Ε.Π.Σ. Κοζάνης: Τα αποτελέσματα του Σαββάτου και το πρόγραμμα της Κυριακής σε Α' και Β' Τοπικό.
Αναλυτικά:
Α' Τοπικό Ε.Π.Σ. Κοζάνης (16η Αγωνιστική)
Σάββατο 25 Ιανουαρίου
ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΒΟΪΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΕΡΟΥ |
3-0 |
ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ |
0-0 |
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ |
3-0 |
Μ ΑΛΕΞ ΧΑΡΑΥΓΗΣ - ΒΕΡΜΙΟ ΚΑΡΥΟΧΩΡΙΟΥ |
0-1 |
Β' Τοπικό Ε.Π.Σ. Κοζάνης (1ος Όμιλος | 15η Αγωνιστική)
Σάββατο 25 Ιανουαρίου
ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ |
1-1 |
ΑΣΤΡΑΠΗ ΚΛΕΙΤΟΥ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ |
0-1 |
ΑΣ ΒΕΛΒΕΝΤΟ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΓΙΛΟΥ |
7-1 |
Β' Τοπικό Ε.Π.Σ. Κοζάνης (2ος Όμιλος | 15η Αγωνιστική)
Σάββατο 25 Ιανουαρίου
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ - ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ |
7-2 |
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΡΕΠΑΝΟΥ |
2-0 |
Δείτε το πρόγραμμα και τους διαιτητές της Κυριακής:
Κυριακή 26 Ιανουαρίου
Α' Τοπικό Ε.Π.Σ. Κοζάνης (16η Αγωνιστική)
Α.Μ.Σ. ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ - ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ ΑΚΑΔ ΠΟΔ
Γήπεδο:ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ Ώρα:15.00 Παρατηρητής:ΣΑΒΒΟΥΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
Διαιτησία: ΣΤΥΛΙΑΔΗΣ-ΣΙΔΕΡΙΔΗΣ-ΤΡΙΑΝΑΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ
ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ - ΦΣ ΚΟΖΑΝΗ
Γήπεδο:ΣΕΡΒΙΩΝ Ώρα:15.00 Παρατηρητής:ΚΟΡΥΦΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
Διαιτησία: ΤΣΕΤΣΙΛΑΣ-ΦΑΛΤΑΚΑΣ-ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ - ΑΚΑΔ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
Γήπεδο:ΛΙΑΠΕΙΟ (ΚΟΙΛΩΝ) Ώρα:15.00 Παρατηρητής:ΠΑΝΙΤΣΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Διαιτησία: ΚΟΥΤΣΩΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ-ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΤΖΙΟΥΒΑΡΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
Β' Τοπικό Ε.Π.Σ. Κοζάνης (1ος Όμιλος | 15η Αγωνιστική)
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΠΡΩΤΟΧΩΡΙΟΥ - Μ.Α.Π.Σ. ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
Γήπεδο:ΠΡΩΤΟΧΩΡΙΟΥ Ώρα:15.00
Διαιτησία: ΤΣΑΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ-ΣΑΚΚΕΛΑΡΙΟΥ ΑΛΕΞΙΟΣ-ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ
ΑΕ ΑΝΩ ΚΩΜΗ - ΕΡΜΗΣ ΠΛΑΤΑΝΟΡΡΕΥΜΑΤΟΣ
Γήπεδο:ΑΝΩ ΚΩΜΗΣ Ώρα:15.00
Διαιτησία: ΚΡΙΚΕΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ-ΒΑΡΔΙΑΜΠΑΣΗ ΖΟΥΜΠΟΥΛΙΑ-ΠΑΠΑΓΕΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
Μ.ΑΛΕΞ.ΛΕΥΚΟΠΗΓΗΣ - Α.Ε.Κ. ΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ - ΚΗΠΟΥ- ΣΠΑΡΤΟΥ
Γήπεδο:ΡΟΔΙΑΝΗΣ Ώρα:15.00
Διαιτησία: ΣΠΕΝΤΖΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΚΟΥΤΟΥΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ-ΣΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
Β' Τοπικό Ε.Π.Σ. Κοζάνης (2ος Όμιλος | 15η Αγωνιστική)
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΡΑΤΥΡΑΣ - ΔΟΞΑ ΒΕΡΜΙΟΥ ΠΥΡΓΩΝ
Γήπεδο:ΕΡΑΤΥΡΑΣ Ώρα:15.00 Παρατηρητής:ΦΡΑΝΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
Διαιτησία: ΚΑΡΑΤΕΡΠΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-ΤΖΙΑΜΠΑΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ-ΜΠΑΛΙΑΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΙΑΣ - ΑΕ ΠΕΡΔΙΚΚΑ
Γήπεδο:ΚΑΛΑΜΙΑΣ Ώρα:15.00
Διαιτησία: ΣΩΤΗΡΙΑΔΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ-ΒΑΜΒΑΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ-ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΑΡΧΙΜΗΔΗΣ
ΔΑΦΝΗ ΠΟΛΥΜΥΛΟΥ - ΚΟΖΑΝΗ 2004
Γήπεδο:ΠΟΛΥΜΥΛΟΥ Ώρα:15.00 Παρατηρητής:ΤΣΙΜΕΝΤΕΡΙΔΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ
Διαιτησία: ΤΣΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΑΡΣΕΝΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ-ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ
Επιμέλεια: Χρήστος Τσαρτσιανίδης | www.top-sport.gr