Πραγματοποιήθηκε η κλήρωση για το πρωτάθλημα του Α' Τοπικού Ε.Π.Σ. Κοζάνης (2019-2020), ενόψει της νέας χρονιάς.
Επιμέλεια: Χρήστος Τσαρτσιανίδης | www.top-sport.gr
Οι ομάδες που θα συμμετέχουν είναι 14:
Εθνικός Βατερού
Α.Μ.Σ. Γαλατινής
Α.Ε. Κοζάνης
Ακαδημία Ποδοσφαίρου Βοΐου
Αλιάκμων Αιανής
Εορδαϊκός Πτολεμαΐδας
Μακεδονικός Σιάτιστας
Φ.Σ. Κοζάνη
Ηρακλής Πτολεμαΐδας
Βέρμιο Καρυοχωρίου
Μέγας Αλέξανδρος Χαραυγής
ΠΑΟ Κοίλων Κοζάνης
Τιτάν Σερβίων
Μακεδονικός Κοζάνης
Αναλυτικά όλο το πρόγραμμα της νέας σεζόν:
Α' Τοπικό Ε.Π.Σ. Κοζάνης (2019 - 2020)
1η και 14η Αγωνιστική
Εθνικός Βατερού - Α.Μ.Σ. Γαλατινής
Α.Ε. Κοζάνης - Μακεδονικός Κοζάνης
Ακαδημία Ποδοσφαίρου Βοΐου - Τιτάν Σερβίων
Αλιάκμων Αιανής - ΠΑΟ Κοίλων Κοζάνης
Εορδαϊκός Πτολεμαΐδας - Μέγας Αλέξανδρος Χαραυγής
Μακεδονικός Σιάτιστας - Βέρμιο Καρυοχωρίου
Φ.Σ. Κοζάνη - Ηρακλής Πτολεμαΐδας
2η και 15η Αγωνιστική
Α.Ε. Κοζάνης - Εθνικός Βατερού
Α.Μ.Σ. Γαλατινής - Ακαδημία Ποδοσφαίρου Βοΐου
Μακεδονικός Κοζάνης - Αλιάκμων Αιανής
Τιτάν Σερβίων - Εορδαϊκός Πτολεμαΐδας
ΠΑΟ Κοίλων Κοζάνης - Μακεδονικός Σιάτιστας
Μέγας Αλέξανδρος Χαραυγής - Φ.Σ. Κοζάνη
Βέρμιο Καρυοχωρίου - Ηρακλής Πτολεμαΐδας
3η και 16η Αγωνιστική
Εθνικός Βατερού - Ακαδημία Ποδοσφαίρου Βοΐου
Αλιάκμων Αιανής - Α.Ε. Κοζάνης
Εορδαϊκός Πτολεμαΐδας - Α.Μ.Σ. Γαλατινής
Μακεδονικός Σιάτιστας - Μακεδονικός Κοζάνης
Φ.Σ. Κοζάνη - Τιτάν Σερβίων
Ηρακλής Πτολεμαΐδας - ΠΑΟ Κοίλων Κοζάνης
ΠΑΟ Κοίλων Κοζάνης - Μέγας Αλέξανδρος Χαραυγής
4η και 17η Αγωνιστική
Αλιάκμων Αιανής - Εθνικός Βατερού
Ακαδημία Ποδοσφαίρου Βοΐου - Εορδαϊκός Πτολεμαΐδας
Α.Ε. Κοζάνης - Μακεδονικός Σιάτιστας
Α.Μ.Σ. Γαλατινής - Φ.Σ. Κοζάνη
Μακεδονικός Κοζάνης - Ηρακλής Πτολεμαΐδας
Τιτάν Σερβίων - Βέρμιο Καρυοχωρίου
ΠΑΟ Κοίλων Κοζάνης - Μέγας Αλέξανδρος Χαραυγής
5η και 18η Αγωνιστική
Εθνικός Βατερού - Εορδαϊκός Πτολεμαΐδας
Μακεδονικός Σιάτιστας - Αλιάκμων Αιανής
Φ.Σ. Κοζάνη - Ακαδημία Ποδοσφαίρου Βοΐου
Ηρακλής Πτολεμαΐδας - Α.Ε. Κοζάνης
Βέρμιο Καρυοχωρίου - Α.Μ.Σ. Γαλατινής
Μέγας Αλέξανδρος Χαραυγής - Μακεδονικός Κοζάνης
ΠΑΟ Κοίλων Κοζάνης - Τιτάν Σερβίων
6η και 19η Αγωνιστική
Μακεδονικός Σιάτιστας - Εθνικός Βατερού
Εορδαϊκός Πτολεμαΐδας - Φ.Σ. Κοζάνη
Αλιάκμων Αιανής - Ηρακλής Πτολεμαΐδας
Ακαδημία Ποδοσφαίρου Βοΐου - Βέρμιο Καρυοχωρίου
