κοζάνης (2ος Όμιλος | 17η Αγωνιστική)
Κυριακή 9 Φεβρουαρίου
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΡΑΤΥΡΑΣ - ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΚΑΣΤΡΟΥ
Γήπεδο:ΕΡΑΤΥΡΑΣ Ώρα:15.00
Διαιτησία: ΠΟΥΡΛΟΥΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ- ΤΣΙΟΤΣΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΚΑΜΠΕΡ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ-ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΙΑΣ - Μ ΑΛΕΞ ΑΡΔΑΣΣΑΣ
Γήπεδο:ΚΑΛΑΜΙΑΣ Ώρα:15.00 Παρατηρητής:ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Διαιτησία: ΚΕΧΑΓΙΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ-ΤΥΡΙΑΚΙΔΟΥ ΑΝΝΑ -ΜΑΡΙΑ-ΣΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΚΟΖΑΝΗ 2004
Γήπεδο:ΛΙΑΠΕΙΟ (ΚΟΙΛΩΝ) Ώρα:15.00
Διαιτησία: ΤΣΑΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ-ΣΑΚΚΕΛΑΡΙΟΥ ΑΛΕΞΙΟΣ-ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