Συνεχίζονται τα πρωταθλήματα της Ε.Π.Σ. Κοζάνης το Σαββατοκύριακο.
Δείτε τους αγώνες:
(Αργότερα σε νέα δημοσίευση θα δείτε τις μέρες των αγώνων και τους διαιτητές)
Α' Τοπικό Ε.Π.Σ. Κοζάνης (18η Αγωνιστική)
ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ ΑΚΑΔ ΠΟΔ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΕΡΟΥ
ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ
ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΒΟΪΟΥ - ΦΣ ΚΟΖΑΝΗ
ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΚΑΔ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
Α.Μ.Σ. ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ - ΒΕΡΜΙΟ ΚΑΡΥΟΧΩΡΙΟΥ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - Μ ΑΛΕΞ ΧΑΡΑΥΓΗΣ
ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ - ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ
Β' Τοπικό Ε.Π.Σ. Κοζάνης (1ος Όμιλος | 17η Αγωνιστική)
ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ - ΠΡΟΟΔΟΣ ΜΕΤΑΞΑ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΚΛΕΙΤΟΥ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΠΡΩΤΟΧΩΡΙΟΥ
ΑΣ ΒΕΛΒΕΝΤΟ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ
ΑΕ ΑΝΩ ΚΩΜΗ - Μ.Α.Π.Σ. ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
Α.Ε.Κ. ΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ - ΚΗΠΟΥ- ΣΠΑΡΤΟΥ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
ΕΡΜΗΣ ΠΛΑΤΑΝΟΡΡΕΥΜΑΤΟΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΓΙΛΟΥ
Β' Τοπικό Ε.Π.Σ. Κοζάνης (2ος Όμιλος | 17η Αγωνιστική)
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΡΑΤΥΡΑΣ - ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΙΑΣ - Μ ΑΛΕΞ ΑΡΔΑΣΣΑΣ
ΔΑΦΝΗ ΠΟΛΥΜΥΛΟΥ - ΔΟΞΑ ΒΕΡΜΙΟΥ ΠΥΡΓΩΝ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ - ΠΡΟΟΔΟΣ ΚΟΜΝΗΝΩΝ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΡΕΠΑΝΟΥ - ΑΕ ΠΕΡΔΙΚΚΑ
ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΚΟΖΑΝΗ 2004
Οι Βαθμολογίες έως τώρα:
Α' Τοπικό
ΘΕΣΗ |
ΟΜΑΔΕΣ |
ΒΑΘΜΟΙ |
||||||||
1 |
ΦΣ ΚΟΖΑΝΗ |
46 |
||||||||
2 |
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ |
40 |
||||||||
3 |
ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ |
35 |
||||||||
4 |
ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ ΑΚΑΔ ΠΟΔ |
34 |
||||||||
5 |
ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΕΡΟΥ |
29 |
||||||||
6 |
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ |
27 |
||||||||
7 |
ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ |
25 |
||||||||
8 |
ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΒΟΪΟΥ |
20 |
||||||||
9 |
Μ ΑΛΕΞ ΧΑΡΑΥΓΗΣ |
19 |
||||||||
10 |
Α.Μ.Σ. ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ |
15 |
||||||||
11 |
ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ |
11 |
||||||||
12 |
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ |
10 |
||||||||
13 |
ΒΕΡΜΙΟ ΚΑΡΥΟΧΩΡΙΟΥ |
9 |
||||||||
14 |
ΑΚΑΔ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ |
9 |
||||||||
Β' Τοπικό (1ος Όμιλος)
ΘΕΣΗ |
ΟΜΑΔΕΣ |
ΒΑΘΜΟΙ |
1 |
ΑΣ ΒΕΛΒΕΝΤΟ |
40 |
2 |
ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ |
39 |
3 |
ΑΕ ΑΝΩ ΚΩΜΗ |
28 |
4 |
Μ.Α.Π.Σ. ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ |
28 |
5 |
ΑΣΤΡΑΠΗ ΚΛΕΙΤΟΥ |
25 |
6 |
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ |
25 |
7 |
Α.Ε.Κ. ΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ - ΚΗΠΟΥ- ΣΠΑΡΤΟΥ |
24 |
8 |
ΕΡΜΗΣ ΠΛΑΤΑΝΟΡΡΕΥΜΑΤΟΣ |
18 |
9 |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ |
16 |
10 |
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΠΡΩΤΟΧΩΡΙΟΥ |
13 |
11 |
ΠΡΟΟΔΟΣ ΜΕΤΑΞΑ |
9 |
12 |
Μ.ΑΛΕΞ.ΛΕΥΚΟΠΗΓΗΣ |
8 |
13 |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΓΙΛΟΥ |
0 |
Β' Τοπικό (2ος Όμιλος)
ΘΕΣΗ |
ΟΜΑΔΕΣ |
ΒΑΘΜΟΙ |
1 |
Μ ΑΛΕΞ ΑΡΔΑΣΣΑΣ |
40 |
2 |
ΔΟΞΑ ΒΕΡΜΙΟΥ ΠΥΡΓΩΝ |
36 |
3 |
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ |
34 |
4 |
ΑΕ ΠΕΡΔΙΚΚΑ |
33 |
5 |
ΚΟΖΑΝΗ 2004 |
27 |
6 |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΡΑΤΥΡΑΣ |
24 |
7 |
ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΙΑΣ |
23 |
8 |
ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΡΕΠΑΝΟΥ |
22 |
9 |
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ |
12 |
10 |
ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ |
12 |
11 |
ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΚΑΣΤΡΟΥ |
10 |
12 |
ΔΑΦΝΗ ΠΟΛΥΜΥΛΟΥ |
9 |
13 |
ΠΡΟΟΔΟΣ ΚΟΜΝΗΝΩΝ |
0 |
Επιμέλεια: Χρήστος Τσαρτσιανίδης | www.top-sport.gr