Ε.Π.Σ. Κοζάνης: Το πρόγραμμα και οι διαιτητές σε Α' - Β' και Γ' Τοπικό.
Αναλυτικά:
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(19η αγωνιστική)
-----------------------------------------
ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ - ΑΜΣ ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ
Γήπεδο:ΚΡΟΚΟΥ Ώρα:15.30
Διαιτησία: ΣΟΥΛΙΔΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ-ΛΑΜΠΡΙΑΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-ΠΑΝΥΤΣΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
Μ ΑΛΕΞ ΧΑΡΑΥΓΗΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΕΡΟΥ
Γήπεδο:ΧΑΡΑΥΓΗΣ Ώρα:15.30
Διαιτησία: ΠΑΝΥΤΣΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ-ΤΖΙΑΜΠΑΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ-ΜΠΑΛΙΑΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΠΡΩΤΟΧΩΡΙΟΥ
Γήπεδο:ΛΕΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Ώρα:15.30
Διαιτησία: ΠΟΥΡΛΟΥΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΣΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ-ΦΡΑΝΤΖΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(16η αγωνιστική)
-----------------------------------------------------
ΑΣ ΒΕΛΒΕΝΤΟ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ
Γήπεδο:ΒΕΛΒΕΝΤΟΥ Ώρα:15.30
Διαιτησία: ΖΟΥΓΡΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ-ΒΟΓΔΟΠΟΥΛΟΣ ΘΩΜΑΣ- ΠΡΑΧΑΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(18η αγωνιστική)
-----------------------------------------------------
ΠΡΟΟΔΟΣ ΚΟΜΝΗΝΩΝ - ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΙΑΣ
Γήπεδο:ΚΟΜΝΗΝΩΝ Ώρα:15.30
Διαιτησία: ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΟΣ- ΤΣΙΟΤΣΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΑΡΣΕΝΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ
ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΚΑΣΤΡΟΥ - ΑΕ ΠΕΡΔΙΚΚΑ
Γήπεδο:ΜΙΚΡΟΚΑΣΤΡΟΥ Ώρα:15.30
Διαιτησία: ΔΕΛΗΖΗΣΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ-ΣΥΚΟΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ-ΜΠΑΚΑΤΑΡΗ ΧΡΥΣΗ
ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ - ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ ΑΚΑΔ ΠΟΔ
Γήπεδο:ΒΑΤΕΡΟΥ Ώρα:15.30
Διαιτησία: ΚΕΧΑΓΙΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ-ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΠΕΛΕΤΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΔΟΞΑ ΒΕΡΜΙΟΥ ΠΥΡΓΩΝ - Μ ΑΛΕΞ ΑΡΔΑΣΣΑΣ
Γήπεδο:ΠΥΡΓΩΝ Ώρα:15.30
Διαιτησία: ΚΑΡΑΤΕΡΠΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-ΔΕΔΟΓΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-ΤΣΑΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 17.03.2019
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(19η αγωνιστική)
-----------------------------------------
ΑΕΠ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΩΝ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
Γήπεδο:ΞΗΡΟΛΙΜΝΗΣ Ώρα:15.30
Διαιτησία: ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΧΡΥΣΑΝΘΟΣ-ΠΕΛΕΤΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ-ΔΡΑΓΩΓΙΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΒΟΪΟΥ - ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ
Γήπεδο:ΝΕΑΠΟΛΗΣ Ώρα:15.30
Διαιτησία: ΣΠΥΡΙΑΔΗΣ ΑΓΗΣΙΛΑΟΣ-ΚΑΝΔΥΛΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ- ΤΣΙΓΓΕΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
ΦΣ ΚΟΖΑΝΗ - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπεδο:ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ Ώρα:15.30
Διαιτησία: ΤΣΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ-ΣΠΕΝΤΖΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΑΚΑΔ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ - ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ
Γήπεδο:ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ Ώρα:15.30
Διαιτησία: ΚΟΥΤΣΩΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ-ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(16η αγωνιστική)
-----------------------------------------------------
ΕΡΜΗΣ ΠΛΑΤΑΝΟΡΡΕΥΜΑΤΟΣ - ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ
Γήπεδο:ΠΛΑΤΑΝΟΡΡΕΥΜΑΤΟΣ Ώρα:15.30
Διαιτησία: ΣΟΥΛΙΔΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ-ΠΑΝΥΤΣΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ-ΣΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΑΕ ΑΝΩ ΚΩΜΗ - ΜΑΠΣ ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
Γήπεδο:ΑΝΩ ΚΩΜΗΣ Ώρα:15.30
Διαιτησία: ΔΕΛΗΖΗΣΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ-ΛΑΜΠΡΙΑΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-ΤΖΙΑΜΠΑΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(18η αγωνιστική)
-----------------------------------------------------
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΒΕΡΜΙΟ ΚΑΡΥΟΧΩΡΙΟΥ
Γήπεδο:ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΟ ΚΟΖΑΝΗΣ Ώρα:11.00
Διαιτησία: ΖΟΥΓΡΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ-ΣΥΚΟΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ-ΜΠΑΚΑΤΑΡΗ ΧΡΥΣΗ
ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Γήπεδο:ΛΙΑΠΕΙΟ (ΚΟΙΛΩΝ) Ώρα:15.30
Διαιτησία: ΓΑΤΣΟΥ ΔΡΟΣΙΑ-ΠΑΠΑΓΕΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ-ΜΠΑΚΑΤΑΡΗ ΧΡΥΣΗ
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(11η αγωνιστική)
-----------------------------------------
ΑΕΚ ΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ ΚΗΠΟΥ ΣΠΑΡΤΟΥ - Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΛΕΥΚΟΠΗΓΗΣ
Γήπεδο:ΑΙΑΝΗΣ (ΠΑΛΙΟ) Ώρα:15.30
Διαιτησία: ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΞΕΝΟΦΩΝ-ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ-ΠΑΠΠΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΚΟΖΑΝΗ 2004 - ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΡΕΠΑΝΟΥ
Γήπεδο:Ν. ΝΙΚΟΠΟΛΗΣ Ώρα:11.00
Διαιτησία: ΚΑΡΑΤΕΡΠΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-ΓΑΤΣΟΥ ΔΡΟΣΙΑ-ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΡΑΤΥΡΑΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΓΙΛΟΥ
Γήπεδο:ΕΡΑΤΥΡΑΣ Ώρα:15.30
Διαιτησία: ΚΡΙΚΕΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ-ΚΟΥΤΟΥΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ-ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
ΠΗΓΗ: www.epskozanis.gr