TOPSPORT1

Η αθλητική σας ενημέρωση

www.top-sport.gr

Από την ΔΥΤΙΚΗ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ και για όλο τον κόσμο

PhisioAnalisis 834pix

THEODORIDIS1

spartakosBanner2

ezgif.com gif maker 3 

SUVON BANNERS 800x118pix

zervantaridis banner 3

giatas1

OutOfLines834pix

Γ' Εθνική: Στον 1ο Όμιλο Κοζάνη, Θύελλα Φιλώτα και Εορδαϊκός - Όλο το πρόγραμμα της νέας χρονιάς

Στον 1ο Όμιλο της Γ' Εθνικής τοποθετήθηκαν οι τρεις ομάδες της Δυτικής Μακεδονίας για τη νέα αγωνιστική χρονιά.

Κοζάνη, Θύελλα Φιλώτα και Εορδαϊκός θα έχουν δύσκολο έργο, αφού στον Όμιλο υπάρχουν ιστορικές ομάδες, όπως ο ΑΡΗΣ, η Καβάλα, η Δόξα Δράμας και ο Απόλλων Καλαμαριάς.

Το πρωτάθλημα θα ξεκινήσει στις 27 Σεπτεμβρίου και τελειώνει στις 8 Μαΐου.

Ο 1ος Όμιλος αποτελείται από 17 ομάδες, όπου σε κάθε αγωνιστική μία ομάδα θα έχει ρεπό.

Θυμίζουμε πως στο πρωτάθλημα της Β' Εθνικής ανεβαίνει ο πρώτος από κάθε Όμιλο. Η Ε.Π.Ο. από φέτος βάζει δύσκολα στις ομάδες που υποβιβάζονται, αφού από κάθε όμιλο θα πέσουν στο Α' Τοπικό 8 ομάδες!

Όπως καταλαβαίνει κανείς, το έργο για τις ομάδες της Δυτικής Μακεδονίας είναι αρκετά δύσκολο, ο οποίες θα πρέπει να παρουσιάσουν ένα δυνατό σύνολο για να σταθούν στο πρωτάθλημα της Γ' Εθνικής.

Το ντέρμπι ανάμεσα στην Κοζάνη και τον Εορδαϊκό θα διεξαχθεί την 2η Αγωνιστική, η οπία είναι στις 4 Οκτωβρίου στο ΔΑΚ Κοζάνης.

Δείτε όλο το πρόγραμμα του 1ου Ομίλου της Γ' Εθνικής.

Αναλυτικά:

1η Αγωνιστική

Κυριακή 27 Σεπτεμβρίου (16:30)

Απόλλων Κρύας Βρύσης - Εθνικός Γαζώρου

Εθνικός Αλεξανδρούπολης - Κοζάνη

Α.Ο. Καβάλας - Εβρος Σουφλίου

Εορδαϊκός - Απόλλων Καλαμαριάς

Ηρακλής Αμπελοκήπων - Δόξα Δράμας

Καμπανιακός Χαλάστρας - Νέστος Χρυσούπολης

Εθνικός Ν. Αγιονερίου - Θύελλα Φιλώτα

Βυζάντιο Κοκκινοχώματος - Α.Π.Ε. Λαγκαδά

Ρεπό: Αρης Θεσσαλονίκης

 

2η Αγωνιστική

Κυριακή 4 Οκτωβρίου (16:00)

Αρης Θεσσαλονίκης - Απόλλων Κρύας Βρύσης

Εθνικός Γαζώρου - Εθνικός Αλεξανδρούπολης

Κοζάνη - Εορδαϊκός

Εβρος Σουφλίου - Ηρακλής Αμπελοκήπων

Απόλλων Καλαμαριάς - Καμπανιακός Χαλάστρας

Δόξα Δράμας - Εθνικός Ν. Αγιονερίου

Νέστος Χρυσούπολης - Βυζάντιο Κοκκινοχώματος

Θύελλα Φιλώτα - Α.Π.Ε. Λαγκαδά

Ρεπό: Α.Ο. Καβάλας

 

