Ε.Π.Σ. Κοζάνης: Οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου.
Αναλυτικά:
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 12.10.2019
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(4η αγωνιστική)
-----------------------------------------
ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΒΟΪΟΥ - ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ ΑΚΑΔ ΠΟΔ
Γήπεδο:ΝΕΑΠΟΛΗΣ Ώρα:16.00
Διαιτησία: ΤΣΙΜΕΝΤΕΡΙΔΗΣ-ΤΖΙΟΥΒΑΡΑΣ-ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ
ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ
Γήπεδο:ΛΕΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Ώρα:16.00
Διαιτησία: ΚΑΡΑΤΕΡΠΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΝΗΣ Μ.-ΣΑΚΚΟΣ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΚΑΔ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
Γήπεδο:ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΟ ΚΟΖΑΝΗΣ Ώρα:16.00
Διαιτησία: ΔΕΛΗΖΗΣΗΣ-ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ-ΠΑΝΙΤΣΙΔΟΥ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(3η αγωνιστική)
-----------------------------------------------------
ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΠΡΩΤΟΧΩΡΙΟΥ
Γήπεδο:ΚΡΟΚΟΥ Ώρα:16.00
Διαιτησία: ΤΣΑΝΗΣ-ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Μ.-ΜΠΑΚΑΤΑΡΗ
Α.Ε.Κ. ΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ - ΚΗΠΟΥ- ΣΠΑΡΤΟΥ - ΕΡΜΗΣ ΠΛΑΤΑΝΟΡΡΕΥΜΑΤΟΣ
Γήπεδο:ΠΡΩΤΟΧΩΡΙΟΥ Ώρα:16.00
Διαιτησία: ΠΟΥΡΛΟΥΚΑΚΗΣ-ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ-ΒΑΡΣΑΜΟΠΟΥΛΟΣ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(3η αγωνιστική)
-----------------------------------------------------
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΡΑΤΥΡΑΣ - Μ ΑΛΕΞ ΑΡΔΑΣΣΑΣ
Γήπεδο:ΕΡΑΤΥΡΑΣ Ώρα:16.00
Διαιτησία: ΣΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ-ΒΑΡΔΙΑΜΠΑΣΗ-ΛΑΜΠΡΙΑΝΙΔΗΣ
ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΚΑΣΤΡΟΥ - ΔΟΞΑ ΒΕΡΜΙΟΥ ΠΥΡΓΩΝ
Γήπεδο:ΜΙΚΡΟΚΑΣΤΡΟΥ Ώρα:16.00
Διαιτησία: ΣΟΥΛΙΔΗΣ-ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε.-ΣΙΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ - ΑΕ ΠΕΡΔΙΚΚΑ
Γήπεδο:ΑΤΡΟΜΗΤΟΥ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ Ώρα:16.00
Διαιτησία: ΚΟΥΤΣΩΝΑΣ-ΜΠΟΓΔΟΠΟΥΛΟΣ-ΓΑΤΣΟΥ
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ - ΚΟΖΑΝΗ 2004
Γήπεδο:ΠΡΟΑΣΤΕΙΟΥ Ώρα:16.00
Διαιτησία: ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ-ΚΑΝΔΥΛΙΩΤΗΣ-ΤΣΙΟΤΣΙΑΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΡΕΠΑΝΟΥ - ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπεδο:ΔΡΕΠΑΝΟΥ Ώρα:16.00
Διαιτησία: ΖΟΥΓΡΑΣ-ΤΖΙΑΜΠΑΖΗΣ-ΚΡΙΚΕΛΗΣ
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 13.10.2019
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(4η αγωνιστική)
-----------------------------------------
ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΕΡΟΥ
Γήπεδο:ΑΙΑΝΗΣ Ώρα:16.00
Διαιτησία: ΖΟΥΓΡΑΣ-ΒΟΓΔΟΠΟΥΛΟΣ-ΠΕΛΕΤΙΔΗΣ
Α.Μ.Σ. ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ - ΦΣ ΚΟΖΑΝΗ
Γήπεδο:ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ Ώρα:16.00
Διαιτησία: ΤΣΕΤΣΙΛΑΣ-ΣΤΕΦΟΥΛΗΣ-ΦΑΛΤΑΚΑΣ
ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ - ΒΕΡΜΙΟ ΚΑΡΥΟΧΩΡΙΟΥ
Γήπεδο:ΣΕΡΒΙΩΝ Ώρα:16.00
Διαιτησία: ΣΠΥΡΙΑΔΗΣ-ΛΑΜΠΡΙΑΝΙΔΗΣ-ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ - Μ ΑΛΕΞ ΧΑΡΑΥΓΗΣ
Γήπεδο:ΛΙΑΠΕΙΟ ΚΟΙΛΩΝ Ώρα:16.00
Διαιτησία: ΚΟΥΤΣΩΝΑΣ-ΤΣΙΑΜΠΑΖΗΣ-ΠΟΥΡΛΟΥΚΑΚΗΣ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(3η αγωνιστική)
-----------------------------------------------------
ΠΡΟΟΔΟΣ ΜΕΤΑΞΑ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ
Γήπεδο:ΜΕΤΑΞΑ Ώρα:16.00
Διαιτησία: ΓΑΤΣΟΥ-ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Γ.-ΠΑΠΠΑΣ
ΑΣΤΡΑΠΗ ΚΛΕΙΤΟΥ - Μ.Α.Π.Σ. ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
Γήπεδο:ΑΡΓΙΛΟΥ Ώρα:16.00
Διαιτησία: ΚΑΡΑΤΕΡΠΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΝΗΣ Μ.-ΤΣΑΝΗΣ
ΑΕ ΑΝΩ ΚΩΜΗ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπεδο:ΑΝΩ ΚΩΜΗΣ Ώρα:16.00
Διαιτησία: ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ-ΠΑΝΥΤΣΙΔΟΥ-ΠΑΠΑΓΕΡΙΔΗΣ
Μ.ΑΛΕΞ.ΛΕΥΚΟΠΗΓΗΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΓΙΛΟΥ
Γήπεδο:ΡΟΔΙΑΝΗΣ Ώρα:16.00
Διαιτησία: ΚΡΙΚΕΛΗΣ-ΑΡΣΕΝΙΔΟΥ-ΤΣΙΟΤΣΙΑΣ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(3η αγωνιστική)
-----------------------------------------------------
ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΙΑΣ - ΠΡΟΟΔΟΣ ΚΟΜΝΗΝΩΝ
Γήπεδο:ΚΑΛΑΜΙΑΣ Ώρα:16.00
Διαιτησία: ΣΙΑΣ Α.-ΖΑΦΕΙΡΗΣ-ΚΟΥΤΟΥΛΑΣ