Μετά από αρκετό καιρό, θα δούμε ποδόσφαιρο και από τις τρεις κατηγορίες της Ε.Π.Σ. Κοζάνης.
Επιστρέφουν στα γήπεδα οι ομάδες του Γ' Τοπικού, έπειτα από την δίμηνη διακοπή.
Όπως κάθε βδομάδα, έτσι και αυτό το Σαββατοκύριακο θα διεξαχθούν δυνατά παιχνίδια, κυρίως στο Α Τοπικό.
Αναλυτικά το πρόγραμμα στις τρεις κατηγορίες:
Α' ΤΟΠΙΚΟ Ε.Π.Σ. Κοζάνης (19η Αγωνιστική) |
Σάββατο 31 Ιανουαρίου 2015 (15:00) |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ – Α.Ε.Π. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΩΝ |
Α.Ε. ΚΟΖΑΝΗΣ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ |
ΑΣΤΡΑΠΗ ΚΛΕΙΤΟΥ – Α.Σ. ΒΕΛΒΕΝΤΟ |
Κυριακή 1 Φεβρουαρίου 2015 (15:00) |
ΑΠΟΛΛΩΝ 2010 ΑΚΡΙΝΗΣ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΦΟΥΦΑ |
Α.Μ.Σ. ΓΑΛΑΤΙΝΗ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΡΑΤΥΡΑΣ – ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ 2007 ΠΤΟΛ/ΔΑΣ |
Α.Ε. ΕΛΙΜΕΙΑΣ – Α.Ε. ΠΕΡΔΙΚΚΑ |
ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ – ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΒΟΪΟΥ |
Β' ΤΟΠΙΚΟ Ε.Π.Σ. Κοζάνης (1ος Όμιλος, 15η Αγωνιστική) |
Σάββατο 31 Ιανουαρίου 2015 (15:00 |
Α.Ε. ΑΝΩ ΚΩΜΗΣ – Α.Ε. ΚΡΑΝΙΔΙΩΝ |
Κυριακή 1 Φεβρουαρίου 2015 (11:00) |
ΚΟΖΑΝΗ 2004 – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΠΡΩΤΟΧΩΡΙΟΥ |
Κυριακή 1 Φεβρουαρίου 2015 (15:00) |
Α.Ο. ΤΡΑΝΟΒΑΛΤΟΥ – ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ |
ΙΩΝΙΚΟΣ ΒΑΘΥΛΑΚΚΟΥ – ΔΟΞΑ ΡΟΔΙΑΝΗΣ |
Φ.Σ. ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΕΡΟΥ – ΕΛΑΤΟΣ ΕΛΑΤΗΣ |
Μ.Α.Π.Σ. ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΕΡΜΗΣ ΠΛΑΤΑΝΟΡΡΕΥΜΑΤΟΣ |
Μ. ΑΛΕΞ. ΛΕΥΚΟΠΗΓΗΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ |
Β' ΤΟΠΙΚΟ Ε.Π.Σ. Κοζάνης (2ος Όμιλος, 15η Αγωνιστική) |
Σάββατο 31 Ιανουαρίου 2015 (15:00) |
ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ – ΕΡΜΗΣ ΑΣΒΕΣΤΟΠΕΤΡΑΣ |
ΒΕΡΜΙΟΝ ΚΑΡΥΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΡΗΣ ΜΑΥΡΟΠΗΓΗΣ |
ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΚΑΣΤΡΟΥ – ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ |
Α.Σ. ΠΟΝΤΟΚΩΜΗΣ – Ε.Α.Σ. ΑΝΘΟΤΟΠΟΣ |
Κυριακή 1 Φεβρουαρίου 2015 (15:00) |
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΡΥΟΒΡΥΣΗΣ – Μ. ΑΛΕΞ. ΑΡΔΑΣΣΑΣ |
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ ΚΟΖΑΝΗΣ – Μ. ΑΛΕΞ. ΧΑΡΑΥΓΗΣ |
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΑΝΩΝ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ |
Γ' ΤΟΠΙΚΟ Ε.Π.Σ. Κοζάνης (1ος Όμιλος, 10η Αγωνιστική) |
Σάββατο 31 Ιανουαρίου 2015 (15:00) |
ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ – ΑΙΑΣ ΜΙΚΡΟΒΑΛΤΟΥ |
Α.Ε. ΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ-ΚΗΠΟΥ-ΣΠΑΡΤΟΥ – ΠΡΟΟΔΟΣ ΜΕΤΑΞΑ |
Κυριακή 1 Φεβρουαρίου 201 (11:00) |
Α.Ο. ΚΡΟΚΟΥ – ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΟΒΡΥΣΗΣ |
Κυριακή 1 Φεβρουαρίου 2015 (15:00) |
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΥΛΩΝ – ΕΛΠΙΔΕΣ Α.Ε. ΚΟΖΑΝΗΣ |
Γ' ΤΟΠΙΚΟ Ε.Π.Σ. Κοζάνης (2ος Όμιλος, 10η Αγωνιστική) |
Σάββατο 31 Ιανουαρίου 2015 (15:00) |
ΔΡΑΣΙΣ ΤΣΟΤΥΛΙΟΥ – Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΟΖΑΝΗΣ |
Κυριακή 1 Φεβρουαρίου 2015 (15:00) |
ΔΟΞΑ ΒΕΡΜΙΟΥ ΠΥΡΓΩΝ – Α.Ε.Κ. ΚΑΛΑΜΙΑΣ |
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΡΟΣΕΡΟΥ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΥ |
Α.Σ. ΚΑΡΥΔΙΤΣΑΣ – ΑΚΑΔ. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ |
Επιμέλεια: Τσαρτσιανίδης Χρήστος – www.top-sport.gr