Α.Ε. Κοζάνης - Μέγας Αλέξανδρος Χαραυγής
Α.Μ.Σ. Γαλατινής - ΠΑΟ Κοίλων Κοζάνης
Μακεδονικός Κοζάνης - Τιτάν Σερβίων
7η και 20η Αγωνιστική
Εθνικός Βατερού - Φ.Σ. Κοζάνη
Ηρακλής Πτολεμαΐδας - Μακεδονικός Σιάτιστας
Βέρμιο Καρυοχωρίου - Εορδαϊκός Πτολεμαΐδας
Μέγας Αλέξανδρος Χαραυγής - Αλιάκμων Αιανής
ΠΑΟ Κοίλων Κοζάνης - Ακαδημία Ποδοσφαίρου Βοΐου
Τιτάν Σερβίων - Α.Ε. Κοζάνης
Μακεδονικός Κοζάνης - Α.Μ.Σ. Γαλατινής
8η και 21η Αγωνιστική
Ηρακλής Πτολεμαΐδας - Εθνικός Βατερού
Φ.Σ. Κοζάνη - Βέρμιο Καρυοχωρίου
Μακεδονικός Σιάτιστας - Μέγας Αλέξανδρος Χαραυγής
Εορδαϊκός Πτολεμαΐδας - ΠΑΟ Κοίλων Κοζάνης
Αλιάκμων Αιανής - Τιτάν Σερβίων
Ακαδημία Ποδοσφαίρου Βοΐου - Μακεδονικός Κοζάνης
Α.Ε. Κοζάνης - Α.Μ.Σ. Γαλατινής
9η και 22η Αγωνιστική
Εθνικός Βατερού - Βέρμιο Καρυοχωρίου
Μέγας Αλέξανδρος Χαραυγής - Ηρακλής Πτολεμαΐδας
ΠΑΟ Κοίλων Κοζάνης - Φ.Σ. Κοζάνη
Τιτάν Σερβίων - Μακεδονικός Σιάτιστας
Μακεδονικός Κοζάνης - Εορδαϊκός Πτολεμαΐδας
Α.Μ.Σ. Γαλατινής - Αλιάκμων Αιανής
Ακαδημία Ποδοσφαίρου Βοΐου - Α.Ε. Κοζάνης
10η και 23η Αγωνιστική
Μέγας Αλέξανδρος Χαραυγής - Εθνικός Βατερού
Βέρμιο Καρυοχωρίου - ΠΑΟ Κοίλων Κοζάνης
Ηρακλής Πτολεμαΐδας - Τιτάν Σερβίων
Φ.Σ. Κοζάνη - Μακεδονικός Κοζάνης
Μακεδονικός Σιάτιστας - Α.Μ.Σ. Γαλατινής
Εορδαϊκός Πτολεμαΐδας - Α.Ε. Κοζάνης
Αλιάκμων Αιανής - Ακαδημία Ποδοσφαίρου Βοΐου
11η και 24η Αγωνιστική
Εθνικός Βατερού - ΠΑΟ Κοίλων Κοζάνης
Τιτάν Σερβίων - Μέγας Αλέξανδρος Χαραυγής
Μακεδονικός Κοζάνης - ΠΑΟ Κοίλων Κοζάνης
Α.Μ.Σ. Γαλατινής - Ηρακλής Πτολεμαΐδας
Α.Ε. Κοζάνης - Φ.Σ. Κοζάνη
Ακαδημία Ποδοσφαίρου Βοΐου - Μακεδονικός Σιάτιστας
Εορδαϊκός Πτολεμαΐδας - Αλιάκμων Αιανής
12η και 25η Αγωνιστική
Τιτάν Σερβίων - Εθνικός Βατερού
ΠΑΟ Κοίλων Κοζάνης - Μακεδονικός Κοζάνης
Μέγας Αλέξανδρος Χαραυγής - Α.Μ.Σ. Γαλατινής
Βέρμιο Καρυοχωρίου - Α.Ε. Κοζάνης
Ηρακλής Πτολεμαΐδας - Ακαδημία Ποδοσφαίρου Βοΐου
Φ.Σ. Κοζάνη - Αλιάκμων Αιανής
Μακεδονικός Σιάτιστας - Εορδαϊκός Πτολεμαΐδας
13η και 26η Αγωνιστική
Εθνικός Βατερού - Μακεδονικός Κοζάνης
Α.Μ.Σ. Γαλατινής - Τιτάν Σερβίων
Α.Ε. Κοζάνης - ΠΑΟ Κοίλων Κοζάνης
Ακαδημία Ποδοσφαίρου Βοΐου - Μέγας Αλέξανδρος Χαραυγής
Αλιάκμων Αιανής - Βέρμιο Καρυοχωρίου
Εορδαϊκός Πτολεμαΐδας - Ηρακλής Πτολεμαΐδας
Φ.Σ. Κοζάνη - Μακεδονικός Σιάτιστας
Επιμέλεια: Χρήστος Τσαρτσιανίδης | www.top-sport.gr