Ε.Π.Σ. Κοζάνης: Το πρόγραμμα και οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου σε Α' και Β' Τοπικό.
Αναλυτικά:
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(10η αγωνιστική)
Μ ΑΛΕΞ ΧΑΡΑΥΓΗΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΕΡΟΥ
Γήπεδο:ΧΑΡΑΥΓΗΣ Ώρα:15.00
Διαιτησία: ΠΕΛΕΤΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ-ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΜΠΑΚΑΤΑΡΗ ΧΡΥΣΗ
ΒΕΡΜΙΟ ΚΑΡΥΟΧΩΡΙΟΥ - ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ
Γήπεδο:ΚΑΡΥΟΧΩΡΙΟΥ Ώρα:15.00
Διαιτησία: ΚΑΡΑΤΕΡΠΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-ΣΑΚΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ-ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ
ΑΚΑΔ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ - ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ
Γήπεδο:ΗΡΑΚΛΗ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ Ώρα:15.00
Διαιτησία: ΚΟΥΤΣΩΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ-ΠΑΝΥΤΣΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ-ΚΑΝΔΥΛΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ - Α.Μ.Σ. ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ
Γήπεδο:ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ Ώρα:15.00
Διαιτησία: ΔΕΛΗΖΗΣΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ-ΒΟΓΔΟΠΟΥΛΟΣ ΘΩΜΑΣ-ΛΑΜΠΡΙΑΝΙΔΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ ΑΚΑΔ ΠΟΔ - ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπεδο:ΔΗΜ. ΠΤΟΛ/ΔΑΣ Ώρα:15.00
Διαιτησία: ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΤΖΙΟΥΒΑΡΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ- ΠΡΑΧΑΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(9η αγωνιστική)
ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ - Α.Ε.Κ. ΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ - ΚΗΠΟΥ- ΣΠΑΡΤΟΥ
Γήπεδο:ΚΡΟΚΟΥ Ώρα:15.00
Διαιτησία: ΓΑΤΣΟΥ ΔΡΟΣΙΑ-ΚΡΙΚΕΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ-ΣΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(9η αγωνιστική)
ΚΟΖΑΝΗ 2004 - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
Γήπεδο:Ν. ΝΙΚΟΠΟΛΗΣ Ώρα:15.00
Διαιτησία: ΣΟΥΛΙΔΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ-ΣΠΕΝΤΖΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΞΕΝΟΦΩΝ
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 24.11.2019
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(10η αγωνιστική)
ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ - ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΒΟΪΟΥ
Γήπεδο:ΑΙΑΝΗΣ Ώρα:15.00
Διαιτησία: ΚΕΧΑΓΙΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ-ΓΑΤΣΟΥ ΔΡΟΣΙΑ-ΣΠΕΝΤΖΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(9η αγωνιστική)
ΕΡΜΗΣ ΠΛΑΤΑΝΟΡΡΕΥΜΑΤΟΣ - Μ.ΑΛΕΞ.ΛΕΥΚΟΠΗΓΗΣ
Γήπεδο:ΠΛΑΤΑΝΟΡΡΕΥΜΑΤΟΣ Ώρα:15.00
Διαιτησία: ΤΣΑΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ-ΒΕΡΕΝΤΖΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ-ΣΑΚΕΛΑΡΙΟΥ ΑΛΕΞΙΟΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΓΙΛΟΥ - ΑΕ ΑΝΩ ΚΩΜΗ
Γήπεδο:ΑΡΓΙΛΟΥ Ώρα:15.00
Διαιτησία: ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΞΕΝΟΦΩΝ-ΠΕΛΕΤΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ-ΣΥΚΟΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΣ ΒΕΛΒΕΝΤΟ
Γήπεδο:ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΟ ΚΟΖΑΝΗΣ Ώρα:11.00
Διαιτησία: ΚΑΡΑΤΕΡΠΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-ΑΡΣΕΝΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ-ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
Μ.Α.Π.Σ. ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΠΡΟΟΔΟΣ ΜΕΤΑΞΑ
Γήπεδο:ΡΟΔΙΑΝΗΣ Ώρα:15.00
Διαιτησία: ΔΕΛΗΖΗΣΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ-ΤΖΙΑΜΠΑΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ-ΒΑΡΔΙΑΜΠΑΣΗ ΖΟΥΜΠΟΥΛΙΑ
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΠΡΩΤΟΧΩΡΙΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ
Γήπεδο:ΠΡΩΤΟΧΩΡΙΟΥ Ώρα:15.00
Διαιτησία: ΚΡΙΚΕΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ-ΠΑΠΑΓΕΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ-ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(9η αγωνιστική)
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΡΑΤΥΡΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΡΕΠΑΝΟΥ
Γήπεδο:ΕΡΑΤΥΡΑΣ Ώρα:15.00
Διαιτησία: ΠΟΥΡΛΟΥΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ-ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ
ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Γήπεδο:ΛΙΑΠΕΙΟ ΚΟΙΛΩΝ Ώρα:15.00
Διαιτησία: ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΚΟΥΤΟΥΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ-ΣΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΑΕ ΠΕΡΔΙΚΚΑ - ΔΑΦΝΗ ΠΟΛΥΜΥΛΟΥ
Γήπεδο:ΠΕΡΔΙΚΚΑ Ώρα:15.00
Διαιτησία: ΚΟΥΤΣΩΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ-ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ- ΤΣΙΟΤΣΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Μ ΑΛΕΞ ΑΡΔΑΣΣΑΣ - ΔΟΞΑ ΒΕΡΜΙΟΥ ΠΥΡΓΩΝ
Γήπεδο:ΑΡΔΑΣΣΑΣ Ώρα:15.00
Διαιτησία: ΖΟΥΓΡΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ-ΤΖΙΟΥΒΑΡΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ-ΛΑΜΠΡΙΑΝΙΔΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΠΗΓΗ: www.epskozanis.gr