Πρόγραμμα πρωταθλημάτων υποδομών του Σαββατοκύριακου 14-15/3/2020.
PLAY OFF K14 (1η ΦΑΣΗ) (1ος ΓΥΡΟΣ)
ΣΑΒΒΑΤΟ 14/03/2020
Γήπεδο ΛΙΑΠΕΙΟ ΚΟΙΛΩΝ
ΕΛΠΙΔΕΣ Α.Ε. ΚΟΖΑΝΗΣ – Α.Ο ΚΡΟΚΟΥ – ώρα 10.00
ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ – ΚΟΖΑΝΗ 2004 – ώρα 12.00
ΚΥΡΙΑΚΗ 15/03/2020
Γήπεδο ΑΤΡΟΜΗΤΟΥ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
ΕΡΜΗΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ – ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ – ώρα 10.00
ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ – ΑΚΑΔ. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ – ώρα 12.00
Κ12 - LEAGUE A
10η αγωνιστική
Ημερομηνία: 15.03.2020 - Ώρα: 12.00 Γήπεδο: Ε.Π.Σ. ΚΟΖΑΝΗΣ (ΧΟΡΤΟ) ΦΣ ΚΟΖΑΝΗ - ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ: -
Ημερομηνία: 15.03.2020 - Ώρα: 12.30 Γήπεδο: ΑΤΡΟΜΗΤΟΥ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ: -
Α.Α. ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΒΟΪΟΥ:
Ημερομηνία: 14.03.2020 - Ώρα: 10.00 Γήπεδο: ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ - ΑΚΑΔ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ: -
Ημερομηνία: 14.03.2020 - Ώρα: 11.15 Γήπεδο: ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΕΤΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΡΕΠΑΝΟΥ: -
Ημερομηνία: 15.03.2020 - Ώρα: 10.00 Γήπεδο: ΚΡΟΚΟΥ ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ - ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ: -
ΡΕΠΟ : ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ
Κ12 - LEAGUE B
12η αγωνιστική
Ημερομηνία: 15.03.2020 - Ώρα: 12.30 Γήπεδο: ΚΡΟΚΟΥ ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ: -
Ημερομηνία: 14.03.2020 - Ώρα: 11.15 Γήπεδο: Ε.Π.Σ. ΚΟΖΑΝΗΣ (ΧΟΡΤΟ) ΑΣ ΒΕΛΒΕΝΤΟ - ΑΕ ΠΕΡΔΙΚΚΑ: -
Α.Α. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ (Β) - ΑΕ ΑΝΩ ΚΩΜΗΣ:
Ημερομηνία: 14.03.2020 - Ώρα: 12.30 Γήπεδο: ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ ΑΚΑΔ ΠΟΔ - ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΟΒΡΥΣΗΣ: -
Ημερομηνία: 14.03.2020 - Ώρα: 10.00 Γήπεδο: Ε.Π.Σ. ΚΟΖΑΝΗΣ (ΧΟΡΤΟ) ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ: -
Ημερομηνία: 15.03.2020 - Ώρα: 12.30 Γήπεδο: ΑΤΡΟΜΗΤΟΥ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ (B) - ΕΡΜΗΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ: -
Ημερομηνία: 15.03.2020 - Ώρα: 10.30 Γήπεδο: Ε.Π.Σ. ΚΟΖΑΝΗΣ (ΧΟΡΤΟ) ΑΜΣ ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ - ΦΣ ΚΟΖΑΝΗ (Β): -
Ημερομηνία: 15.03.2020 - Ώρα: 11.15 Γήπεδο: ΚΡΟΚΟΥ ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ (Β) - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ: -
Κ10 - 1ος ΟΜΙΛΟΣ
8η αγωνιστική
Ημερομηνία: 14.03.2020 - Ώρα: 10.00 Γήπεδο: Ε.Π.Σ. ΚΟΖΑΝΗΣ (ΧΟΡΤΟ) ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΟΒΡΥΣΗΣ - ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ (Β): -
Ημερομηνία: 15.03.2020 - Ώρα: 10.30 Γήπεδο: Ε.Π.Σ. ΚΟΖΑΝΗΣ (ΧΟΡΤΟ) ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ - ΦΣ ΚΟΖΑΝΗ: -
Ημερομηνία: 15.03.2020 - Ώρα: 12.00 Γήπεδο: Ε.Π.Σ. ΚΟΖΑΝΗΣ (ΧΟΡΤΟ) ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ (Β) - ΑΣΤΡΑΠΗ ΚΛΕΙΤΟΥ: -
Ημερομηνία: 14.03.2020 - Ώρα: 11.15 Γήπεδο: Ε.Π.Σ. ΚΟΖΑΝΗΣ (ΧΟΡΤΟ) ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ: -
Ημερομηνία: 15.03.2020 - Ώρα: 11.15 Γήπεδο: ΚΡΟΚΟΥ ΑΕ ΑΝΩ ΚΩΜΗΣ - Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΛΕΥΚΟΠΗΓΗΣ: -
Α.Α. ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΣ ΒΕΛΒΕΝΤΟ: -
Ημερομηνία: 14.03.2020 - Ώρα: 12.30 Γήπεδο: Ε.Π.Σ. ΚΟΖΑΝΗΣ (ΧΟΡΤΟ) ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ (Β): -
Κ10 - 2ος ΟΜΙΛΟΣ
8η αγωνιστική
Ημερομηνία: 14.03.2020 - Ώρα: 12.30 Γήπεδο: Ε.Π.Σ. ΚΟΖΑΝΗΣ (ΧΟΡΤΟ) ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΡΥΟΒΡΥΣΗΣ: -
Ημερομηνία: 14.03.2020 - Ώρα: 12.30 Γήπεδο: ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ ΑΚΑΔ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ - ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ: -
Ημερομηνία: 15.03.2020 - Ώρα: 11.00 Γήπεδο: ΑΤΡΟΜΗΤΟΥ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ (Β) - ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ: -
Ημερομηνία: 15.03.2020 - Ώρα: 11.00 Γήπεδο: ΑΤΡΟΜΗΤΟΥ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ (Β) - ΑΕ ΠΕΡΔΙΚΚΑ: -
Ημερομηνία: 15.03.2020 - Ώρα: 10.00 Γήπεδο: ΚΡΟΚΟΥ ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ (Β): -
Ημερομηνία: 14.03.2020 - Ώρα: 11.15 Γήπεδο: ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ - ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ ΑΚΑΔ ΠΟΔ: -
ΡΕΠΟ : ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
ΠΗΓΗ: www.epskozanis.gr