Συνεχίζονται και τα τρία πρωταθλήματα της Ε.Π.Σ. Κοζάνης αυτό το Σαββατοκύριακο.
Αναλυτικά το πρόγραμμα:
Α' Τοπικό Ε.Π.Σ. Κοζάνης (12η Αγωνιστική)
ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΕΠ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΩΝ
ΑΚΑΔ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΠΡΩΤΟΧΩΡΙΟΥ
Μ ΑΛΕΞ ΧΑΡΑΥΓΗΣ - ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ
ΦΣ ΚΟΖΑΝΗ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΕΡΟΥ
ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΒΟΪΟΥ - ΑΜΣ ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ - ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ
Β' Τοπικό Ε.Π.Σ. Κοζάνης (1ος Όμιλος | 10η Αγωνιστική)
ΑΙΑΣ ΜΙΚΡΟΒΑΛΤΟΥ - ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΑΝΩΝ
ΑΕΚ ΚΡΑΝΙΔΙΩΝ - ΑΣ ΒΕΛΒΕΝΤΟ
ΜΑΠΣ ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΑΣΤΡΑΠΗ ΚΛΕΙΤΟΥ
ΠΡΟΟΔΟΣ ΜΕΤΑΞΑ - ΑΕ ΑΝΩ ΚΩΜΗ
ΕΡΜΗΣ ΠΛΑΤΑΝΟΡΡΕΥΜΑΤΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΥΛΩΝ
Β' Τοπικό Ε.Π.Σ. Κοζάνης (2ος Όμιλος | 11η Αγωνιστική)
ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΙΑΣ - Μ ΑΛΕΞ ΑΡΔΑΣΣΑΣ
ΔΟΞΑ ΒΕΡΜΙΟΥ ΠΥΡΓΩΝ - ΔΑΦΝΗ ΠΟΛΥΜΥΛΟΥ
ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ ΑΚΑΔ ΠΟΔ
ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ - ΒΕΡΜΙΟ ΚΑΡΥΟΧΩΡΙΟΥ
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΕ ΠΕΡΔΙΚΚΑ
ΠΡΟΟΔΟΣ ΚΟΜΝΗΝΩΝ - ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΚΑΣΤΡΟΥ
Γ' Τοπικό Ε.Π.Σ. Κοζάνης (7η Αγωνιστική)
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΡΑΤΥΡΑΣ - ΑΕΚ ΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ ΚΗΠΟΥ ΣΠΑΡΤΟΥ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΓΙΛΟΥ - ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ ΜΕΣΟΒΟΥΝΟΥ
ΔΡΑΣΙΣ ΤΣΟΤΥΛΙΟΥ - ΚΟΖΑΝΗ 2004
ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΡΕΠΑΝΟΥ - Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΛΕΥΚΟΠΗΓΗΣ
Οι Βαθμολογίες έως τώρα:
Α' ΤΟΠΙΚΟ
ΘΕΣΗ |
ΟΜΑΔΕΣ |
ΒΑΘΜΟΙ |
1 |
ΦΣ ΚΟΖΑΝΗ |
33 |
2 |
ΑΕΠ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΩΝ |
30 |
3 |
ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ |
22 |
4 |
ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ |
19 |
5 |
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ |
17 |
6 |
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ |
14 |
7 |
ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΒΟΪΟΥ |
13 |
8 |
Μ ΑΛΕΞ ΧΑΡΑΥΓΗΣ |
13 |
9 |
ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΕΡΟΥ |
13 |
10 |
ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ |
12 |
11 |
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ |
11 |
12 |
ΑΜΣ ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ |
9 |
13 |
ΑΚΑΔ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ |
8 |
14 |
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΠΡΩΤΟΧΩΡΙΟΥ |
5 |
Β' ΤΟΠΙΚΟ (1ος ΟΜΙΛΟΣ)
ΘΕΣΗ |
ΟΠΑΔΕΣ |
ΒΑΘΜΟΙ |
1 |
ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ |
23 |
2 |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ |
20 |
3 |
ΑΣ ΒΕΛΒΕΝΤΟ |
19 |
4 |
ΑΣΤΡΑΠΗ ΚΛΕΙΤΟΥ |
19 |
5 |
ΑΕ ΑΝΩ ΚΩΜΗ |
17 |
6 |
ΕΡΜΗΣ ΠΛΑΤΑΝΟΡΡΕΥΜΑΤΟΣ |
15 |
7 |
ΠΡΟΟΔΟΣ ΜΕΤΑΞΑ |
12 |
8 |
ΑΕΚ ΚΡΑΝΙΔΙΩΝ |
10 |
9 |
ΜΑΠΣ ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ |
10 |
10 |
ΑΙΑΣ ΜΙΚΡΟΒΑΛΤΟΥ |
9 |
11 |
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΑΝΩΝ |
0 |
12 |
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΥΛΩΝ |
-6 |
Β' ΤΟΠΙΚΟ (2ος ΟΜΙΛΟΣ)
ΘΕΣΗ |
ΟΜΑΔΕΣ |
ΒΑΘΜΟΙ |
1 |
ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ ΑΚΑΔ ΠΟΔ |
25 |
2 |
Μ ΑΛΕΞ ΑΡΔΑΣΣΑΣ |
21 |
3 |
ΑΕ ΠΕΡΔΙΚΚΑ |
20 |
4 |
ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΙΑΣ |
19 |
5 |
ΒΕΡΜΙΟ ΚΑΡΥΟΧΩΡΙΟΥ |
16 |
6 |
ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ |
13 |
7 |
ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΚΑΣΤΡΟΥ |
12 |
8 |
ΔΑΦΝΗ ΠΟΛΥΜΥΛΟΥ |
11 |
9 |
ΠΡΟΟΔΟΣ ΚΟΜΝΗΝΩΝ |
9 |
10 |
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ |
9 |
11 |
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ |
5 |
12 |
ΔΟΞΑ ΒΕΡΜΙΟΥ ΠΥΡΓΩΝ |
5 |
13 |
ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ |
1 |
Γ' ΤΟΠΙΚΟ
ΘΕΣΗ |
ΟΜΑΔΕΣ |
ΒΑΘΜΟΙ |
1 |
ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΡΕΠΑΝΟΥ |
15 |
2 |
ΑΕΚ ΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ ΚΗΠΟΥ ΣΠΑΡΤΟΥ |
15 |
3 |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΡΑΤΥΡΑΣ |
12 |
4 |
ΔΡΑΣΙΣ ΤΣΟΤΥΛΙΟΥ |
10 |
5 |
ΚΟΖΑΝΗ 2004 |
9 |
6 |
ΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ ΜΕΣΟΒΟΥΝΟΥ |
0 |
7 |
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΛΕΥΚΟΠΗΓΗΣ |
0 |
8 |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΓΙΛΟΥ |
-2 |
Επιμέλεια: www.top-sport.gr