Συνεχίστηκαν και αυτό το Σαββατοκύριακο τα πρωταθλήματα της Ε.Π.Σ. Κοζάνης.
Αναλυτικά τα αποτελέσματα:
Α' Τοπικό Ε.Π.Σ. Κοζάνης (7η Αγωνιστική)
ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΕΡΟΥ - ΦΣ ΚΟΖΑΝΗ |
2-0 |
ΑΚΑΔ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ |
4-4 |
ΒΕΡΜΙΟ ΚΑΡΥΟΧΩΡΙΟΥ - ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ |
1-5 |
Μ ΑΛΕΞ ΧΑΡΑΥΓΗΣ - ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ |
0-1 |
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ - ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΒΟΪΟΥ |
3-1 |
ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ - ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ |
0-0 |
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - Α.Μ.Σ. ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ |
2-1 |
B' Τοπικό Ε.Π.Σ. Κοζάνης (1ος Όμιλος | 6η Αγωνιστική)
ΑΣ ΒΕΛΒΕΝΤΟ - ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ |
0-0 |
ΑΣΤΡΑΠΗ ΚΛΕΙΤΟΥ - ΑΕ ΑΝΩ ΚΩΜΗ |
1-4 |
ΠΡΟΟΔΟΣ ΜΕΤΑΞΑ - Μ.ΑΛΕΞ.ΛΕΥΚΟΠΗΓΗΣ |
0-0 |
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΠΡΩΤΟΧΩΡΙΟΥ - Α.Ε.Κ. ΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ - ΚΗΠΟΥ- ΣΠΑΡΤΟΥ |
1-3 |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ - ΕΡΜΗΣ ΠΛΑΤΑΝΟΡΡΕΥΜΑΤΟΣ |
2-2 |
Μ.Α.Π.Σ. ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΓΙΛΟΥ |
3-0 |
B' Τοπικό Ε.Π.Σ. Κοζάνης (2ος Όμιλος | 6η Αγωνιστική)
ΔΑΦΝΗ ΠΟΛΥΜΥΛΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΡΑΤΥΡΑΣ |
1-4 |
ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΙΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ |
1-1 |
ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΚΑΣΤΡΟΥ - ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ |
4-2 |
Μ ΑΛΕΞ ΑΡΔΑΣΣΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΡΕΠΑΝΟΥ |
4-0 |
ΔΟΞΑ ΒΕΡΜΙΟΥ ΠΥΡΓΩΝ - ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ |
2-1 |
ΠΡΟΟΔΟΣ ΚΟΜΝΗΝΩ - ΚΟΖΑΝΗ 2004 |
0-3 |
Οι Βαθμολογίες:
Α' ΤΟΠΙΚΟ
ΘΕΣΗ |
ΟΜΑΔΕΣ |
ΒΑΘΜΟΙ |
1 |
ΦΣ ΚΟΖΑΝΗ |
18 |
2 |
ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ ΑΚΑΔ ΠΟΔ |
16 |
3 |
ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ |
16 |
4 |
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ |
16 |
5 |
ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ |
12 |
6 |
ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΒΟΪΟΥ |
10 |
7 |
ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΕΡΟΥ |
10 |
8 |
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ |
9 |
9 |
Μ ΑΛΕΞ ΧΑΡΑΥΓΗΣ |
9 |
10 |
Α.Μ.Σ. ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ |
6 |
11 |
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ |
4 |
12 |
ΒΕΡΜΙΟ ΚΑΡΥΟΧΩΡΙΟΥ |
4 |
13 |
ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ |
4 |
14 |
ΑΚΑΔ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ |
3 |
B' ΤΟΠΙΚΟ (1ος Όμιλος)
ΘΕΣΗ |
ΟΜΑΔΕΣ |
ΒΑΘΜΟΙ |
1 |
ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ |
16 |
2 |
ΑΕ ΑΝΩ ΚΩΜΗ |
13 |
3 |
ΑΣ ΒΕΛΒΕΝΤΟ |
13 |
4 |
Μ.Α.Π.Σ. ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ |
12 |
5 |
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ |
10 |
6 |
Α.Ε.Κ. ΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ - ΚΗΠΟΥ- ΣΠΑΡΤΟΥ |
10 |
7 |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ |
7 |
8 |
ΑΣΤΡΑΠΗ ΚΛΕΙΤΟΥ |
6 |
9 |
ΕΡΜΗΣ ΠΛΑΤΑΝΟΡΡΕΥΜΑΤΟΣ |
5 |
10 |
ΠΡΟΟΔΟΣ ΜΕΤΑΞΑ |
4 |
11 |
Μ.ΑΛΕΞ.ΛΕΥΚΟΠΗΓΗΣ |
4 |
12 |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΓΙΛΟΥ |
0 |
13 |
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΠΡΩΤΟΧΩΡΙΟΥ |
-1 |
B' ΤΟΠΙΚΟ (2ος Όμιλος)
ΘΕΣΗ |
ΟΜΑΔΕΣ |
ΒΑΘΜΟΙ |
||||||||
1 |
ΚΟΖΑΝΗ 2004 |
16 |
||||||||
2 |
ΔΟΞΑ ΒΕΡΜΙΟΥ ΠΥΡΓΩΝ |
15 |
||||||||
3 |
Μ ΑΛΕΞ ΑΡΔΑΣΣΑΣ |
15 |
||||||||
4 |
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ |
13 |
||||||||
5 |
ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΡΕΠΑΝΟΥ |
12 |
||||||||
6 |
ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΙΑΣ |
11 |
||||||||
7 |
ΑΕ ΠΕΡΔΙΚΚΑ |
8 |
||||||||
8 |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΡΑΤΥΡΑΣ |
6 |
||||||||
9 |
ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΚΑΣΤΡΟΥ |
6 |
||||||||
10 |
ΔΑΦΝΗ ΠΟΛΥΜΥΛΟΥ |
3 |
||||||||
11 |
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ |
0 |
||||||||
12 |
ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ |
0 |
||||||||
13 |
ΠΡΟΟΔΟΣ ΚΟΜΝΗΝΩΝ |
0 |
||||||||