Οι αναβληθέντες αγώνες του Β' και Γ' Τοπικού Ε.Π.Σ. Κοζάνης διεξήχθησαν σήμερα Κυριακή.
Δείτε όλα τα αποτελέσματα και τις βαθμολογίες.
Αναλυτικά:
Β' Τοπικό Ε.Π.Σ. Κοζάνης (1ος Όμιλος - 15η Αγωνιστική) | |
17 Ιανουαρίου | |
ΙΩΝΙΚΟΣ ΒΑΘΥΛΑΚΚΟΥ – Α.Ε. ΑΝΩ ΚΩΜΗΣ | 1-1 |
14 Φεβρουαρίου | |
Α.Ε. ΕΛΙΜΕΙΑΣ – Α.Ε. ΚΡΑΝΙΔΙΩΝ | 2-0 |
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΠΡΩΤΟΧΩΡΙΟΥ – ΕΛΠΙΔΕΣ Α.Ε. ΚΟΖΑΝΗΣ | 1-5 |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ – Μ. ΑΛΕΞ. ΛΕΥΚΟΠΗΓΗΣ | 1-0 |
ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΟΒΡΥΣΗΣ – Μ.Α.Π.Σ. ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ | 1-1 |
ΕΛΑΤΟΣ ΕΛΑΤΗΣ – ΕΡΜΗΣ ΠΛΑΤΑΝΟΡΡΕΥΜΑΤΟΣ | 4-2 |
Β' Τοπικό Ε.Π.Σ. Κοζάνης (2ος Όμιλος - 15η Αγωνιστική) | |
16 Ιανουαρίου | |
Α.Σ. ΠΟΝΤΟΚΩΜΗΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΡΥΟΒΡΥΣΗΣ | 1-2 |
14 Φεβρουαρίου | |
ΚΟΖΑΝΗ 2004 – ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ | 1-4 |
ΕΡΜΗΣ ΑΣΒΕΣΤΟΠΕΤΡΑΣ – Μ. ΑΛΕΞ. ΧΑΡΑΥΓΗΣ | 1-2 |
ΒΕΡΜΙΟΝ ΚΑΡΥΟΧΩΡΙΟΥ – Α.Μ.Σ. ΓΑΛΑΤΙΝΗ | 1-5 |
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ – ΔΡΑΣΙΣ ΤΣΟΤΥΛΙΟΥ | 3-5 |
Ε.Α.Σ. ΑΝΘΟΤΟΠΟΣ – ΑΚΑΔ. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ | 1-2 |
Α.Ε. ΠΕΡΔΙΚΚΑ – ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΚΑΣΤΡΟΥ | 3-1 |
Γ' Τοπικό Ε.Π.Σ. Κοζάνης (15η Αγωνιστική) | |
16 Ιανουαρίου | |
ΕΛΠΙΔΕΣ ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΥ – Α.Ε. ΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ | 4-0 |
17 Ιανουαρίου | |
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΥΛΩΝ – ΑΙΑΣ ΜΙΚΡΟΒΑΛΤΟΥ | 1-2 |
14 Φεβρουαρίου | |
ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ – ΔΟΞΑ ΒΕΡΜΙΟΥ ΠΥΡΓΩΝ | 0-2 |
ΠΡΟΟΔΟΣ ΚΟΜΝΗΝΩΝ – ΔΟΞΑ ΡΟΔΙΑΝΗΣ | 2-2 |
ΠΡΟΟΔΟΣ ΜΕΤΑΞΑ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΑΝΩΝ | 0-5 |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΓΙΛΟΥ – Α.Ο. ΚΡΟΚΟΥ | 3-1 |
Οι βαθμολογίες:
Β' Τοπικό Ε.Π.Σ. Κοζάνης (1ος Όμιλος) | ||
ΘΕΣΗ | ΟΜΑΔΕΣ | ΒΑΘΜΟΙ |
