Με εννιά αγώνες συνεχίζονται σήμερα Κυριακή τα πρωταθλήματα της Ε.Π.Σ. Κοζάνης.
Αναλυτικά το πρόγραμμα της Κυριακής:
Α' Τοπικό Ε.Π.Σ. Κοζάνης (14η Αγωνιστική) |
Κυριακή 10 Δεκεμβρίου (15:00) |
Α.Μ.Σ. Γαλατινή - Μέγας Αλέξανδρος Χαραυγής |
Β' Τοπικό Ε.Π.Σ. Κοζάνης (1ος Όμιλος | 13η Αγωνιστική) |
Κυριακή 10 Δεκεμβρίου (15:00) |
ΑΙΑΣ Μικροβάλτου - Αναγέννηση Λιβαδερού |
Ερμής Πλατανορέμματος – Κένταυρος Πρωτοχωρίου |
Έλατος Ελάτης - Α.Ε. Άνω Κώμης |
Α.Σ. Καρυδίτσας - Πρόοδος Μεταξά |
Απόλλων Αυλών - Α.Ε. Καισαρειάς |
Ρεπό: ΜΑΠΣ Αγίας Παρασκευής |
Β' Τοπικό Ε.Π.Σ. Κοζάνης (2ος Όμιλος | 13η Αγωνιστική)) |
Κυριακή 10 Δεκεμβρίου (15:00) |
Πρόοδος Κομνηνών - Α.Ε.Κ. Καλαμιάς |
Ρεπό: Δαναοί Κοζάνης |
Γ' Τοπικό Ε.Π.Σ. Κοζάνης (9η Αγωνιστική) |
Αναγέννηση Εράτυρας - Εθνικός Πτολεμαΐδας |
Δράσις Τσοτυλίου - Δάφνη Πολυμύλου |
Τα χθεσινά αποτελέσματα του Σαββάτου:
Α' Τοπικό Ε.Π.Σ. Κοζάνης (14η Αγωνιστική) |
|
Σάββατο 9 Δεκεμβρίου |
|
Ακαδημία Ηρακλής Πτολεμαΐδας - Εθνικός Βατερού |
0-0 |
Τιτάν Σερβίων - Ακαδημία Ποδοσφαίρου Βοΐου |
2-1 |
Ακρίτες Κοζάνης - Δόξα Λευκόβρυσης |
3-2 |
Μακεδονικός Κοζάνης - ΠΑΟ Κοίλων Κοζάνης |
1-1 |
Α.Σ. Βελβεντό - Μακεδονικός Σιάτιστας |
0-4 |
Αναγέννηση Πτολεμαΐδας - Αλιάκμων Αιανής |
0-1 |
Φ.Σ. Κοζάνη - Α.Ε. Κοζάνης |
3-0 |
Β' Τοπικό Ε.Π.Σ. Κοζάνης (1ος Όμιλος | 13η Αγωνιστική) |
|
Σάββατο 9 Δεκεμβρίου |
|
Α.Ο. Κρόκου - Α.Ε. Κρανιδίων |
2-0 |
Β' Τοπικό Ε.Π.Σ. Κοζάνης (2ος Όμιλος | 13η Αγωνιστική) |
|
Σάββατο 9 Δεκεμβρίου |
|
Δόξα Βερμίου Πύργων - Κοζάνη 2004 |
6-0 |
Ερμής Ασβεστόπετρας - Α.Ε. Περδίκκα (3-0 α.α.) |
3-0 α.α. |
Δόξα Μικροκάστρου - Ατρόμητος Πτολεμαΐδας |
0-2 |
Βέρμιο Καρυοχωρίου - Κεραυνός Πετρανών (0-3 α.α.) |
0-3 α.α. |
Μέγας Αλέξανδρος Άρδασσας - Ελπίδες Α.Ε. Κοζάνης |
1-0 |
Γ' Τοπικό Ε.Π.Σ. Κοζάνης (9η Αγωνιστική) |
|
Σάββατο 9 Δεκεμβρίου |
|
Ηρακλής Δρεπάνου - Φ.Σ. Εορδαϊκός Ακαδημία Ποδ. Πτολεμαΐδας |
0-4 |
Βυζαντινός Αετός Πτολεμαΐδας - Αναγέννηση Αργίλου |
4-2 |
Αστραπή Κλείτου - Α.Σ. Ποντίων Μεσοβούνου |
1-3 |
Επιμέλεια: Χρήστος Τσαρτσιανίδης | www.top-sport.gr