omikronbannernew

ACSORIZONTIO

Γ' Εθνική: Το πλήρες πρόγραμμα για τις ομάδες της Δυτικής Μακεδονίας

Πραγματοποιήθηκε την Τετάρτη η κλήρωση της Γ' Εθνικής στα γραφεία της Ε.Π.Ο.

Οι έξι ομάδες της Δυτικής Μακεδονίας έμαθαν το πρόγραμμα τους, σε 2ο και 3ο Όμιλο αντίστοιχα.

Αναλυτικά:

2ος ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική
ΠΑΟ Κουφαλίων – ΠΟ Τριγλίας
ΑΠΕ Λαγκαδά – Ερμής Αμυνταίου
Αλμωπός Αριδαίας – Μακεδονικός
Άρης Παλαιοχωρίου – Νίκη Αγκαθιάς
Βέροια – ΑΣ Γιαννιτσά
Ολυμπιακός Κυμίνων – Εδεσσαϊκός
Μελιτέας Μελίτης – Αγροτικός Αστέρας

2η αγωνιστική
ΑΠΕ Λαγκαδά – ΠΑΟ Κουφαλίων
ΠΟ Τριγλίας – Αλμωπός Αριδαίας
Ερμής Αμυνταίου – Άρης Παλαιοχωρίου
Μακεδονικός – Βέροια
Νίκη Αγκαθιάς – Ολυμπιακός Κυμίνων
ΑΣ Γιαννιτσά – Μελιτέας Μελίτης
Εδεσσαϊκός – Αγροτικός Αστέρας

3η αγωνιστική
ΠΑΟ Κουφαλίων – Αλμωπός Αριδαίας
Άρης Παλαιοχωρίου – ΑΠΕ Λαγκαδά
Βέροια – ΠΟ Τριγλίας
Ολυμπιακός Κυμίνων – Ερμής Αμυνταίου
Μελιτέας Μελίτης – Μακεδονικός
Αγροτικός Αστέρας – Νίκη Αγκαθιάς
Εδεσσαϊκός – ΑΣ Γιαννιτσά

4η αγωνιστική
Άρης Παλαιοχωρίου – ΠΑΟ Κουφαλίων
Αλμωπός Αριδαίας – Βέροια
ΑΠΕ Λαγκαδά – Ολυμπιακός Κυμίνων
ΠΟ Τριγλίας – Μελιτέας Μελίτης
Ερμής Αμυνταίου – Αγροτικός Αστέρας
Μακεδονικός – Εδεσσαϊκός
Νίκη Αγκαθιάς – ΑΣ Γιαννιτσά

5η αγωνιστική
ΠΑΟ Κουφαλίων – Βέροια
Ολυμπιακός Κυμίνων – Άρης Παλαιοχωρίου
Μελιτέας Μελίτης – Αλμωπός Αριδαίας
Αγροτικός Αστέρας – ΑΠΕ Λαγκαδά
Εδεσσαϊκός – ΠΟ Τριγλίας
ΑΣ Γιαννιτσά – Ερμής Αμυνταίου
Νίκη Αγκαθιάς – Μακεδονικός

6η αγωνιστική
Ολυμπιακός Κυμίνων – ΠΑΟ Κουφαλίων
Βέροια – Μελιτέας Μελίτης
Άρης Παλαιοχωρίου – Αγροτικός Αστέρας
Αλμωπός Αριδαίας – Εδεσσαϊκός
ΑΠΕ Λαγκαδά – ΑΣ Γιαννιτσά
ΠΟ Τριγλίας – Νίκη Αγκαθιάς
Ερμής Αμυνταίου – Μακεδονικός

7η αγωνιστική
ΠΑΟ Κουφαλίων – Μελιτέας Μελίτης
Αγροτικός Αστέρας – Ολυμπιακός Κυμίνων
Εδεσσαϊκός – Βέροια
ΑΣ Γιαννιτσά – Άρης Παλαιοχωρίου
Νίκη Αγκαθιάς – Αλμωπός Αριδαίας
Μακεδονικός – ΑΠΕ Λαγκαδά
Ερμής Αμυνταίου – ΠΟ Τριγλίας

