Ε.Π.Σ. Κοζάνης: Το πρόγραμμα και οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου σε Α' και Β' Τοπικό.
Αναλυτικά:
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(22η αγωνιστική)
ΣΑΒΒΑΤΟ 6 ΑΠΡΙΛΙΟΥ
ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ - Μ ΑΛΕΞ ΧΑΡΑΥΓΗΣ
Γήπεδο:ΚΡΟΚΟΥ Ώρα:16.30
Διαιτησία: ΚΑΡΑΤΕΡΠΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-ΜΠΙΣΟΥΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ-ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ - ΑΕ ΚΟΖΑΝΗ
Γήπεδο:ΑΤΡΟΜΗΤΟΥ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ Ώρα:16.30
Διαιτησία: ΤΣΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΠΑΝΥΤΣΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ- ΠΡΑΧΑΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΕΡΟΥ - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπεδο:ΒΑΤΕΡΟΥ Ώρα:16.30
Διαιτησία: ΠΕΛΕΤΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ-ΚΑΝΔΥΛΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ-ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΚΥΡΙΑΚΗ 7 ΑΠΡΙΛΙΟΥ
ΦΣ ΚΟΖΑΝΗ - ΑΕΠ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΩΝ
Γήπεδο:ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ Ώρα:16.30
Διαιτησία: ΜΕΛΤΖΑΝΙΔΗΣ-ΓΙΑΝΤΖΗΣ-ΠΙΤΟΣ
ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΒΟΪΟΥ - ΑΚΑΔ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
Γήπεδο:ΝΕΑΠΟΛΗΣ Ώρα:16.30
Διαιτησία: ΤΣΙΜΕΝΤΕΡΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ -ΤΖΙΑΜΠΑΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ-ΣΥΚΟΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ
ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΠΡΩΤΟΧΩΡΙΟΥ
Γήπεδο:ΣΕΡΒΙΩΝ Ώρα:16.30
Διαιτησία: ΔΕΛΗΖΗΣΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ-ΣΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ-ΒΑΡΔΙΑΜΠΑΣΗ ΖΟΥΜΠΟΥΛΙΑ
ΑΜΣ ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ - ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ
Γήπεδο:ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ Ώρα:16.30
Διαιτησία: ΚΟΥΤΣΩΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ-ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΛΑΜΠΡΙΑΝΙΔΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(19η αγωνιστική)
ΚΥΡΙΑΚΗ 7 ΑΠΡΙΛΙΟΥ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ - ΜΑΠΣ ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
Γήπεδο:ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ Ώρα:16.30
Διαιτησία: ΚΟΥΜΠΟΥΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ-ΠΕΛΕΤΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ-ΚΡΙΚΕΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΑΙΑΣ ΜΙΚΡΟΒΑΛΤΟΥ - ΠΡΟΟΔΟΣ ΜΕΤΑΞΑ
Γήπεδο:ΤΡΑΝΟΒΑΛΤΟΥ Ώρα:16.30
Διαιτησία: ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΞΕΝΟΦΩΝ- ΤΣΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΠΑΝΥΤΣΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΚΛΕΙΤΟΥ - ΑΕ ΑΝΩ ΚΩΜΗ
Γήπεδο:ΑΡΓΙΛΟΥ Ώρα:16.30
Διαιτησία: ΖΟΥΓΡΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ-ΜΠΑΚΑΤΑΡΗ ΧΡΥΣΗ-ΦΡΑΝΤΖΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(22η αγωνιστική)
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ - ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΙΑΣ
Γήπεδο:ΠΡΟΑΣΤΕΙΟΥ Ώρα:16.30
Διαιτησία: ΚΡΙΚΕΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ-ΤΣΑΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ-ΑΡΣΕΝΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ
ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ ΑΚΑΔ ΠΟΔ - ΔΑΦΝΗ ΠΟΛΥΜΥΛΟΥ
Γήπεδο:ΣΤΡΑΤΟΠΕΔΟΥ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ Ώρα:16.30
Διαιτησία: ΠΟΥΡΛΟΥΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ- ΤΣΙΓΓΕΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ-ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
ΒΕΡΜΙΟ ΚΑΡΥΟΧΩΡΙΟΥ - Μ ΑΛΕΞ ΑΡΔΑΣΣΑΣ
Γήπεδο:ΚΑΡΥΟΧΩΡΙΟΥ Ώρα:16.30
Διαιτησία: ΚΕΧΑΓΙΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ-ΓΑΤΣΟΥ ΔΡΟΣΙΑ-ΠΑΠΑΓΕΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΑΕ ΠΕΡΔΙΚΚΑ - ΔΟΞΑ ΒΕΡΜΙΟΥ ΠΥΡΓΩΝ
Γήπεδο:ΠΕΡΔΙΚΚΑ Ώρα:16.30
Διαιτησία: ΚΟΥΤΣΩΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ-ΠΑΠΠΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ- ΤΣΙΟΤΣΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΚΑΣΤΡΟΥ - ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπεδο:ΜΙΚΡΟΚΑΣΤΡΟΥ Ώρα:16.30
Διαιτησία: ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΧΡΥΣΑΝΘΟΣ-ΒΟΓΔΟΠΟΥΛΟΣ ΘΩΜΑΣ-ΚΥΡΙΛΙΔΗΣ ΔΗΜΟΣ
ΚΥΡΙΑΚΗ 7 ΑΠΡΙΛΙΟΥ
ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπεδο:ΒΑΤΕΡΟΥ Ώρα:12.00
Διαιτησία: ΚΟΥΤΣΩΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ-ΜΠΑΚΑΤΑΡΗ ΧΡΥΣΗ-ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ
ΠΗΓΗ: www.epskozanis.gr