Σύμφωνα με πληροφορίες του www.top-sport.gr, η διοίκηση του Εορδαϊκού Πτολεμαΐδας, έχει συμφωνήσει με το νέο της προπονητή
, ο οποίος θα καθίσει στον πάγκο της ομάδας, τη νέα σεζόν.
Να τονίσουμε πως μέχρι πρότινος, τεχνικός της ομάδας ήταν ο κύριος Κωνσταντίνος Τσαγκαλίδης, ο οποίος είχε πάρει την θέση του κύριου Ιωαννίδη προς το τέλος της χρονιάς.
Πλέον η διοίκηση έχει δώσει τα χέρια με έναν έμπειρο προπονητή της περιοχής μας, που έχει εμπειρία τόσο από Τοπικά Πρωταθλήματα, όσο και από Γ Εθνική Κατηγορία.
Αναμένουμε την επίσημη ανακοίνωση του Εορδαϊκού!
Επιμέλεια: Χρήστος Τσαρτσιανίδης | www.top-sport.gr