Αρκετά παιχνίδια είχαμε και αυτό το Σαββατοκύριακο στα γήπεδα της Ε.Π.Σ. Κοζάνης.
Δείτε τα αποτελέσματα και τις βαθμολογίες από τις τρεις κατηγορίες.
Αναλυτικά:
Α' Τοπικό Ε.Π.Σ. Κοζάνης (12η Αγωνιστική) | |
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ | 1-1 |
Α.Σ. ΒΕΛΒΕΝΤΟ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ | 1-1 |
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ ΚΟΖΑΝΗΣ – ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΒΟΪΟΥ | 0-0 |
Α.Ε. ΚΟΖΑΝΗΣ – ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ | 1-2 |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΡΑΤΥΡΑΣ – Μ. ΑΛΕΞ. ΑΡΔΑΣΣΑΣ | 3-0 |
Α.Ε.Π. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΩΝ – ΑΣΤΡΑΠΗ ΚΛΕΙΤΟΥ | 6-2 |
Φ.Σ. ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΕΡΟΥ – ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ | 2-0 |
Δευτέρα 23 Νοεμβρίου (15:30) | |
ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΦΟΥΦΑ |
Β' Τοπικό Ε.Π.Σ. Κοζάνης (1ος Όμιλος - 9η Αγωνιστική) | |
ΕΛΠΙΔΕΣ Α.Ε. ΚΟΖΑΝΗΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ | 2-1 |
Α.Ε. ΚΡΑΝΙΔΙΩΝ – Α.Ε.Κ. ΚΑΛΑΜΙΑΣ | 1-2 |
Μ. ΑΛΕΞ. ΛΕΥΚΟΠΗΓΗΣ – Α.Ε. ΕΛΙΜΕΙΑΣ | 1-5 |
Α.Ε. ΑΝΩ ΚΩΜΗΣ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΠΡΩΤΟΧΩΡΙΟΥ | 1-0 |
ΕΡΜΗΣ ΠΛΑΤΑΝΟΡΡΕΥΜΑΤΟΣ – ΙΩΝΙΚΟΣ ΒΑΘΥΛΑΚΚΟΥ | 2-1 |
ΕΛΑΤΟΣ ΕΛΑΤΗΣ – Μ.Α.Π.Σ. ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ | 0-1 |
Β' Τοπικό Ε.Π.Σ. Κοζάνης (2ος Όμιλος - 9η Αγωνιστική) | |
ΕΡΜΗΣ ΑΣΒΕΣΤΟΠΕΤΡΑΣ – ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΚΑΣΤΡΟΥ | 4-3 |
ΑΚΑΔ. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ – ΒΕΡΜΙΟΝ ΚΑΡΥΟΧΩΡΙΟΥ | 0-2 |
Μ. ΑΛΕΞ. ΧΑΡΑΥΓΗΣ – Ε.Α.Σ. ΑΝΘΟΤΟΠΟΣ | 2-1 |
ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ | 1-1 |
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΡΥΟΒΡΥΣΗΣ – ΚΟΖΑΝΗ 2004 | 1-1 |
Α.Ε. ΠΕΡΔΙΚΚΑ – ΔΡΑΣΙΣ ΤΣΟΤΥΛΙΟΥ | 1-0 |
Α.Μ.Σ. ΓΑΛΑΤΙΝΗ – Α.Σ. ΠΟΝΤΟΚΩΜΗΣ | 3-0 |
Γ' Τοπικό Ε.Π.Σ. Κοζάνης (9η Αγωνιστική) | |
ΔΟΞΑ ΒΕΡΜΙΟΥ ΠΥΡΓΩΝ – ΠΡΟΟΔΟΣ ΚΟΜΝΗΝΩΝ | 4-0 |
ΕΛΠΙΔΕΣ ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΥ – ΑΙΑΣ ΜΙΚΡΟΒΑΛΤΟΥ | 2-1 |
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΑΝΩΝ – Α.Σ. ΚΑΡΥΔΙΤΣΑΣ | 5-1 |
ΔΟΞΑ ΡΟΔΙΑΝΗΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΓΙΛΟΥ | 0-2 |
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΥΛΩΝ – Α.Ο. ΚΡΟΚΟΥ | 3-1 |
ΜΑΚΕΔΟΝΟΜΑΧΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ – ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ | |
Α.Ε. ΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ-ΚΗΠΟΥ-ΣΠΑΡΤΟΥ – ΠΡΟΟΔΟΣ ΜΕΤΑΞΑ | 0-2 |
Οι βαθμολογίες:
Α' Τοπικό Ε.Π.Σ. Κοζάνης | ||
ΘΕΣΗ | ΟΜΑΔΕΣ | ΒΑΘΜΟΙ |
1 | ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΦΟΥΦΑ | 29 |
2 | Α.Ε.Π. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΩΝ | 29 |
