Συνεχίζεται το πρωτάθλημα της Ε.Π.Σ. Κοζάνης και στις τρεις κατηγορίες, μετά από την διακοπή που είχαμε λόγω του αδικοχαμένου φιλάθλου
του Εθνικού Πειραιώς Κώστα Κατσούλη.
Δείτε αναλυτικά το πρόγραμμα στο Α Τοπικό, στους δύο Ομίλους του Β Τοπικού καθώς και στο Γ Τοπικό.
Α' ΤΟΠΙΚΟ Ε.Π.Σ. Κοζάνης |
11 Οκτωβρίου 2014 (16:00) |
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΦΟΥΦΑ – ΑΠΟΛΛΩΝ 2010 ΑΚΡΙΝΗΣ |
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ – Α.Μ.Σ. ΓΑΛΑΤΙΝΗ |
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ – Α.Ε. ΚΟΖΑΝΗΣ |
Α.Σ. ΒΕΛΒΕΝΤΟ – ΑΣΤΡΑΠΗ ΚΛΕΙΤΟΥ |
ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΒΟΪΟΥ – ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ |
12 Οκτωβρίου 2014 (16:00) |
Α.Ε.Π. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΩΝ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ |
Α.Ε. ΠΕΡΔΙΚΚΑ – Α.Ε. ΕΛΙΜΕΙΑΣ |
ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ 2007 ΠΤΟΛ/ΔΑΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΡΑΤΥΡΑΣ |
B' ΤΟΠΙΚΟ Ε.Π.Σ. Κοζάνης (1ος Όμιλος) |
11 Οκτωβρίου 2014 16:00 |
Α.Ε. ΑΝΩ ΚΩΜΗΣ – Μ. ΑΛΕΞ. ΛΕΥΚΟΠΗΓΗΣ |
12 Οκτωβρίου 2014 (12:00) |
ΚΟΖΑΝΗ 2004 – ΕΛΑΤΟΣ ΕΛΑΤΗΣ |
12 Οκτωβρίου 2014 (16:00) |
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΠΡΩΤΟΧΩΡΙΟΥ – ΕΡΜΗΣ ΠΛΑΤΑΝΟΡΡΕΥΜΑΤΟΣ |
Φ.Σ. ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΕΡΟΥ – ΔΟΞΑ ΡΟΔΙΑΝΗΣ |
Α.Ο. ΤΡΑΝΟΒΑΛΤΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ |
ΙΩΝΙΚΟΣ ΒΑΘΥΛΑΚΚΟΥ – Α.Ε. ΚΡΑΝΙΔΙΩΝ |
Μ.Α.Π.Σ. ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ |
B' ΤΟΠΙΚΟ Ε.Π.Σ. Κοζάνης (2ος Όμιλος) |
11 Οκτωβρίου 2014 (16:00) |
ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΚΑΣΤΡΟΥ – Ε.Α.Σ. ΑΝΘΟΤΟΠΟΣ |
ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ – ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ |
Μ. ΑΛΕΞ. ΑΡΔΑΣΣΑΣ – Μ. ΑΛΕΞ. ΧΑΡΑΥΓΗΣ |
12 Οκτωβρίου 2014 (16:00) |
Α.Σ. ΠΟΝΤΟΚΩΜΗΣ – ΒΕΡΜΙΟΝ ΚΑΡΥΟΧΩΡΙΟΥ |
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΑΝΩΝ – ΑΡΗΣ ΜΑΥΡΟΠΗΓΗΣ |
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ ΚΟΖΑΝΗΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ |
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΡΥΟΒΡΥΣΗΣ – ΕΡΜΗΣ ΑΣΒΕΣΤΟΠΕΤΡΑΣ |
Γ' ΤΟΠΙΚΟ Ε.Π.Σ. Κοζάνης (1ος Όμιλος) |
11 Οκτωβρίου 2014 (16:00) |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΓΙΛΟΥ – ΠΡΟΟΔΟΣ ΜΕΤΑΞΑ |
Α.Ε. ΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ-ΚΗΠΟΥ-ΣΠΑΡΤΟΥ – ΑΙΑΣ ΜΙΚΡΟΒΑΛΤΟΥ |
ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ – ΕΛΠΙΔΕΣ Α.Ε. ΚΟΖΑΝΗΣ |
12 Οκτωβρίου 2014 (16:00) |
Α.Ο. ΚΡΟΚΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΥΛΩΝ |
Γ' ΤΟΠΙΚΟ Ε.Π.Σ. Κοζάνης (2ος Όμιλος) |
11 Οκτωβρίου 2014 (16:00) |
ΑΡΗΣ ΚΑΛΟΝΕΡΙΟΥ – ΑΚΑΔ. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ |
ΔΡΑΣΙΣ ΤΣΟΤΥΛΙΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΡΟΣΕΡΟΥ |
ΔΟΞΑ ΒΕΡΜΙΟΥ ΠΥΡΓΩΝ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΥ |
12 Οκτωβρίου 2014 (12:00) |
Α.Σ. ΚΑΡΥΔΙΤΣΑΣ – Α.Ε.Κ. ΚΑΛΑΜΙΑΣ |
Επιμέλεια: Τσαρτσιανίδης Χρήστος - www.top-sport.gr