Συνεχίστηκαν τα τρία πρωταθλήματα της Ε.Π.Σ. Κοζάνης και αυτό το Σαββατοκύριακο.
Αναλυτικά τα αποτελέσματα:
Α' Τοπικό Ε.Π.Σ. Κοζάνης (19η Αγωνιστική)
ΑΕΠ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΩΝ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ |
5-2 |
ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΒΟΪΟΥ - ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ |
3-0 |
ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ - ΑΜΣ ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ |
0-2 |
ΦΣ ΚΟΖΑΝΗ - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ |
2-0 |
Μ ΑΛΕΞ ΧΑΡΑΥΓΗΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΕΡΟΥ |
1-3 |
ΑΚΑΔ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ - ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ |
1-1 |
ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΠΡΩΤΟΧΩΡΙΟΥ |
5-0 |
Β' Τοπικό Ε.Π.Σ. Κοζάνης (1ος Όμιλος | 16η Αγωνιστική)
ΕΡΜΗΣ ΠΛΑΤΑΝΟΡΡΕΥΜΑΤΟΣ - ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ |
1-3 |
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΥΛΩΝ - ΠΡΟΟΔΟΣ ΜΕΤΑΞΑ |
0-3 |
ΑΕ ΑΝΩ ΚΩΜΗ - ΜΑΠΣ ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ |
3-2 |
ΑΣΤΡΑΠΗ ΚΛΕΙΤΟΥ - ΑΕΚ ΚΡΑΝΙΔΙΩΝ |
3-0 |
ΑΣ ΒΕΛΒΕΝΤΟ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ |
5-2 |
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΑΝΩΝ - ΑΙΑΣ ΜΙΚΡΟΒΑΛΤΟΥ |
0-3 |
Β' Τοπικό Ε.Π.Σ. Κοζάνης (2ος Όμιλος | 18η Αγωνιστική)
ΠΡΟΟΔΟΣ ΚΟΜΝΗΝΩΝ - ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΙΑΣ |
2-1 |
ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΚΑΣΤΡΟΥ - ΑΕ ΠΕΡΔΙΚΚΑ |
0-0 |
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΒΕΡΜΙΟ ΚΑΡΥΟΧΩΡΙΟΥ |
0-3 |
ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ - ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ |
2-0 |
ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ |
4-0 |
ΔΟΞΑ ΒΕΡΜΙΟΥ ΠΥΡΓΩΝ - Μ ΑΛΕΞ ΑΡΔΑΣΣΑΣ |
0-2 |
Γ' Τοπικό Ε.Π.Σ. Κοζάνης (11η Αγωνιστική)
ΑΕΚ ΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ ΚΗΠΟΥ ΣΠΑΡΤΟΥ - Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΛΕΥΚΟΠΗΓΗΣ |
6-2 |
ΚΟΖΑΝΗ 2004 - ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΡΕΠΑΝΟΥ |
0-3 |
ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ ΜΕΣΟΒΟΥΝΟΥ - ΔΡΑΣΙΣ ΤΣΟΤΥΛΙΟΥ |
0-3 |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΡΑΤΥΡΑΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΓΙΛΟΥ |
4-3 |
Οι Βαθμολογίες:
Α' ΤΟΠΙΚΟ
ΘΕΣΗ |
ΟΜΑΔΕΣ |
ΒΑΘΜΟΙ |
1 |
ΦΣ ΚΟΖΑΝΗ |
57 |
2 |
ΑΕΠ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΩΝ |
54 |
3 |
ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ |
35 |
4 |
ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΒΟΪΟΥ |
28 |
5 |
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ |
27 |
6 |
ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ |
25 |
7 |
ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΕΡΟΥ |
24 |
8 |
ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ |
23 |
9 |
ΑΜΣ ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ |
22 |
10 |
ΑΚΑΔ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ |
21 |
11 |
Μ ΑΛΕΞ ΧΑΡΑΥΓΗΣ |
20 |
12 |
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ |
20 |
13 |
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ |
18 |
14 |
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΠΡΩΤΟΧΩΡΙΟΥ |
5 |
Β' ΤΟΠΙΚΟ (1ος ΟΜΙΛΟΣ)
ΘΕΣΗ |
ΟΜΑΔΕΣ |
ΒΑΘΜΟΙ |
1 |
ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ |
41 |
2 |
ΑΣ ΒΕΛΒΕΝΤΟ |
37 |
3 |
ΑΣΤΡΑΠΗ ΚΛΕΙΤΟΥ |
37 |
4 |
ΑΕ ΑΝΩ ΚΩΜΗ |
35 |
5 |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ |
35 |
6 |
ΕΡΜΗΣ ΠΛΑΤΑΝΟΡΡΕΥΜΑΤΟΣ |
24 |
7 |
ΜΑΠΣ ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ |
22 |
8 |
ΠΡΟΟΔΟΣ ΜΕΤΑΞΑ |
18 |
9 |
ΑΙΑΣ ΜΙΚΡΟΒΑΛΤΟΥ |
15 |
10 |
ΑΕΚ ΚΡΑΝΙΔΙΩΝ |
1 |
11 |
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΑΝΩΝ |
-6 |
12 |
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΥΛΩΝ |
-9 |
Β' ΤΟΠΙΚΟ (2ος ΟΜΙΛΟΣ)
ΘΕΣΗ |
ΟΜΑΔΕΣ |
ΒΑΘΜΟΙ |
1 |
ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ ΑΚΑΔ ΠΟΔ |
41 |
2 |
ΒΕΡΜΙΟ ΚΑΡΥΟΧΩΡΙΟΥ |
35 |
3 |
ΑΕ ΠΕΡΔΙΚΚΑ |
34 |
4 |
ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ |
29 |
5 |
ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΙΑΣ |
28 |
6 |
Μ ΑΛΕΞ ΑΡΔΑΣΣΑΣ |
27 |
7 |
ΔΑΦΝΗ ΠΟΛΥΜΥΛΟΥ |
25 |
8 |
ΠΡΟΟΔΟΣ ΚΟΜΝΗΝΩΝ |
18 |
9 |
ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΚΑΣΤΡΟΥ |
17 |
10 |
ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ |
14 |
11 |
ΔΟΞΑ ΒΕΡΜΙΟΥ ΠΥΡΓΩΝ |
13 |
12 |
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ |
12 |
13 |
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ |
10 |
Γ' ΤΟΠΙΚΟ
ΘΕΣΗ |
ΟΜΑΔΕΣ |
ΒΑΘΜΟΙ |
1 |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΡΑΤΥΡΑΣ |
30 |
2 |
ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΡΕΠΑΝΟΥ |
28 |
3 |
ΑΕΚ ΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ ΚΗΠΟΥ ΣΠΑΡΤΟΥ |
24 |
4 |
ΔΡΑΣΙΣ ΤΣΟΤΥΛΙΟΥ |
19 |
5 |
ΚΟΖΑΝΗ 2004 |
15 |
6 |
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΛΕΥΚΟΠΗΓΗΣ |
3 |
7 |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΓΙΛΟΥ |
0 |
8 |
ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ ΜΕΣΟΒΟΥΝΟΥ |
-5 |