omikronbannernew

ACSORIZONTIO

Ε.Π.Σ. Κοζάνης: Το πρόγραμμα και οι διαιτητές σε Α' - Β' και Γ' Τοπικό

Ε.Π.Σ. Κοζάνης: Το πρόγραμμα και οι διαιτητές σε Α' - Β' και Γ' Τοπικό.

Αναλυτικά:

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(19η αγωνιστική)
-----------------------------------------
ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ - ΑΜΣ ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ
Γήπεδο:ΚΡΟΚΟΥ Ώρα:15.30 
Διαιτησία: ΣΟΥΛΙΔΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ-ΛΑΜΠΡΙΑΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-ΠΑΝΥΤΣΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

Μ ΑΛΕΞ ΧΑΡΑΥΓΗΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΕΡΟΥ
Γήπεδο:ΧΑΡΑΥΓΗΣ Ώρα:15.30 
Διαιτησία: ΠΑΝΥΤΣΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ-ΤΖΙΑΜΠΑΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ-ΜΠΑΛΙΑΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΠΡΩΤΟΧΩΡΙΟΥ
Γήπεδο:ΛΕΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Ώρα:15.30 
Διαιτησία: ΠΟΥΡΛΟΥΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΣΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ-ΦΡΑΝΤΖΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ


Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(16η αγωνιστική)
-----------------------------------------------------
ΑΣ ΒΕΛΒΕΝΤΟ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ
Γήπεδο:ΒΕΛΒΕΝΤΟΥ Ώρα:15.30 
Διαιτησία: ΖΟΥΓΡΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ-ΒΟΓΔΟΠΟΥΛΟΣ ΘΩΜΑΣ- ΠΡΑΧΑΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(18η αγωνιστική)
-----------------------------------------------------
ΠΡΟΟΔΟΣ ΚΟΜΝΗΝΩΝ - ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΙΑΣ
Γήπεδο:ΚΟΜΝΗΝΩΝ Ώρα:15.30 
Διαιτησία: ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΟΣ- ΤΣΙΟΤΣΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΑΡΣΕΝΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ

ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΚΑΣΤΡΟΥ - ΑΕ ΠΕΡΔΙΚΚΑ
Γήπεδο:ΜΙΚΡΟΚΑΣΤΡΟΥ Ώρα:15.30 
Διαιτησία: ΔΕΛΗΖΗΣΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ-ΣΥΚΟΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ-ΜΠΑΚΑΤΑΡΗ ΧΡΥΣΗ

ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ - ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ ΑΚΑΔ ΠΟΔ
Γήπεδο:ΒΑΤΕΡΟΥ Ώρα:15.30 
Διαιτησία: ΚΕΧΑΓΙΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ-ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΠΕΛΕΤΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΔΟΞΑ ΒΕΡΜΙΟΥ ΠΥΡΓΩΝ - Μ ΑΛΕΞ ΑΡΔΑΣΣΑΣ
Γήπεδο:ΠΥΡΓΩΝ Ώρα:15.30 
Διαιτησία: ΚΑΡΑΤΕΡΠΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-ΔΕΔΟΓΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-ΤΣΑΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ


ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 17.03.2019

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(19η αγωνιστική)
-----------------------------------------
ΑΕΠ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΩΝ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
Γήπεδο:ΞΗΡΟΛΙΜΝΗΣ Ώρα:15.30 
Διαιτησία: ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΧΡΥΣΑΝΘΟΣ-ΠΕΛΕΤΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ-ΔΡΑΓΩΓΙΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΒΟΪΟΥ - ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ
Γήπεδο:ΝΕΑΠΟΛΗΣ Ώρα:15.30 
Διαιτησία: ΣΠΥΡΙΑΔΗΣ ΑΓΗΣΙΛΑΟΣ-ΚΑΝΔΥΛΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ- ΤΣΙΓΓΕΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ

ΦΣ ΚΟΖΑΝΗ - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπεδο:ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ Ώρα:15.30 
Διαιτησία: ΤΣΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ-ΣΠΕΝΤΖΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΑΚΑΔ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ - ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ
Γήπεδο:ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ Ώρα:15.30 
Διαιτησία: ΚΟΥΤΣΩΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ-ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ


Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(16η αγωνιστική)
-----------------------------------------------------
ΕΡΜΗΣ ΠΛΑΤΑΝΟΡΡΕΥΜΑΤΟΣ - ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ
Γήπεδο:ΠΛΑΤΑΝΟΡΡΕΥΜΑΤΟΣ Ώρα:15.30 
Διαιτησία: ΣΟΥΛΙΔΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ-ΠΑΝΥΤΣΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ-ΣΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΑΕ ΑΝΩ ΚΩΜΗ - ΜΑΠΣ ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
Γήπεδο:ΑΝΩ ΚΩΜΗΣ Ώρα:15.30 
Διαιτησία: ΔΕΛΗΖΗΣΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ-ΛΑΜΠΡΙΑΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-ΤΖΙΑΜΠΑΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(18η αγωνιστική)
-----------------------------------------------------
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΒΕΡΜΙΟ ΚΑΡΥΟΧΩΡΙΟΥ
Γήπεδο:ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΟ ΚΟΖΑΝΗΣ Ώρα:11.00 
Διαιτησία: ΖΟΥΓΡΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ-ΣΥΚΟΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ-ΜΠΑΚΑΤΑΡΗ ΧΡΥΣΗ

ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Γήπεδο:ΛΙΑΠΕΙΟ (ΚΟΙΛΩΝ) Ώρα:15.30 
Διαιτησία: ΓΑΤΣΟΥ ΔΡΟΣΙΑ-ΠΑΠΑΓΕΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ-ΜΠΑΚΑΤΑΡΗ ΧΡΥΣΗ


Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(11η αγωνιστική)
-----------------------------------------
ΑΕΚ ΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ ΚΗΠΟΥ ΣΠΑΡΤΟΥ - Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΛΕΥΚΟΠΗΓΗΣ
Γήπεδο:ΑΙΑΝΗΣ (ΠΑΛΙΟ) Ώρα:15.30 
Διαιτησία: ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΞΕΝΟΦΩΝ-ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ-ΠΑΠΠΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΚΟΖΑΝΗ 2004 - ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΡΕΠΑΝΟΥ
Γήπεδο:Ν. ΝΙΚΟΠΟΛΗΣ Ώρα:11.00 
Διαιτησία: ΚΑΡΑΤΕΡΠΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-ΓΑΤΣΟΥ ΔΡΟΣΙΑ-ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΡΑΤΥΡΑΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΓΙΛΟΥ
Γήπεδο:ΕΡΑΤΥΡΑΣ Ώρα:15.30 
Διαιτησία: ΚΡΙΚΕΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ-ΚΟΥΤΟΥΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ-ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

ΠΗΓΗ: www.epskozanis.gr

  • 1
  • 2
Prev Next

Ποδόσφαιρο

  • 1
  • 2
Prev Next
Μέσι: "Δεν με έχουν αποθεώσει έτσι ξανά αντίπαλοι οπαδοί" (video)

Μέσι: "Δεν με έχουν αποθεώσει έτσι ξανά αντίπαλοι οπαδοί" (video)

Είχε 54 τελικές, 3 δοκάρια, 79% κατοχή μπάλας κι όμως 0-1 στο 92'! (video)

Είχε 54 τελικές, 3 δοκάρια, 79% κατοχή μπάλας κι όμως 0-1 στο 92'! (video)

O οδηγός των προκριματικών του Ευρωπαϊκού Κυπέλλου - Όλες οι λεπτομέρειες

O οδηγός των προκριματικών του Ευρωπαϊκού Κυπέλλου - Όλες οι λεπτομέρειες

Οριστικά στη 14η θέση της UEFA η Ελλάδα

Οριστικά στη 14η θέση της UEFA η Ελλάδα

Europa League: Βγήκαν τα ζευγάρια των "8"

Europa League: Βγήκαν τα ζευγάρια των "8"

Αυτές είναι οι 8 ομάδες που συνεχίζουν στο Europa League

Αυτές είναι οι 8 ομάδες που συνεχίζουν στο Europa League

Το photostory του ντέρμπι που δεν τελείωσε ποτέ! (pics)

Το photostory του ντέρμπι που δεν τελείωσε ποτέ! (pics)

H διπλή ευκαιρία της χρονιάς δεν αντιγράφεται! (video)

H διπλή ευκαιρία της χρονιάς δεν αντιγράφεται! (video)

Μπάσκετ

  • 1
  • 2
Prev Next
ΤΣΣΚΑ Μόσχας - Παναθηναϊκός 77-78 | Δείτε το "buzzer beater" του Νικ Καλάθη (video)

ΤΣΣΚΑ Μόσχας - Παναθηναϊκός 77-78 | Δείτε το "buzzer beater" του Νικ Καλάθη (video)

Αυτά είναι τα ζευγάρια των «8» του BCL

Αυτά είναι τα ζευγάρια των «8» του BCL

NBA: Ξύλο ανάμεσα σε Ιμπάκα και Κρις! (video)

NBA: Ξύλο ανάμεσα σε Ιμπάκα και Κρις! (video)

Απίστευτο φινάλε: Ο Γιόκιτς χάλασε τη μυθική εμφάνιση του Ντόντσιτς που έκλαιγε (video)

Απίστευτο φινάλε: Ο Γιόκιτς χάλασε τη μυθική εμφάνιση του Ντόντσιτς που έκλαιγε (video)

Το πρόγραμμα του Παγκοσμίου U19 του Ηρακλείου

Το πρόγραμμα του Παγκοσμίου U19 του Ηρακλείου

Α.Σ. Καστοριάς: Τα αποτελέσματα του Σαββάτου σε όλα τα τμήματα

Α.Σ. Καστοριάς: Τα αποτελέσματα του Σαββάτου σε όλα τα τμήματα

Μπάσκετ: Το πρόγραμμα της Εθνικής Ελλάδος στην Κίνα

Μπάσκετ: Το πρόγραμμα της Εθνικής Ελλάδος στην Κίνα

ΠΑΟΚ - Ήφαιστος Λήμνου: Το καλάθι της νίκης από τον Φρεϊμάνις (video)

ΠΑΟΚ - Ήφαιστος Λήμνου: Το καλάθι της νίκης από τον Φρεϊμάνις (video)