8η αγωνιστική
Αγροτικός Αστέρας – ΠΑΟ Κουφαλίων
Μελιτέας Μελίτης – Εδεσσαϊκός
Ολυμπιακός Κυμίνων – ΑΣ Γιαννιτσά
Βέροια – Νίκη Αγκαθιάς
Άρης Παλαιοχωρίου – Μακεδονικός
Αλμωπός Αριδαίας – Ερμής Αμυνταίου
ΑΠΕ Λαγκαδά – ΠΟ Τριγλίας

9η αγωνιστική
ΠΑΟ Κουφαλίων – Εδεσσαϊκός
ΑΣ Γιαννιτσά – Αγροτικός Αστέρας
Νίκη Αγκαθιάς – Μελιτέας Μελίτης
Μακεδονικός – Ολυμπιακός Κυμίνων
Ερμής Αμυνταίου – Βέροια
ΠΟ Τριγλίας – Άρης Παλαιοχωρίου
Αλμωπός Αριδαίας – ΑΠΕ Λαγκαδά

10η αγωνιστική
ΑΣ Γιαννιτσά – ΠΑΟ Κουφαλίων
Εδεσσαϊκός – Νίκη Αγκαθιάς
Αγροτικός Αστέρας – Μακεδονικός
Μελιτέας Μελίτης – Ερμής Αμυνταίου
Ολυμπιακός Κυμίνων – ΠΟ Τριγλίας
Βέροια – ΑΠΕ Λαγκαδά
Άρης Παλαιοχωρίου – Αλμωπός Αριδαίας

11η αγωνιστική
ΠΑΟ Κουφαλίων – Νίκη Αγκαθιάς
Μακεδονικός – ΑΣ Γιαννιτσά
Ερμής Αμυνταίου – Εδεσσαϊκός
ΠΟ Τριγλίας – Αγροτικός Αστέρας
ΑΠΕ Λαγκαδά – Μελιτέας Μελίτης
Αλμωπός Αριδαίας – Ολυμπιακός Κυμίνων
Βέροια – Άρης Παλαιοχωρίου

12η αγωνιστική
Μακεδονικός – ΠΑΟ Κουφαλίων
Νίκη Αγκαθιάς – Ερμής Αμυνταίου
ΑΣ Γιαννιτσά – ΠΟ Τριγλίας
Εδεσσαϊκός – ΑΠΕ Λαγκαδά
Αγροτικός Αστέρας – Αλμωπός Αριδαίας
Μελιτέας Μελίτης – Άρης Παλαιοχωρίου
Ολυμπιακός Κυμίνων – Βέροια

13η αγωνιστική
ΠΑΟ Κουφαλίων – Ερμής Αμυνταίου
ΠΟ Τριγλίας – Μακεδονικός
ΑΠΕ Λαγκαδά – Νίκη Αγκαθιάς
Αλμωπός Αριδαίας – ΑΣ Γιαννιτσά
Άρης Παλαιοχωρίου – Εδεσσαϊκός
Βέροια – Αγροτικός Αστέρας
Μελιτέας Μελίτης – Ολυμπιακός Κυμίνων

 