3η Αγωνιστική

Κυριακή 11 Οκτωβρίου (16:00)

Απόλλων Κρύας Βρύσης - Εθνικός Αλεξανδρούπολης

Α.Ο. Καβάλας - Αρης Θεσσαλονίκης

Εορδαϊκός - Εθνικός Γαζώρου

Καμπανιακός Χαλάστρας - Κοζάνη

Εθνικός Ν. Αγιονερίου - Εβρος Σουφλίου

Βυζάντιο Κοκκινοχώματος - Απόλλων Καλαμαριάς

Α.Π.Ε. Λαγκαδά - Δόξα Δράμας

Θύελλα Φιλώτα - Νέστος Χρυσούπολης

Ρεπό: Ηρακλής Αμπελοκήπων

 

4η Αγωνιστική

Τετάρτη 14 Οκτωβρίου (16:00)

Α.Ο. Καβάλας - Απόλλων Κρύας Βρύσης

Εθνικός Αλεξανδρούπολης - Εορδαϊκός

Αρης Θεσσαλονίκης - Ηρακλής Αμπελοκήπων

Εθνικός Γαζώρου - Καμπανιακός Χαλάστρας

Κοζάνη - Βυζάντιο Κοκκινοχώματος

Εβρος Σουφλίου - Α.Π.Ε. Λαγκαδά

Απόλλων Καλαμαριάς - Θύελλα Φιλώτα

Δόξα Δράμας - Νέστος Χρυσούπολης

Ρεπό: Εθνικός Ν. Αγιονερίου

 
 
5η Αγωνιστική
Κυριακή 18 Οκτωβρίου
Απόλλων Κρύας Βρύσης - Εορδαϊκός
Ηρακλής Αμπελοκήπων - Α.Ο. Καβάλας
Καμπανιακός Χαλάστρας - Εθνικός Αλεξανδρούπολης
Εθνικός Ν. Αγιονερίου - Αρης Θεσσαλονίκης
Βυζάντιο Κοκκινοχώματος - Εθνικός Γαζώρου
Θύελλα Φιλώτα - Κοζάνη
Νέστος Χρυσούπολης - Εβρος Σουφλίου
Δόξα Δράμας - Απόλλων Καλαμαριάς
Ρεπό: Α.Π.Ε. Λαγκαδά

 

6η Αγωνιστική

Κυριακή 25 Οκτωβρίου (16:00)

Ηρακλής Αμπελοκήπων - Απόλλων Κρύας Βρύσης

Εορδαϊκός - Καμπανιακός Χαλάστρας

Α.Ο. Καβάλας - Εθνικός Ν. Αγιονερίου

Εθνικός Αλεξανδρούπολης - Βυζάντιο Κοκκινοχώματος

Αρης Θεσσαλονίκης - Α.Π.Ε. Λαγκαδά

Εθνικός Γαζώρου - Θύελλα Φιλώτα

Κοζάνη - Δόξα Δράμας

Εβρος Σουφλίου - Απόλλων Καλαμαριάς

Ρεπό: Νέστος Χρυσούπολης

 

7η Αγωνιστική

Κυριακή 1 Νοεμβρίου (15:00)

Απόλλων Κρύας Βρύσης - Καμπανιακός Χαλάστρας

Εθνικός Ν. Αγιονερίου - Ηρακλής Αμπελοκήπων

Βυζάντιο Κοκκινοχώματος - Εορδαϊκός

Α.Π.Ε. Λαγκαδά - Α.Ο. Καβάλας

Θύελλα Φιλώτα - Εθνικός Αλεξανδρούπολης

Νέστος Χρυσούπολης - Αρης Θεσσαλονίκης

Δόξα Δράμας - Εθνικός Γαζώρου

Εβρος Σουφλίου - Κοζάνη

Ρεπό: Απόλλων Καλαμαριάς

 

8η Αγωνιστική

Τετάρτη 4 Νοεμβρίου (15:00)

