Συνεχίστηκαν και αυτό το Σαββατοκύριακο τα πρωταθλήματα της Ε.Π.Σ. Κοζάνης.
Αναλυτικά όλα τα αποτελέσματα:
Α' Τοπικό Ε.Π.Σ. Κοζάνης (25η Αγωνιστική)
ΑΚΑΔ. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ – ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ |
4-0 |
ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ |
1-3 |
Α.Ε. ΚΟΖΑΝΗΣ – Π.Α.Ο. ΚΟΙΛΩΝ |
1-1 |
Μ. ΑΛΕΞ. ΧΑΡΑΥΓΗΣ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ |
1-2 |
Α.Π. ΒΟΪΟΥ - ΕΝΩΣΗ – ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΟΒΡΥΣΗΣ |
0-3 α.α. |
Φ.Σ. ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΕΡΟΥ – ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ |
3-0 |
Α.Μ.Σ. ΓΑΛΑΤΙΝΗ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ |
0-2 |
Φ.Σ. ΚΟΖΑΝΗ – Α.Σ. ΒΕΛΒΕΝΤΟ |
2 Απριλίου |
Β' Τοπικό Ε.Π.Σ. Κοζάνης (1ος Όμιλος | 22η Αγωνιστική)
ΠΡΟΟΔΟΣ ΜΕΤΑΞΑ – Α.Ε.Κ. ΚΡΑΝΙΔΙΩΝ |
Αναβολή |
ΕΡΜΗΣ ΠΛΑΤΑΝΟΡΡΕΥΜΑΤΟΣ – Α.Ο. ΚΡΟΚΟΥ |
0-2 |
Α.Ε. ΑΝΩ ΚΩΜΗΣ – Μ.Α.Π.Σ. ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ |
1-0 |
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΥΛΩΝ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΠΡΩΤΟΧΩΡΙΟΥ |
2-3 |
ΕΛΑΤΟΣ ΕΛΑΤΗΣ – ΑΙΑΣ ΜΙΚΡΟΒΑΛΤΟΥ |
1-2 |
Α.Ε.Κ. ΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ |
3-4 |
Β' Τοπικό Ε.Π.Σ. Κοζάνης (2ος Όμιλος | 22η Αγωνιστική)
Α.Ε. ΠΕΡΔΙΚΚΑ – ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ |
2-1 |
ΒΕΡΜΙΟΝ ΚΑΡΥΟΧΩΡΙΟΥ – ΕΛΠΙΔΕΣ Α.Ε. ΚΟΖΑΝΗΣ |
3-2 |
ΕΡΜΗΣ ΑΣΒΕΣΤΟΠΕΤΡΑΣ – ΠΡΟΟΔΟΣ ΚΟΜΝΗΝΩΝ |
Αναβολή |
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ – ΚΟΖΑΝΗ 2004 |
6-0 |
Μ. ΑΛΕΞ. ΑΡΔΑΣΣΑΣ – ΔΟΞΑ ΒΕΡΜΙΟΥ ΠΥΡΓΩΝ |
1-3 |
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΑΝΩΝ – Α.Ε.Κ. ΚΑΛΑΜΙΑΣ |
0-3 |
Γ' Τοπικό Ε.Π.Σ. Κοζάνης (16η Αγωνιστική)
Α.Σ. ΠΟΝΤΙΩΝ ΜΕΣΟΒΟΥΝΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΓΙΛΟΥ |
3-0 |
ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΡΕΠΑΝΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ |
7-0 |
ΑΣΤΡΑΠΗ ΚΛΕΙΤΟΥ – Φ.Σ. ΑΚ. ΠΟΔ. ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛ. |
0-2 |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΡΑΤΥΡΑΣ – ΔΡΑΣΙΣ ΤΣΟΤΥΛΙΟΥ |
1-1 |
ΔΑΦΝΗ ΠΟΛΥΜΥΛΟΥ – ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ |
1-1 |
Οι Βαθμολογίες:
Α' ΤΟΠΙΚΟ
ΘΕΣΗ |
ΟΜΑΔΕΣ |
ΑΓΩΝΕΣ |
ΒΑΘΜΟΙ |
1 |
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ |
25 |
65 |
2 |
Φ.Σ. ΚΟΖΑΝΗ |
24 |
63 |
3 |
Μ. ΑΛΕΞ. ΧΑΡΑΥΓΗΣ |
25 |
53 |
4 |
Α.Π. ΒΟΪΟΥ - ΕΝΩΣΗ |
25 |
50 |
5 |
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ |
25 |
42 |
6 |
ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ |
25 |
36 |
7 |