3ος ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική

Μακεδονικός Φούφα – Τηλυκράτης Λευκάδας

Θεσπρωτός – Κρόνος Αργυράδων

ΑΟ Φλωριάδας – Μ. Αλέξανδρος Καλλιθέας

Αχέρων Καναλακίου – Θρίαμβος Σερβιανών

Γρεβενά Αεράτα – Σούλι Παραμυθιάς

Μακεδονικός Σιάτιστας – Ναυπακτιακός

Ρεπό: ΑΕ Λευκίμμης

2η αγωνιστική

ΑΕ Λευκίμμης – Μακεδονικός Φούφα

Τηλυκράτης Λευκάδας – Θεσπρωτός

Κρόνος Αργυράδων – Αχέρων Καναλακίου

Μ. Αλέξανδρος Καλλιθέας – Γρεβενά Αεράτα

Θρίαμβος Σερβιανών – Μακεδονικός Σιάτιστας

Σούλι Παραμυθιάς – Ναυπακτιακός

Ρεπό: ΑΟ Φλωριάδας

3η αγωνιστική

Μακεδονικός Φούφα – Θεσπρωτός

ΑΟ Φλωριάδας – ΑΕ Λευκίμμης

Αχέρων Καναλακίου – Τηλυκράτης Λευκάδας

Μακεδονικός Σιάτιστας – Κρόνος Αργυράδων

Ναυπακτιακός – Μ. Αλέξανδρος Καλλιθέας

Σούλι Παραμυθιάς – Θρίαμβος Σερβιανών

Ρεπό: Γρεβενά Αεράτα

4η αγωνιστική

ΑΟ Φλωριάδας – Μακεδονικός Φούφας

Θεσπρωτός  – Αχέρων Καναλακίου

ΑΕ Λευκίμμης – Γρεβενά Αεράτα

Τηλυκράτης Λευκάδας – Μακεδονικός Σιάτιστας

Κρόνος Αργυράδων – Σούλι Παραμυθιάς

Μ. Αλέξανδρος Καλλιθέας – Θρίαμβος Σερβιανών

Ρεπό: Ναυπακτιακός

5η αγωνιστική

Μακεδονικός Φούφα – Αχέρων Καναλακίου

Γρεβενά Αεράτα  – ΑΟ Φλωριάδας

Μακεδονικός Σιάτιστας – Θεσπρωτός

Ναυπακτιακός – ΑΕ Λευκίμμης

Σούλι Παραμυθιάς – Τηλυκράτης Λευκάδας

Μ. Αλέξανδρος Καλλιθέας – Κρόνος Αργυράδων

Ρεπό: Θρίαμβος Σερβιανών

6η αγωνιστική

Γρεβενά Αεράτα – Μακεδονικός Φούφα

Αχέρων Καναλακίου – Μακεδονικός Σιάτιστας

ΑΟ Φλωριάδας – Ναυπακτιακός

Θεσπρωτός  – Σούλι Παραμυθιάς

ΑΕ Λευκίμμης – Θρίαμβος Σερβιανών

Ρεπό: Κρόνος Αργυράδων

7η αγωνιστική

Μακεδονικός Φούφα – Μακεδονικός Σιάτιστας

Ναυπακτιακός – Γρεβενά Αεράτα

Σούλι Παραμυθιάς  – Αχέρων Καναλακίου

Θρίαμβος Σερβιανών  – ΑΟ Φλωριάδας

Μ. Αλέξανδρος Καλλιθέας – Θεσπρωτός

Κρόνος Αργυράδων – ΑΕ Λευκίμμης

Ρεπό: Τηλυκράτης Λευκάδας

8η αγωνιστική

Ναυπακτιακός – Μακεδονικός Φούφα

Μακεδονικός Σιάτιστας – Σούλι Παραμυθιάς

Γρεβενά Αεράτα – Θρίαμβος Σερβιανών

Αχέρων Καναλακίου – Μ. Αλέξανδρος Καλλιθέας

ΑΟ Φλωριάδας – Κρόνος Αργυράδων

Ρεπό: Θεσπρωτός

9η αγωνιστική

Μακεδονικός Φούφα – Σούλι Παραμυθιάς

Θρίαμβος Σερβιανών – Ναυπακτιακός

Μ. Αλέξανδρος Καλλιθέας – Μακεδονικός Σιάτιστας

Κρόνος Αργυράδων – Γρεβενά Αεράτα

Τηλυκράτης Λευκάδας – ΑΟ Φλωριάδας

Θεσπρωτός – ΑΕ Λευκίμμης

Ρεπό: Αχέρων Καναλακίου

10η αγωνιστική

Θρίαμβος Σερβιανών – Μακεδονικός Φούφα

Σούλι Παραμυθιάς – Μ. Αλέξανδρος Καλλιθέας

Ναυπακτιακός – Κρόνος Αργυράδων

Γρεβενά Αεράτα – Τηλυκράτης Λευκάδας

Αχέρων Καναλακίου – ΑΕ Λευκίμμης

