Πραγματοποιήθηκε την Τετάρτη η κλήρωση της Γ' Εθνικής στα γραφεία της Ε.Π.Ο.
Οι έξι ομάδες της Δυτικής Μακεδονίας έμαθαν το πρόγραμμα τους, σε 2ο και 3ο Όμιλο αντίστοιχα.
Αναλυτικά:
2ος ΟΜΙΛΟΣ
1η αγωνιστική
ΠΑΟ Κουφαλίων – ΠΟ Τριγλίας
ΑΠΕ Λαγκαδά – Ερμής Αμυνταίου
Αλμωπός Αριδαίας – Μακεδονικός
Άρης Παλαιοχωρίου – Νίκη Αγκαθιάς
Βέροια – ΑΣ Γιαννιτσά
Ολυμπιακός Κυμίνων – Εδεσσαϊκός
Μελιτέας Μελίτης – Αγροτικός Αστέρας
2η αγωνιστική
ΑΠΕ Λαγκαδά – ΠΑΟ Κουφαλίων
ΠΟ Τριγλίας – Αλμωπός Αριδαίας
Ερμής Αμυνταίου – Άρης Παλαιοχωρίου
Μακεδονικός – Βέροια
Νίκη Αγκαθιάς – Ολυμπιακός Κυμίνων
ΑΣ Γιαννιτσά – Μελιτέας Μελίτης
Εδεσσαϊκός – Αγροτικός Αστέρας
3η αγωνιστική
ΠΑΟ Κουφαλίων – Αλμωπός Αριδαίας
Άρης Παλαιοχωρίου – ΑΠΕ Λαγκαδά
Βέροια – ΠΟ Τριγλίας
Ολυμπιακός Κυμίνων – Ερμής Αμυνταίου
Μελιτέας Μελίτης – Μακεδονικός
Αγροτικός Αστέρας – Νίκη Αγκαθιάς
Εδεσσαϊκός – ΑΣ Γιαννιτσά
4η αγωνιστική
Άρης Παλαιοχωρίου – ΠΑΟ Κουφαλίων
Αλμωπός Αριδαίας – Βέροια
ΑΠΕ Λαγκαδά – Ολυμπιακός Κυμίνων
ΠΟ Τριγλίας – Μελιτέας Μελίτης
Ερμής Αμυνταίου – Αγροτικός Αστέρας
Μακεδονικός – Εδεσσαϊκός
Νίκη Αγκαθιάς – ΑΣ Γιαννιτσά
5η αγωνιστική
ΠΑΟ Κουφαλίων – Βέροια
Ολυμπιακός Κυμίνων – Άρης Παλαιοχωρίου
Μελιτέας Μελίτης – Αλμωπός Αριδαίας
Αγροτικός Αστέρας – ΑΠΕ Λαγκαδά
Εδεσσαϊκός – ΠΟ Τριγλίας
ΑΣ Γιαννιτσά – Ερμής Αμυνταίου
Νίκη Αγκαθιάς – Μακεδονικός
6η αγωνιστική
Ολυμπιακός Κυμίνων – ΠΑΟ Κουφαλίων
Βέροια – Μελιτέας Μελίτης
Άρης Παλαιοχωρίου – Αγροτικός Αστέρας
Αλμωπός Αριδαίας – Εδεσσαϊκός
ΑΠΕ Λαγκαδά – ΑΣ Γιαννιτσά
ΠΟ Τριγλίας – Νίκη Αγκαθιάς
Ερμής Αμυνταίου – Μακεδονικός
7η αγωνιστική
ΠΑΟ Κουφαλίων – Μελιτέας Μελίτης
Αγροτικός Αστέρας – Ολυμπιακός Κυμίνων
Εδεσσαϊκός – Βέροια
ΑΣ Γιαννιτσά – Άρης Παλαιοχωρίου
Νίκη Αγκαθιάς – Αλμωπός Αριδαίας
Μακεδονικός – ΑΠΕ Λαγκαδά
Ερμής Αμυνταίου – ΠΟ Τριγλίας
8η αγωνιστική
Αγροτικός Αστέρας – ΠΑΟ Κουφαλίων
Μελιτέας Μελίτης – Εδεσσαϊκός
Ολυμπιακός Κυμίνων – ΑΣ Γιαννιτσά
Βέροια – Νίκη Αγκαθιάς
Άρης Παλαιοχωρίου – Μακεδονικός
Αλμωπός Αριδαίας – Ερμής Αμυνταίου
ΑΠΕ Λαγκαδά – ΠΟ Τριγλίας
9η αγωνιστική
ΠΑΟ Κουφαλίων – Εδεσσαϊκός
ΑΣ Γιαννιτσά – Αγροτικός Αστέρας
Νίκη Αγκαθιάς – Μελιτέας Μελίτης
