Ολοκληρώθηκαν το Σαββατοκύριακο τα πρωταθλήματα Υποδομής της Ε.Π.Σ. Κοζάνης σε Τζούνιορ και Μίνι.
Αναλυτικά το αποτελέσματα:
Τζούνιορ Ε.Π.Σ. Κοζάνης (1ος Όμιλος) | |
ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ – ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΟΒΡΥΣΗΣ | 3-0 |
ΕΛΠΙΔΕΣ Α.Ε. ΚΟΖΑΝΗΣ – ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ Β | 13-0 |
ΚΟΖΑΝΗ 2004 – ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ | 2-6 |
Φ.Σ. ΚΟΖΑΝΗ Β΄ – Φ.Σ. ΚΟΖΑΝΗ | 2-4 |
Α.Ο. ΚΡΟΚΟΥ – ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ | 4-3 |
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ ΚΟΖΑΝΗΣ – Α.Μ.Σ. ΓΑΛΑΤΙΝΗ | 3-0 |
ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΡΕΠΑΝΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΑΝΩΝ | 4-2 |
Τζούνιορ Ε.Π.Σ. Κοζάνης (2ος Όμιλος) | |
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ – ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ | 0-3 |
Α.Ε. ΠΕΡΔΙΚΚΑ – ΑΚΑΔ. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ | 0-5 |
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ | 1-1 |
ΘΥΕΛΛΑ ΦΙΛΩΤΑ – ΑΚΑΔ. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ Β΄ | 0-6 |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ Β΄ | 2-1 |
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ Β΄ – ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ ΚΟΖΑΝΗΣ Β΄ | 5-1 |
Μίνι Ε.Π.Σ. Κοζάνης (1ος Όμιλος) | |
ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΡΕΠΑΝΟΥ – Α.Ο. ΚΡΟΚΟΥ | 2-3 |
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ – Φ.Σ. ΚΟΖΑΝΗ | 2-4 |
ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ – ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ ΚΟΖΑΝΗΣ | 1-7 |
ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ – Α.Ε. ΚΟΖΑΝΗΣ | 9-0 |
ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΒΟΪΟΥ – ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ ΚΟΖΑΝΗΣ Β΄ | 6-0 |
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΑΝΩΝ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ Β΄ | 2-2 |
Α.Μ.Σ. ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ – ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ | 0-3 |
Οι τελικές βαθμολογίες:
Τζούνιορ Ε.Π.Σ. Κοζάνης (1ος Όμιλος)
ΘΕΣΗ | ΟΜΑΔΕΣ | ΒΑΘΜΟΙ |
1 | Φ.Σ. ΚΟΖΑΝΗ | 33 |
2 | ΕΛΠΙΔΕΣ Α.Ε. ΚΟΖΑΝΗΣ | 32 |
3 | ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ ΚΟΖΑΝΗΣ | 32 |
4 | ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ | 29 |
5 | Α.Ο. ΚΡΟΚΟΥ | 27 |
6 | ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ | 25 |
7 | ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ | 23 |
8 | Φ.Σ. ΚΟΖΑΝΗ Β΄ | 18 |
9 | Α.Μ.Σ. ΓΑΛΑΤΙΝΗ | 11 |
10 | ΚΟΖΑΝΗ 2004 | 12 |
11 | ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΡΕΠΑΝΟΥ | 12 |
12 | ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΑΝΩΝ | 6 |
13 | ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ Β΄ | 3 |
14 | ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΟΒΡΥΣΗΣ | -6 |
Τζούνιορ Ε.Π.Σ. Κοζάνης (2ος Όμιλος)
ΘΕΣΗ | ΟΜΑΔΕΣ | ΒΑΘΜΟΙ |
1 | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ | 34 |
2 | ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ | 31 |
3 | ΑΚΑΔ. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ | 30 |
4 | ΑΚΑΔ. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ Β΄ | 24 |
5 | ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ | 23 |
6 | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ Β΄ | 19 |
7 | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ | 16 |
8 | ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ Β΄ | 11 |
9 | ΕΡΜΗΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ | 10 |
10 | ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ ΚΟΖΑΝΗΣ Β΄ | 10 |
11 | ΘΥΕΛΛΑ ΦΙΛΩΤΑ | 6 |
12 | Α.Ε. ΠΕΡΔΙΚΚΑ | 4 |
13 | ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ | -2 |
Μίνι Ε.Π.Σ. Κοζάνης (1ος Όμιλος)
ΘΕΣΗ | ΟΜΑΔΕΣ | ΒΑΘΜΟΙ |
1 | Φ.Σ. ΚΟΖΑΝΗ | 37 |
2 | ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ ΚΟΖΑΝΗΣ | 36 |
3 | ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΒΟΪΟΥ | 33 |
4 | ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ | 29 |
5 | ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ | 27 |
6 | ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ | 21 |
7 | ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ | 19 |
8 | Α.Μ.Σ. ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ | 13 |
9 | ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ ΚΟΖΑΝΗΣ Β΄ | 14 |
10 | Α.Ο. ΚΡΟΚΟΥ | 10 |
11 | ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΑΝΩΝ | 9 |
12 | Α.Ε. ΚΟΖΑΝΗΣ | 9 |
13 | ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΡΕΠΑΝΟΥ | 6 |
14 | ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ Β΄ | 2 |
Επιμέλεια: Τσαρτσιανίδης Χρήστος | www.top-sport.gr