ΑΟ Φλωριάδας – Θεσπρωτός

Ρεπό: Μακεδονικός Σιάτιστας

11η αγωνιστική

Μακεδονικός Φούφα – Μ. Αλέξανδρος Καλλιθέας

Κρόνος Αργυράδων – Θρίαμβος Σερβιανών

Τηλυκράτης Λευκάδας – Ναυπακτιακός

ΑΕ Λευκίμμης – Μακεδονικός Σιάτιστας

Θεσπρωτός – Γρεβενά Αεράτα

Αχέρων Καναλακίου – ΑΟ Φλωριάδας

Ρεπό: Σούλι Παραμυθιάς

12η αγωνιστική

Κρόνος Αργυράδων – Μακεδονικός Φούφα

Θρίαμβος Σερβιανών – Τηλυκράτης Λευκάδας

Σούλι Παραμυθιάς – ΑΕ Λευκίμμης

Ναυπακτιακός – Θεσπρωτός

Μακεδονικός Σιάτιστας – ΑΟ Φλωριάδας

Γρεβενά Αεράτα – Αχέρων Καναλακίου

Ρεπό: Μ. Αλέξανδρος Καλλιθέας

13η αγωνιστική

Τηλυκράτης Λευκάδας – Κρόνος Αργυράδων

ΑΕ Λευκίμμης – Μ. Αλέξανδρος Καλλιθέας

Θεσπρωτός – Θρίαμβος Σερβιανών

ΑΟ Φλωριάδας – Σούλι Παραμυθιάς

Αχέρων Καναλακίου – Ναυπακτιακός

Μακεδονικός Σιάτιστας – Γρεβενά Αεράτα

Ρεπό: Μακεδονικός Φούφα

ΠΗΓΗ: www.arenafm.gr

  • 1
  • 2
Prev Next

Ποδόσφαιρο

  • 1
  • 2
Prev Next
Η γκολάρα που έβαλε ο Ζινιάκ (video)

Η γκολάρα που έβαλε ο Ζινιάκ (video)

Δέχθηκε γκολ από 70 μέτρα! (video)

Δέχθηκε γκολ από 70 μέτρα! (video)

Κέρδισε πέναλτι από σπρώξιμο συμπαίκτη του! (video)

Κέρδισε πέναλτι από σπρώξιμο συμπαίκτη του! (video)

Όλοι αθώοι για τα στημένα!

Όλοι αθώοι για τα στημένα!

Μέσι: Το γράφημα με τα 400 γκολ του (video)

Μέσι: Το γράφημα με τα 400 γκολ του (video)

Ο Καραγκούνης βραβεύτηκε στο ημίχρονο του Φούλαμ - Τότεναμ (video)

Ο Καραγκούνης βραβεύτηκε στο ημίχρονο του Φούλαμ - Τότεναμ (video)

Μπάσκετ

  • 1
  • 2
Prev Next
NBA Top 10: Έβαλε τον ΜακΓκι στο καλάθι ο Τάουνς (video)

NBA Top 10: Έβαλε τον ΜακΓκι στο καλάθι ο Τάουνς (video)

NBA: Το unfair τρίποντο του Κέμπα Γουόκερ από το κέντρο (video)

NBA: Το unfair τρίποντο του Κέμπα Γουόκερ από το κέντρο (video)

Οι Μιλγουόκι Μπακς κυριολεκτικά... ανατίναξαν το γήπεδό τους! (φωτογραφίες - βίντεο)

Οι Μιλγουόκι Μπακς κυριολεκτικά... ανατίναξαν το γήπεδό τους! (φωτογραφίες - βίντεο)

NBA: Το σόου του Γιάννη Αντετοκούνμπο στην Ατλάντα (video)

NBA: Το σόου του Γιάννη Αντετοκούνμπο στην Ατλάντα (video)

Στην κορυφή του Top 10 ο Ντόντσιτς (video)

Στην κορυφή του Top 10 ο Ντόντσιτς (video)

Euroleague: Παναθηναϊκός - Μπάγερν Μονάχου 77-67 | Δείτε τα Highlights (video)

Euroleague: Παναθηναϊκός - Μπάγερν Μονάχου 77-67 | Δείτε τα Highlights (video)

NBA: Στην τέταρτη θέση του Top 10 ο Γιάννης Αντετοκούνμπο  (video)

NBA: Στην τέταρτη θέση του Top 10 ο Γιάννης Αντετοκούνμπο (video)

Λούκα Ντόντσιτς: Κλώτσησε την μπάλα και αποβλήθηκε! (video)

Λούκα Ντόντσιτς: Κλώτσησε την μπάλα και αποβλήθηκε! (video)