Σας γνωρίζουμε το πρόγραμμα αγώνων ποδοσφαίρου ΕΠΣ Φλώρινας για το Σαββατοκύριακο 10 & 11/11/2018.
Το πρωτάθλημα της Α’ Κατηγορίας συνεχίζεται με την 8η Αγωνιστική ενώ στους 2 ομίλους της Β’ Κατηγορίας έχουμε την 6η Αγωνιστική:
ΣΑΒΒΑΤΟ 10/11/2018
ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ | ΩΡΑ | ΟΜΑΔΕΣ |
Δ.Γ. ΑΓ.ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΟΝΑ | 3:00μμ | ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ.ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΟΝΑ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΙΤΑΡΙΑΣ |
Δ.Α.Κ. ΦΛΩΡΙΝΑΣ | 3:00μμ | ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΡΜΕΝΟΧΩΡΙΟΥ |
Δ.Γ.Α.ΚΑΛΛΙΝΙΚΗΣ | 3:00μμ | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Κ.ΚΛΕΙΝΩΝ – ΔΟΞΑ ΚΟΛΧΙΚΗΣ |
Δ.Γ. ΚΕΛΛΗΣ | 3:00μμ | ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΕΛΛΗΣ – ΙΤΕΑ ΙΤΕΑΣ |
Δ.Γ. ΑΕΤΟΥ | 3:00μμ | Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΕΤΟΥ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ |
Δ.Γ. ΜΕΣΟΝΗΣΙΟΥ | 3:00μμ | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΡΑΣΜΑΤΟΣ |
Δ.Γ. ΑΧΛΑΔΑΣ | 3:00μμ | ΑΚΡΙΤΑΣ ΑΧΛΑΔΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΦΙΛΩΤΑ |
ΚΥΡΙΑΚΗ 11/11/2018
ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ | ΩΡΑ | ΟΜΑΔΕΣ |
Δ.Γ. ΑΜΜΟΧΩΡΙΟΥ | ΑΙΑΣ ΑΜΜΟΧΩΡΙΟΥ – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ | |
Δ.Γ. Α.ΚΑΛΛΙΝΙΚΗΣ | ΕΛΛΑΣ Α.ΚΑΛΛΙΝΙΚΗΣ – ΑΡΗΣ ΛΟΦΩΝ | |
Δ.Γ. ΛΕΒΑΙΑΣ | ΔΑΦΝΗ ΛΕΒΑΙΑΣ – Α.Σ. ΞΙΝΟΥ ΝΕΡΟΥ | |
Δ.Γ. ΠΟΛΥΠΛΑΤΑΝΟΥ | ΑΚΡΙΤΑΣ ΠΟΛΥΠΛΑΤΑΝΟΥ – ΠΑΣ ΠΡΕΣΠΑΣ | |
Δ.Γ. ΔΡΟΣΟΠΗΓΗΣ | ΒΙΤΣΙ ΔΡΟΣΟΠΗΓΗΣ – ΤΡΟΠΑΙΟΦΟΡΟΣ ΤΡΟΠΑΙΟΥΧΟΥ |
Οι Βαθμολογίες έως τώρα:
Α' ΤΟΠΙΚΟ
ΚΑΤ. | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ. | Ν | Ι | Η | ΓΚΟΛ | ΒΑΘ. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ΕΛΛΑΣ Α.ΚΑΛΛΙΝΙΚΗΣ | 7 | 7 | 0 | 0 | 31-7 | 21 |
2 | ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑ | 6 | 4 | 1 | 1 | 13-7 | 13 |
3 | ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓ. ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΟΝΑ | 6 | 4 | 1 | 1 | 12-8 | 13 |
4 | Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ | 6 | 4 | 0 | 2 | 12-7 | 12 |
5 | ΑΡΗΣ ΛΟΦΩΝ | 7 | 2 | 3 | 2 | 17-15 | 9 |
6 | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΙΤΑΡΙΑΣ | 6 | 2 | 2 | 2 | 8-11 | 8 |
7 | ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΑΡΙΚΟΥ | 7 | 2 | 1 | 4 | 11-14 | 7 |
8 | ΑΙΑΣ ΑΜΜΟΧΩΡΙΟΥ | 6 | 1 | 3 | 2 | 9-16 | 6 |
9 | ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΡΜΕΝΟΧΩΡΙΟΥ | 7 | 1 | 1 | 5 | 11-16 | 4 |
10 | ΑΚΡΙΤΑΣ ΑΧΛΑΔΑΣ | 6 | 1 | 1 | 4 | 10-16 | 4 |
11 | ΘΥΕΛΛΑ ΦΙΛΩΤΑ | 6 | 0 | 1 | 5 | 6-24 | 1 |
Β' ΤΟΠΙΚΟ (1ος ΟΜΙΛΟΣ)
ΚΑΤ. | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ. | Ν | Ι | Η | ΓΚΟΛ | ΒΑΘ. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΡΑΣΜΑΤΟΣ | 5 | 5 | 0 | 0 | 23-1 | 15 |
2 | ΔΟΞΑ ΚΟΛΧΙΚΗΣ | 5 | 3 | 1 | 1 | 17-4 | 10 |
3 | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Κ.ΚΛΕΙΝΩΝ | 5 | 3 | 0 | 2 | 10-6 | 9 |
4 | ΤΡΟΠΑΙΟΦΟΡΟΣ ΤΡΟΠ. | 5 | 3 | 0 | 2 | 6-5 | 9 |
5 | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ | 5 | 2 | 1 | 2 | 11-10 | 7 |
6 | ΒΙΤΣΙ ΔΡΟΣΟΠΗΓΗΣ | 5 | 2 | 0 | 3 | 6-13 | 6 |
7 | ΠΑΣ ΠΡΕΣΠΑΣ | 5 | 1 | 0 | 4 | 4-18 | 3 |
8 | ΑΚΡΙΤΑΣ ΠΟΛΥΠΛΑΤΑΝΟΥ | 5 | 0 | 0 | 5 | 0-20 | 0 |
Β' ΤΟΠΙΚΟ (2ος ΟΜΙΛΟΣ)
ΚΑΤ. | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ. | Ν | Ι | Η | ΓΚΟΛ | ΒΑΘ. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ΙΤΙΑ ΙΤΙΑΣ | 5 | 4 | 1 | 0 | 17-1 | 13 |
2 | ΔΑΦΝΗ ΛΕΒΑΙΑΣ | 5 | 3 | 0 | 2 | 14-6 | 9 |
3 | ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΕΛΛΗΣ | 5 | 3 | 0 | 2 | 6-11 | 9 |
4 | ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ | 5 | 2 | 0 | 3 | 11-9 | 6 |
5 | Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΕΤΟΥ | 5 | 1 | 0 | 4 | 6-13 | 3 |
6 | Α.Σ. ΞΙΝΟΥ ΝΕΡΟΥ | 5 | 1 | 0 | 4 | 5-19 | 3 |
ΠΗΓΗ: www.epsflorinas.gr