Η αυλαία των πρωταθλημάτων της Ε.Π.Σ. Κοζάνης άνοιξε το απόγευμα του Σαββάτου, ενώ η αγωνιστική ολοκληρώνεται την Κυριακή.
Αναλυτικά τα αποτελέσματα του Σαββάτου:
Α' Τοπικό Ε.Π.Σ. Κοζάνης (8η Αγωνιστική)
ΑΚΑΔ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΕΡΟΥ |
0-0 |
ΦΣ ΚΟΖΑΝΗ - ΒΕΡΜΙΟ ΚΑΡΥΟΧΩΡΙΟΥ |
4-0 |
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ - Μ ΑΛΕΞ ΧΑΡΑΥΓΗΣ |
2-1 |
ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ - ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ |
5-2 |
ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΒΟΪΟΥ - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ |
0-2 |
ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ - Α.Μ.Σ. ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ |
2-0 |
Β' Τοπικό Ε.Π.Σ. Κοζάνης (2ος Όμιλος | 7η Αγωνιστική)
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ - ΔΑΦΝΗ ΠΟΛΥΜΥΛΟΥ |
4-0 |
ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΡΕΠΑΝΟΥ - ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΙΑΣ |
1-0 |
Το πρόγραμμα και οι διαιτητές της Κυριακής:
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(8η αγωνιστική)
ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ - ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ
Γήπεδο:ΑΙΑΝΗΣ Ώρα:15.00
Διαιτησία: ΣΟΥΛΙΔΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ-ΤΖΙΟΥΒΑΡΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ- ΠΡΑΧΑΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(7η αγωνιστική)
ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ - ΑΕ ΑΝΩ ΚΩΜΗ
Γήπεδο:ΚΡΟΚΟΥ Ώρα:15.00
Διαιτησία: ΔΕΛΗΖΗΣΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ-ΛΑΜΠΡΙΑΝΙΔΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-ΤΖΙΑΜΠΑΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
Μ.ΑΛΕΞ.ΛΕΥΚΟΠΗΓΗΣ - ΑΣ ΒΕΛΒΕΝΤΟ
Γήπεδο:ΡΟΔΙΑΝΗΣ Ώρα:15.00
Διαιτησία: ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΞΕΝΟΦΩΝ-ΜΠΑΚΑΤΑΡΗ ΧΡΥΣΗ-ΚΟΥΤΟΥΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
Α.Ε.Κ. ΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ - ΚΗΠΟΥ- ΣΠΑΡΤΟΥ - ΑΣΤΡΑΠΗ ΚΛΕΙΤΟΥ
Γήπεδο:ΠΡΩΤΟΧΩΡΙΟΥ Ώρα:15.00
Διαιτησία: ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΠΑΝΥΤΣΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ-ΣΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΕΡΜΗΣ ΠΛΑΤΑΝΟΡΡΕΥΜΑΤΟΣ - ΠΡΟΟΔΟΣ ΜΕΤΑΞΑ
Γήπεδο:ΠΛΑΤΑΝΟΡΡΕΥΜΑΤΟΣ Ώρα:15.00
Διαιτησία: ΚΕΧΑΓΙΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ-ΣΥΚΟΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ-ΒΑΡΔΙΑΜΠΑΣΗ ΖΟΥΜΠΟΥΛΙΑ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΓΙΛΟΥ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΠΡΩΤΟΧΩΡΙΟΥ
Γήπεδο:ΑΡΓΙΛΟΥ Ώρα:15.00
Διαιτησία: ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ-ΠΑΠΑΦΙΛΙΠΠΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ
Γήπεδο:ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΟ ΚΟΖΑΝΗΣ Ώρα:11.00
Διαιτησία: ΣΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ-ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΣΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(7η αγωνιστική)
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΡΑΤΥΡΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
Γήπεδο:ΕΡΑΤΥΡΑΣ Ώρα:15.00
Διαιτησία: ΣΑΒΒΟΥΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ-ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΧΡΥΣΑΝΘΟΣ-ΠΑΠΑΓΕΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΚΑΣΤΡΟΥ
Γήπεδο:ΛΙΑΠΕΙΟ ΚΟΙΛΩΝ Ώρα:15.00
Διαιτησία: ΤΣΑΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ- ΤΣΙΟΤΣΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ
ΚΟΖΑΝΗ 2004 - Μ ΑΛΕΞ ΑΡΔΑΣΣΑΣ
Γήπεδο:Ν. ΝΙΚΟΠΟΛΗΣ Ώρα:15.00
Διαιτησία: ΖΟΥΓΡΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ-ΠΕΛΕΤΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ-ΣΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΑΕ ΠΕΡΔΙΚΚΑ - ΔΟΞΑ ΒΕΡΜΙΟΥ ΠΥΡΓΩΝ
Γήπεδο:ΠΕΡΔΙΚΚΑ Ώρα:15.00
Διαιτησία: ΚΑΡΑΤΕΡΠΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-ΚΑΝΔΥΛΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ- ΣΩΤΗΡΙΑΔΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