Συνεχίζονται το Σαββατοκύριακο τα πρωταθλήματα της Ε.Π.Σ. Κοζάνης.
Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι διαιτητές:
Α' Τοπικό Ε.Π.Σ. Κοζάνης (16η Αγωνιστική)
Σάββατο 9 Φεβρουαρίου (15:00)
ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΒΟΪΟΥ
Διαιτησία: ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΛΑΜΠΡΙΑΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΠΡΑΧΑΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
Μ ΑΛΕΞ ΧΑΡΑΥΓΗΣ - ΦΣ ΚΟΖΑΝΗ
Διαιτησία: ΣΟΥΛΙΔΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ - ΒΟΓΔΟΠΟΥΛΟΣ ΘΩΜΑΣ - ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
Κυριακή 10 Φεβρουαρίου (15:00)
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΕΠ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΩΝ
Διαιτησία: ΚΑΡΑΤΕΡΠΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΜΠΙΣΟΥΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ - ΚΑΝΔΥΛΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΕΡΟΥ - ΑΜΣ ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ
Διαιτησία: ΚΟΥΤΣΩΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΤΖΙΑΜΠΑΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ - ΜΠΑΚΑΤΑΡΗ ΧΡΥΣΗ
ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ - ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ
Διαιτησία: ΚΕΧΑΓΙΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ-ΤΖΙΟΥΒΑΡΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ- ΜΠΑΛΙΑΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΠΡΩΤΟΧΩΡΙΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
Διαιτησία: ΚΑΤΣΟΥΜΠΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ – ΣΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ - ΠΕΛΕΤΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΑΚΑΔ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ - ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ
Διαιτησία: ΖΟΥΓΡΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ - ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ – ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ
Β' Τοπικό Ε.Π.Σ. Κοζάνης (1ος Όμιλος | 13η Αγωνιστική)
Σάββατο 9 Φεβρουαρίου (15:00)
ΕΡΜΗΣ ΠΛΑΤΑΝΟΡΡΕΥΜΑΤΟΣ - ΑΙΑΣ ΜΙΚΡΟΒΑΛΤΟΥ
Διαιτησία: ΔΕΛΗΖΗΣΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ – ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ - ΣΠΕΝΤΖΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΠΡΟΟΔΟΣ ΜΕΤΑΞΑ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ
Διαιτησία: ΖΟΥΓΡΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ - ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΞΕΝΟΦΩΝ – ΒΑΡΣΑΜΟΠΟΥΛΟΣ
Κυριακή 10 Φεβρουαρίου (15:00)
ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ - ΑΣΤΡΑΠΗ ΚΛΕΙΤΟΥ
Διαιτησία: ΣΟΥΛΙΔΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ - ΛΑΜΠΡΙΑΝΙΔΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΔΡΑΓΩΓΙΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΑΕ ΑΝΩ ΚΩΜΗ - ΑΣ ΒΕΛΒΕΝΤΟ
Διαιτησία: ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΣΥΚΟΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ - ΦΡΑΝΤΖΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
Β' Τοπικό Ε.Π.Σ. Κοζάνης (2ος Όμιλος | 15η Αγωνιστική)
Σάββατο 9 Φεβρουαρίου (15:00)
ΑΕ ΠΕΡΔΙΚΚΑ - Μ ΑΛΕΞ ΑΡΔΑΣΣΑΣ
Διαιτησία: ΣΩΤΗΡΙΑΔΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ – ΔΕΔΟΓΛΙΔΗΣ - ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
ΒΕΡΜΙΟ ΚΑΡΥΟΧΩΡΙΟΥ - ΔΑΦΝΗ ΠΟΛΥΜΥΛΟΥ
Διαιτησία: ΚΑΡΑΤΕΡΠΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΜΠΙΣΟΥΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ - ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ
ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ ΑΚΑΔ ΠΟΔ - ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Διαιτησία: ΠΟΥΡΛΟΥΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΤΣΙΟΤΣΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ – ΤΣΑΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
Κυριακή 10 Φεβρουαρίου (11:00)
ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Διαιτησία: ΤΣΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ - ΦΡΑΝΤΖΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
Κυριακή 10 Φεβρουαρίου (15:00)
ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΙΑΣ - ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ
Διαιτησία: ΚΡΙΚΕΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ - ΒΑΡΔΙΑΜΠΑΣΗ ΖΟΥΜΠΟΥΛΙΑ - ΤΣΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΠΡΟΟΔΟΣ ΚΟΜΝΗΝΩΝ - ΔΟΞΑ ΒΕΡΜΙΟΥ ΠΥΡΓΩΝ
Διαιτησία: ΔΕΛΗΖΗΣΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ - ΚΟΥΤΟΥΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ - ΒΕΡΕΝΤΖΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
Γ' Τοπικό Ε.Π.Σ. Κοζάνης (8η Αγωνιστική)
Σάββατο 9 Φεβρουαρίου (15:00)
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΡΑΤΥΡΑΣ - ΔΡΑΣΙΣ ΤΣΟΤΥΛΙΟΥ
Διαιτησία: ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΧΡΥΣΑΝΘΟΣ – ΣΥΚΟΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ - ΜΠΑΚΑΤΑΡΗ ΧΡΥΣΗ
Κυριακή 10 Φεβρουαρίου (11:00)
ΚΟΖΑΝΗ 2004 - Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΛΕΥΚΟΠΗΓΗΣ
Διαιτησία: ΚΥΡΙΛΙΔΗΣ -ΚΟΥΜΠΟΥΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΠΕΛΕΤΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
Κυριακή 10 Φεβρουαρίου (15:00)
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΓΙΛΟΥ - ΑΕΚ ΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ ΚΗΠΟΥ ΣΠΑΡΤΟΥ
Διαιτησία: ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΞΕΝΟΦΩΝ - ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ - ΖΑΦΕΙΡΗΣ