Το μεσημέρι του Σαββάτου πραγματοποιήθηκε η κλήρωση για το Β' Τοπικό Ε.Π.Σ. Κοζάνης.
Επιμέλεια: Χρήστος Τσαρτσιανίδης | www.top-sport.gr
Φέτος όπως και πέρυσι θα υπάρχουν δύο όμιλοι από 9 ομάδες, με την διαφορά ότι φέτος οι 4 πρώτοι από κάθε όμιλο, θα δημιουργήσουν έναν νέο όμιλο με 8 ομάδες, οι οποίες θα παίξουν μεταξύ τους μόνο έναν γύρο, με τους δύο πρώτους να κερδίζουν την άνοδό τους στο Α' Τοπικό.
Το πρωτάθλημα θα ξεκινήσει στο 3-4 Οκτωβρίου, με τον πρώτο γύρο να ολοκληρώνεται στις 6 Δεκεμβρίου.
(ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΤΑΙ ΑΥΣΤΗΡΑ Η ΑΝΤΙΓΡΑΦΗ ΚΑΙ ΑΝΑΜΕΤΑΔΟΣΗ ΤΩΝ ΠΑΡΑΚΑΤΩ, ΧΩΡΙΣ ΤΗΝ ΑΔΕΙΑ ΜΑΣ | WWW.TOP-SPORT.GR )
Αναλυτικά το πρόγραμμα της χρονιάς:
Β' Τοπικό Ε.Π.Σ. Κοζάνης (1ος Όμιλος | 2020-2021)
1η και 10η Αγωνιστική
Ιωνικός Βαθυλάκκου - Α.Ε. Καισαρειάς
ΜΑΠΣ Αγίας Παρασκευής - Ακρίτες Κοζάνης
Αναγέννηση Αργίλου - Ελπίδες Α.Ε. Κοζάνης
Α.Ε. Άνω Κώμης - Ερμής Πλατανορρεύματος
ΡΕΠΟ: Αναγέννηση Λιβαδερού
2η και 11η Αγωνιστική
Α.Ε. Καισαρειάς - ΜΑΠΣ Αγίας Παρασκευής
Αναγέννηση Λιβαδερού - Ιωνικός Βαθυλάκκου
Ιωνικός Βαθυλάκκου - Ερμής Πλατανορρεύματος
Ακρίτες Κοζάνης - Α.Ε. Άνω Κώμης
ΡΕΠΟ: Αναγέννηση Αργίλου
3η και 12η Αγωνιστική
Ιωνικός Βαθυλάκκου - ΜΑΠΣ Αγίας Παρασκευής
Αναγέννηση Αργίλου - Αναγέννηση Λιβαδερού
Α.Ε. Άνω Κώμης - Α.Ε. Καισαρειάς
Ιωνικός Βαθυλάκκου - Ακρίτες Κοζάνης
ΡΕΠΟ: Ερμής Πλατανορρεύματος
4η και 13η Αγωνιστική
Α.Ε. Καισαρειάς - Ελπίδες Α.Ε. Κοζάνης
Αναγέννηση Λιβαδερού - Ερμής Πλατανορρεύματος
ΜΑΠΣ Αγίας Παρασκευής - Α.Ε. Άνω Κώμης
Αναγέννηση Αργίλου - Ιωνικός Βαθυλάκκου
ΡΕΠΟ: Ακρίτες Κοζάνης
5η και 14η Αγωνιστική
Ιωνικός Βαθυλάκκου - Α.Ε. Άνω Κώμης
Ερμής Πλατανορρεύματος - Αναγέννηση Αργίλου
Ελπίδες Α.Ε. Κοζάνης - ΜΑΠΣ Αγίας Παρασκευής
Ακρίτες Κοζάνης - Αναγέννηση Λιβαδερού
ΡΕΠΟ: Α.Ε. Καισαρειάς
6η και 15η Αγωνιστική
Αναγέννηση Λιβαδερού - Α.Ε. Καισαρειάς
Αναγέννηση Αργίλου - Ακρίτες Κοζάνης
Α.Ε. Άνω Κώμης - Ελπίδες Α.Ε. Κοζάνης
Ερμής Πλατανορρεύματος - Ιωνικός Βαθυλάκκου
ΡΕΠΟ: ΜΑΠΣ Αγίας Παρασκευής
7η και 16η Αγωνιστική
Α.Ε. Καισαρειάς - Αναγέννηση Αργίλου
ΜΑΠΣ Αγίας Παρασκευής - Αναγέννηση Λιβαδερού
Ελπίδες Α.Ε. Κοζάνης - Ιωνικός Βαθυλάκκου
Ακρίτες Κοζάνης - Ερμής Πλατανορρεύματος
ΡΕΠΟ: Α.Ε. Άνω Κώμης
8η και 17η Αγωνιστική
Ιωνικός Βαθυλάκκου - Ακρίτες Κοζάνης
Αναγέννηση Αργίλου - ΜΑΠΣ Αγίας Παρασκευής
Α.Ε. Άνω Κώμης - Αναγέννηση Λιβαδερού
Ερμής Πλατανορρεύματος - Α.Ε. Καισαρειάς
ΡΕΠΟ: Ελπίδες Α.Ε. Κοζάνης
9η και 18η Αγωνιστική
Αναγέννηση Λιβαδερού - Ελπίδες Α.Ε. Κοζάνης
ΜΑΠΣ Αγίας Παρασκευής - Ερμής Πλατανορρεύματος
Α.Ε. Άνω Κώμης - Αναγέννηση Αργίλου
Ακρίτες Κοζάνης - Α.Ε. Καισαρειάς
ΡΕΠΟ: Ιωνικός Βαθυλάκκου
Β' Τοπικό Ε.Π.Σ. Κοζάνης (2ος Όμιλος | 2020-2021)
1η και 10η Αγωνιστική
Βυζαντινός Αετός - Ηρακλής Δρεπάνου
Δάφνη Πολυμύλου - Α.Ε. Περδίκκα
Α.Ε.Κ. Καλαμιάς - Απόλλων Ακρινής
Εθνικός Βατερού - Κοζάνη 2004
ΡΕΠΟ: Αναγέννηση Εράτυτρας
2η και 11η Αγωνιστική
Ηρακλής Δρεπάνου - Δάφνη Πολυμύλου
Αναγέννηση Εράτυτρας - Βυζαντινός Αετός
Απόλλων Ακρινής - Κοζάνη 2004
Α.Ε. Περδίκκα - Εθνικός Βατερού
ΡΕΠΟ: Α.Ε.Κ. Καλαμιάς
3η και 12η Αγωνιστική
Βυζαντινός Αετός - Δάφνη Πολυμύλου
Α.Ε.Κ. Καλαμιάς - Αναγέννηση Εράτυτρας
Εθνικός Βατερού - Ηρακλής Δρεπάνου
Απόλλων Ακρινής - Α.Ε. Περδίκκα
ΡΕΠΟ: Κοζάνη 2004
4η και 13η Αγωνιστική
Ηρακλής Δρεπάνου - Απόλλων Ακρινής
Αναγέννηση Εράτυτρας - Κοζάνη 2004
Δάφνη Πολυμύλου - Εθνικός Βατερού
Α.Ε.Κ. Καλαμιάς - Βυζαντινός Αετός
ΡΕΠΟ: Α.Ε. Περδίκκα
5η και 14η Αγωνιστική
Βυζαντινός Αετός - Εθνικός Βατερού
Κοζάνη 2004 - Α.Ε.Κ. Καλαμιάς
Απόλλων Ακρινής - Δάφνη Πολυμύλου
Α.Ε. Περδίκκα - Αναγέννηση Εράτυτρας
ΡΕΠΟ: Ηρακλής Δρεπάνου
6η και 15η Αγωνιστική
Αναγέννηση Εράτυτρας - Ηρακλής Δρεπάνου
Α.Ε.Κ. Καλαμιάς - Α.Ε. Περδίκκα
Εθνικός Βατερού - Απόλλων Ακρινής
Κοζάνη 2004 - Βυζαντινός Αετός
ΡΕΠΟ: Δάφνη Πολυμύλου
7η και 16η Αγωνιστική
Ηρακλής Δρεπάνου - Α.Ε.Κ. Καλαμιάς
Δάφνη Πολυμύλου - Αναγέννηση Εράτυτρας
Απόλλων Ακρινής - Βυζαντινός Αετός
Α.Ε. Περδίκκα - Κοζάνη 2004
8η και 17η Αγωνιστική
Βυζαντινός Αετός - Α.Ε. Περδίκκα
Α.Ε.Κ. Καλαμιάς - Δάφνη Πολυμύλου
Εθνικός Βατερού - Αναγέννηση Εράτυτρας
Κοζάνη 2004 - Ηρακλής Δρεπάνου
ΡΕΠΟ: Απόλλων Ακρινής
9η και 18η Αγωνιστική
Αναγέννηση Εράτυτρας - Απόλλων Ακρινής
Δάφνη Πολυμύλου - Κοζάνη 2004
Εθνικός Βατερού - Α.Ε.Κ. Καλαμιάς
Α.Ε. Περδίκκα - Ηρακλής Δρεπάνου
ΡΕΠΟ: Ηρακλής Δρεπάνου
Επιμέλεια: Χρήστος Τσαρτσιανίδης | www.top-sport.gr