1 | Α.Ε. ΕΛΙΜΕΙΑΣ | 43 |
2 | Α.Ε.Κ. ΚΑΛΑΜΙΑΣ | 39 |
3 | Α.Ε. ΑΝΩ ΚΩΜΗΣ | 36 |
4 | Α.Ε. ΚΡΑΝΙΔΙΩΝ | 36 |
5 | ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΟΒΡΥΣΗΣ | 30 |
6 | Μ.Α.Π.Σ. ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ | 27 |
7 | ΕΡΜΗΣ ΠΛΑΤΑΝΟΡΡΕΥΜΑΤΟΣ | 25 |
8 | ΕΛΑΤΟΣ ΕΛΑΤΗΣ | 24 |
9 | ΕΛΠΙΔΕΣ Α.Ε. ΚΟΖΑΝΗΣ | 21 |
10 | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ | 18 |
11 | ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΠΡΩΤΟΧΩΡΙΟΥ | 14 |
12 | ΙΩΝΙΚΟΣ ΒΑΘΥΛΑΚΚΟΥ | 12 |
13 | Μ. ΑΛΕΞ. ΛΕΥΚΟΠΗΓΗΣ | 3 |
14 | Α.Ο. ΤΡΑΝΟΒΑΛΤΟΥ | -6 |
Β' Τοπικό Ε.Π.Σ. Κοζάνης (2ος Όμιλος) | ||
ΘΕΣΗ | ΟΜΑΔΕΣ | ΒΑΘΜΟΙ |
1 | Α.Μ.Σ. ΓΑΛΑΤΙΝΗ | 38 |
2 | Ε.Α.Σ. ΑΝΘΟΤΟΠΟΣ | 34 |
3 | ΔΡΑΣΙΣ ΤΣΟΤΥΛΙΟΥ | 32 |
4 | ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΡΥΟΒΡΥΣΗΣ | 31 |
5 | Μ. ΑΛΕΞ. ΧΑΡΑΥΓΗΣ | 28 |
6 | ΒΕΡΜΙΟ ΚΑΡΥΟΧΩΡΙΟΥ | 27 |
7 | ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΚΑΣΤΡΟΥ | 20 |
8 | ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ | 20 |
9 | ΚΟΖΑΝΗ 2004 | 19 |
10 | Α.Σ. ΠΟΝΤΟΚΩΜΗΣ | 16 |
11 | ΑΚΑΔ. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ | 16 |
12 | ΕΡΜΗΣ ΑΣΒΕΣΤΟΠΕΤΡΑΣ | 15 |
13 | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ | 14 |
14 | Α.Ε. ΠΕΡΔΙΚΚΑ | 13 |
Γ' Τοπικό Ε.Π.Σ. Κοζάνης | ||
ΘΕΣΗ | ΟΜΑΔΕΣ | ΒΑΘΜΟΙ |
1 | ΕΛΠΙΔΕΣ ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΥ | 46 |
2 | ΔΟΞΑ ΒΕΡΜΙΟΥ ΠΥΡΓΩΝ | 44 |
3 | ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΑΝΩΝ | 40 |
4 | Α.Σ. ΚΑΡΥΔΙΤΣΑΣ | 34 |
5 | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΓΙΛΟΥ | 33 |
6 | ΠΡΟΟΔΟΣ ΜΕΤΑΞΑ | 24 |
7 | ΠΡΟΟΔΟΣ ΚΟΜΝΗΝΩΝ | 22 |
8 | Α.Ε. ΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ | 18 |
9 | Α.Ο. ΚΡΟΚΟΥ | 18 |
10 | ΑΙΑΣ ΜΙΚΡΟΒΑΛΤΟΥ | 18 |
11 | ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΥΛΩΝ | 15 |
12 | ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ | 14 |
13 | ΔΟΞΑ ΡΟΔΙΑΝΗΣ | 3 |
14 | ΜΑΚΕΔΟΝΟΜΑΧΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ | -14 |