Εθνικός Ν. Αγιονερίου - Απόλλων Κρύας Βρύσης

Καμπανιακός Χαλάστρας - Βυζάντιο Κοκκινοχώματος

Ηρακλής Αμπελοκήπων - Α.Π.Ε. Λαγκαδά

Εορδαϊκός - Θύελλα Φιλώτα

Α.Ο. Καβάλας - Νέστος Χρυσούπολης

Εθνικός Αλεξανδρούπολης - Δόξα Δράμας

Αρης Θεσσαλονίκης - Απόλλων Καλαμαριάς

Εθνικός Γαζώρου - Εβρος Σουφλίου

Ρεπό: Κοζάνη

 

9η Αγωνιστική

Κυριακή 8 Νοεμβρίου (15:00)

Απόλλων Κρύας Βρύσης - Βυζάντιο Κοκκινοχώματος

Α.Π.Ε. Λαγκαδά - Εθνικός Ν. Αγιονερίου

Θύελλα Φιλώτα - Καμπανιακός Χαλάστρας

Νέστος Χρυσούπολης - Ηρακλής Αμπελοκήπων

Δόξα Δράμας - Εορδαϊκός

Απόλλων Καλαμαριάς - Α.Ο. Καβάλας

Εβρος Σουφλίου - Εθνικός Αλεξανδρούπολης

Κοζάνη - Αρης Θεσσαλονίκης

Ρεπό: Εθνικός Γαζώρου

 

10 Αγωνιστική

Κυριακή 15 Νοεμβρίου (15:00)

Α.Π.Ε. Λαγκαδά - Απόλλων Κρύας Βρύσης

Βυζάντιο Κοκκινοχώματος - Θύελλα Φιλώτα

Εθνικός Ν. Αγιονερίου - Νέστος Χρυσούπολης

Καμπανιακός Χαλάστρας - Δόξα Δράμας

Ηρακλής Αμπελοκήπων - Απόλλων Καλαμαριάς

Εορδαϊκός - Εβρος Σουφλίου

Α.Ο. Καβάλας - Κοζάνη

Εθνικός Γαζώρου - Αρης Θεσσαλονίκης

Ρεπό: Εθνικός Αλεξανδρούπολης

 

11η Αγωνιστική

Κυριακή 22 Νοεμβρίου (15:00)

Απόλλων Κρύας Βρύσης - Θύελλα Φιλώτα

Νέστος Χρυσούπολης - Α.Π.Ε. Λαγκαδά

Δόξα Δράμας - Βυζάντιο Κοκκινοχώματος

Απόλλων Καλαμαριάς - Εθνικός Ν. Αγιονερίου

Εβρος Σουφλίου - Καμπανιακός Χαλάστρας

Κοζάνη - Ηρακλής Αμπελοκήπων

Εθνικός Γαζώρου - Α.Ο. Καβάλας

Αρης Θεσσαλονίκης - Εθνικός Αλεξανδρούπολης

Ρεπό: Εορδαϊκός

 

12 Αγωνιστική

Τετάρτη 25 Νοεμβρίου (15:00)

Νέστος Χρυσούπολης - Απόλλων Κρύας Βρύσης

Θύελλα Φιλώτα - Δόξα Δράμας

Α.Π.Ε. Λαγκαδά - Απόλλων Καλαμαριάς

Βυζάντιο Κοκκινοχώματος - Εβρος Σουφλίου

Εθνικός Ν. Αγιονερίου - Κοζάνη

Ηρακλής Αμπελοκήπων - Εθνικός Γαζώρου

Εορδαϊκός - Αρης Θεσσαλονίκης

Εθνικός Αλεξανδρούπολης - Α.Ο. Καβάλας

Ρεπό: Καμπανιακός Χαλάστρας

 

13η Αγωνιστική

Κυριακή 29 Νοεμβρίου (15:00)

Απόλλων Κρύας Βρύσης - Δόξα Δράμας

Απόλλων Καλαμαριάς - Νέστος Χρυσούπολης

Εβρος Σουφλίου - Θύελλα Φιλώτα

Κοζάνη - Α.Π.Ε. Λαγκαδά

Εθνικός Γαζώρου - Εθνικός Ν. Αγιονερίου

Αρης Θεσσαλονίκης - Καμπανιακός Χαλάστρας

Εθνικός Αλεξανδρούπολης - Ηρακλής Αμπελοκήπων

Α.Ο. Καβάλας - Εορδαϊκός

Ρεπό: Βυζάντιο Κοκκινοχώματος

 

14η Αγωνιστική

Κυριακή 6 Δεκεμβρίου (15:00)

Απόλλων Καλαμαριάς - Απόλλων Κρύας Βρύσης

Δόξα Δράμας - Εβρος Σουφλίου

Νέστος Χρυσούπολης - Κοζάνη

Α.Π.Ε. Λαγκαδά - Εθνικός Γαζώρου

Βυζάντιο Κοκκινοχώματος - Αρης Θεσσαλονίκης

Εθνικός Ν. Αγιονερίου - Εθνικός Αλεξανδρούπολης

Καμπανιακός Χαλάστρας - Α.Ο. Καβάλας

Εορδαϊκός - Ηρακλής Αμπελοκήπων

Ρεπό: Θύελλα Φιλώτα

 

15η Αγωνιστική

Κυριακή 13 Δεκεμβρίου (15:00)

Απόλλων Κρύας Βρύσης - Εβρος Σουφλίου

Κοζάνη - Απόλλων Καλαμαριάς

Εθνικός Γαζώρου - Νέστος Χρυσούπολης

Αρης Θεσσαλονίκης - Θύελλα Φιλώτα

Εθνικός Αλεξανδρούπολης - Α.Π.Ε. Λαγκαδά

Α.Ο. Καβάλας - Βυζάντιο Κοκκινοχώματος

Εορδαϊκός - Εθνικός Ν. Αγιονερίου

Ηρακλής Αμπελοκήπων - Καμπανιακός Χαλάστρας

Ρεπό: Δόξα Δράμας

 

16η Αγωνιστική

Τετάρτη 16 Δεκεμβρίου (15:00)

Κοζάνη - Απόλλων Κρύας Βρύσης

Απόλλων Καλαμαριάς - Εθνικός Γαζώρου

Δόξα Δράμας - Αρης Θεσσαλονίκης

Νέστος Χρυσούπολης - Εθνικός Αλεξανδρούπολης

Θύελλα Φιλώτα - Α.Ο. Καβάλας

Α/Π.Ε. Λαγκαδά - Εορδαϊκός

Βυζάντιο Κοκκινοχώματος - Ηρακλής Αμπελοκήπων

Καμπανιακός Χαλάστρας - Εθνικός Ν. Αγιονερίου

Ρεπό: Εβρος Σουφλίου

 

17η Αγωνιστική

Κυριακή 20 Δεκεμβρίου (15:00)

Εθνικός Γαζώρου - Κοζάνη

Αρης Θεσσαλονίκης - Εβρος Σουφλίου

Εθνικός Αλεξανδρούπολης - Απόλλων Καλαμαριάς

Α.Ο. Καβάλας - Δόξα Δράμας

Εορδαϊκός - Νέστος Χρυσούπολης

Ηρακλής Αμπελοκήπων - Θύελλα Φιλώτα

Καμπανιακός Χαλάστρας - Α.Π.Ε. Λαγκαδά

Εθνικός Ν. Αγιονερίου - Βυζάντιο Κοκκινοχώματος

Ρεπό: Απόλλων Κρύας Βρύσης

 

18η Αγωνιστική

Κυριακή 10 Ιανουαρίου (15:00)

