Η 3η αγωνιστική του Β' και Γ' Τοπικού Ε.Π.Σ. Κοζάνης διεξήχθη αυτό το Σαββατοκύριακο.
Αναβλήθηκε το παιχνίδι της Αναγέννησης Λιβαδερού με την Άνω Κώμη, λόγω πυκνής ομίχλης.
Αναλυτικά τα αποτελέσματα:
Β' Τοπικό Ε.Π.Σ. Κοζάνης (1ος Όμιλος, 3η Αγωνιστική) |
|
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ – Α.Ε. ΑΝΩ ΚΩΜΗΣ |
Αναβολή |
ΙΩΝΙΚΟΣ ΒΑΘΥΛΑΚΚΟΥ – Μ.Α.Π.Σ. ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ |
0-2 |
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΠΡΩΤΟΧΩΡΙΟΥ – ΕΡΜΗΣ ΠΛΑΤΑΝΟΡΡΕΥΜΑΤΟΣ |
5-6 |
Α.Ε. ΕΛΙΜΕΙΑΣ – ΕΛΠΙΔΕΣ Α.Ε. ΚΟΖΑΝΗΣ |
3-0 |
Α.Ε.Κ. ΚΑΛΑΜΙΑΣ – Μ. ΑΛΕΞ. ΛΕΥΚΟΠΗΓΗΣ |
4-3 |
Α.Ο. ΤΡΑΝΟΒΑΛΤΟΥ – Α.Ε. ΚΡΑΝΙΔΙΩΝ |
0-3 (α.α.) |
ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΟΒΡΥΣΗΣ – ΕΛΑΤΟΣ ΕΛΑΤΗΣ |
3-1 |
Β' Τοπικό Ε.Π.Σ. Κοζάνης (2ος Όμιλος, 3η Αγωνιστική) |
|
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΡΥΟΒΡΥΣΗΣ |
1-3 |
Ε.Α.Σ. ΑΝΘΟΤΟΠΟΣ – ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΚΑΣΤΡΟΥ |
0-1 |
ΔΡΑΣΙΣ ΤΣΟΤΥΛΙΟΥ – ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ |
3-3 |
Α.Σ. ΠΟΝΤΟΚΩΜΗΣ – ΑΚΑΔ. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ |
1-1 |
ΒΕΡΜΙΟΝ ΚΑΡΥΟΧΩΡΙΟΥ – Μ. ΑΛΕΞ. ΧΑΡΑΥΓΗΣ |
3-2 |
ΚΟΖΑΝΗ 2004 – Α.Μ.Σ. ΓΑΛΑΤΙΝΗ |
1-3 |
Α.Ε. ΠΕΡΔΙΚΚΑ – ΕΡΜΗΣ ΑΣΒΕΣΤΟΠΕΤΡΑΣ |
0-3 |
Γ' Τοπικό Ε.Π.Σ. Κοζάνης (3η Αγωνιστική) |
|
Α.Σ. ΚΑΡΥΔΙΤΣΑΣ – Α.Ε. ΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ-ΚΗΠΟΥ-ΣΠΑΡΤΟΥ |
2-0 |
Α.Ο. ΚΡΟΚΟΥ – ΔΟΞΑ ΡΟΔΙΑΝΗΣ |
2-0 |
ΠΡΟΟΔΟΣ ΜΕΤΑΞΑ – ΑΙΑΣ ΜΙΚΡΟΒΑΛΤΟΥ |
4-2 |
ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΑΝΩΝ |
0-4 |
ΠΡΟΟΔΟΣ ΚΟΜΝΗΝΩΝ – ΜΑΚΕΔΟΝΟΜΑΧΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ |
5-0 |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΓΙΛΟΥ – ΔΟΞΑ ΒΕΡΜΙΟΥ ΠΥΡΓΩΝ |
4-5 |
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΥΛΩΝ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΥ |
1-7 |
Οι βαθμολογίες των πρωταθλημάτων
Β' Τοπικό Ε.Π.Σ. Κοζάνης (1ος Όμιλος) |
|||
ΘΕΣΗ |
ΟΜΑΔΕΣ |
ΑΓΩΝΕΣ |
ΒΑΘΜΟΙ |
1 |
ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΟΒΡΥΣΗΣ |
3 |
7 |
2 |
Α.Ε. ΕΛΙΜΕΙΑΣ |
2 |
7 |
3 |
Α.Ε. ΚΡΑΝΙΔΙΩΝ |
