Συνεχίστηκαν το απόγευμα του Σαββάτου τα πρωταθλήματα της Ε.Π.Σ. Κοζάνης.
Δείτε τα αποτελέσματα του Σαββάτου:
Α' Τοπικό Ε.Π.Σ. Κοζάνης (12η Αγωνιστική)
Σάββατο 7 Δεκεμβρίου
ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΕΡΟΥ |
0-4 |
Μ ΑΛΕΞ ΧΑΡΑΥΓΗΣ - Α.Μ.Σ. ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ |
0-0 |
ΒΕΡΜΙΟ ΚΑΡΥΟΧΩΡΙΟΥ - ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ |
0-3 |
ΑΚΑΔ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ - ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΒΟΪΟΥ |
1-2 |
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ - ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ ΑΚΑΔ ΠΟΔ |
3-2 |
Β' Τοπικό Ε.Π.Σ. Κοζάνης (1ος Όμιλος | 11η Αγωνιστική)
Σάββατο 7 Δεκεμβρίου
ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΓΙΛΟΥ |
3-0 α.α. |
Μ.Α.Π.Σ. ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - Μ.ΑΛΕΞ.ΛΕΥΚΟΠΗΓΗΣ |
7-2 |
Β' Τοπικό Ε.Π.Σ. Κοζάνης (2ος Όμιλος | 11η Αγωνιστική)
Σάββατο 7 Δεκεμβρίου
ΑΕ ΠΕΡΔΙΚΚΑ - ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ |
2-0 |
ΔΟΞΑ ΒΕΡΜΙΟΥ ΠΥΡΓΩΝ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ |
1-3 |
Το πρόγραμμα και οι διαιτητές της Κυριακής:
Α' Τοπικό Ε.Π.Σ. Κοζάνης (12η Αγωνιστική)
Κυριακή 8 Δεκεμβρίου
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπεδο: ΛΙΑΠΕΙΟ ΚΟΙΛΩΝ | Ώρα: 15.00
Παρατηρητής: ΤΖΟΥΜΕΡΚΙΩΤΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ
Διαιτησία: ΣΠΥΡΙΑΔΗΣ ΑΓΗΣΙΛΑΟΣ-ΣΩΤΗΡΙΑΔΗΣ-ΑΡΣΕΝΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ
ΦΣ ΚΟΖΑΝΗ - ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ
Γήπεδο: Δ.Α.Κ. ΚΟΖΑΝΗΣ | Ώρα: 15.00
Παρατηρητής: ΚΟΡΥΦΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
Διαιτησία: ΠΑΝΥΤΣΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ-ΤΖΙΟΥΒΑΡΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ-ΤΖΙΑΜΠΑΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
Β' Τοπικό Ε.Π.Σ. Κοζάνης (1ος Όμιλος | 11η Αγωνιστική)
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΕΡΜΗΣ ΠΛΑΤΑΝΟΡΡΕΥΜΑΤΟΣ
Γήπεδο: ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΟ ΚΟΖΑΝΗΣ | Ώρα: 11.00
Παρατηρητής: ΔΡΑΓΩΓΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
Διαιτησία: ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΜΠΑΚΑΤΑΡΗ ΧΡΥΣΗ-ΤΥΡΙΑΚΙΔΟΥ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ - ΑΕ ΑΝΩ ΚΩΜΗ
Γήπεδο: ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ | Ώρα: 15.00
Παρατηρητής: ΣΑΒΒΟΥΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
Διαιτησία: ΖΟΥΓΡΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ-ΔΕΛΗΖΗΣΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ-ΚΡΙΚΕΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΠΡΩΤΟΧΩΡΙΟΥ - ΑΣ ΒΕΛΒΕΝΤΟ
Γήπεδο: ΠΡΩΤΟΧΩΡΙΟΥ | Ώρα: 15.00
Παρατηρητής: ΤΣΙΜΕΝΤΕΡΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
Διαιτησία: ΤΣΟΥΛΗΣ-ΣΥΚΟΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ-ΛΑΜΠΡΙΑΝΙΔΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΚΛΕΙΤΟΥ - ΠΡΟΟΔΟΣ ΜΕΤΑΞΑ
Γήπεδο: ΑΡΓΙΛΟΥ | Ώρα: 15.00
Διαιτησία: ΠΟΥΡΛΟΥΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΒΕΡΕΝΤΖΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ-ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ ΑΛΕΞΙΟΣ
Β' Τοπικό Ε.Π.Σ. Κοζάνης (2ος Όμιλος | 11η Αγωνιστική)
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΡΑΤΥΡΑΣ - ΚΟΖΑΝΗ 2004
Γήπεδο: ΕΡΑΤΥΡΑΣ | Ώρα: 15.00
Διαιτησία: ΚΟΥΤΣΩΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ-ΒΟΓΔΟΠΟΥΛΟΣ ΘΩΜΑΣ-ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Μ ΑΛΕΞ ΑΡΔΑΣΣΑΣ - ΔΑΦΝΗ ΠΟΛΥΜΥΛΟΥ
Γήπεδο: ΑΡΔΑΣΣΑΣ | Ώρα: 15.00
Παρατηρητής: ΦΡΑΝΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
Διαιτησία: ΤΣΑΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ-ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ-ΤΣΙΟΤΣΙΑΣ
ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΙΑΣ - ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΚΑΣΤΡΟΥ
Γήπεδο: ΚΑΛΑΜΙΑΣ | Ώρα: 15.00
Διαιτησία: ΓΑΤΣΟΥ ΔΡΟΣΙΑ-ΠΑΝΥΤΣΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ-ΠΑΠΑΓΕΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