Στις 17 Ιουνίου θα ξεκινήσει το 4ο Τουρνουά Ποδοσφαίρου στην Σιάτιστα.
Δείτε πως διαμορφώθηκαν οι δύο όμιλοι, καθώς και τις αγωνιστικές.
Αναλυτικά:
Α’ ΟΜΙΛΟΣ | Β’ ΟΜΙΛΟΣ |
ΟΜΑΔΑ Α1-ΤΑ ΝΤΟΠΙΑ | ΟΜΑΔΑ Β1-COCA NOSTRA |
ΟΜΑΔΑ Α2-ΧΑΒΑΛΕΝΘΙΑ | ΟΜΑΔΑ Β2-COOKIELAND |
ΟΜΑΔΑ Α3-ΖΙΑΦΕΤ’ | ΟΜΑΔΑ Β3-ΚΡΥΨ ΦΛΑΞ |
ΟΜΑΔΑ Α4-ΜΠΟΜΠΟΝΕΡΟ | ΟΜΑΔΑ Β4-ΚΑΤΩΙ |
ΟΜΑΔΑ Α5-BLAUGRANA | ΟΜΑΔΑ Β5-ΛΟΥΛΑΘΚΑ |
ΟΜΑΔΑ Α6-STUDIO K69 | ΟΜΑΔΑ Β6-LF COLOMBIANO |
1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΩΡΑ | ΑΓΩΝΑΣ |
ΤΡΙΤΗ16/6/15 | 19:0020:30 | ΤΑ ΝΤΟΠΙΑ – ΧΑΒΑΛΕΝΘΙΑ |
ΖΙΑΦΕΤ’– ΜΠΟΜΠΟΝΕΡΟ | ||
ΤΕΤΑΡΤΗ 17/6/15 | 19:0020:30 | BLAUGRANA – STUDIO K69 |
ΚΡΥΨ ΦΛΑΞ – ΚΑΤΩΙ | ||
ΠΕΜΠΤΗ 18/6/15 | 19:0020:30 | COCA NOSTRA – COOKIELAND |
ΛΟΥΛΑΘΚΑ – LF COLOMBIANO |
2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΩΡΑ | ΑΓΩΝΑΣ |
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ19/6/15 | 19:0020:30 | ΤΑ ΝΤΟΠΙΑ – ΖΙΑΦΕΤ’ |
ΧΑΒΑΛΕΝΘΙΑ – BLAUGRANA | ||
ΣΑΒΒΑΤΟ 20/6/15 | 19:0020:30 | ΜΠΟΜΠΟΝΕΡΟ – STUDIO K69 |
COCA NOSTRA – ΚΡΥΨ ΦΛΑΞ | ||
ΚΥΡΙΑΚΗ21/6/15 | 19:0020:30 | COOKIELAND – ΛΟΥΛΑΘΚΑ |
ΚΑΤΩΙ – LF COLOMBIANO |
3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΩΡΑ | ΑΓΩΝΑΣ |
22/6/15 | 19:0020:30 | ΖΙΑΦΕΤ’– BLAUGRANA |
ΤΑ ΝΤΟΠΙΑ – ΜΠΟΜΠΟΝΕΡΟ | ||
ΤΡΙΤΗ23/6/15 | 19:0020:30 | COCA NOSTRA – ΚΑΤΩΙ |
ΧΑΒΑΛΕΝΘΙΑ – STUDIO K69 | ||
ΤΕΤΑΡΤΗ24/6/15 | 19:0020:30 | ΚΡΥΨ ΦΛΑΞ – ΛΟΥΛΑΘΚΑ |
COOKIELAND – LF COLOMBIANO |
4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΩΡΑ | ΑΓΩΝΑΣ |
ΠΕΜΠΤΗ25/6/15 | 19:0020:30 | ΖΙΑΦΕΤ’– STUDIO K69 |
ΤΑ ΝΤΟΠΙΑ – BLAUGRANA | ||
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ26/6/15 | 19:0020:30 | ΧΑΒΑΛΕΝΘΙΑ – ΜΠΟΜΠΟΝΕΡΟ |
COCA NOSTRA – ΛΟΥΛΑΘΚΑ | ||
ΣΑΒΒΑΤΟ27/6/15 | 19:0020:30 | ΚΡΥΨ ΦΛΑΞ – LF COLOMBIANO |
COOKIELAND – ΚΑΤΩΙ |
5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΩΡΑ | ΑΓΩΝΑΣ |
ΚΥΡΙΑΚΗ28/6/15 | 19:0020:30 | ΜΠΟΜΠΟΝΕΡΟ – BLAUGRANA |
ΤΑ ΝΤΟΠΙΑ – STUDIO K69 | ||
ΔΕΥΤΕΡΑ29/6/15 | 19:0020:30 | COCA NOSTRA – LF COLOMBIANO |
ΧΑΒΑΛΕΝΘΙΑ – ΖΙΑΦΕΤ’ | ||
ΤΡΙΤΗ30/7/15 | 19:0020:30 | ΚΑΤΩΙ – ΛΟΥΛΑΘΚΑ |
COOKIELAND – ΚΡΥΨ ΦΛΑΞ |
ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΩΡΑ | ΑΓΩΝΑΣ | |
ΠΕΜΠΤΗ2/7/15 | 19:0020:30 | Α | 2ος Α’ ΟΜΙΛΟΥ-3ος Β’ ΟΜΙΛΟΥ |
Β | 1ος Α’ ΟΜΙΛΟΥ-4ος Β’ ΟΜΙΛΟΥ | ||
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 3/7/15 | 19:0020:30 | Γ | 2ος Β’ ΟΜΙΛΟΥ-3ος Α’ ΟΜΙΛΟΥ |
Δ | 1ος Β’ ΟΜΙΛΟΥ-4ος Α’ ΟΜΙΛΟΥ |
ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΩΡΑ | ΑΓΩΝΑΣ | |
ΚΥΡΙΑΚΗ 5/7/15 | 19:0020:30 | Α | ΝΙΚΗΤΗΣ Α’ ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΟΥ-ΝΙΚΗΤΗΣ Β’ ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΟΥ |
Β | ΝΙΚΗΤΗΣ Γ’ ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΟΥ-ΝΙΚΗΤΗΣ Δ’ ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΟΥ |
ΤΕΛΙΚΟΣ
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΩΡΑ | ΑΓΩΝΑΣ |
ΤΕΤΑΡΤΗ 8/6/15 | 20:00 | ΝΙΚΗΤΗΣ Α’ ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΥ-ΝΙΚΗΤΗΣ Β’ ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΥ |