Ε.Π.Σ. Κοζάνης: Το πρόγραμμα και οι διαιτητές σε Α' - Β' και Γ' Τοπικό.
Αναλυτικά:
Α' Τοπικό Ε.Π.Σ. Κοζάνης (13η Αγωνιστική)
Σάββατο 8 Δεκεμβρίου
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - Μ ΑΛΕΞ ΧΑΡΑΥΓΗΣ
Γήπεδο:ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΟ ΚΟΖΑΝΗΣ Ώρα:15.00
Διαιτησία: ΚΕΧΑΓΙΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ-ΒΟΓΔΟΠΟΥΛΟΣ ΘΩΜΑΣ-ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ - ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ
Γήπεδο:ΣΕΡΒΙΩΝ Ώρα:15.00
Διαιτησία: ΠΑΝΥΤΣΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ- ΠΡΑΧΑΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ-ΣΥΚΟΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ
Κυριακή 9 Δεκεμβρίου
ΑΕΠ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΩΝ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΠΡΩΤΟΧΩΡΙΟΥ
Γήπεδο:ΞΗΡΟΛΙΜΝΗΣ Ώρα:15.00
Διαιτησία: ΓΑΤΣΟΥ ΔΡΟΣΙΑ-ΜΠΑΚΑΤΑΡΗ ΧΡΥΣΗ-ΣΠΕΝΤΖΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ - ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπεδο:ΛΙΑΠΕΙΟ (ΚΟΙΛΩΝ) Ώρα:15.00
Διαιτησία: ΚΟΥΤΣΩΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ-ΑΡΣΕΝΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ-ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΕΡΟΥ - ΑΚΑΔ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
Γήπεδο:ΒΑΤΕΡΟΥ Ώρα:15.00
Διαιτησία: ΖΟΥΓΡΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ-ΤΖΙΑΜΠΑΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ-ΔΡΑΓΩΓΙΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΑΜΣ ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ - ΦΣ ΚΟΖΑΝΗ
Γήπεδο:ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ Ώρα:15.00
Διαιτησία: ΚΑΡΑΤΕΡΠΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-ΤΖΙΟΥΒΑΡΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ- ΜΠΑΛΙΑΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΒΟΪΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
Γήπεδο:ΝΕΑΠΟΛΗΣ Ώρα:15.00
Διαιτησία: ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ- ΠΑΝΥΤΣΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ- ΛΑΜΠΡΙΑΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
Β' Τοπικό Ε.Π.Σ. Κοζάνης (1ος Όμιλος | 11η Αγωνιστική)
Σάββατο 8 Δεκεμβρίου
ΑΣ ΒΕΛΒΕΝΤΟ - ΑΙΑΣ ΜΙΚΡΟΒΑΛΤΟΥ
Γήπεδο:ΒΕΛΒΕΝΤΟΥ Ώρα:15.00
Διαιτησία: ΔΕΛΗΖΗΣΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ-ΤΖΙΑΜΠΑΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ-ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΚΛΕΙΤΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ
Γήπεδο:ΑΡΓΙΛΟΥ Ώρα:15.00
Διαιτησία: ΖΟΥΓΡΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ- ΠΑΝΥΤΣΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ-ΣΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
Κυριακή 9 Δεκεμβρίου
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΑΝΩΝ - ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ
Γήπεδο:ΠΕΤΡΑΝΩΝ Ώρα:15.00
Διαιτησία: ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΧΡΥΣΑΝΘΟΣ-ΠΟΥΡΛΟΥΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΝΕΡΑΤΖΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΑΕ ΑΝΩ ΚΩΜΗ - ΑΕΚ ΚΡΑΝΙΔΙΩΝ
Γήπεδο:ΑΝΩ ΚΩΜΗΣ Ώρα:15.00
Διαιτησία: ΤΣΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΣΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ-ΒΑΡΔΙΑΜΠΑΣΗ ΖΟΥΜΠΟΥΛΙΑ
ΕΡΜΗΣ ΠΛΑΤΑΝΟΡΡΕΥΜΑΤΟΣ - ΠΡΟΟΔΟΣ ΜΕΤΑΞΑ
Γήπεδο:ΠΛΑΤΑΝΟΡΡΕΥΜΑΤΟΣ Ώρα:15.00
Διαιτησία: ΚΑΤΣΟΥΜΠΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ-ΣΥΚΟΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ-ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Β' Τοπικό Ε.Π.Σ. Κοζάνης (2ος Όμιλος | 12η Αγωνιστική)
Σάββατο 8 Δεκεμβρίου
ΔΑΦΝΗ ΠΟΛΥΜΥΛΟΥ - ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπεδο:ΠΟΛΥΜΥΛΟΥ Ώρα:15.00
Διαιτησία: ΚΟΥΤΣΩΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ- ΜΠΑΚΑΤΑΡΗ ΧΡΥΣΗ-ΚΡΙΚΕΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ ΑΚΑΔ ΠΟΔ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπεδο:ΣΤΡΑΤΟΠΕΔΟΥ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ Ώρα:15.00
Διαιτησία: ΠΟΥΡΛΟΥΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ- ΚΑΝΔΥΛΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ-ΤΣΑΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
ΑΕ ΠΕΡΔΙΚΚΑ - ΠΡΟΟΔΟΣ ΚΟΜΝΗΝΩΝ
Γήπεδο:ΠΕΡΔΙΚΚΑ Ώρα:15.00
Διαιτησία: ΚΑΡΑΤΕΡΠΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-ΣΑΡΟΓΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ- ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΟΣ
Κυριακή 9 Δεκεμβρίου
ΔΟΞΑ ΒΕΡΜΙΟΥ ΠΥΡΓΩΝ - ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΙΑΣ
Γήπεδο:ΠΥΡΓΩΝ Ώρα:15.00
Διαιτησία: ΣΠΥΡΙΑΔΗΣ ΑΓΗΣΙΛΑΟΣ-ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ-ΦΡΑΝΤΖΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ - ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπεδο:ΑΓΙΟΥ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ Ώρα:15.00
Διαιτησία: ΚΕΧΑΓΙΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ- ΤΣΙΟΤΣΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ- ΒΑΜΒΑΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΒΕΡΜΙΟ ΚΑΡΥΟΧΩΡΙΟΥ - ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΚΑΣΤΡΟΥ
Γήπεδο:ΚΑΡΥΟΧΩΡΙΟΥ Ώρα:15.00
Διαιτησία: ΠΕΛΕΤΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ-ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ- ΒΕΡΕΝΤΖΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
Γ' Τοπικό Ε.Π.Σ. Κοζάνης (5η Αγωνιστική)
Κυριακή 9 Δεκεμβρίου
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΡΑΤΥΡΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΡΕΠΑΝΟΥ
Γήπεδο:ΕΡΑΤΥΡΑΣ Ώρα:15.00
Διαιτησία: ΔΕΛΗΖΗΣΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ-ΒΟΓΔΟΠΟΥΛΟΣ ΘΩΜΑΣ- ΠΡΑΧΑΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
ΠΗΓΗ: www.epskozanis.gr