Ε.Π.Σ. Κοζάνης: Το πρόγραμμα και οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου σε Α' - Β' και Γ' Τοπικό.
Αναλυτικα:
Α' Τοπικό Ε.Π.Σ. Κοζάνης (17η Αγωνιστική)
Σάββατο 16 Φεβρουαρίου (15:00)
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΕΡΟΥ
Γήπεδο: ΑΤΡΟΜΗΤΟΥ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Διαιτησία: ΚΕΧΑΓΙΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ – ΤΖΙΑΜΠΑΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ – ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ
ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΠΡΩΤΟΧΩΡΙΟΥ
Γήπεδο: ΚΡΟΚΟΥ
Διαιτησία: ΣΟΥΛΙΔΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ - ΜΠΑΚΑΤΑΡΗ ΧΡΥΣΗ - ΒΑΡΔΙΑΜΠΑΣΗ ΖΟΥΜΠΟΥΛΙΑ
Μ ΑΛΕΞ ΧΑΡΑΥΓΗΣ - ΑΚΑΔ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
Γήπεδο: ΧΑΡΑΥΓΗΣ
Διαιτησία: ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΠΕΛΕΤΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ - ΠΑΝΥΤΣΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
Κυριακή 17 Φεβρουαρίου (15:00)
ΑΕΠ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΩΝ - ΑΜΣ ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ
Γήπεδο: ΞΗΡΟΛΙΜΝΗΣ
Διαιτησία: ΔΕΛΗΖΗΣΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ - ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ - ΣΥΚΟΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ
ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπεδο: ΣΕΡΒΙΩΝ
Διαιτησία: ΤΣΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΛΑΜΠΡΙΑΝΙΔΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΒΟΓΔΟΠΟΥΛΟΣ ΘΩΜΑΣ
ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΒΟΪΟΥ - ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ
Γήπεδο: ΝΕΑΠΟΛΗΣ
Διαιτησία: ΖΟΥΓΡΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ - ΠΡΑΧΑΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ - ΣΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΦΣ ΚΟΖΑΝΗ - ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπεδο: ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ
Διαιτησία: ΣΠΥΡΙΑΔΗΣ ΑΓΗΣΙΛΑΟΣ - ΤΣΙΓΓΕΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ - ΦΡΑΝΤΖΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
Β' Τοπικό Ε.Π.Σ. Κοζάνης (1ος Όμιλος | 14η Αγωνιστική)
Σάββατο 16 Φεβρουαρίου (15:00)
ΑΣ ΒΕΛΒΕΝΤΟ - ΕΡΜΗΣ ΠΛΑΤΑΝΟΡΡΕΥΜΑΤΟΣ
Γήπεδο:ΒΕΛΒΕΝΤΟΥ
Διαιτησία: ΣΠΕΝΤΖΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΞΕΝΟΦΩΝ - ΣΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
Κυριακή 17 Φεβρουαρίου (15:00)
ΑΕ ΑΝΩ ΚΩΜΗ - ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ
Γήπεδο: ΑΝΩ ΚΩΜΗΣ
Διαιτησία: ΚΑΡΑΤΕΡΠΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΜΠΙΑΟΥΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ - ΒΕΡΕΝΤΖΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΑΙΑΣ ΜΙΚΡΟΒΑΛΤΟΥ - ΜΑΠΣ ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
Γήπεδο: ΤΡΑΝΟΒΑΛΤΟΥ
Διαιτησία: ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΧΡΥΣΑΝΘΟΣ - ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ - ΤΖΙΑΜΠΑΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
Β' Τοπικό Ε.Π.Σ. Κοζάνης (2ος Όμιλος | 16η Αγωνιστική)
Σάββατο 16 Φεβρουαρίου (15:00)
ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ - ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΚΑΣΤΡΟΥ
Γήπεδο: ΒΑΤΕΡΟΥ
Διαιτησία: ΚΑΤΣΟΥΜΠΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ – ΒΑΡΣΑΜΟΠΟΥΛΟΣ - ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΠΡΟΟΔΟΣ ΚΟΜΝΗΝΩΝ
Γήπεδο: ΛΙΑΠΕΙΟ (ΚΟΙΛΩΝ)
Διαιτησία: ΔΕΛΗΖΗΣΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ - ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ - ΖΑΦΕΙΡΗΣ
ΔΟΞΑ ΒΕΡΜΙΟΥ ΠΥΡΓΩΝ - ΒΕΡΜΙΟ ΚΑΡΥΟΧΩΡΙΟΥ
Γήπεδο: ΠΥΡΓΩΝ
Διαιτησία: ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΟΣ - ΤΣΙΟΤΣΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΤΣΑΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
Μ ΑΛΕΞ ΑΡΔΑΣΣΑΣ - ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ ΑΚΑΔ ΠΟΔ
Γήπεδο: ΑΡΔΑΣΣΑΣ
Διαιτησία: ΚΟΥΤΣΩΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΠΟΥΡΛΟΥΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΒΑΜΒΑΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
Κυριακή 17 Φεβρουαρίου (11:00)
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΙΑΣ
Γήπεδο: ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΟ ΚΟΖΑΝΗΣ
Διαιτησία: ΚΟΥΤΣΩΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΓΑΤΣΟΥ ΔΡΟΣΙΑ - ΣΥΚΟΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ
Κυριακή 17 Φεβρουαρίου (15:00)
ΔΑΦΝΗ ΠΟΛΥΜΥΛΟΥ - ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Γήπεδο: ΠΟΛΥΜΥΛΟΥ
Διαιτησία: ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΞΕΝΟΦΩΝ - ΠΕΛΕΤΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
Γ' Τοπικό Ε.Π.Σ. Κοζάνης (9η Αγωνιστική)
Σάββατο 16 Φεβρουαρίου (15:00)
ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΡΕΠΑΝΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΓΙΛΟΥ
Γήπεδο: ΔΡΕΠΑΝΟΥ
Διαιτησία: ΚΥΡΙΛΙΔΗΣ-ΠΑΠΑΦΙΛΙΠΠΟΥ-ΤΣΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΑΕΚ ΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ ΚΗΠΟΥ ΣΠΑΡΤΟΥ - ΔΡΑΣΙΣ ΤΣΟΤΥΛΙΟΥ
Γήπεδο:ΑΙΑΝΗΣ (ΠΑΛΙΟ) Ώρα:15.00
Διαιτησία: ΚΡΙΚΕΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ – ΚΟΥΤΟΥΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ - ΠΑΠΠΑΣ
Κυριακή 17 Φεβρουαρίου (15:00)
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΛΕΥΚΟΠΗΓΗΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΡΑΤΥΡΑΣ
Γήπεδο: ΡΟΔΙΑΝΗΣ
Διαιτησία: ΣΩΤΗΡΙΑΔΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ – ΤΣΑΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ - ΔΕΔΟΓΛΙΔΗΣ