Ε.Π.Σ. Κοζάνης: Τα αποτελέσματα του Σαββάτου και το πρόγραμμα της Κυριακής σε Α' και Β' Τοπικό.
Αναλυτικά:
Α' Τοπικό Ε.Π.Σ. Κοζάνης (15η Αγωνιστική)
Σάββατο 18 Ιανουαρίου
ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΒΟΪΟΥ - Α.Μ.Σ. ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ |
4-0 |
ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ ΑΚΑΔ ΠΟΔ - ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ |
3-0 |
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ - ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ |
1-1 |
ΦΣ ΚΟΖΑΝΗ - Μ ΑΛΕΞ ΧΑΡΑΥΓΗΣ |
4-0 |
ΑΚΑΔ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ - ΒΕΡΜΙΟ ΚΑΡΥΟΧΩΡΙΟΥ |
2-1 |
B' Τοπικό Ε.Π.Σ. Κοζάνης (1Ος Όμιλος | 14η Αγωνιστική)
Σάββατο 18 Ιανουαρίου
ΕΡΜΗΣ ΠΛΑΤΑΝΟΡΡΕΥΜΑΤΟΣ - ΑΣΤΡΑΠΗ ΚΛΕΙΤΟΥ |
4-3 |
Μ.ΑΛΕΞ.ΛΕΥΚΟΠΗΓΗΣ – ΑΕ ΑΝΩ ΚΩΜΗ |
1-3 |
B' Τοπικό Ε.Π.Σ. Κοζάνης (2Ος Όμιλος | 14η Αγωνιστική)
Σάββατο 18 Ιανουαρίου
ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΙΑΣ |
1-2 |
ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΡΕΠΑΝΟΥ - ΔΑΦΝΗ ΠΟΛΥΜΥΛΟΥ |
4-0 |
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ |
0-4 |
Το πρόγραμμα και οι διαιτητές της Κυριακής:
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(15η αγωνιστική)
-----------------------------------------
ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΕΡΟΥ - ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπεδο:ΒΑΤΕΡΟΥ Ώρα:15.00 Παρατηρητής:ΣΑΒΒΟΥΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
Διαιτησία: ΚΟΥΤΣΩΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ-ΒΟΓΔΟΠΟΥΛΟΣ ΘΩΜΑΣ-ΛΑΜΠΡΙΑΝΙΔΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπεδο:ΑΙΑΝΗΣ Ώρα:15.00 Παρατηρητής:ΚΟΡΥΦΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
Διαιτησία: ΚΑΡΑΤΕΡΠΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ-ΑΡΣΕΝΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(14η αγωνιστική)
-----------------------------------------------------
Μ.Α.Π.Σ. ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ
Γήπεδο:ΡΟΔΙΑΝΗΣ Ώρα:15.00
Διαιτησία: ΚΕΧΑΓΙΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ-ΠΕΛΕΤΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ-ΜΠΑΚΑΤΑΡΗ ΧΡΥΣΗ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΠΡΩΤΟΧΩΡΙΟΥ
Γήπεδο:ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΟ ΚΟΖΑΝΗΣ Ώρα:11.00
Διαιτησία: ΣΩΤΗΡΙΑΔΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ-ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ ΑΛΕΞΙΟΣ-ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΑΡΧΙΜΗΔΗΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΓΙΛΟΥ - ΠΡΟΟΔΟΣ ΜΕΤΑΞΑ
Γήπεδο:ΑΡΓΙΛΟΥ Ώρα:15.00
Διαιτησία: ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΣΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ-ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
Α.Ε.Κ. ΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ - ΚΗΠΟΥ- ΣΠΑΡΤΟΥ - ΑΣ ΒΕΛΒΕΝΤΟ
Γήπεδο:ΠΡΩΤΟΧΩΡΙΟΥ Ώρα:15.00 Παρατηρητής:ΤΣΙΜΕΝΤΕΡΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
Διαιτησία: ΖΟΥΓΡΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ-ΤΖΙΑΜΠΑΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ-ΒΑΡΔΙΑΜΠΑΣΗ ΖΟΥΜΠΟΥΛΙΑ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(14η αγωνιστική)
-----------------------------------------------------
ΑΕ ΠΕΡΔΙΚΚΑ - Μ ΑΛΕΞ ΑΡΔΑΣΣΑΣ
Γήπεδο:ΠΕΡΔΙΚΚΑ Ώρα:15.00 Παρατηρητής:ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
Διαιτησία: ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΠΑΝΥΤΣΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ-ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
ΚΟΖΑΝΗ 2004 - ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΚΑΣΤΡΟΥ
Γήπεδο:Ν. ΝΙΚΟΠΟΛΗΣ Ώρα:15.00
Διαιτησία: ΚΡΙΚΕΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ-ΣΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ-ΤΥΡΙΑΚΙΔΟΥ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