Ε.Π.Σ. Κοζάνης: Το πρόγραμμα και οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου σε Α' και Β' Τοπικό.
Αναλυτικά:
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(13η αγωνιστική)
-----------------------------------------
ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ
Γήπεδο:ΛΕΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Ώρα:15.00 Παρατηρητής:ΣΑΒΒΟΥΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
Διαιτησία: ΣΟΥΛΙΔΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ-ΓΑΤΣΟΥ ΔΡΟΣΙΑ-ΠΑΝΥΤΣΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΒΟΪΟΥ - Μ ΑΛΕΞ ΧΑΡΑΥΓΗΣ
Γήπεδο:ΝΕΑΠΟΛΗΣ Ώρα:15.00 Παρατηρητής:ΚΟΡΥΦΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
Διαιτησία: ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΜΠΑΛΙΑΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ- ΠΡΑΧΑΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ ΑΚΑΔ ΠΟΔ - ΑΚΑΔ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
Γήπεδο:ΔΗΜ. ΠΤΟΛ/ΔΑΣ Ώρα:15.00 Παρατηρητής:ΤΣΙΜΕΝΤΕΡΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
Διαιτησία: ΤΣΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΤΖΙΑΜΠΑΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ-ΑΡΣΕΝΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(12η αγωνιστική)
-----------------------------------------------------
ΑΣ ΒΕΛΒΕΝΤΟ - ΑΣΤΡΑΠΗ ΚΛΕΙΤΟΥ
Γήπεδο:ΒΕΛΒΕΝΤΟΥ Ώρα:15.00 Παρατηρητής:ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Διαιτησία: ΚΡΙΚΕΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ-ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ-ΤΥΡΙΑΚΙΔΟΥ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(13η αγωνιστική)
-----------------------------------------------------
ΔΟΞΑ ΒΕΡΜΙΟΥ ΠΥΡΓΩΝ - ΚΟΖΑΝΗ 2004
Γήπεδο:ΠΥΡΓΩΝ Ώρα:15.00 Παρατηρητής:ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
Διαιτησία: ΣΠΥΡΙΑΔΗΣ ΑΓΗΣΙΛΑΟΣ-ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ-ΣΑΚΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ
ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΚΑΣΤΡΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΡΕΠΑΝΟΥ
Γήπεδο:ΜΙΚΡΟΚΑΣΤΡΟΥ Ώρα:15.00
Διαιτησία: ΣΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ-ΤΖΙΟΥΒΑΡΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ-ΠΑΠΑΓΕΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ - ΔΑΦΝΗ ΠΟΛΥΜΥΛΟΥ
Γήπεδο:ΑΤΡΟΜΗΤΟΥ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ Ώρα:15.00
Διαιτησία: ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΞΕΝΟΦΩΝ-ΜΠΑΚΑΤΑΡΗ ΧΡΥΣΗ-ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΑΡΧΙΜΗΔΗΣ
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 15.12.2019
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(13η αγωνιστική)
-----------------------------------------
ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΕΡΟΥ - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπεδο:ΒΑΤΕΡΟΥ Ώρα:15.00 Παρατηρητής:ΤΣΙΜΕΝΤΕΡΙΔΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ
Διαιτησία: ΚΟΥΤΣΩΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ-ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ-ΚΑΝΔΥΛΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
Α.Μ.Σ. ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ - ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ
Γήπεδο:ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ Ώρα:15.00 Παρατηρητής:ΣΑΒΒΟΥΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
Διαιτησία: ΣΠΥΡΙΑΔΗΣ ΑΓΗΣΙΛΑΟΣ-ΤΖΙΟΥΒΑΡΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ-ΛΑΜΠΡΙΑΝΙΔΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ - ΒΕΡΜΙΟ ΚΑΡΥΟΧΩΡΙΟΥ
Γήπεδο:ΑΙΑΝΗΣ Ώρα:15.00
Διαιτησία: ΔΕΛΗΖΗΣΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ-ΣΠΕΝΤΖΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΤΥΡΙΑΚΙΔΟΥ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(12η αγωνιστική)
-----------------------------------------------------
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ
Γήπεδο:ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΟ ΚΟΖΑΝΗΣ Ώρα:11.00
Διαιτησία: ΚΑΡΑΤΕΡΠΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ ΑΛΕΞΙΟΣ-ΣΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΕΡΜΗΣ ΠΛΑΤΑΝΟΡΡΕΥΜΑΤΟΣ - Μ.Α.Π.Σ. ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
Γήπεδο:ΠΛΑΤΑΝΟΡΡΕΥΜΑΤΟΣ Ώρα:15.00
Διαιτησία: ΖΟΥΓΡΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ-ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΠΑΠΑΓΕΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
Α.Ε.Κ. ΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ - ΚΗΠΟΥ- ΣΠΑΡΤΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ
Γήπεδο:ΠΡΩΤΟΧΩΡΙΟΥ Ώρα:15.00
Διαιτησία: ΠΟΥΡΛΟΥΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ- ΤΣΙΟΤΣΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Μ.ΑΛΕΞ.ΛΕΥΚΟΠΗΓΗΣ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΠΡΩΤΟΧΩΡΙΟΥ
Γήπεδο:ΡΟΔΙΑΝΗΣ Ώρα:15.00
Διαιτησία: ΤΣΑΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ- ΣΩΤΗΡΙΑΔΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ-ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(13η αγωνιστική)
-----------------------------------------------------
Μ ΑΛΕΞ ΑΡΔΑΣΣΑΣ - ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπεδο:ΑΡΔΑΣΣΑΣ Ώρα:15.00
Διαιτησία: ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ-ΤΖΙΑΜΠΑΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ-ΒΑΜΒΑΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΙΑΣ - ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Γήπεδο:ΚΑΛΑΜΙΑΣ Ώρα:15.00
Διαιτησία: ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΧΡΥΣΑΝΘΟΣ-ΚΟΥΤΟΥΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ-ΒΑΡΣΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΕΣΤΗΣ