omikronbannernew

ACSORIZONTIO

Ε.Π.Σ. Κοζάνης: Επιστροφή στα γήπεδα για τις ομάδες σε Α' - Β' και Γ' Τοπικό - Το πρόγραμμα

Στα γήπεδα της Ε.Π.Σ. Κοζάνης επιστρέφουν οι ομάδες σε Α' -  Β' και Γ' Τοπικό, μετά τις διακοπές του Πάσχα.

Αναλυτικά το πρόγραμμα στα τρία πρωταθλήματα:

Α' Τοπικό Ε.Π.Σ. Κοζάνης (26η Αγωνιστική)

Σάββατο 14 Απριλίου (16:30)

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ – Α.Μ.Σ. ΓΑΛΑΤΙΝΗ

ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ – Φ.Σ. ΚΟΖΑΝΗ            

ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ – Φ.Σ. ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΕΡΟΥ             

Κυριακή 15 Απριλίου (16:30)

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ – Α.Π. ΒΟΪΟΥ - ΕΝΩΣΗ  (3-0 α.α.)

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ – Μ. ΑΛΕΞ. ΧΑΡΑΥΓΗΣ

ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ – Α.Ε. ΚΟΖΑΝΗΣ        

Π.Α.Ο. ΚΟΙΛΩΝ – ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΟΒΡΥΣΗΣ     

Α.Σ. ΒΕΛΒΕΝΤΟ – ΑΚΑΔ. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ

 

Β' Τοπικό Ε.Π.Σ. Κοζάνης (1ος Όμιλος | 23η Αγωνιστική)

Σάββατο 14 Απριλίου (16:30)

Α.Ο. ΚΡΟΚΟΥ – ΕΛΑΤΟΣ ΕΛΑΤΗΣ 

Κυριακή 15 Απριλίου (16:30)

ΑΙΑΣ ΜΙΚΡΟΒΑΛΤΟΥ – Α.Ε.Κ. ΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ-ΚΗΠΟΥ-ΣΠΑΡΤΟΥ

ΕΡΜΗΣ ΠΛΑΤΑΝΟΡΡΕΥΜΑΤΟΣ – Α.Σ. ΚΑΡΥΔΙΤΣΑΣ

ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΠΡΩΤΟΧΩΡΙΟΥ – Α.Ε. ΑΝΩ ΚΩΜΗΣ   

Μ.Α.Π.Σ. ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – Α.Ε.Κ. ΚΡΑΝΙΔΙΩΝ    

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ – ΠΡΟΟΔΟΣ ΜΕΤΑΞΑ  

 

Β' Τοπικό Ε.Π.Σ. Κοζάνης (2ος Όμιλος | 23η Αγωνιστική)

Σάββατο 14 Απριλίου (16:30)

ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ – ΚΟΖΑΝΗ 2004 

Κυριακή 15 Απριλίου (12:00)

15 Απριλίου 2018, 12:00 ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΟ ΚΟΖΑΝΗΣ

ΕΛΠΙΔΕΣ Α.Ε. ΚΟΖΑΝΗΣ – Α.Ε. ΠΕΡΔΙΚΚΑ 

Κυριακή 15 Απριλίου (12:00)

ΔΟΞΑ ΒΕΡΜΙΟΥ ΠΥΡΓΩΝ – ΕΡΜΗΣ ΑΣΒΕΣΤΟΠΕΤΡΑΣ

Μ. ΑΛΕΞ. ΑΡΔΑΣΣΑΣ – ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΚΑΣΤΡΟΥ         

ΠΡΟΟΔΟΣ ΚΟΜΝΗΝΩΝ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΑΝΩΝ

Α.Ε.Κ. ΚΑΛΑΜΙΑΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ

 

Γ' Τοπικό Ε.Π.Σ. Κοζάνης (17η Αγωνιστική)

Σάββατο 14 Απριλίου (16:30)

ΔΡΑΣΙΣ ΤΣΟΤΥΛΙΟΥ – Α.Σ. ΠΟΝΤΙΩΝ ΜΕΣΟΒΟΥΝΟΥ           

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΡΑΤΥΡΑΣ – ΑΣΤΡΑΠΗ ΚΛΕΙΤΟΥ      

ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΡΕΠΑΝΟΥ    

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΓΙΛΟΥ – ΔΑΦΝΗ ΠΟΛΥΜΥΛΟΥ   

Τετάρτη 18 Απριλίου (16:30)

ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ – Φ.Σ. ΑΚ. ΠΟΔ. ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛ.

 

Οι Βαθμολογίες έως τώρα:

Α' ΤΟΠΙΚΟ

ΘΕΣΗ

ΟΜΑΔΕΣ

ΑΓΩΝΕΣ

ΓΚΟΛ

ΒΑΘΜΟΙ

1

Φ.Σ. ΚΟΖΑΝΗ

25

64 - 25

66

2

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ

25

80 - 13

65

3

Μ. ΑΛΕΞ. ΧΑΡΑΥΓΗΣ

25

49 - 24

53

4

Α.Π. ΒΟΪΟΥ - ΕΝΩΣΗ

25

56 - 30

50

5

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ

25

35 - 29

42

6

ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ

25

41 - 41

36

7

Α.Μ.Σ. ΓΑΛΑΤΙΝΗ

25

35 - 45

35

8

Π.Α.Ο. ΚΟΙΛΩΝ

25

47 - 43

34

9

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ

25

43 - 40

33

10

Α.Ε. ΚΟΖΑΝΗΣ

25

39 - 38

32

11

Φ.Σ. ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΕΡΟΥ

25

43 - 48

27

12

ΑΚΑΔ. ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ

25

33 - 38

26

13

Α.Σ. ΒΕΛΒΕΝΤΟ

25

27 - 48

26

14

ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ

25

27 - 45

25

15

ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ

25

36 - 66

18

16

ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΟΒΡΥΣΗΣ

25

19 - 101

4

 

Β' ΤΟΠΙΚΟ (1ος Όμιλος)

ΘΕΣΗ

ΟΜΑΔΕΣ

ΑΓΩΝΕΣ

ΓΚΟΛ

ΒΑΘΜΟΙ

1

ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΠΡΩΤΟΧΩΡΙΟΥ

21

56 - 21

54

2

Α.Ο. ΚΡΟΚΟΥ

20

54 - 10

44

3

ΕΛΑΤΟΣ ΕΛΑΤΗΣ

20

32 - 23

34

4

Α.Ε. ΑΝΩ ΚΩΜΗΣ

21

33 - 16

34

5

Μ.Α.Π.Σ. ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

21

38 - 31

32

6

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ

20

27 - 25

29

7

ΕΡΜΗΣ ΠΛΑΤΑΝΟΡΡΕΥΜΑΤΟΣ

20

32 - 34

28

8

ΠΡΟΟΔΟΣ ΜΕΤΑΞΑ

19

31 - 35

24

9

Α.Ε.Κ. ΚΡΑΝΙΔΙΩΝ

19

18 - 22

20

10

Α.Σ. ΚΑΡΥΔΙΤΣΑΣ

20

31 - 42

19

11

ΑΙΑΣ ΜΙΚΡΟΒΑΛΤΟΥ

20

21 - 59

15

12

ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΥΛΩΝ

21

35 - 64

15

13

Α.Ε.Κ. ΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ-ΚΗΠΟΥ-ΣΠΑΡΤΟΥ

20

29 - 55

14

 

Β' ΤΟΠΙΚΟ (2ος Όμιλος)

ΘΕΣΗ

ΟΜΑΔΕΣ

ΑΓΩΝΕΣ

ΓΚΟΛ

ΒΑΘΜΟΙ

1

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ

20

50 - 24

45

2

ΠΡΟΟΔΟΣ ΚΟΜΝΗΝΩΝ

20

41 - 26

43

3

Α.Ε.Κ. ΚΑΛΑΜΙΑΣ

20

62 - 31

41

4

ΕΡΜΗΣ ΑΣΒΕΣΤΟΠΕΤΡΑΣ

20

45 - 24

38

5

Α.Ε. ΠΕΡΔΙΚΚΑ

21

44 - 30

34

6

ΕΛΠΙΔΕΣ Α.Ε. ΚΟΖΑΝΗΣ

21

36 - 29

33

7

ΔΟΞΑ ΒΕΡΜΙΟΥ ΠΥΡΓΩΝ

20

36 - 29

31

8

Μ. ΑΛΕΞ. ΑΡΔΑΣΣΑΣ

20

41 - 39

31

9

ΒΕΡΜΙΟΝ ΚΑΡΥΟΧΩΡΙΟΥ

21

41 - 34

30

10

ΔΑΝΑΟΙ 2000 ΚΟΖΑΝΗΣ

21

31 - 39

21

11

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΑΝΩΝ

20

32 - 54

13

12

ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΚΑΣΤΡΟΥ

20

19 - 46

12

13

ΚΟΖΑΝΗ 2004

20

19 - 92

1

 

Γ' ΤΟΠΙΚΟ

ΘΕΣΗ

ΟΜΑΔΕΣ

ΑΓΩΝΕΣ

ΓΚΟΛ

ΒΑΘΜΟΙ

1

ΔΑΦΝΗ ΠΟΛΥΜΥΛΟΥ

16

26 - 11

33

2

ΑΣΤΡΑΠΗ ΚΛΕΙΤΟΥ

16

34 - 29

27

3

Φ.Σ. ΑΚ. ΠΟΔ. ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛ.

16

33 - 25

25

4

ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ

16

40 - 33

25

5

Α.Σ. ΠΟΝΤΙΩΝ ΜΕΣΟΒΟΥΝΟΥ

16

28 - 22

25

6

ΔΡΑΣΙΣ ΤΣΟΤΥΛΙΟΥ

16

32 - 32

24

7

ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΡΕΠΑΝΟΥ

16

46 - 34

23

8

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΡΑΤΥΡΑΣ

16

14 - 21

14

9

ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ

16

22 - 43

13

10

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΓΙΛΟΥ

16

17 - 42

6

Επιμέλεια: Χρήστος Τσαρτσιανίδης | www.top-sport.gr

Ποδόσφαιρο

Επίσημο: Ο Λουίς Ενρίκε στον πάγκο της Ισπανίας (video)

Επίσημο: Ο Λουίς Ενρίκε στον πάγκο της Ισπανίας (video)

Μπάσκετ

  • 1
  • 2
Prev Next
Δύσβατος δρόμος στο Basketball Champions League για ΑΕΚ, ΠΑΟΚ και Προμηθέα

Δύσβατος δρόμος στο Basketball Champions League για ΑΕΚ, ΠΑΟΚ και Προμηθέα

Μπάσκετ: Εποχή Τόμιτς στον Ερυθρό Αστέρα!

Μπάσκετ: Εποχή Τόμιτς στον Ερυθρό Αστέρα!

Ευρωλίγκα: Πρεμιέρα στο ΟΑΚΑ ο Παναθηναϊκός, στη Ρωσία ο Ολυμπιακός

Ευρωλίγκα: Πρεμιέρα στο ΟΑΚΑ ο Παναθηναϊκός, στη Ρωσία ο Ολυμπιακός

Υπόγραψε στους Μάβερικς ο Κώστας Αντετοκούνμπο (video)

Υπόγραψε στους Μάβερικς ο Κώστας Αντετοκούνμπο (video)

Νταμπλ-νταμπλ ο Όγκαστ στο summer league (video)

Νταμπλ-νταμπλ ο Όγκαστ στο summer league (video)

Το πρόγραμμα των ελληνικών ομάδων στο Basketball Champions League

Το πρόγραμμα των ελληνικών ομάδων στο Basketball Champions League