Συνεχίζονται τα πρωταθλήματα τις Ε.Π.Σ. Κοζάνης σε όλες τις κατηγορίες αυτό το Σαββατοκύριακο.
Να θυμίσουμε πως την προηγούμενη εβδομάδα, λόγω των καιρικών συνθηκών αναβλήθηκαν τα περισσότερα παιχνίδια.
Έτσι και στις τρεις κατηγορίες θα πέσουν κορμιά και αυτή την αγωνιστική, τόσο για τις θέσεις που οδηγούν σε άνοδο, όσο για τους ουραγούς, που μάχονται για την παραμονή τους.
Δείτε αναλυτικά το πρόγραμμα σε Α' - Β' - Γ' Τοπικό:
Α' Τοπικό Ε.Π.Σ. Κοζάνης (20η Αγωνιστική) |
Σάββατο 7 Φεβρουαρίου 2015 (15:00) |
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΦΟΥΦΑ – Α.Μ.Σ. ΓΑΛΑΤΙΝΗ |
ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΒΟΪΟΥ – ΑΣΤΡΑΠΗ ΚΛΕΙΤΟΥ |
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΡΑΤΥΡΑΣ |
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ – ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ – Α.Ε. ΕΛΙΜΕΙΑΣ |
Α.Σ. ΒΕΛΒΕΝΤΟ – ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ 2007 ΠΤΟΛ/ΔΑΣ |
Κυριακή 8 Φεβρουαρίου 2015 (15:00) |
Α.Ε. ΠΕΡΔΙΚΚΑ – ΑΠΟΛΛΩΝ 2010 ΑΚΡΙΝΗΣ |
Α.Ε.Π. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΩΝ – Α.Ε. ΚΟΖΑΝΗΣ |
Β' Τοπικό Ε.Π.Σ. Κοζάνης (1ος Όμιλος, 16η Αγωνιστική) |
Σάββατο 7 Φεβρουαρίου 2015 (15:00) |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ – Α.Ο. ΤΡΑΝΟΒΑΛΤΟΥ |
ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ – Μ.Α.Π.Σ. ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ |
Κυριακή 8 Φεβρουαρίου 2015 (15:00) |
Α.Ε. ΚΡΑΝΙΔΙΩΝ – ΙΩΝΙΚΟΣ ΒΑΘΥΛΑΚΚΟΥ |
ΔΟΞΑ ΡΟΔΙΑΝΗΣ – Φ.Σ. ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΕΡΟΥ |
ΕΛΑΤΟΣ ΕΛΑΤΗΣ – ΚΟΖΑΝΗ 2004 |
ΕΡΜΗΣ ΠΛΑΤΑΝΟΡΡΕΥΜΑΤΟΣ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΠΡΩΤΟΧΩΡΙΟΥ |
Μ. ΑΛΕΞ. ΛΕΥΚΟΠΗΓΗΣ – Α.Ε. ΑΝΩ ΚΩΜΗΣ |
Β' Τοπικό Ε.Π.Σ. Κοζάνης (2ος Όμιλος, 16η Αγωνιστική) |
Σάββατο 7 Φεβρουαρίου 2015 (15:00) |
Ε.Α.Σ. ΑΝΘΟΤΟΠΟΣ – ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΚΑΣΤΡΟΥ |
ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ – ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ |
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ – ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ ΚΟΖΑΝΗΣ |
ΕΡΜΗΣ ΑΣΒΕΣΤΟΠΕΤΡΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΡΥΟΒΡΥΣΗΣ |
ΒΕΡΜΙΟΝ ΚΑΡΥΟΧΩΡΙΟΥ – Α.Σ. ΠΟΝΤΟΚΩΜΗΣ |
Μ. ΑΛΕΞ. ΧΑΡΑΥΓΗΣ – Μ. ΑΛΕΞ. ΑΡΔΑΣΣΑΣ |
Κυριακή 8 Φεβρουαρίου 2015 (15:00) |
ΑΡΗΣ ΜΑΥΡΟΠΗΓΗΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΑΝΩΝ |
Γ' Τοπικό Ε.Π.Σ. Κοζάνης (1ος Όμιλος, 11η Αγωνιστική) |
Σάββατο 7 Φεβρουαρίου 2015 (15:00) |
ΑΙΑΣ ΜΙΚΡΟΒΑΛΤΟΥ – Α.Ε. ΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ-ΚΗΠΟΥ-ΣΠΑΡΤΟΥ |
Κυριακή 8 Φεβρουαρίου 2015 (11:00) |
ΕΛΠΙΔΕΣ Α.Ε. ΚΟΖΑΝΗΣ – ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ |
Κυριακή 8 Φεβρουαρίου 2015 (15:00) |
ΠΡΟΟΔΟΣ ΜΕΤΑΞΑ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΓΙΛΟΥ |
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΥΛΩΝ – Α.Ο. ΚΡΟΚΟΥ |
Γ' Τοπικό Ε.Π.Σ. Κοζάνης (2ος Όμιλος, 11η Αγωνιστική) |
Σάββατο 7 Φεβρουαρίου 2015 (15:00) |
ΑΚΑΔ. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ – ΑΡΗΣ ΚΑΛΟΝΕΡΙΟΥ |
ΕΛΠΙΔΕΣ ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΥ – ΔΟΞΑ ΒΕΡΜΙΟΥ ΠΥΡΓΩΝ |
Κυριακή 8 Φεβρουαρίου 2015 (11:00) |
Α.Ε.Κ. ΚΑΛΑΜΙΑΣ – Α.Σ. ΚΑΡΥΔΙΤΣΑΣ |
Κυριακή 8 Φεβρουαρίου 2015 (15:00) |
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΡΟΣΕΡΟΥ – ΔΡΑΣΙΣ ΤΣΟΤΥΛΙΟΥ |
Επιμέλεια: Τσαρτσιανίδης Χρήστος – www.top-sport.gr