2 |
7 |
4 |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ |
3 |
6 |
5 |
Α.Ε. ΑΝΩ ΚΩΜΗΣ |
3 |
6 |
6 |
Α.Ε.Κ. ΚΑΛΑΜΙΑΣ |
3 |
6 |
7 |
ΕΛΠΙΔΕΣ Α.Ε. ΚΟΖΑΝΗΣ |
3 |
4 |
8 |
ΕΛΑΤΟΣ ΕΛΑΤΗΣ |
3 |
3 |
9 |
ΕΡΜΗΣ ΠΛΑΤΑΝΟΡΡΕΥΜΑΤΟΣ |
3 |
3 |
10 |
ΙΩΝΙΚΟΣ ΒΑΘΥΛΑΚΚΟΥ |
3 |
3 |
11 |
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΠΡΩΤΟΧΩΡΙΟΥ |
3 |
1 |
12 |
Μ.Α.Π.Σ. ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ |
3 |
0 |
13 |
Μ. ΑΛΕΞ. ΛΕΥΚΟΠΗΓΗΣ |
3 |
-4 |
14 |
Α.Ο. ΤΡΑΝΟΒΑΛΤΟΥ |
3 |
-4 |
Β' Τοπικό Ε.Π.Σ. Κοζάνης (2ος Όμιλος) |
|||
ΘΕΣΗ |
ΟΜΑΔΕΣ |
ΑΓΩΝΕΣ |
ΒΑΘΜΟΙ |
1 |
Α.Μ.Σ. ΓΑΛΑΤΙΝΗ |
3 |
9 |
2 |
ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΚΑΣΤΡΟΥ |
3 |
7 |
3 |
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΡΥΟΒΡΥΣΗΣ |
3 |
6 |
4 |
Ε.Α.Σ. ΑΝΘΟΤΟΠΟΣ |
3 |
6 |
5 |
ΒΕΡΜΙΟΝ ΚΑΡΥΟΧΩΡΙΟΥ |
3 |
6 |
6 |
ΕΡΜΗΣ ΑΣΒΕΣΤΟΠΕΤΡΑΣ |
3 |
4 |
7 |
ΔΡΑΣΙΣ ΤΣΟΤΥΛΙΟΥ |
3 |
4 |
8 |
ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ |
3 |
4 |
9 |
Α.Σ. ΠΟΝΤΟΚΩΜΗΣ |
3 |
4 |
10 |
Μ. ΑΛΕΞ. ΧΑΡΑΥΓΗΣ |
3 |
2 |
11 |
ΑΚΑΔ. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ |
3 |
2 |
12 |
ΚΟΖΑΝΗ 2004 |
3 |
1 |
13 |
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ |
3 |
1 |
14 |
Α.Ε. ΠΕΡΔΙΚΚΑ |
3 |
-2 |
Γ' Τοπικό Ε.Π.Σ. Κοζάνης |
|||
ΘΕΣΗ |
ΟΜΑΔΕΣ |
ΑΓΩΝΕΣ |
ΒΑΘΜΟΙ |
1 |
ΕΛΠΙΔΕΣ ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΥ |
3 |
9 |
2 |
ΔΟΞΑ ΒΕΡΜΙΟΥ ΠΥΡΓΩΝ |
3 |
9 |
3 |
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΑΝΩΝ |
3 |
7 |
4 |
Α.Σ. ΚΑΡΥΔΙΤΣΑΣ |
3 |
6 |
5 |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΓΙΛΟΥ |
3 |
6 |
6 |
ΠΡΟΟΔΟΣ ΚΟΜΝΗΝΩΝ |
3 |
4 |
7 |
ΠΡΟΟΔΟΣ ΜΕΤΑΞΑ |
3 |
4 |
8 |
Α.Ο. ΚΡΟΚΟΥ |
3 |
4 |
9 |
ΑΙΑΣ ΜΙΚΡΟΒΑΛΤΟΥ |
3 |
3 |
10 |
Α.Ε. ΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ-ΚΗΠΟΥ-ΣΠΑΡΤΟΥ |
3 |
3 |
11 |
ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ |
3 |
1 |
12 |
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΥΛΩΝ |
3 |
0 |
13 |
ΔΟΞΑ ΡΟΔΙΑΝΗΣ |
3 |
-5 |
14 |
ΜΑΚΕΔΟΝΟΜΑΧΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ |
3 |
-9 |
Επιμέλεια: Τσαρτσιανίδης Χρήστος - www.top-sport.gr