Ε.Π.Σ. Κοζάνης: Τα αποτελέσματα και οι βαθμολογίες σε Α' και Β' Τοπικό.
Αναλυτικά τα αποτελέσματα:
Α' Τοπικό Ε.Π.Σ. Κοζάνης (20η Αγωνιστική)
ΦΣ ΚΟΖΑΝΗ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΕΡΟΥ |
4-1 |
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ - ΑΚΑΔ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ |
1-1 |
ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ - ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΒΕΡΜΙΟ ΚΑΡΥΟΧΩΡΙΟΥ |
29/2/20 |
ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ - Μ ΑΛΕΞ ΧΑΡΑΥΓΗΣ |
7-0 |
ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΒΟΪΟΥ - ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ |
3-1 |
ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ |
0-1 |
Α.Μ.Σ. ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ |
1-5 |
Β' Τοπικό Ε.Π.Σ. Κοζάνης (1ος Όμιλος | 19η Αγωνιστική)
ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ - ΑΣ ΒΕΛΒΕΝΤΟ |
1-0 |
ΑΕ ΑΝΩ ΚΩΜΗ - ΑΣΤΡΑΠΗ ΚΛΕΙΤΟΥ |
1-0 |
Μ.ΑΛΕΞ.ΛΕΥΚΟΠΗΓΗΣ - ΠΡΟΟΔΟΣ ΜΕΤΑΞΑ |
0-4 |
Α.Ε.Κ. ΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ - ΚΗΠΟΥ- ΣΠΑΡΤΟΥ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΠΡΩΤΟΧΩΡΙΟΥ |
3-0 |
ΕΡΜΗΣ ΠΛΑΤΑΝΟΡΡΕΥΜΑΤΟΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ |
1-2 |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΓΙΛΟΥ - Μ.Α.Π.Σ. ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ |
0-3 |
Β' Τοπικό Ε.Π.Σ. Κοζάνης (2ος Όμιλος | 19η Αγωνιστική)
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΡΑΤΥΡΑΣ - ΔΑΦΝΗ ΠΟΛΥΜΥΛΟΥ |
1-0 |
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ - ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΙΑΣ |
5-1 |
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ - ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΚΑΣΤΡΟΥ |
3-2 |
ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΡΕΠΑΝΟΥ - Μ ΑΛΕΞ ΑΡΔΑΣΣΑΣ |
0-3 |
ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΔΟΞΑ ΒΕΡΜΙΟΥ ΠΥΡΓΩΝ |
0-4 |
ΚΟΖΑΝΗ 2004 - ΠΡΟΟΔΟΣ ΚΟΜΝΗΝΩΝ |
3-0 α.α. |
Οι Βαθμολογίες:
Α' ΤΟΠΙΚΟ
ΘΕΣΗ |
ΟΜΑΔΕΣ |
ΒΑΘΜΟΙ |
||||||||
1 |
ΦΣ ΚΟΖΑΝΗ |
55 |
||||||||
2 |
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ |
49 |
||||||||
3 |
ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ |
42 |
||||||||
4 |
ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ ΑΚΑΔ ΠΟΔ |
37 |
||||||||
5 |
ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ |
31 |
||||||||
6 |
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ |
31 |
||||||||
7 |
ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΕΡΟΥ |
29 |
||||||||
8 |
ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΒΟΪΟΥ |
24 |
||||||||
9 |
Α.Μ.Σ. ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ |
19 |
||||||||
10 |
Μ ΑΛΕΞ ΧΑΡΑΥΓΗΣ |
19 |
||||||||
11 |
ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ |
15 |
||||||||
12 |
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ |
12 |
||||||||
13 |
ΑΚΑΔ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ |
11 |
||||||||
14 |
ΒΕΡΜΙΟ ΚΑΡΥΟΧΩΡΙΟΥ |
10 |
Β' ΤΟΠΙΚΟ (1ος ΟΜΙΛΟΣ)
ΘΕΣΗ |
ΟΜΑΔΕΣ |
ΒΑΘΜΟΙ |
||||||||
1 |
ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ |
48 |
||||||||
2 |
ΑΣ ΒΕΛΒΕΝΤΟ |
46 |
||||||||
3 |
ΑΕ ΑΝΩ ΚΩΜΗ |
37 |
||||||||
4 |
Α.Ε.Κ. ΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ - ΚΗΠΟΥ- ΣΠΑΡΤΟΥ |
33 |
||||||||
5 |
Μ.Α.Π.Σ. ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ |
31 |
||||||||
6 |
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ |
28 |
||||||||
7 |
ΑΣΤΡΑΠΗ ΚΛΕΙΤΟΥ |
25 |
||||||||
8 |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ |
22 |
||||||||
9 |
ΕΡΜΗΣ ΠΛΑΤΑΝΟΡΡΕΥΜΑΤΟΣ |
21 |
||||||||
10 |
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΠΡΩΤΟΧΩΡΙΟΥ |
16 |
||||||||
11 |
ΠΡΟΟΔΟΣ ΜΕΤΑΞΑ |
12 |
||||||||
12 |
Μ.ΑΛΕΞ.ΛΕΥΚΟΠΗΓΗΣ |
8 |
||||||||
13 |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΓΙΛΟΥ |
0 |
||||||||
Β' ΤΟΠΙΚΟ (2ος ΟΜΙΛΟΣ)
ΘΕΣΗ |
ΟΜΑΔΕΣ |
ΒΑΘΜΟΙ |
||||||||
1 |
Μ ΑΛΕΞ ΑΡΔΑΣΣΑΣ |
47 |
||||||||
2 |
ΔΟΞΑ ΒΕΡΜΙΟΥ ΠΥΡΓΩΝ |
45 |
||||||||
3 |
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ |
41 |
||||||||
4 |
ΑΕ ΠΕΡΔΙΚΚΑ |
37 |
||||||||
5 |
ΚΟΖΑΝΗ 2004 |
34 |
||||||||
6 |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΡΑΤΥΡΑΣ |
30 |
||||||||
7 |
ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΙΑΣ |
26 |
||||||||
8 |
ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΡΕΠΑΝΟΥ |
25 |
||||||||
9 |
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ |
15 |
||||||||
10 |
ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ |
12 |
||||||||
11 |
ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΚΑΣΤΡΟΥ |
11 |
||||||||
12 |
ΔΑΦΝΗ ΠΟΛΥΜΥΛΟΥ |
10 |
||||||||
13 |
ΠΡΟΟΔΟΣ ΚΟΜΝΗΝΩΝ |
0 |
||||||||
Η επόμενη αγωνιστική:
Α' Τοπικό Ε.Π.Σ. Κοζάνης (21η Αγωνιστική)
ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΕΡΟΥ - ΑΚΑΔ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
ΒΕΡΜΙΟ ΚΑΡΥΟΧΩΡΙΟΥ - ΦΣ ΚΟΖΑΝΗ
Μ ΑΛΕΞ ΧΑΡΑΥΓΗΣ - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ - ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ ΑΚΑΔ ΠΟΔ
ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ - ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΒΟΪΟΥ
Α.Μ.Σ. ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ - ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
Β' Τοπικό Ε.Π.Σ. Κοζάνης (1ος Όμιλος | 20η Αγωνιστική)
ΑΕ ΑΝΩ ΚΩΜΗ - ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ
ΑΣ ΒΕΛΒΕΝΤΟ - Μ.ΑΛΕΞ.ΛΕΥΚΟΠΗΓΗΣ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΚΛΕΙΤΟΥ - Α.Ε.Κ. ΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ - ΚΗΠΟΥ- ΣΠΑΡΤΟΥ
ΠΡΟΟΔΟΣ ΜΕΤΑΞΑ - ΕΡΜΗΣ ΠΛΑΤΑΝΟΡΡΕΥΜΑΤΟΣ
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΠΡΩΤΟΧΩΡΙΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΓΙΛΟΥ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
Β' Τοπικό Ε.Π.Σ. Κοζάνης (2ος Όμιλος | 20η Αγωνιστική)
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΡΑΤΥΡΑΣ
ΔΑΦΝΗ ΠΟΛΥΜΥΛΟΥ - ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΙΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΡΕΠΑΝΟΥ
ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΚΑΣΤΡΟΥ - ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Μ ΑΛΕΞ ΑΡΔΑΣΣΑΣ - ΚΟΖΑΝΗ 2004
ΔΟΞΑ ΒΕΡΜΙΟΥ ΠΥΡΓΩΝ - ΑΕ ΠΕΡΔΙΚΚΑ
Επιμέλεια: Χρήστος Τσαρτσιανίδης | www.top-sport.gr