3 | ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ | 24 |
4 | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ | 24 |
5 | Φ.Σ. ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΕΡΟΥ | 21 |
6 | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΡΑΤΥΡΑΣ | 19 |
7 | ΑΣΤΡΑΠΗ ΚΛΕΙΤΟΥ | 17 |
8 | ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ | 17 |
9 | Α.Σ. ΒΕΛΒΕΝΤΟ | 15 |
10 | ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΒΟΪΟΥ | 14 |
11 | Α.Ε. ΚΟΖΑΝΗΣ | 14 |
12 | ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ | 13 |
13 | ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ ΚΟΖΑΝΗΣ | 10 |
14 | ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ | 9 |
15 | Μ. ΑΛΕΞ. ΑΡΔΑΣΣΑΣ | 8 |
16 | ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ | 0 |
Β' Τοπικό Ε.Π.Σ. Κοζάνης (1ος Όμιλος) | ||
ΘΕΣΗ | ΟΜΑΔΕΣ | ΒΑΘΜΟΙ |
1 | Α.Ε. ΕΛΙΜΕΙΑΣ | 25 |
2 | Α.Ε. ΑΝΩ ΚΩΜΗΣ | 24 |
3 | Α.Ε. ΚΡΑΝΙΔΙΩΝ | 22 |
4 | Α.Ε.Κ. ΚΑΛΑΜΙΑΣ | 17 |
5 | ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΟΒΡΥΣΗΣ | 17 |
6 | ΕΛΠΙΔΕΣ Α.Ε. ΚΟΖΑΝΗΣ | 17 |
7 | ΕΛΑΤΟΣ ΕΛΑΤΗΣ | 12 |
8 | ΕΡΜΗΣ ΠΛΑΤΑΝΟΡΡΕΥΜΑΤΟΣ | 12 |
9 | Μ.Α.Π.Σ. ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ | 10 |
10 | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ | 9 |
11 | ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΠΡΩΤΟΧΩΡΙΟΥ | 7 |
12 | ΙΩΝΙΚΟΣ ΒΑΘΥΛΑΚΚΟΥ | 7 |
13 | Μ. ΑΛΕΞ. ΛΕΥΚΟΠΗΓΗΣ | -4 |
14 | Α.Ο. ΤΡΑΝΟΒΑΛΤΟΥ | -6 |
Β' Τοπικό Ε.Π.Σ. Κοζάνης (2ος Όμιλος) | ||
ΘΕΣΗ | ΟΜΑΔΕΣ | ΒΑΘΜΟΙ |
1 | Α.Μ.Σ. ΓΑΛΑΤΙΝΗ | 22 |
2 | Ε.Α.Σ. ΑΝΘΟΤΟΠΟΣ | 21 |
3 | ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΡΥΟΒΡΥΣΗΣ | 17 |
4 | ΔΡΑΣΙΣ ΤΣΟΤΥΛΙΟΥ | 16 |
5 | ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΚΑΣΤΡΟΥ | 15 |
6 | ΒΕΡΜΙΟΝ ΚΑΡΥΟΧΩΡΙΟΥ | 14 |
7 | ΕΡΜΗΣ ΑΣΒΕΣΤΟΠΕΤΡΑΣ | 12 |
8 | Μ. ΑΛΕΞ. ΧΑΡΑΥΓΗΣ | 11 |
9 | ΚΟΖΑΝΗ 2004 | 10 |
10 | Α.Σ. ΠΟΝΤΟΚΩΜΗΣ | 10 |
11 | ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ | 7 |
12 | ΑΚΑΔ. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ | 6 |
13 | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ | 4 |
14 | Α.Ε. ΠΕΡΔΙΚΚΑ | 4 |
Γ' Τοπικό Ε.Π.Σ. Κοζάνης | ||
ΘΕΣΗ | ΟΜΑΔΕΣ | ΒΑΘΜΟΙ |
1 | ΕΛΠΙΔΕΣ ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΥ | 25 |
2 | ΔΟΞΑ ΒΕΡΜΙΟΥ ΠΥΡΓΩΝ | 23 |
3 | ΠΡΟΟΔΟΣ ΜΕΤΑΞΑ | 20 |
4 | ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΑΝΩΝ | 19 |
5 | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΓΙΛΟΥ | 18 |
6 | Α.Σ. ΚΑΡΥΔΙΤΣΑΣ | 16 |
7 | ΠΡΟΟΔΟΣ ΚΟΜΝΗΝΩΝ | 13 |
8 | Α.Ο. ΚΡΟΚΟΥ | 10 |
9 | ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ | 6 |
10 | ΑΙΑΣ ΜΙΚΡΟΒΑΛΤΟΥ | 6 |
11 | Α.Ε. ΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ-ΚΗΠΟΥ-ΣΠΑΡΤΟΥ | 6 |
12 | ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΥΛΩΝ | 6 |
13 | ΔΟΞΑ ΡΟΔΙΑΝΗΣ | -2 |
14 | ΜΑΚΕΔΟΝΟΜΑΧΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ | -10 |