Εθνικός Γαζώρου - Απόλλων Κρύας Βρύσης

Κοζάνη - Εθνικός Αλεξανδρούπολης

Εβρος Σουφλίου - Α.Ο. Καβάλας

Απόλλων Καλαμαριάς - Εορδαϊκός

Δόξα Δράμας - Ηρακλής Αμπελοκήπων

Νέστος Χρυσούπολης - Καμπανιακός Χαλάστρας

Θύελλα Φιλώτα - Εθνικός Ν. Αγιονερίου

Α.Π.Ε. Λαγκαδά - Βυζάντιο Κοκκινοχώματος

Ρεπό: Αρης Θεσσαλονίκης

 

19η Αγωνιστική

Κυριακή 17 Ιανουαρίου (15:00)

Απόλλων Κρύας Βρύσης - Αρης Θεσσαλονίκης

Εθνικός Αλεξανδρούπολης - Εθνικός Γαζώρου

Εορδαϊκός - Κοζάνη

Ηρακλής Αμπελοκήπων - Εβρος Σουφλίου

Καμπανιακός Χαλάστρας - Απόλλων Καλαμαριάς

Εθνικός Ν. Αγιονερίου - Δόξα Δράμας

Βυζάντιο Κοκκινοχώματος - Νέστος Χρυσούπολης

Α.Π.Ε. Λαγκαδά - Θύελλα Φιλώτα

Ρεπό: Α.Ο. Καβάλας

 

20η Αγωνιστική

Κυριακή 24 Ιανουαρίου (15:00)

Εθνικός Αλεξανδρούπολης - Απόλλων Κρύας Βρύσης

Αρης Θεσσαλονίκης - Α.Ο. Καβάλας

Εθνικός Γαζώρου - Εορδαϊκός

Κοζάνη - Καμπανιακός Χαλάστρας

Εβρος Σουφλίου - Εθνικός Ν. Αγιονερίου

Απόλλων Καλαμαριάς - Βυζάντιο Κοκκινοχώματος

Δόξα Δράμας - Α.Π.Ε. Λαγκαδά

Νέστος Χρυσούπολης - Θύελλα Φιλώτα

Ρεπό: Ηρακλής Αμπελοκήπων

 

21η Αγωνιστική

Κυριακή 31 Ιανουαρίου (15:00)

Απόλλων Κρύας Βρύσης - Α.Ο. Καβάλας

Εορδαϊκός - Εθνικός Αλεξανδρούπολης

Ηρακλής Αμπελοκήπων - Αρης Θεσσαλονίκης

Καμπανιακός Χαλάστρας - Εθνικός Γαζώρου

Βυζάντιο Κοκκινοχώματος - Κοζάνη

Α.Π.Ε. Λαγκαδά - Εβρος Σουφλίου

Θύελλα Φιλώτα - Απόλλων Καλαμαριάς

Νέστος Χρυσούπολης - Δόξα Δράμας

Ρεπό: Εθνικός Ν. Αγιονερίου

 

22η Αγωνιστική

Κυριακή 7 Φεβρουαρίου (15:00)

Εορδαϊκός - Απόλλων Κρύας Βρύσης

Α.Ο. Καβάλας - Ηρακλής Αμπελοκήπων

Εθνικός Αλεξανδρούπολης - Καμπανιακός Χαλάστρας

Αρης Θεσσαλονίκης - Εθνικός Ν. Αγιονερίου

2η Κυρ 07/02/16 15:00 Εθνικός Γαζώρου - Βυζάντιο Κοκκινοχώματος

Κοζάνη - Θύελλα Φιλώτα

Εβρος Σουφλίου - Νέστος Χρυσούπολης

Απόλλων Καλαμαριάς - Δόξα Δράμας

Ρεπό: Α.Π.Ε. Λαγκαδά

 

23η Αγωνιστική

Κυριακή 14 Φεβρουαρίου (15:00)

Απόλλων Κρύας Βρύσης - Ηρακλής Αμπελοκήπων

Καμπανιακός Χαλάστρας - Εορδαϊκός

Εθνικός Ν. Αγιονερίου - Α.Ο. Καβάλας

Βυζάντιο Κοκκινοχώματος - Εθνικός Αλεξανδρούπολης

Α.Π.Ε. Λαγκαδά - Αρης Θεσσαλονίκης

Θύελλα Φιλώτα - Εθνικός Γαζώρου

Δόξα Δράμας - Κοζάνη

Απόλλων Καλαμαριάς - Εβρος Σουφλίου

Ρεπό: Νέστος Χρυσούπολης

 

