Συνεχίστηκαν και αυτό το Σαββατοκύριακο τα πρωταθλήματα της Ε.Π.Σ. Κοζάνης.
Αναλυτικά τα αποτελέσματα:
Α' Τοπικό Ε.Π.Σ. Κοζάνης (4η Αγωνιστική)
Α.Ε. ΚΟΖΑΝΗΣ – Φ.Σ. ΚΟΖΑΝΗ |
1-5 |
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ – ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ |
2-1 |
ΠΑ.Ο. ΚΟΙΛΩΝ – Α.Π. ΒΟΪΟΥ - ΕΝΩΣΗ |
0-2 |
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΠΡΩΤΟΧΩΡΙΟΥ – Α.Ο. ΚΡΟΚΟΥ |
0-1 |
Φ.Σ. ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΕΡΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ |
5-4 |
Α.Μ.Σ. ΓΑΛΑΤΙΝΗ – Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΩΝ |
0-2 |
ΑΚΑΔ. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ – Μ. ΑΛΕΞ. ΧΑΡΑΥΓΗΣ |
1-1 |
Β' Τοπικό Ε.Π.Σ. Κοζάνης (1ος Όμιλος | 3η Αγωνιστική)
ΠΡΟΟΔΟΣ ΜΕΤΑΞΑ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΑΝΩΝ |
2-0 |
ΕΡΜΗΣ ΠΛΑΤΑΝΟΡΡΕΥΜΑΤΟΣ – Α.Σ. ΒΕΛΒΕΝΤΟ |
2-4 |
ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ – Α.Ε. ΑΝΩ ΚΩΜΗΣ |
1-0 |
Μ.Α.Π.Σ. ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΑΙΑΣ ΜΙΚΡΟΒΑΛΤΟΥ |
4-0 |
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΥΛΩΝ – ΑΣΤΡΑΠΗ ΚΛΕΙΤΟΥ |
2-6 |
Α.Ε.Κ. ΚΡΑΝΙΔΙΩΝ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ |
1-1 |
Β 'Τοπικό Ε.Π.Σ. Κοζάνης (2ος Όμιλος | 3η Αγωνιστική)
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ – ΔΑΦΝΗ ΠΟΛΥΜΥΛΟΥ |
0-0 |
Φ.Σ. ΑΚ. ΠΟΔ. ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛ. – Μ. ΑΛΕΞ. ΑΡΔΑΣΣΑΣ |
2-0 |
ΒΕΡΜΙΟΝ ΚΑΡΥΟΧΩΡΙΟΥ – ΔΟΞΑ ΒΕΡΜΙΟΥ ΠΥΡΓΩΝ |
5-2 |
Α.Ε.Κ. ΚΑΛΑΜΙΑΣ – ΕΛΠΙΔΕΣ Α.Ε. ΚΟΖΑΝΗΣ |
5-2 |
ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΚΑΣΤΡΟΥ – ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ |
1-0 |
ΠΡΟΟΔΟΣ ΚΟΜΝΗΝΩΝ – ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ |
1-0 |
Οι Βαθμολογίες:
Α' ΤΟΠΙΚΟ
ΘΕΣΗ |
ΟΜΑΔΕΣ |
ΑΓΩΝΕΣ |
ΒΑΘΜΟΙ |
1 |
Φ.Σ. ΚΟΖΑΝΗ |
4 |
12 |
2 |
Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΩΝ |
4 |
12 |
3 |
ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ |
4 |
9 |
4 |
Α.Ο. ΚΡΟΚΟΥ |
4 |
9 |
5 |
ΑΚΑΔ. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ |
4 |
7 |
6 |
Α.Π. ΒΟΪΟΥ - ΕΝΩΣΗ |
4 |
7 |
7 |
Φ.Σ. ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΕΡΟΥ |
4 |
6 |
8 |
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ |
4 |
4 |
9 |
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΠΡΩΤΟΧΩΡΙΟΥ |
4 |
4 |
10 |
Α.Μ.Σ. ΓΑΛΑΤΙΝΗ |
4 |
3 |
11 |
Α.Ε. ΚΟΖΑΝΗΣ |
4 |
3 |
12 |
Μ. ΑΛΕΞ. ΧΑΡΑΥΓΗΣ |
4 |
2 |
13 |
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ |
4 |
1 |
14 |
ΠΑ.Ο. ΚΟΙΛΩΝ |
4 |
1 |
Β' ΤΟΠΙΚΟ (1ος Όμιλος)
ΘΕΣΗ |
ΟΜΑΔΕΣ |
ΑΓΩΝΕΣ |
ΒΑΘΜΟΙ |
1 |
ΑΣΤΡΑΠΗ ΚΛΕΙΤΟΥ |
3 |
7 |
2 |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ |
3 |
7 |
3 |
ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ |
3 |
7 |
4 |
ΕΡΜΗΣ ΠΛΑΤΑΝΟΡΡΕΥΜΑΤΟΣ |
3 |
6 |
5 |
ΠΡΟΟΔΟΣ ΜΕΤΑΞΑ |
3 |
6 |
6 |
Μ.Α.Π.Σ. ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ |
3 |
6 |
7 |
Α.Ε. ΑΝΩ ΚΩΜΗΣ |
3 |
4 |
8 |
Α.Σ. ΒΕΛΒΕΝΤΟ |
3 |
4 |
9 |
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΑΝΩΝ |
3 |
3 |
10 |
Α.Ε.Κ. ΚΡΑΝΙΔΙΩΝ |
3 |
1 |
11 |
ΑΙΑΣ ΜΙΚΡΟΒΑΛΤΟΥ |
3 |
0 |
12 |
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΥΛΩΝ |
3 |
-3 |
Β' ΤΟΠΙΚΟ (2ος Όμιλος)
ΘΕΣΗ |
ΟΜΑΔΕΣ |
ΑΓΩΝΕΣ |
ΒΑΘΜΟΙ |
1 |
Φ.Σ. ΑΚ. ΠΟΔ. ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛ. |
3 |
9 |
2 |
Α.Ε.Κ. ΚΑΛΑΜΙΑΣ |
3 |
6 |
3 |
Α.Ε. ΠΕΡΔΙΚΚΑ |
2 |
4 |
4 |
ΔΑΦΝΗ ΠΟΛΥΜΥΛΟΥ |
2 |
4 |
5 |
Μ. ΑΛΕΞ. ΑΡΔΑΣΣΑΣ |
3 |
4 |
6 |
ΠΡΟΟΔΟΣ ΚΟΜΝΗΝΩΝ |
3 |
4 |
7 |
ΔΟΞΑ ΒΕΡΜΙΟΥ ΠΥΡΓΩΝ |
3 |
4 |
8 |
ΒΕΡΜΙΟΝ ΚΑΡΥΟΧΩΡΙΟΥ |
2 |
3 |
9 |
ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ |
2 |
3 |
10 |
ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΚΑΣΤΡΟΥ |
2 |
3 |
11 |
ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ |
3 |
1 |
12 |
ΕΛΠΙΔΕΣ Α.Ε. ΚΟΖΑΝΗΣ |
3 |
1 |
13 |
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ |
3 |
1 |
Η επόμενη αγωνιστική:
Α' Τοπικό Ε.Π.Σ. Κοζάνης (5η Αγωνιστική)
Μ. ΑΛΕΞ. ΧΑΡΑΥΓΗΣ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΠΡΩΤΟΧΩΡΙΟΥ
Α.Ο. ΚΡΟΚΟΥ – Φ.Σ. ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΕΡΟΥ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ – Α.Μ.Σ. ΓΑΛΑΤΙΝΗ
Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΩΝ – ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ
ΑΚΑΔ. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ – Α.Ε. ΚΟΖΑΝΗΣ
Φ.Σ. ΚΟΖΑΝΗ – ΠΑ.Ο. ΚΟΙΛΩΝ
Α.Π. ΒΟΪΟΥ - ΕΝΩΣΗ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Β' Τοπικό Ε.Π.Σ. Κοζάνης (1ος Όμιλος | 4η Αγωνιστική)
Α.Σ. ΒΕΛΒΕΝΤΟ – Μ.Α.Π.Σ. ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΑΝΩΝ – Α.Ε.Κ. ΚΡΑΝΙΔΙΩΝ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΚΛΕΙΤΟΥ – ΠΡΟΟΔΟΣ ΜΕΤΑΞΑ
Α.Ε. ΑΝΩ ΚΩΜΗΣ – ΕΡΜΗΣ ΠΛΑΤΑΝΟΡΡΕΥΜΑΤΟΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΥΛΩΝ – ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ – ΑΙΑΣ ΜΙΚΡΟΒΑΛΤΟΥ
Β' Τοπικό Ε.Π.Σ. Κοζάνης (2ος Όμιλος | 4η Αγωνιστική)
ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΚΑΣΤΡΟΥ – Α.Ε.Κ. ΚΑΛΑΜΙΑΣ
ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ – Α.Ε. ΠΕΡΔΙΚΚΑ
Μ. ΑΛΕΞ. ΑΡΔΑΣΣΑΣ – ΔΑΦΝΗ ΠΟΛΥΜΥΛΟΥ
ΕΛΠΙΔΕΣ Α.Ε. ΚΟΖΑΝΗΣ – ΠΡΟΟΔΟΣ ΚΟΜΝΗΝΩΝ
ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ – ΒΕΡΜΙΟΝ ΚΑΡΥΟΧΩΡΙΟΥ
ΔΟΞΑ ΒΕΡΜΙΟΥ ΠΥΡΓΩΝ – ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
Επιμέλεια: Χρήστος Τσαρτσιανίδης | www.top-sport.gr