Με την 4η και 3η αγωνιστική συνεχίζονται τα πρωταθλήματα της Ε.Π.Σ. Κοζάνης σε Α' και Β'' Τοπικό αντίστοιχα, αυτό το Σαββατοκύριακο.
Αναλυτικά το πρόγραμμα:
Α' Τοπικό Ε.Π.Σ. Κοζάνης (4η Αγωνιστική)
Σάββατο 6 Οκτωβρίου (16:00)
Α.Ε. ΚΟΖΑΝΗΣ – Φ.Σ. ΚΟΖΑΝΗ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ – ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ
Κυριακή 7 Οκτωβρίου (16:00)
ΠΑ.Ο. ΚΟΙΛΩΝ – Α.Π. ΒΟΪΟΥ - ΕΝΩΣΗ
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΠΡΩΤΟΧΩΡΙΟΥ – Α.Ο. ΚΡΟΚΟΥ
Φ.Σ. ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΕΡΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
Α.Μ.Σ. ΓΑΛΑΤΙΝΗ – Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΩΝ
ΑΚΑΔ. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ – Μ. ΑΛΕΞ. ΧΑΡΑΥΓΗΣ
Β' Τοπικό Ε.Π.Σ. Κοζάνης (1ος Όμιλος | 3η Αγωνιστική)
Σάββατο 6 Οκτωβρίου (16:00)
ΠΡΟΟΔΟΣ ΜΕΤΑΞΑ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΑΝΩΝ
Κυριακή 7 Οκτωβρίου (16:00)
ΕΡΜΗΣ ΠΛΑΤΑΝΟΡΡΕΥΜΑΤΟΣ – Α.Σ. ΒΕΛΒΕΝΤΟ
ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ – Α.Ε. ΑΝΩ ΚΩΜΗΣ
Μ.Α.Π.Σ. ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΑΙΑΣ ΜΙΚΡΟΒΑΛΤΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΥΛΩΝ – ΑΣΤΡΑΠΗ ΚΛΕΙΤΟΥ
Α.Ε.Κ. ΚΡΑΝΙΔΙΩΝ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ
Β' Τοπικό Ε.Π.Σ. Κοζάνης (2ος Όμιλος | 3η Αγωνιστική)
Σάββατο 6 Οκτωβρίου (16:00)
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ – ΔΑΦΝΗ ΠΟΛΥΜΥΛΟΥ
Φ.Σ. ΑΚ. ΠΟΔ. ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛ. – Μ. ΑΛΕΞ. ΑΡΔΑΣΣΑΣ
ΒΕΡΜΙΟΝ ΚΑΡΥΟΧΩΡΙΟΥ – ΔΟΞΑ ΒΕΡΜΙΟΥ ΠΥΡΓΩΝ
Α.Ε.Κ. ΚΑΛΑΜΙΑΣ – ΕΛΠΙΔΕΣ Α.Ε. ΚΟΖΑΝΗΣ
ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΚΑΣΤΡΟΥ – ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ
Κυριακή 7 Οκτωβρίου (16:00)
ΠΡΟΟΔΟΣ ΚΟΜΝΗΝΩΝ – ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Οι Βαθμολογίες έως τώρα:
Α' ΤΟΠΙΚΟ
ΘΕΣΗ |
ΟΜΑΔΕΣ |
ΑΓΩΝΕΣ |
ΒΑΘΜΟΙ |
1 |
Φ.Σ. ΚΟΖΑΝΗ |
3 |
9 |
2 |
Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΩΝ |
3 |
9 |
3 |
ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ |
3 |
9 |
4 |
ΑΚΑΔ. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ |
3 |
6 |
5 |
Α.Ο. ΚΡΟΚΟΥ |
3 |
6 |
6 |
Α.Π. ΒΟΪΟΥ - ΕΝΩΣΗ |
3 |
4 |
7 |
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΠΡΩΤΟΧΩΡΙΟΥ |
3 |
4 |
8 |
Α.Μ.Σ. ΓΑΛΑΤΙΝΗ |
3 |
3 |
9 |
Α.Ε. ΚΟΖΑΝΗΣ |
3 |
3 |
10 |
Φ.Σ. ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΕΡΟΥ |
3 |
3 |
11 |
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ |
3 |
1 |
12 |
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ |
3 |
1 |
13 |
Μ. ΑΛΕΞ. ΧΑΡΑΥΓΗΣ |
3 |
1 |
14 |
ΠΑ.Ο. ΚΟΙΛΩΝ |
3 |
1 |
Β' ΤΟΠΙΚΟ (1ος Όμιλος)
ΘΕΣΗ |
ΟΜΑΔΕΣ |
ΑΓΩΝΕΣ |
ΒΑΘΜΟΙ |
1 |
ΕΡΜΗΣ ΠΛΑΤΑΝΟΡΡΕΥΜΑΤΟΣ |
2 |
6 |
2 |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ |
2 |
6 |
3 |
Α.Ε. ΑΝΩ ΚΩΜΗΣ |
2 |
4 |
4 |
ΑΣΤΡΑΠΗ ΚΛΕΙΤΟΥ |
2 |
4 |
5 |
ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ |
2 |
4 |
6 |
ΠΡΟΟΔΟΣ ΜΕΤΑΞΑ |
2 |
3 |
7 |
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΑΝΩΝ |
2 |
3 |
8 |
Μ.Α.Π.Σ. ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ |
2 |
3 |
9 |
Α.Σ. ΒΕΛΒΕΝΤΟ |
2 |
1 |
10 |
Α.Ε.Κ. ΚΡΑΝΙΔΙΩΝ |
2 |
0 |
11 |
ΑΙΑΣ ΜΙΚΡΟΒΑΛΤΟΥ |
2 |
0 |
12 |
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΥΛΩΝ |
2 |
-3 |
Β' ΤΟΠΙΚΟ (2ος Όμιλος)
ΘΕΣΗ |
ΟΜΑΔΕΣ |
ΑΓΩΝΕΣ |
ΒΑΘΜΟΙ |
1 |
Φ.Σ. ΑΚ. ΠΟΔ. ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛ. |
2 |
6 |
2 |
Α.Ε. ΠΕΡΔΙΚΚΑ |
2 |
4 |
3 |
Μ. ΑΛΕΞ. ΑΡΔΑΣΣΑΣ |
2 |
4 |
4 |
ΔΟΞΑ ΒΕΡΜΙΟΥ ΠΥΡΓΩΝ |
2 |
4 |
5 |
ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ |
1 |
3 |
6 |
ΔΑΦΝΗ ΠΟΛΥΜΥΛΟΥ |
1 |
3 |
7 |
Α.Ε.Κ. ΚΑΛΑΜΙΑΣ |
2 |
3 |
8 |
ΠΡΟΟΔΟΣ ΚΟΜΝΗΝΩΝ |
2 |
1 |
9 |
ΕΛΠΙΔΕΣ Α.Ε. ΚΟΖΑΝΗΣ |
2 |
1 |
10 |
ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ |
2 |
1 |
11 |
ΒΕΡΜΙΟΝ ΚΑΡΥΟΧΩΡΙΟΥ |
1 |
0 |
12 |
ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΚΑΣΤΡΟΥ |
1 |
0 |
13 |
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ |
2 |
0 |
Επιμέλεια: Χρήστος Τσαρτσιανίδης | www.top-sport.gr