Ε.Π.Σ. Κοζάνης: Τα αποτελέσματα του Σαββάτου και το πρόγραμμα της Κυριακής σε Α' και Β' Τοπικό.
Αναλυτικά τα αποτελέσματα του Σαββάτου:
Α' Τοπικό Ε.Π.Σ. Κοζάνης (20η Αγωνιστική)
Σάββατο 22 Φεβρουαρίου
ΦΣ ΚΟΖΑΝΗ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΕΡΟΥ |
4-1 |
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ - ΑΚΑΔ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ |
1-1 |
ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΒΟΪΟΥ - ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ |
3-1 |
ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ |
0-1 |
B' Τοπικό Ε.Π.Σ. Κοζάνης (1ος Όμιλος | 19η Αγωνιστική)
Σάββατο 22 Φεβρουαρίου
ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ - ΑΣ ΒΕΛΒΕΝΤΟ |
1-0 |
ΕΡΜΗΣ ΠΛΑΤΑΝΟΡΡΕΥΜΑΤΟΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ |
1-2 |
B' Τοπικό Ε.Π.Σ. Κοζάνης (2ος Όμιλος | 19η Αγωνιστική)
Σάββατο 22 Φεβρουαρίου
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ - ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΙΑΣ |
5-1 |
ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΡΕΠΑΝΟΥ - Μ ΑΛΕΞ ΑΡΔΑΣΣΑΣ |
0-3 |
ΚΟΖΑΝΗ 2004 - ΠΡΟΟΔΟΣ ΚΟΜΝΗΝΩΝ |
3-0 α.α. |
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ - ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΚΑΣΤΡΟΥ 3-0
Το πρόγραμμα και οι διαιτητές της Κυριακής:
Α' Τοπικό Ε.Π.Σ. Κοζάνης (20η Αγωνιστική)
ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ - Μ ΑΛΕΞ ΧΑΡΑΥΓΗΣ
Γήπεδο:ΑΙΑΝΗΣ Ώρα:15.00 Παρατηρητής:ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Διαιτησία: ΚΟΥΤΣΩΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ-ΛΑΜΠΡΙΑΝΙΔΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-ΣΠΕΝΤΖΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Α.Μ.Σ. ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπεδο:ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ Ώρα:15.00 Παρατηρητής:ΤΣΙΜΕΝΤΕΡΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
Διαιτησία: ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΤΖΙΟΥΒΑΡΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ-ΣΑΒΒΟΥΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
B' Τοπικό Ε.Π.Σ. Κοζάνης (1ος Όμιλος | 19η Αγωνιστική)
ΑΕ ΑΝΩ ΚΩΜΗ - ΑΣΤΡΑΠΗ ΚΛΕΙΤΟΥ
Γήπεδο:ΑΝΩ ΚΩΜΗΣ Ώρα:15.00
Διαιτησία: ΖΟΥΓΡΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ-ΣΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ-ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
Μ.ΑΛΕΞ.ΛΕΥΚΟΠΗΓΗΣ - ΠΡΟΟΔΟΣ ΜΕΤΑΞΑ
Γήπεδο:ΡΟΔΙΑΝΗΣ Ώρα:15.00
Διαιτησία: ΠΟΥΡΛΟΥΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ- ΤΣΙΟΤΣΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ
Α.Ε.Κ. ΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ - ΚΗΠΟΥ- ΣΠΑΡΤΟΥ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΠΡΩΤΟΧΩΡΙΟΥ
Γήπεδο:ΠΡΩΤΟΧΩΡΙΟΥ Ώρα:15.00
Διαιτησία: ΚΑΡΑΤΕΡΠΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-ΣΥΚΟΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ-ΤΖΙΑΜΠΑΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΓΙΛΟΥ - Μ.Α.Π.Σ. ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
Γήπεδο:ΑΡΓΙΛΟΥ Ώρα:15.00
Διαιτησία: ΣΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ-ΒΑΡΔΙΑΜΠΑΣΗ ΖΟΥΜΠΟΥΛΙΑ-ΤΥΡΙΑΚΙΔΟΥ ΑΝΝΑ - ΜΑΡΙΑ
B' Τοπικό Ε.Π.Σ. Κοζάνης (2ος Όμιλος | 19η Αγωνιστική)
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΡΑΤΥΡΑΣ - ΔΑΦΝΗ ΠΟΛΥΜΥΛΟΥ
Γήπεδο:ΕΡΑΤΥΡΑΣ Ώρα:15.00
Διαιτησία: ΔΕΛΗΖΗΣΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ-ΠΑΠΑΓΕΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ-ΤΣΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΔΟΞΑ ΒΕΡΜΙΟΥ ΠΥΡΓΩΝ
Γήπεδο:ΛΙΑΠΕΙΟ (ΚΟΙΛΩΝ) Ώρα:15.00 Παρατηρητής:ΤΣΙΜΕΝΤΕΡΙΔΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ
Διαιτησία: ΚΡΙΚΕΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ- ΠΡΑΧΑΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ-ΠΕΛΕΤΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
Επιμέλεια: www.top-sport.gr