24η Αγωνιστική

Κυριακή 21 Φεβρουαρίου (15:00)

Καμπανιακός Χαλάστρας - Απόλλων Κρύας Βρύσης

Ηρακλής Αμπελοκήπων - Εθνικός Ν. Αγιονερίου

Εορδαϊκός - Βυζάντιο Κοκκινοχώματος

Α.Ο. Καβάλας - Α.Π.Ε. Λαγκαδά

Εθνικός Αλεξανδρούπολης - Θύελλα Φιλώτα

Αρης Θεσσαλονίκης - Νέστος Χρυσούπολης

Εθνικός Γαζώρου - Δόξα Δράμας

Κοζάνη - Εβρος Σουφλίου

Ρεπό: Απόλλων Καλαμαριάς

 
 
25η Αγωνιστική
Κυριακή 28 Φεβρουαρίου (15:00)
Απόλλων Κρύας Βρύσης - Εθνικός Ν. Αγιονερίου
Βυζάντιο Κοκκινοχώματος - Καμπανιακός Χαλάστρας
Α.Π.Ε. Λαγκαδά - Ηρακλής Αμπελοκήπων
Θύελλα Φιλώτα - Εορδαϊκός
Νέστος Χρυσούπολης - Α.Ο. Καβάλας
Δόξα Δράμας - Εθνικός Αλεξανδρούπολης
Απόλλων Καλαμαριάς - Αρης Θεσσαλονίκης
Εβρος Σουφλίου - Εθνικός Γαζώρου
Ρεπό: Κοζάνη

 

26η Αγωνιστική

Κυριακή 6 Μαρτίου (15:00)

15:00 Βυζάντιο Κοκκινοχώματος - Απόλλων Κρύας Βρύσης

Εθνικός Ν. Αγιονερίου - Α.Π.Ε. Λαγκαδά

Καμπανιακός Χαλάστρας - Θύελλα Φιλώτα

Ηρακλής Αμπελοκήπων - Νέστος Χρυσούπολης

Εορδαϊκός - Δόξα Δράμας

Α.Ο. Καβάλας - Απόλλων Καλαμαριάς

Εθνικός Αλεξανδρούπολης - Εβρος Σουφλίου

Αρης Θεσσαλονίκης - Κοζάνη

Ρεπό: Εθνικός Γαζώρου

 

27η Αγωνιστική

Σάββατο 12 Μαρτίου (15:00)

Απόλλων Κρύας Βρύσης - Α.Π.Ε. Λαγκαδά

Θύελλα Φιλώτα - Βυζάντιο Κοκκινοχώματος

Νέστος Χρυσούπολης - Εθνικός Ν. Αγιονερίου

Δόξα Δράμας - Καμπανιακός Χαλάστρας

Απόλλων Καλαμαριάς - Ηρακλής Αμπελοκήπων

Εβρος Σουφλίου - Εορδαϊκός

Κοζάνη - Α.Ο. Καβάλας

Αρης Θεσσαλονίκης - Εθνικός Γαζώρου

Ρεπό: Εθνικός Αλεξανδρούπολης

 

28η Αγωνιστική

Κυριακή 20 Μαρτίου (15:00)

Θύελλα Φιλώτα - Απόλλων Κρύας Βρύσης

Α.Π.Ε. Λαγκαδά - Νέστος Χρυσούπολης

Βυζάντιο Κοκκινοχώματος - Δόξα Δράμας

Εθνικός Ν. Αγιονερίου - Απόλλων Καλαμαριάς

Καμπανιακός Χαλάστρας - Εβρος Σουφλίου

Ηρακλής Αμπελοκήπων - Κοζάνη

Α.Ο. Καβάλας - Εθνικός Γαζώρου

Εθνικός Αλεξανδρούπολης - Αρης Θεσσαλονίκης

Ρεπό: Εορδαϊκός

 