Α.Μ.Σ. ΓΑΛΑΤΙΝΗ |
25 |
35 |
8 |
Π.Α.Ο. ΚΟΙΛΩΝ |
25 |
34 |
9 |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ |
25 |
30 |
10 |
Α.Ε. ΚΟΖΑΝΗΣ |
25 |
32 |
11 |
Φ.Σ. ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΕΡΟΥ |
25 |
27 |
12 |
Α.Σ. ΒΕΛΒΕΝΤΟ |
24 |
26 |
13 |
ΑΚΑΔ. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ |
25 |
26 |
14 |
ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ |
25 |
25 |
15 |
ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ |
25 |
18 |
16 |
ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΟΒΡΥΣΗΣ |
25 |
4 |
Β' ΤΟΠΙΚΟ (1ος Όμιλος)
ΘΕΣΗ |
ΟΜΑΔΕΣ |
ΑΓΩΝΕΣ |
ΒΑΘΜΟΙ |
1 |
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΠΡΩΤΟΧΩΡΙΟΥ |
21 |
54 |
2 |
Α.Ο. ΚΡΟΚΟΥ |
20 |
44 |
3 |
ΕΛΑΤΟΣ ΕΛΑΤΗΣ |
20 |
34 |
4 |
Α.Ε. ΑΝΩ ΚΩΜΗΣ |
21 |
34 |
5 |
Μ.Α.Π.Σ. ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ |
21 |
32 |
6 |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ |
20 |
29 |
7 |
ΕΡΜΗΣ ΠΛΑΤΑΝΟΡΡΕΥΜΑΤΟΣ |
20 |
28 |
8 |
ΠΡΟΟΔΟΣ ΜΕΤΑΞΑ |
19 |
24 |
9 |
Α.Ε.Κ. ΚΡΑΝΙΔΙΩΝ |
19 |
20 |
10 |
Α.Σ. ΚΑΡΥΔΙΤΣΑΣ |
20 |
19 |
11 |
ΑΙΑΣ ΜΙΚΡΟΒΑΛΤΟΥ |
20 |
15 |
12 |
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΥΛΩΝ |
21 |
15 |
13 |
Α.Ε.Κ. ΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ-ΚΗΠΟΥ-ΣΠΑΡΤΟΥ |
20 |
14 |
Β' ΤΟΠΙΚΟ (2ος Όμιλος)
ΘΕΣΗ |
ΟΜΑΔΕΣ |
ΑΓΩΝΕΣ |
ΒΑΘΜΟΙ |
1 |
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ |
20 |
45 |
2 |
ΠΡΟΟΔΟΣ ΚΟΜΝΗΝΩΝ |
19 |
43 |
3 |
Α.Ε.Κ. ΚΑΛΑΜΙΑΣ |
20 |
41 |
4 |
ΕΡΜΗΣ ΑΣΒΕΣΤΟΠΕΤΡΑΣ |
19 |
35 |
5 |
Α.Ε. ΠΕΡΔΙΚΚΑ |
21 |
34 |
6 |
ΕΛΠΙΔΕΣ Α.Ε. ΚΟΖΑΝΗΣ |
21 |
33 |
7 |
Μ. ΑΛΕΞ. ΑΡΔΑΣΣΑΣ |
20 |
31 |
8 |
ΔΟΞΑ ΒΕΡΜΙΟΥ ΠΥΡΓΩΝ |
20 |
31 |
9 |
ΒΕΡΜΙΟΝ ΚΑΡΥΟΧΩΡΙΟΥ |
21 |
30 |
10 |
ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ |
21 |
21 |
11 |
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΑΝΩΝ |
20 |
13 |
12 |
ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΚΑΣΤΡΟΥ |
20 |
12 |
13 |
ΚΟΖΑΝΗ 2004 |
20 |
1 |
Γ' ΤΟΠΙΚΟ
ΘΕΣΗ |
Ομάδα |
ΑΓΩΝΕΣ |
ΒΑΘΜΟΙ |
1 |
ΔΑΦΝΗ ΠΟΛΥΜΥΛΟΥ |
16 |
33 |
2 |
ΑΣΤΡΑΠΗ ΚΛΕΙΤΟΥ |
16 |
27 |
3 |
Φ.Σ. ΑΚ. ΠΟΔ. ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛ. |
16 |
25 |
4 |
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ |
16 |
25 |
5 |
Α.Σ. ΠΟΝΤΙΩΝ ΜΕΣΟΒΟΥΝΟΥ |
16 |
25 |
6 |
ΔΡΑΣΙΣ ΤΣΟΤΥΛΙΟΥ |
16 |
24 |
7 |
ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΡΕΠΑΝΟΥ |
16 |
23 |
8 |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΡΑΤΥΡΑΣ |
16 |
14 |
9 |
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ |
16 |
13 |
10 |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΓΙΛΟΥ |
16 |
6 |
Επιμέλεια: Χρήστος Τσαρτσιανίδης | www.top-sport.gr