Μακεδονικός – Ολυμπιακός Κυμίνων
Ερμής Αμυνταίου – Βέροια
ΠΟ Τριγλίας – Άρης Παλαιοχωρίου
Αλμωπός Αριδαίας – ΑΠΕ Λαγκαδά
10η αγωνιστική
ΑΣ Γιαννιτσά – ΠΑΟ Κουφαλίων
Εδεσσαϊκός – Νίκη Αγκαθιάς
Αγροτικός Αστέρας – Μακεδονικός
Μελιτέας Μελίτης – Ερμής Αμυνταίου
Ολυμπιακός Κυμίνων – ΠΟ Τριγλίας
Βέροια – ΑΠΕ Λαγκαδά
Άρης Παλαιοχωρίου – Αλμωπός Αριδαίας
11η αγωνιστική
ΠΑΟ Κουφαλίων – Νίκη Αγκαθιάς
Μακεδονικός – ΑΣ Γιαννιτσά
Ερμής Αμυνταίου – Εδεσσαϊκός
ΠΟ Τριγλίας – Αγροτικός Αστέρας
ΑΠΕ Λαγκαδά – Μελιτέας Μελίτης
Αλμωπός Αριδαίας – Ολυμπιακός Κυμίνων
Βέροια – Άρης Παλαιοχωρίου
12η αγωνιστική
Μακεδονικός – ΠΑΟ Κουφαλίων
Νίκη Αγκαθιάς – Ερμής Αμυνταίου
ΑΣ Γιαννιτσά – ΠΟ Τριγλίας
Εδεσσαϊκός – ΑΠΕ Λαγκαδά
Αγροτικός Αστέρας – Αλμωπός Αριδαίας
Μελιτέας Μελίτης – Άρης Παλαιοχωρίου
Ολυμπιακός Κυμίνων – Βέροια
13η αγωνιστική
ΠΑΟ Κουφαλίων – Ερμής Αμυνταίου
ΠΟ Τριγλίας – Μακεδονικός
ΑΠΕ Λαγκαδά – Νίκη Αγκαθιάς
Αλμωπός Αριδαίας – ΑΣ Γιαννιτσά
Άρης Παλαιοχωρίου – Εδεσσαϊκός
Βέροια – Αγροτικός Αστέρας
Μελιτέας Μελίτης – Ολυμπιακός Κυμίνων
3ος ΟΜΙΛΟΣ
1η αγωνιστική
Μακεδονικός Φούφα – Τηλυκράτης Λευκάδας
Θεσπρωτός – Κρόνος Αργυράδων
ΑΟ Φλωριάδας – Μ. Αλέξανδρος Καλλιθέας
Αχέρων Καναλακίου – Θρίαμβος Σερβιανών
Γρεβενά Αεράτα – Σούλι Παραμυθιάς
Μακεδονικός Σιάτιστας – Ναυπακτιακός
Ρεπό: ΑΕ Λευκίμμης
2η αγωνιστική
ΑΕ Λευκίμμης – Μακεδονικός Φούφα
Τηλυκράτης Λευκάδας – Θεσπρωτός
Κρόνος Αργυράδων – Αχέρων Καναλακίου
Μ. Αλέξανδρος Καλλιθέας – Γρεβενά Αεράτα
Θρίαμβος Σερβιανών – Μακεδονικός Σιάτιστας
Σούλι Παραμυθιάς – Ναυπακτιακός
Ρεπό: ΑΟ Φλωριάδας
3η αγωνιστική
Μακεδονικός Φούφα – Θεσπρωτός
ΑΟ Φλωριάδας – ΑΕ Λευκίμμης
Αχέρων Καναλακίου – Τηλυκράτης Λευκάδας
Μακεδονικός Σιάτιστας – Κρόνος Αργυράδων
Ναυπακτιακός – Μ. Αλέξανδρος Καλλιθέας
Σούλι Παραμυθιάς – Θρίαμβος Σερβιανών
Ρεπό: Γρεβενά Αεράτα
4η αγωνιστική
ΑΟ Φλωριάδας – Μακεδονικός Φούφας
Θεσπρωτός – Αχέρων Καναλακίου
ΑΕ Λευκίμμης – Γρεβενά Αεράτα
Τηλυκράτης Λευκάδας – Μακεδονικός Σιάτιστας
Κρόνος Αργυράδων – Σούλι Παραμυθιάς
Μ. Αλέξανδρος Καλλιθέας – Θρίαμβος Σερβιανών
Ρεπό: Ναυπακτιακός
5η αγωνιστική
Μακεδονικός Φούφα – Αχέρων Καναλακίου
Γρεβενά Αεράτα – ΑΟ Φλωριάδας
Μακεδονικός Σιάτιστας – Θεσπρωτός
Ναυπακτιακός – ΑΕ Λευκίμμης
Σούλι Παραμυθιάς – Τηλυκράτης Λευκάδας
Μ. Αλέξανδρος Καλλιθέας – Κρόνος Αργυράδων
Ρεπό: Θρίαμβος Σερβιανών
6η αγωνιστική
Γρεβενά Αεράτα – Μακεδονικός Φούφα
Αχέρων Καναλακίου – Μακεδονικός Σιάτιστας
ΑΟ Φλωριάδας – Ναυπακτιακός
Θεσπρωτός – Σούλι Παραμυθιάς
ΑΕ Λευκίμμης – Θρίαμβος Σερβιανών
Ρεπό: Κρόνος Αργυράδων
7η αγωνιστική
Μακεδονικός Φούφα – Μακεδονικός Σιάτιστας
Ναυπακτιακός – Γρεβενά Αεράτα
Σούλι Παραμυθιάς – Αχέρων Καναλακίου
Θρίαμβος Σερβιανών – ΑΟ Φλωριάδας
Μ. Αλέξανδρος Καλλιθέας – Θεσπρωτός
Κρόνος Αργυράδων – ΑΕ Λευκίμμης
Ρεπό: Τηλυκράτης Λευκάδας
8η αγωνιστική
Ναυπακτιακός – Μακεδονικός Φούφα
Μακεδονικός Σιάτιστας – Σούλι Παραμυθιάς
Γρεβενά Αεράτα – Θρίαμβος Σερβιανών
Αχέρων Καναλακίου – Μ. Αλέξανδρος Καλλιθέας
ΑΟ Φλωριάδας – Κρόνος Αργυράδων
Ρεπό: Θεσπρωτός
9η αγωνιστική
Μακεδονικός Φούφα – Σούλι Παραμυθιάς
Θρίαμβος Σερβιανών – Ναυπακτιακός
Μ. Αλέξανδρος Καλλιθέας – Μακεδονικός Σιάτιστας
Κρόνος Αργυράδων – Γρεβενά Αεράτα
Τηλυκράτης Λευκάδας – ΑΟ Φλωριάδας
Θεσπρωτός – ΑΕ Λευκίμμης
Ρεπό: Αχέρων Καναλακίου
10η αγωνιστική
Θρίαμβος Σερβιανών – Μακεδονικός Φούφα
Σούλι Παραμυθιάς – Μ. Αλέξανδρος Καλλιθέας
Ναυπακτιακός – Κρόνος Αργυράδων
Γρεβενά Αεράτα – Τηλυκράτης Λευκάδας
Αχέρων Καναλακίου – ΑΕ Λευκίμμης
ΑΟ Φλωριάδας – Θεσπρωτός
Ρεπό: Μακεδονικός Σιάτιστας
11η αγωνιστική
Μακεδονικός Φούφα – Μ. Αλέξανδρος Καλλιθέας
Κρόνος Αργυράδων – Θρίαμβος Σερβιανών
Τηλυκράτης Λευκάδας – Ναυπακτιακός
ΑΕ Λευκίμμης – Μακεδονικός Σιάτιστας
Θεσπρωτός – Γρεβενά Αεράτα
Αχέρων Καναλακίου – ΑΟ Φλωριάδας
Ρεπό: Σούλι Παραμυθιάς
12η αγωνιστική
Κρόνος Αργυράδων – Μακεδονικός Φούφα
Θρίαμβος Σερβιανών – Τηλυκράτης Λευκάδας
Σούλι Παραμυθιάς – ΑΕ Λευκίμμης
Ναυπακτιακός – Θεσπρωτός
Μακεδονικός Σιάτιστας – ΑΟ Φλωριάδας
Γρεβενά Αεράτα – Αχέρων Καναλακίου
Ρεπό: Μ. Αλέξανδρος Καλλιθέας
13η αγωνιστική
Τηλυκράτης Λευκάδας – Κρόνος Αργυράδων
ΑΕ Λευκίμμης – Μ. Αλέξανδρος Καλλιθέας
Θεσπρωτός – Θρίαμβος Σερβιανών
ΑΟ Φλωριάδας – Σούλι Παραμυθιάς
Αχέρων Καναλακίου – Ναυπακτιακός
Μακεδονικός Σιάτιστας – Γρεβενά Αεράτα
Ρεπό: Μακεδονικός Φούφα
ΠΗΓΗ: www.arenafm.gr