29η Αγωνιστική

Κυριακή 27 Μαρτίου (15:00)

Απόλλων Κρύας Βρύσης - Νέστος Χρυσούπολης

Δόξα Δράμας - Θύελλα Φιλώτα

Απόλλων Καλαμαριάς - Α.Π.Ε. Λαγκαδά

Εβρος Σουφλίου - Βυζάντιο Κοκκινοχώματος

Κοζάνη - Εθνικός Ν. Αγιονερίου

Εθνικός Γαζώρου - Ηρακλής Αμπελοκήπων

Αρης Θεσσαλονίκης - Εορδαϊκός

Α.Ο. Καβάλας - Εθνικός Αλεξανδρούπολης

Ρεπό: Καμπανιακός Χαλάστρας

 

30η Αγωνιστική

Κυριακή 3 Απριλίου (16:00)

Δόξα Δράμας - Απόλλων Κρύας Βρύσης

Νέστος Χρυσούπολης - Απόλλων Καλαμαριάς

Θύελλα Φιλώτα - Εβρος Σουφλίου

Α.Π.Ε. Λαγκαδά - Κοζάνη

Εθνικός Ν. Αγιονερίου - Εθνικός Γαζώρου

Καμπανιακός Χαλάστρας - Αρης Θεσσαλονίκης

Ηρακλής Αμπελοκήπων - Εθνικός Αλεξανδρούπολης

Εορδαϊκός - Α.Ο. Καβάλας

Ρεπό: Βυζάντιο Κοκκινοχώματος

 

31η Αγωνιστική

Κυριακή 10 Απριλίου (16:00)

Απόλλων Κρύας Βρύσης - Απόλλων Καλαμαριάς

Εβρος Σουφλίου - Δόξα Δράμας

Κοζάνη - Νέστος Χρυσούπολης

Εθνικός Γαζώρου - Α.Π.Ε. Λαγκαδά

Αρης Θεσσαλονίκης - Βυζάντιο Κοκκινοχώματος

Εθνικός Αλεξανδρούπολης - Εθνικός Ν. Αγιονερίου

Α.Ο. Καβάλας - Καμπανιακός Χαλάστρας

Ηρακλής Αμπελοκήπων - Εορδαϊκός

Ρεπό: Θύελλα Φιλώτα

 

32η Αγωνιστική

Κυριακή 17 Απριλίου (16:30)

Εβρος Σουφλίου - Απόλλων Κρύας Βρύσης

Απόλλων Καλαμαριάς - Κοζάνη

Νέστος Χρυσούπολης - Εθνικός Γαζώρου

Θύελλα Φιλώτα - Αρης Θεσσαλονίκης

Α.Π.Ε. Λαγκαδά - Εθνικός Αλεξανδρούπολης

Βυζάντιο Κοκκινοχώματος - Α.Ο. Καβάλας

Εθνικός Ν. Αγιονερίου - Εορδαϊκός

Καμπανιακός Χαλάστρας - Ηρακλής Αμπελοκήπων

Ρεπό: Δόξα Δράμας

 

33η Αγωνιστική

Κυριακή 24 Απριλίου (17:00)

Απόλλων Κρύας Βρύσης - Κοζάνη

Εθνικός Γαζώρου - Απόλλων Καλαμαριάς

Αρης Θεσσαλονίκης - Δόξα Δράμας

Εθνικός Αλεξανδρούπολης - Νέστος Χρυσούπολης

Α.Ο. Καβάλας - Θύελλα Φιλώτα

Εορδαϊκός - Α.Π.Ε. Λαγκαδά

Ηρακλής Αμπελοκήπων - Βυζάντιο Κοκκινοχώματος

Εθνικός Ν. Αγιονερίου - Καμπανιακός Χαλάστρας

Ρεπό: Εβρος Σουφλίου

 

