Ε.Π.Σ. Κοζάνης: Το πρόγραμμα και οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου σε Α' και Β' Τοπικό.
Αναλυτικά:
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 09.11.2019
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(8η αγωνιστική)
-----------------------------------------
ΑΚΑΔ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΕΡΟΥ
Γήπεδο:ΗΡΑΚΛΗ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ Ώρα:15.00
Διαιτησία: ΚΑΡΑΤΕΡΠΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ-ΣΑΚΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ
ΦΣ ΚΟΖΑΝΗ - ΒΕΡΜΙΟ ΚΑΡΥΟΧΩΡΙΟΥ
Γήπεδο:Δ.Α.Κ. ΚΟΖΑΝΗΣ Ώρα:15.00
Διαιτησία: ΔΕΛΗΖΗΣΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ-ΣΥΚΟΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ-ΒΑΡΔΙΑΜΠΑΣΗ ΖΟΥΜΠΟΥΛΙΑ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ - Μ ΑΛΕΞ ΧΑΡΑΥΓΗΣ
Γήπεδο:ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ Ώρα:15.00
Διαιτησία: ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΛΑΜΠΡΙΑΝΙΔΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-ΠΑΝΥΤΣΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ ΑΚΑΔ ΠΟΔ - ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ
Γήπεδο:ΔΗΜ. ΠΤΟΛ/ΔΑΣ Ώρα:15.00
Διαιτησία: ΖΟΥΓΡΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ-ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ-ΑΡΣΕΝΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ
ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΒΟΪΟΥ - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπεδο:ΝΕΑΠΟΛΗΣ Ώρα:15.00
Διαιτησία: ΣΠΥΡΙΑΔΗΣ ΑΓΗΣΙΛΑΟΣ-ΜΠΑΛΙΑΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΒΟΓΔΟΠΟΥΛΟΣ ΘΩΜΑΣ
ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ - Α.Μ.Σ. ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ
Γήπεδο:ΛΕΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Ώρα:15.00
Διαιτησία: ΤΣΙΜΕΝΤΕΡΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ-ΤΖΙΟΥΒΑΡΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ-ΤΖΙΑΜΠΑΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(7η αγωνιστική)
-----------------------------------------------------
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ - ΔΑΦΝΗ ΠΟΛΥΜΥΛΟΥ
Γήπεδο:ΠΡΟΑΣΤΕΙΟΥ Ώρα:15.00
Διαιτησία: ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΟΣ-ΤΣΑΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ-ΒΑΜΒΑΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΡΕΠΑΝΟΥ - ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΙΑΣ
Γήπεδο:ΔΡΕΠΑΝΟΥ Ώρα:15.00
Διαιτησία: ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΧΡΥΣΑΝΘΟΣ- ΠΡΑΧΑΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ-ΜΠΑΚΑΤΑΡΗ ΧΡΥΣΗ
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 10.11.2019
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(8η αγωνιστική)
-----------------------------------------
ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ - ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ
Γήπεδο:ΑΙΑΝΗΣ Ώρα:15.00
Διαιτησία: ΣΟΥΛΙΔΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ-ΤΖΙΟΥΒΑΡΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ- ΠΡΑΧΑΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(7η αγωνιστική)
-----------------------------------------------------
ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ - ΑΕ ΑΝΩ ΚΩΜΗ
Γήπεδο:ΚΡΟΚΟΥ Ώρα:15.00
Διαιτησία: ΔΕΛΗΖΗΣΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ-ΛΑΜΠΡΙΑΝΙΔΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-ΤΖΙΑΜΠΑΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
Μ.ΑΛΕΞ.ΛΕΥΚΟΠΗΓΗΣ - ΑΣ ΒΕΛΒΕΝΤΟ
Γήπεδο:ΡΟΔΙΑΝΗΣ Ώρα:15.00
Διαιτησία: ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΞΕΝΟΦΩΝ-ΜΠΑΚΑΤΑΡΗ ΧΡΥΣΗ-ΚΟΥΤΟΥΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
Α.Ε.Κ. ΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ - ΚΗΠΟΥ- ΣΠΑΡΤΟΥ - ΑΣΤΡΑΠΗ ΚΛΕΙΤΟΥ
Γήπεδο:ΠΡΩΤΟΧΩΡΙΟΥ Ώρα:15.00
Διαιτησία: ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΠΑΝΥΤΣΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ-ΣΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΕΡΜΗΣ ΠΛΑΤΑΝΟΡΡΕΥΜΑΤΟΣ - ΠΡΟΟΔΟΣ ΜΕΤΑΞΑ
Γήπεδο:ΠΛΑΤΑΝΟΡΡΕΥΜΑΤΟΣ Ώρα:15.00
Διαιτησία: ΚΕΧΑΓΙΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ-ΣΥΚΟΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ-ΒΑΡΔΙΑΜΠΑΣΗ ΖΟΥΜΠΟΥΛΙΑ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΓΙΛΟΥ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΠΡΩΤΟΧΩΡΙΟΥ
Γήπεδο:ΑΡΓΙΛΟΥ Ώρα:15.00
Διαιτησία: ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ-ΠΑΠΑΦΙΛΙΠΠΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ
Γήπεδο:ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΟ ΚΟΖΑΝΗΣ Ώρα:11.00
Διαιτησία: ΣΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ-ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΣΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(7η αγωνιστική)
-----------------------------------------------------
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΡΑΤΥΡΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
Γήπεδο:ΕΡΑΤΥΡΑΣ Ώρα:15.00
Διαιτησία: ΣΑΒΒΟΥΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ-ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΧΡΥΣΑΝΘΟΣ-ΠΑΠΑΓΕΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΚΑΣΤΡΟΥ
Γήπεδο:ΛΙΑΠΕΙΟ ΚΟΙΛΩΝ Ώρα:15.00
Διαιτησία: ΤΣΑΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ- ΤΣΙΟΤΣΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ
ΚΟΖΑΝΗ 2004 - Μ ΑΛΕΞ ΑΡΔΑΣΣΑΣ
Γήπεδο:Ν. ΝΙΚΟΠΟΛΗΣ Ώρα:15.00
Διαιτησία: ΖΟΥΓΡΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ-ΠΕΛΕΤΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ-ΣΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΑΕ ΠΕΡΔΙΚΚΑ - ΔΟΞΑ ΒΕΡΜΙΟΥ ΠΥΡΓΩΝ
Γήπεδο:ΠΕΡΔΙΚΚΑ Ώρα:15.00
Διαιτησία: ΚΑΡΑΤΕΡΠΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-ΚΑΝΔΥΛΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ- ΣΩΤΗΡΙΑΔΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