34η Αγωνιστική

Κυριακή 8 Μαΐου (17:00)

Κοζάνη - Εθνικός Γαζώρου

Εβρος Σουφλίου - Αρης Θεσσαλονίκης

Απόλλων Καλαμαριάς - Εθνικός Αλεξανδρούπολης

Δόξα Δράμας - Α.Ο. Καβάλας

Νέστος Χρυσούπολης - Εορδαϊκός

Θύελλα Φιλώτα - Ηρακλής Αμπελοκήπων

Α.Π.Ε. Λαγκαδά - Καμπανιακός Χαλάστρας

Βυζάντιο Κοκκινοχώματος - Εθνικός Ν. Αγιονερίου

Ρεπό: Απόλλων Κρύας Βρύσης

Επιμέλεια: Τσαρτσιανίδης Χρήστος - www.top-sport.gr

  • 1
  • 2
Prev Next

Πληροφορίες για τα cookies

Τα cookies είναι σύντομες αναφορές που αποστέλλονται και αποθηκεύονται στον σκληρό δίσκο του υπολογιστή του χρήστη μέσω του προγράμματος περιήγησης όταν αυτό συνδέεται στο Ιντερνέτ. Τα cookies μπορούν να χρησιμοποιηθούν για τη συλλογή και αποθήκευση δεδομένων του χρήστη όσο αυτός είναι συνδεδεμένος, για να του παράσχουν τις ζητούμενες υπηρεσίες και που ορισμένες φορές τείνουν να μην διατηρούν. Τα cookies μπορεί να είναι τα ίδια ή άλλων:

  • Technical cookies (τεχνικά cookies) που διευκολύνουν την πλοήγηση των χρηστών και τη χρήση των διαφόρων επιλογών ή υπηρεσιών που προσφέρονται από τον ιστό, όπως προσδιορίζουν τη συνεδρία, επιτρέπουν την πρόσβαση σε ορισμένες περιοχές, διευκολύνουν τις παραγγελίες & τις αγορές, συμπληρώνουν φόρμες & εγγραφές, παρέχουν ασφάλεια, διευκολύνουν λειτουργίες (βίντεο, κοινωνικά δίκτυα κλπ.).
  • Customization cookies (cookies προσαρμογής) που επιτρέπουν στους χρήστες να έχουν πρόσβαση στις υπηρεσίες σύμφωνα με τις προτιμήσεις τους (γλώσσα, πρόγραμμα πλοήγησης - browser, διαμόρφωση, κ.α.).
  • Analytical cookies (cookies ανάλυσης) που επιτρέπουν την ανώνυμη ανάλυση της συμπεριφοράς των χρηστών του Ιντερνέτ, επιτρέπουν την μέτρηση της δραστηριότητας του χρήστη και την ανάπτυξη προφίλ πλοήγησης για την βελτίωση των ιστότοπων.

Ως εκ τούτου, όταν έχετε πρόσβαση στον ιστότοπο μας, σύμφωνα με το Άρθρο 22 του Νόμου 34/2002 των Υπηρεσιών Κοινωνίας της Πληροφορίας, στην αναλυτική επεξεργασία των cookies ζητάμε τη συγκατάθεση σας για τη χρήση τους, με σκοπό να βελτιώσουμε τις υπηρεσίες μας. Χρησιμοποιούμε την υπηρεσία του Google Analytics για τη συλλογή ανώνυμων στατιστικών πληροφοριών όπως για παράδειγμα ο αριθμός των επισκεπτών στον ιστότοπο μας. Τα cookies που προστίθενται από την υπηρεσία Google Analytics διέπονται από τις πολιτικές απορρήτου του Google Analytics. Αν επιθυμείτε μπορείτε να απενεργοποιήσετε τα cookies από το Google Analytics.

Παρακαλούμε, σημειώστε ότι μπορείτε να ενεργοποιήσετε ή απενεργοποιήσετε τα cookies σύμφωνα με τις οδηγίες του προγράμματος πλοήγησης σας (browser).